Dyskusja wikipedystki:Alvea


Dyskusja wikipedystki:Alvea w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Poprzednie dyskusje znajdują się w tym archiwum.

Spis treści

Assassin's Creededytuj kod

Cześć. Ostatnio zedytowałem sekcje Książki w artykule Assassin’s Creed (seria). Z niekompletnej listy książek uzupełniłem o brakujące tytuły, dodałem autorów, daty wydań w oryginale i w Polsce. Wszystko zawarłem w tabeli (za wzór serii Pieśń lodu i ognia). Jednakże nie dodałem żadnych linków odnoszących się do potwierdzenia daty premiery książki. Daty wydania oryginału zaczerpnąłem z Wikii, więc wiem że nie można się poprzeć podając linki tam właśnie, natomiast polskie wydania sprawdziłem na stronie empiku. Nie podawałem linków, gdyż podobnie jak w artykule Pieśń lodu i ognia daty tez nie są podparte linkiem. Kilka minut po mojej edycji, inny wikipedysta cofnął moją zmianę do wersji poprzedniej - tej nieuzupełnionej, bez autorów, dat - powołując się właśnie na brak linków oraz że tabela jest mniej czytelna od listy, co na moje oko wydaje się dużym przesadzeniem. Widać każdy woli co innego. Natomiast moje zapytanie brzmi: Czy istnieje jakaś możliwość przywrócenia mojej wersji, jeśli bym ją uzupełnił o linki potwierdzające premiery w Polsce? Oraz czy nie należało by usunąć w takim razie dat oryginalnego wydania, lub znaleźć również jakąś informację na temat wydania? Bardzo proszę o wskazówki. Pozdrawiam --Davs77 (dyskusja) 15:09, 6 paź 2018 (CEST)

Pokémon (anime)edytuj kod

Tytuły polskie zostały wzięte dzięki portalowi cda.pl. Tam są wersje lektorskie 8 i 9 filmu pełnometrażowego o Pokemonach. Linki: www.cda.pl/video/669194ac (Pokemon Ranger i Świątynia Morza) i www.cda.pl/video/669176ed (Lucario i Tajemnica Mew).

Pozdrawiam. Pinkfloyd3 (dyskusja) 22:23, 6 paź 2018 (CEST)

  • Tytuł 10 filmu pełnometrażowego o Pokemonach został wzięty dzięki portalowi cda.pl.

Link: https://www.cda.pl/video/14565445a (Pokemon The Rise of Darkrai-wersja z napisami).

Pozdrawiam. Pinkfloyd3 (dyskusja) 14:29, 3 sty 2019 (CEST)

Lista odcinków serialu Rozczarowaniedytuj kod

Witam, teraz dopiero zauważyłem, że usunięto mój artykuł. Jaki jest powód jego usunięcia? Dodanie przekierowania na stronę o tym serialu "Rozczarowani" nie zawiera opisu odcinków, którym poświęcony był artykuł "Lista odcinków serialu Rozczarowani" Bartosz410 (dyskusja) 12:15, 9 sty 2019 (CET)

Re:Haikyuu!!edytuj kod

Dzięki za wskazówkę ;) Pzdr. Pachidensha (dyskusja) 15:31, 17 sty 2019 (CET)

Gyakuten Saiban: Sono "Shinjitsu", Igiari!edytuj kod

Cześć. Tworząc ww. artykuł to przy nazwie opierałem się na wiadomościach dostępnych na Anime News Network oraz na artykule z en.wiki. Gyakuten Saiban to japońska nazwa własna serii powieści wizualnych tworzonej przez Capcom (znanej na zachodzie jako Phoenix Wright: Ace Attorney). Pozostawiłem pierwotną nazwę artykułu, natomiast tę kwestię nazw można na spokojnie przedyskutować w Kawiarence, aby niepotrzebnie zaśmiecać dyskusję użytkownika (zresztą założyłem w tym celu wątek). Nigdy nie słyszałem i widziałem na własne oczy, że u nas nazwy japońskich mang, powieści ilustrowanych czy anime używa się małych liter niż dużych (jak na en.wiki czy innych serwisach zajmujących się seriami mang, anime etc.). O tym, czy nazwa ma być małą czy dużą literą, zadecyduje konsensus w ww. dyskusji w Kawiarence. Pozdrawiam. Pachidensha (dyskusja) 17:13, 7 maj 2019 (CEST)

Odpowiedźedytuj kod

Witaj. Dzięki za wiadomość - te porady chętnie się przydadzą na przyszłość :)

Dodatkowo wspomnę, że przy redagowaniu staram się, aby zdań typowo pojedynczych było mniej, dlatego zmieniam na złożone w taki sposób, aby wyszły bardziej merytorycznie i w lepszej jakości (przy efekcie końcowym). A jeśli zaś chodzi o przypisy, to przy artykułach (które napisałem) na dniach chętnie zostaną zastąpione lepszymi (o ile takie się znajdą). Takze pozdrawiam. :) Pachidensha (dyskusja) 08:06, 20 maj 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Alvea" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy