Dyskusja wikipedysty:Ignasiak


Dyskusja wikipedysty:Ignasiak w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

to jest nowa strona dyskusji a stara to Dyskusja wikipedysty:Ignasiak/archiwum1

Spis treści

Cytowanie prac wielu autorówedytuj kod

Rozumiem, że pola nazwisko6 i podobne nie występują w szablonie {{cytuj pismo}}, ale nie uważasz że lepszą praktyką zamiast usuwania autorów, byłoby zmienić szablon na {{cytuj}}? Szczureq (π?) 10:53, 16 sty 2019 (CET)

Należysz do grupy najaktywniejszych Wikipedystów edytujących w tematyce medycznej. Dziękujemy!edytuj kod

Dziękuję raz jeszcze :) -- Doc James wraz z resztą zespołu z Wiki Project Med Foundation 18:49, 28 sty 2019 (CET)

Inspektoratyedytuj kod

szablon "miejsce". szablon zburzył sie i nie przyjmował Lublina?... tak naprawde mam przed nosem ksiażkę z której pisałem x lat temu, a dopiero teraz dopisuję przypisy by arty nieco ucywilizować, a w niej jest napisane: Warszawa Lublin. Wybrałem Lublin...hm...warszawa jest ok a lublin nie?;)--Kerim44 (dyskusja) 17:06, 7 lut 2019 (CET)

Logiczne - dzięki za wyjaśnienia--Kerim44 (dyskusja) 17:29, 7 lut 2019 (CET)

Ad:Ludowo-Pracowniczy Związek Solidarystów Rosyjskichedytuj kod

Ad:Ludowo-Pracowniczy Związek Solidarystów Rosyjskich

Witam!
Zauważ, że po tej edycji tytuł jest zapisany zarówno kursywą, jak i w cudzysłowie, co jest niezgodne z zasadą unikania podwójnych wyróżnień. Co więcej, tylko w tym przypisie między nazwiskiem autora a tytułem jest przecinek, natomiast w pozostałych przypisach oraz bibliografii są dwukropki – wygląda to po prostu nieestetycznie.
Pozdrawiam, Wipur (dyskusja) 15:55, 22 lut 2019 (CET)

Odp:Ad:Ludowo-Pracowniczy Związek Solidarystów Rosyjskich

Czy po tej edycji może być? Przy okazji, czy była gdzieś dyskusja, w której ustalono, że po wszystkich elementach przypisu mają być przecinki (tak wymusza szablon „cytuj”)? Wipur (dyskusja) 17:18, 22 lut 2019 (CET)

Maciej Stachuraedytuj kod

Hej. Dłubnąłem coś tam ratunkowo na szybko. Spore osiągnięcia trenerskie, raczej w tej chwili ekiem iść nie powinien – jak uważasz, że nadal za mało, to zgłoś do DNU. pozdrawiam Piastu βy język giętki… 15:46, 3 mar 2019 (CET)

Księga Cmentarnaedytuj kod

W przypisie jest błąd. Nie istnieje Księga Cmentarna Katynia. Natomiast jest „Katyń, Księga Cmentarna”. Gruzin (dyskusja) 16:21, 15 mar 2019 (CET)

  • Dzięki. Ja nie stosuję tych odnośników, jakoś nie mam przekonania, piszę normalnie. Potem jak ktoś zmienia na odn - widocznie nie wie jak pozycja się nazywa. A to tak nieładnie wygląda. Gruzin (dyskusja) 16:33, 15 mar 2019 (CET)

Ad:Ichtiostegaedytuj kod

Ad:Ichtiostega

Hej. Czemu tak, a nie rozdzielając autorów? Wydawało mi się, że lepiej jak są osobno, bo daje to większe możliwości automatycznego przetwarzania szablonów – np. wyciągania z nich danych, czy aktualizowania na podstawie wikidanych. (Ten cam {{Cytuj pismo}} dałem też tu) pozdrawiam Piastu βy język giętki… 19:39, 23 mar 2019 (CET)

  • Nie no, nie chodziło mi o zmianę szablonu (w tej edycji jej nie było), tylko o sklejenie autorów w jednym polu – o to pytałem, czy ma jakieś zalety nad rozdzieleniem ich po różnych polach. No to już jedną widzę – trudniej zrobić literówkę wklepując nazwy pól z palca, co mi się przytrafiło ;) dzięki za wyjaśnienie, pozdrawiam Piastu βy język giętki… 20:10, 23 mar 2019 (CET)

Ad:Étienne-Émile Baulieuedytuj kod

Ad:Étienne-Émile Baulieu

Cześć. Dzięki za usunięcie podwójnego DOI! Natomiast zupełnie nie rozumiem po co wstawiłeś linki wewnętrzne do Nature, Science i PNAS. Wszystkie one generują się automatycznie na podstawieModuł:Cytuj/czasopisma. Pozwoliłem sobie anulować to linkowanie. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 19:33, 8 kwi 2019 (CEST)

Jest to najdziwniejsze uzasadnienie bezsensownych edycji, z jakim ostatnio się spotkałem. :-) Prosiłbym jednak, żebyś nie robił takich zmian. Po to jest ten moduł, żeby w razie jakichś zmian w czasopiśmie wystarczyło zrobić jedną poprawką w module, a nie poprawiać nie wiadomo ile artykułów. Kategoria:Szablon cytowania zamienił nazwę czasopisma jest ukrytą kategorią techniczną, w której znajdują się hasła bez żadnego błędu, po prostu wykorzystujące ten moduł. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 22:18, 8 kwi 2019 (CEST)

wersje przejrzaneedytuj kod

Nie wiem czy dobrze technicznie zrobiłem, ale chciałbym by TA [1] wersja (nie Twoja) na razie pozostała nieprzejrzana--Kerim44 (dyskusja) 22:35, 16 kwi 2019 (CEST)

szablon jest za mądry i robi inicjały z fragmentu nazwyedytuj kod

Ta zmiana nie wyszła na dobre. {{Cytuj}} próbuje być zbyt inteligentny i zgaduje, co jest imieniem. Panek (dyskusja) 19:35, 18 kwi 2019 (CEST)

Łotwa - walutaedytuj kod

Cześć,

po Twojej edycji artykułu Łotwa w infoboksie nie widać informacji nt. waluty. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Mógłbyś tam zajrzeć? Z góry dziękuję! 79.191.96.89 (dyskusja) 21:50, 25 kwi 2019 (CEST)

Podziękowanieedytuj kod

Hej. Chciałam Ci bardzo podziękować za to poprawianie przypisów w artykule Mariah Carey z odniesieniem do bibliografii. Widziałam Twoje zmiany i po prostu w nowo dodanym nie byłam pewna czy da się tak zrobić, by nie zepsuć powtórzonego przypisu w infoboksie, dodając znacznik podobny do powtarzanych. Jeszcze raz dziękuję. To zdecydowanie podwyższy poziom artykułu. Bardzo długo nad nim siedziałam. Póki co biografię rozbudowałam do połowy na podstawie medalowego hasła i chciałabym w przyszłości doprowadzić ten artykuł do Dobrego Artykułu. Twoje poprawki były, więc bardzo cenne. Serdecznie pozdrawiam. Suziechan (dyskusja) 10:40, 30 kwi 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ignasiak" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy