Dyskusja wikipedysty:J.Dygas


Dyskusja wikipedysty:J.Dygas w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wikipedysta: Marian Kostrzyn M. G. szukałeś kontaktu ze mną . Jestem z Kostrzyna nad Odrą , Łatwo znaleźć mnie na fejsie.

Jestem już aż za nadto powitany, ale dziękuję. Witam Polaku.--Maciek Podgórskidwa (dyskusja) 09:35, 18 lut 2017 (CET)Maciek Podgórskidwa

Mau kosc Dziękuję za powitanie :) 

Likwidacja próśb o przejrzenie edycjiedytuj kod

Czytałem w Wikipedia:Kawiarenka/Ogólne wątek Likwidacja próśb o przejrzenie edycji i jako jeden z niewielu byłeś przeciw. Nie rozumiem takiej decyzji a dodatkowo z tego co mogłem się dowiedzieć od znajomych, którzy zajmują się edycjami na Wiki także nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Proste edycje jakie można było załatwić raz dwa - i tak też się działo - teraz wiszą coraz dłużej np.: moja Monument z 15.03.2019. Gdzie teraz można cokolwiek zgłaszać, jak dla mnie traci sens edytowanie, zniechęca nie tylko mnie. Ktoś w dalszej dyskusji zaproponował to Pomoc:Pytania nowicjuszy ale kto do tego dojdzie - musiałyby przeglądnąć Wikipedia:Kawiarenka/Ogólne. POZDRAWIAM --Siekański (dyskusja) 17:37, 25 mar 2019 (CET)

Wycofanieedytuj kod

Nawet nie wiem o co chodzi, ale nie ma sprawy, pozdrawiam :) Thraen (dyskusja) 14:31, 8 wrz 2018 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Witaj Jurku, czy mógłbym prosić Cię o przejrzenie artykułu mojej rodzinnej miejscowości ? ----> Brzezówka. Rozbudowałem artykuł, poprawiłem błędy, dodałem przypisy. Pozdrawiam z ciągle żyjącej wakacjami Turcji Pr.Krzysztofiak (dyskusja) 13:47, 10 paź 2018 (CEST)

Niesprawiedliwość Wikipedii lub błąd ...edytuj kod

Witaj Jurku, Mam drobny problem którego nie rozumiem, a który według mnie jest niesprawiedliwy. Mianowicie dlaczego moja miejscowość czyli Brzezówka (powiat kolbuszowski), posiada w wersji mobilnej Wikipedii pod nazwą artykułu taki dopisek "Przysiółek wsi Domatków, w województwie podkarpackim, w powiecie Kolbuszowskim" a pobliska Osia Góra, przysiółek wsi Lipnica ma dopisek "Wieś w województwie podkarpackim" ?.

Jest to nie sprawiedliwe. Jak można to zmienić ?..

Pozdrawiam Pr.Krzysztofiak (dyskusja) 12:02, 25 lis 2018 (CET)

Zatem zmieńmy ten dopisek w Brzezówce jako "wieś w województwie podkarpackim, w powiecie Kolbuszowskim" lub "miejscowość w województwie podkarpackim, w powiecie Kolbuszowskim". Jak można to zmienić

Prośba o przejrzenie zmian w haśleedytuj kod

Wątek założony przed: 21:01, 6 gru 2018 (CET)

Witam serdecznie! Uprzejmie proszę o przejrzenie oczekujących zmian w haśle: Izrael (zespół muzyczny). Pozdrawiam Skat2.0

Sichtungedytuj kod

Servus J.Dygas, habe diesen Artikel aus dem De-Wiki übersetzt und bitte dich freundlich, einmal drüber zu schauen ob alles so passt und zu sichten. Mit Dank und LG --Ἀστερίσκος (dyskusja) 17:02, 6 lut 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:J.Dygas" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy