Dyskusja wikipedysty:Invisible kid


Dyskusja wikipedysty:Invisible kid w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Jeżeli chcesz zostawić mi wiadomość, nawet gdy z jakiegoś powodu ma być ona krytyczna wobec moich działań w Wikipedii, proszę pamiętaj o Wikietykiecie.
Jeżeli chcesz propagować Wikietykietę, wklej ten szablon na swoją stronę dyskusji.
Pamiętaj szczególnie o pierwszym punkcie – zakładaj dobrą wolę drugiej strony.

Invisible kid

[1]

  1. ="http://www.kmkm.org.pl/289"><img border="0" src="http://www.kmkm.org.pl/289/289a.gif" width="120" height="60">

Spis treści

Odp:Karpiak reaktywacjaedytuj kod

Odp:Karpiak reaktywacja

Cześć. :-) Niestety mam dość kiepskie rozeznanie w tym temacie oraz brak możliwości technicznych sprawdzenia czegokolwiek (potrzebne jest uprawnienie Checkuser). Spytaj na WP:PdA. Pozdrawiam noworocznie, Michał Sobkowski dyskusja 22:43, 5 sty 2019 (CET)

Re: Karpiakedytuj kod

Osobiście mam mało z nim doświadczenia, więc wolałbym się nie wypowiadać. CU też nie jestem, więc do logów nie zajrzę, ale z tego co wiem to i tak chyba nie bardzo jest z czym bieżącą działalność porównywać. ~malarz pl PISZ 22:48, 5 sty 2019 (CET)

Ad:Przewozy Regionalneedytuj kod

Ad:Przewozy Regionalne

Jak zmieniasz wartości to zmieniaj proszę również klucze sortujące, bo inaczej sortowanie będzie źle działać. Therud (dyskusja) 17:03, 6 sty 2019 (CET)

Linia kolejowa nr 131edytuj kod

Hej :) Coś w tym artykule się popsuło z przypisami. Nie będę mieszał, bo będziesz wiedział najlepiej. Pozdrawiam, Emptywords (dyskusja) 22:20, 9 sty 2019 (CET)

Odp.edytuj kod

Hej. Hoaxy niekoniecznie [1] czy [2], raczej pierwsze eksperymentowanie. Widzę, że hasła usunięte, bot wstawił witajkę z linkami do zasad, więc na razie chyba nie trzeba dalej działać. Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 20:56, 15 sty 2019 (CET)

Vladimir Yaroshenkoedytuj kod

Kolego, piszę do Ciebie jako autor strony Vladimira Yaroshenki. Bezpodstawnie sfałszowałeś mu imię i nazwisko - zarówno w tytule hasła, jak i w tekście. Pan Vladimir Yaroshenko jest od 2015 roku obywatelem polskim, a obywatelstwo otrzymał od prezydenta Komorowskiego po takim właśnie imieniem i nazwiskiem, pod którymi jest znany szeroko w świecie. I na taką wersję jego imienia i nazwiska ma wystawione swoje polskie dokumenty. Nie mamy więc prawa zmieniać mu danych personalnych wedle własnego widzimisię czy też teoretycznych zasad transkrypcji jakie wyznajemy. Tego rodzaju praktyka jest bezprawna. Podobne do Twoich wątpliwości w tej kwestii pojawiły się już wcześniej, ale zostały ostatecznie wyjaśnione na podstawie odpowiednich dowodów. I dyskusję na ten temat, z wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości tym przypadku, mamy tutaj już dawno za sobą (w kwietniu i maju 2017), zakończoną ustaleniem wersji nazwiska artysty na zgodna z jego dokumentami, czyli Vladimir Yaroshenko, bo on tak właśnie się nazywa. Zechciej więc cofnąć wszystkie swoje poprawki dotyczące tej kwestii w jego haśle i nie wracajmy już do tej kwestii. Pozdrawiam --Tchnienie_wikipedysta (dyskusja) 21:38, 10 lut 2019 (CET)

Vladimir Yaroshenko i Maksim Woitiuledytuj kod

Panowie, nie zmieniajcie samowolnie nazwisk obu tych artystów. Oni są już od kilku lat polskimi obywatelami o takich właśnie, nadanych im przez prezydenta RP, nazwiskach i na takie nazwiska mają wydane swoje dowody osobiste i inne polskie dokumenty. W świetle tego zmienianie ich nazwisk na takie jak się Wam wydaje jest przekroczeniem prawa. Proszę więc cofnąć wszystkie swoje bezpodstawne poprawki.--Tchnienie_wikipedysta (dyskusja) 22:42, 5 mar 2019 (CET)

Jeżeli mają polski paszport z wpisaną tam angielską transkrypcją imion i nazwisk to posługujemy się tą transkrypcją. Niestety jest to ich prawidłowy zapis w Polsce, mający pierwszeństwo przed innymi zapisami. A czy taki zapis w takim dokumencie jest to ja wam nie pomogę rozstrzygnąć. Podpowiem tylko, że strona internetowa pracodawcy jest najczęściej najlepszym źródłem, w końcu oni wiedzą z kim podpisywali umowę. U dziennikarzy jest już z tym gorzej. Jak chcesz więcej informacji to polecam dyskusję w kawiarence. Kilka lat temu była dyskusja podobnego przypadku, też chyba tancerza Teatru Wielkiego, polaka z importu ze wschodu. Stolika i terminu niestety nie pamiętam. Więcej nie pomogę. ~malarz pl PISZ 08:46, 9 mar 2019 (CET) Znajdź kogoś w kawiarence bardziej obeznanego z baletem i/lub problemami językowymi. Dla mnie jest to zbyt odległe. ~malarz pl PISZ 19:11, 10 mar 2019 (CET)

Baletedytuj kod

O czym Ty opowiadasz, gdzieś widział jakiegoś "korifieja"? To jest "koryfej" - stanowisko artystyczne w balecie polskim znane i funkcjonujące od 200 lat. Nie żaden "koryfeusz". Może warto się trochę poduczyć zanim zacznie się udawać eksperta od baletu i języka polskiego. A nazwisko człowiekowi zmieniłeś - bezprawnie. I nie powołuj się na kolegę-tancerza (tańczyć każdy może), bo to - przy całym szacunku - żadna gwarancja wiedzy o balecie, może o technice tańca. Najlepszy dowód, że ten kolega nie zna jednego z najwybitniejszy artystów polskiego baletu ostatniego 10-lecia, pana Vladimira Yaroshenki. Przywróćcie więc właściwą o nim wersję artykułu, wraz z poprzednim tytułem, a w nim wszędzie jego właściwe imię i nazwisko. Lepiej przyznać się do błędu, poprawić i przeprosić, aniżeli tkwić uparcie w karygodniej samowolce, która naraża Was na konsekwencje. Oby nie...--Tchnienie_wikipedysta (dyskusja) 23:52, 7 mar 2019 (CET)

Linia kolejowa nr 33edytuj kod

Twoja edycja z 5 grudnia 2017 w tym artykule popsuła tabelkę z maks. prędkościami, czy mógłbyś ją naprawić? Nie znam się na technikaliach dotyczących tabel, więc wolę nie mieszać, by nie popsuć jeszcze bardziej. Pikador (dyskusja) 19:30, 11 mar 2019 (CET)

LK 108edytuj kod

Gdzie w tutaj podanym źródle (https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Linia_kolejowa_nr_108&type=revision&diff=55169831&oldid=55129031) są podane dane dotyczące prędkości? — Paelius Ϡ 20:14, 16 cze 2019 (CEST)

Przykro mi, ale taki sposób uźródłowienia nie spełnia swojej roli. Nie umożliwia szybkiego i jednoznacznego dotarcia do danych, z których korzystano, mimo że są one dostępne online. — Paelius Ϡ 22:53, 16 cze 2019 (CEST) Nie. Po prostu należy umieć uźródławiać (patrz obecny sposób użródłowienia). — Paelius Ϡ 22:56, 16 cze 2019 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Invisible kid" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy