Dyskusja wikipedysty:Dawid2009


Dyskusja wikipedysty:Dawid2009 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Odp. Koniec świataedytuj kod

Hej, ukrywanie wersji należy do standardowych uprawnień admińskich i jest różne od rewizorskiego oversight (które nie zostawia śladów w historii hasła). Zobacz więcej na Wikipedia:Usuwanie wersji. Barcival (dyskusja) 13:29, 10 cze 2018 (CEST)

Re: Najlepsi strzelcyedytuj kod

Dziękuję za wpis na mojej stronie :) To miłe widzieć że ktoś docenia czyjś wkład :) Liczę na owocną współpracę trzymaj się :) Arek1632 (dyskusja) 12:53, 29 cze 2018 (CEST)

Re: Kapitan Pazuredytuj kod

Hej. Na pewno warto by zacząć od poprawy samego artykułu (uźródłowienie rozgrywki, opisu fabuły, dodanie odbioru gry itp.). Potem można ewentualnie dodać jakąś krótką wzmiankę, że w planach było stworzenie kontynuacji gry (z tego co widzę, jest coś w serwisie Gry-Online). Pozdrawiam, Sir Lothar (dyskusja) 11:33, 23 sie 2018 (CEST)

Odp:Pytanieedytuj kod

Witaj. Niestety już nie biorę udziału w dyskusjach poświęconych postaciom fikcyjnym (z nich bowiem wynikło moje okresowe rozstanie z Wikipedią). Niemniej jednak, jeśli wybrać najbardziej rzucającą się w oczy nieency postać z poziomu 5, to kompletnie nie kojarzę Meeny - z tego, co wynika na en wiki, jest to bohaterka serialu animowanego dla dzieci; być może jestem obciążony europocentrycznym biasem, ale tam mniej więcej lokuję granicę encyklopedyczności. Jeśli zaś chodzi o Slender Mana oraz Crazy Frog - tutaj brałbym pod uwagę przede wszystkim kryterium "nietymczasowości" - legenda miejska o Slender Manie już doczekała się osobnego filmu, więc moim zdaniem jest kulturowo bardziej ency od "błękitnego wieloryba"; fenomen Crazy Froga, choć nośny, takiej kwintesencji popularności się nie dosłużył. Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam, Ironupiwada (dyskusja) 20:23, 30 sie 2018 (CEST)

en:Wikipedia:Vital articles/level5edytuj kod

Zajmuję się raczej brakami na niższym szczeblu (rzeczy jeszcze nieznane w Polsce). Są braki i w en.wiki, niech przejmą automat od Pawła Ziemiana i sporządzą sobie takie same listy, jak my mamy, ale oni wcale nie są otwarci na takie nowinki. Anglojęzyczna Wikipedia jest tylko 4 razy większa od naszej, przy tylu ludziach na całym świecie, którzy ją tworzą. Tamtejsi edytorzy z upodobaniem odrzucali różne moje wpisy, jakbym był natrętem. Dlatego właściwie unikam ingerowania w ich "prywatność". Często nawet angielszczyzna jest kiepska. Chciałoby się mieć lepszy wzorzec, ale to najlepszy, jaki mamy.82.177.40.11 (dyskusja) 18:28, 28 lis 2018 (CET)

Swatka (krzyżówka)edytuj kod

Sławek Borewicz, zgłaszam się. Kiedyś do niezłego poziomu rozbudowałeś hasło o piłkarzykach na kartce. Nie wiem, czy krzyżówki też byłyby ci bliskie, ale to hasło wylądowało na mojej liście zgłoszeń do poczekalni. Trudno byłoby mi znaleźć źródła. Nie wiem, na ile ten rodzaj krzyżówek był powszechny, ale można było kupić w kioskach Ruchu zestawy krzyżówek ze swatką, pewnie w rożnych gazetach też się pojawiały. Jak mnie zrozumiałeś? → Odbiór 12:30, 6 kwi 2019 (CEST)

Właśnie nie jestem pewien, czy to nie jest "lokalny wynalazek". W każdym razie dziękuję za sugestię, przedstawię ją w poczekalni. Sławek Borewicz, → odbiór 14:01, 6 kwi 2019 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Dawid2009" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy