Dyskusja wikipedysty:Lubicz


Dyskusja wikipedysty:Lubicz w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Życzeniaedytuj kod

Życze wytrwałości i sukcesów:)--keriM_44 (dyskusja) 02:15, 1 sty 2012 (CET)

Wikipedysta:Derbeth/ortedytuj kod

W jakim sensie współdziałał? Jeśli najpierw użyje się mojego skryptu, a potem sprzątania kodu, wszystko powinno pójść dobrze.

Problem z moim skryptem jest taki, że ograniczenia techniczne powodują, że może czytać tylko zapisane hasło, a nie zawartość pola edycji. Dlatego musi być użyty jako pierwszy. Natomiast po tym można już robić wszystko. --Derbeth talk 22:37, 10 sty 2012 (CET)

Zepsułeśedytuj kod

Nie baw się botami itp jak nie potrafisz Bot powinien mieć osobne konto, patrz WP:BOT -- Bulwersator (dyskusja) 23:13, 10 sty 2012 (CET)

21 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzaniaedytuj kod

Ja sobie dziś cały artykuł przeczytałem pomimo przesuwającego się okienka z wykupem dostępu. Co więcej inteligentny czytelnik mający tytuł pisma, nr strony i wydanie znajdzie go sobie w bibliotece na papierze. --Hiuppo (zagadaj) 19:30, 12 sty 2012 (CET)

Jak wiesz co to popraw żeby było tak jak ci odpowiada. --Hiuppo (zagadaj) 19:38, 12 sty 2012 (CET)

Koordynatyedytuj kod

Cześć. Oczywiście, że żart jeśli chodzi o opis. Na poważnie. nie, koordynaty po prawej na górze są błędne dlatego dałem wpis. Sam niestety nie potrafię poprawić. Pozdrawiam Cormoran (dyskusja) 19:45, 24 sty 2012 (CET)

Chyba lepiej dać miejsce, w którym cokolwiek jest. Z koordynatami większych powierzchni zawsze będą problemy i to problem do szerszego przedyskutowania, jako admin nie mam tu więcej do gadania, myślałem, że to po prostu literówka :) Pozdrawiam ToSter→¿? 21:10, 24 sty 2012 (CET)

Re: lista utworówedytuj kod

Problem powodowała ta edycja. Zmieniłem (rozdzieliłem) problematyczny fragment w treści artykułu. Nie wiem, czy jest to poprawne podejście. Można też podać sumaryczny czas "8" utworu przy zapisie takim jak poprzednio. ~malarz pl PISZ 23:49, 29 sty 2012 (CET)

Odp:IP-ekedytuj kod

Odp:IP-ek

Pierwszym etapem rozwiązywania problemu jest nawiązanie dyskusji z adwersarzem. I nie, wklejenie ramki "IPku załóż sobie konto" nie jest nawiązaniem dialogu! :-) Ostrzegłem 77.236.25.135, innych problemów na pierwszy rzut oka nie widzę. Michał Sobkowski dyskusja 07:38, 31 sty 2012 (CET)

Plac Kościuszki w Skwierzynieedytuj kod

Czy ten plac jest encyklopedyczny? Napracujesz się, a później ci skasują.Xx236 (dyskusja) 14:07, 3 lut 2012 (CET)

Prośba o źródłaedytuj kod

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Plac_Kościuszki_w_Skwierzynie Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. Pamiętaj iż inne Wikipedie nie są wystarczającymi źródłami (jednak często wskazują na wartościowe źródła). W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, -- Bulwersator (dyskusja) 16:19, 3 lut 2012 (CET)

common.jsedytuj kod

Hej. Przenieś wszystkie swoje skrypty z Special:Mypage/monobook.js oraz Special:Mypage/vector.js do Special:Mypage/common.js. Jeżeli masz skrypt włączony w gadżetach, to musisz go usunąć z w/w stron. Beau (dyskusja) 08:41, 3 mar 2012 (CET)

JWedytuj kod

Moze kiedyś go wymyślą, albo mają w planach. Na razie nie słyszałem o "5 cyfrowych" JW--keriM_44 (dyskusja) 14:44, 28 mar 2012 (CEST)

International Amateur Radio Unionedytuj kod

Witam. Dlaczego "Międzynarodowy Związek Krótkofalowców" a nie " Międzynarodowy Związek Krótkofalarstwa", skoro Amateur Radio to krótkofalarstwo, a nie "krótkofalowiec"? Pozdrawiam.Tanja5 (dyskusja) 23:48, 9 kwi 2012 (CEST)

Hm.."Amateur Radio" to pewnie dokładnie znaczy co "amatorskie radio", a nazwa organizacji w j. polskim to Międzynarodowa Unia Radioamatorska a nie "Międzynarodowy Związek Krótkofalowców" jak doczytałam również w PWN. Mam rację? Dopytuję się tak z racji święta przypadającego 18 kwietnia World Amateur Radio Day (WARD). Nie wiem czy dać tytuł artykułu Światowy Dzień Krótkofalarstwa czy też Światowy Dzień Krótkofalowca, bo wydźwięk wówczas jest nieco inny. Jak uważasz? Sprawa dość pilna jako, że dzisiaj mamy już 10 kwietnia. Pozdrawiam.Tanja5 (dyskusja) 20:14, 10 kwi 2012 (CEST) Witam. Sorry, ale teraz znalazłam czas aby odpowiedzieć. Unia- to związek państw, terytoriów, organizacji międzynarodowych itp., a związek to stowarzyszenie, porozumienie organizacji itp. Zapewne pojęcia bliskoznaczne, ale nie tożsame wg mnie. Pozdrawiam.Tanja5 (dyskusja) 00:36, 21 kwi 2012 (CEST)

2,4 GHzedytuj kod

Cześć. Czy 2,4 GHz, które dodałeś do szablonu [1], to nie jest przypadkiem to samo co pasmo 13 cm? Chrumps 01:36, 30 kwi 2012 (CEST)

16, 43 i 16 bsapedytuj kod

Jasne ze trzeba to rozdzielić. Widac kiedyś "przysnąłem" i dałem namieszać w artykule. Jestem zwolennikiem krótszych artykułów. Niby ta sama jednostka zmienia nazwe, ale dla pzrejrzystosci mozna napisac 2 artykuł i połaczyć to tymi "moimi" przekształceniami. Np 19 DZ, 19 DPanc; 5 Dpanc, 5 DZ, 5 BZ w Gubinie to ten sam zwiazek taktyczny, a rozpisany w 5 artykułach. I tak jest dobrze. Wyłacz z saperów to co uważasz za stosowne, a potem to wszystko połapiemy. Ja na razie "bawie sie" biogramami kawalerów VM i mundurami--Kerim44 (dyskusja) 00:28, 30 wrz 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule San Miguel Islandedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu San Miguel Island. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)

22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzaniaedytuj kod

Moim zdaniem ta informacja powinna zostać umieszczona w sekcji "Historia ośrodka", z zachowaniem chronologii, czyli po informacji o wręczeniu sztandaru. Później należałoby dokonać zmian. Zamiast "Dowódca Sił Powietrznych wystąpił także z wnioskiem do Prezydenta RP" na Prezydent RP odznaczył ...". Oczywiście jeżeli Prezydent RP przychyli się do tegoż wniosku. --grzes1966 (dyskusja) 10:13, 16 paź 2012 (CEST)

Brigitte Engereredytuj kod

To jest artykuł o francuskiej pianistce artykuł jest bez źródeł czy mogę prosić o pomoc w dodaniu źródeł do artykułów 77.114.123.33 (dyskusja) 16:57, 16 paź 2012 (CEST).

15 bazaedytuj kod

No moze nie błędne, ale nie najszczęśliwsze. Trochę zmieniłem, dodałem przypis...co Ty na to?--Kerim44 (dyskusja) 12:53, 18 paź 2012 (CEST)

  • już jestem ciekaw. Zwątpiłem co było w Stargardzie (na Miedwiu) a co w Szczecinie (na Cukrowej). Nawet porobiłem zdjecia Cukrowej, ale nie pamietam gdzie je wstawiłem:). Stowownych uwag w garnizon Szczecin i koszary w Szczecinie tez nie poczyniłem. 15 Bazę ulokowałem w garnizon Stargard Szczeciński. Oczywiscie moge "nieoficjalnie" od swoich sąsiadów dowiedziec sie jak to było--Kerim44 (dyskusja) 14:30, 18 paź 2012 (CEST)

Przynajmniej numerki "mamy" połapane:). Troche nieszczęśliwie okreslone jest mp 15 brygady. (W miedwiu= w wodzie:) używa się potocznie -na miedwiu). [2] To te koszary i ten adres. Trzeba jednak przyznac że nie jest to aż tak blisko tej wioski jak sugeruje adres.--Kerim44 (dyskusja) 18:13, 18 paź 2012 (CEST)

  • zobacz eż neizgodnośc numerków - w 11 bazie i w Twoim nowy arcie. W 11 bazie ejst przypis do internetowego opracowania...nie wiem jaka jest prawda--Kerim44 (dyskusja) 21:15, 18 paź 2012 (CEST)
  • ok ok:)...nie przeszkazdam już:)--Kerim44 (dyskusja) 21:21, 18 paź 2012 (CEST)

Ikonka nordic walkingedytuj kod

Hej, dostęp do Inkscape'a będę mieć dopiero za parę dni, więc wtedy mogę zmajstrować ikonę. Jeśli chcesz zrobić ją szybciej sam, zainstaluj Inkscape, zamień w Gimpie/PS/PSP zielony kolor na czarny (żeby całość była jednolita), otwórz obrazek w Inkscape, uruchom wektoryzowanie bitmapy w menu, a na koniec przywróć zielony kolor :) VindicatoR ۞ 08:51, 5 lis 2012 (CET)

Szablon WLedytuj kod

Jak już robić to z rozmachem. Gdzie są np okręgi wojskowe? Gdzie stacjonująca swego czasu po sąsiedzku (w stosunku do mojego meijsca zamieszkania) 29 BZ? itd itp. Były one w SZ RP i w WL czy ich nie było? To trudny temat... Twoja zmiana jest nie do przyjęcia--Kerim44 (dyskusja) 22:25, 12 lis 2012 (CET)

  • hm 29 BZ mozemy sobie odpuścić, ale juz 1 DZ nie. Znając wojsko nawet ten twój podział za niewielką chwile bedzie nieaktualny. szablon musi być ponadczasowy. Tak po cichu wspomne o WL istniejacych na przełomie lat 40 i 50--Kerim44 (dyskusja) 22:31, 12 lis 2012 (CET)
    • ale oczywiscie kombinuj:)) ten "stary" szablon jest tragiczny--Kerim44 (dyskusja) 22:40, 12 lis 2012 (CET)

Second China War Medal - Coloursedytuj kod

Hello Lubicz, Could you look at the graphic you created: http://en.wikipedia.org/wiki/File_talk:Second_China_War_Medal_BAR.svg I believe that the colours are incorrect. Regards Kiltpin (dyskusja) 16:41, 15 gru 2012 (CET)

Bazaedytuj kod

Jak napiszesz, tak bedzie dobrze:). Jesteś prekursorem baz nw wikipedii--Kerim44 (dyskusja) 20:03, 17 gru 2012 (CET)

Nazewnictwoedytuj kod

Zrobilem te zmniany ze wzgledu na polonocentryzm. --ThePolish 18:10, 31 gru 2012 (CET)

  • Można powiedzieć TAK: polocentryzmem nie jest marynarka wojenna, wojska lądowe itp., a Marynarka Wojenna i Wojska Lądowe to instytucje Wojska Polskiego. Miał więc matrex swoją racje. Ja osobiście odróżniam jednak tytuły artykułów od nazw wlasnych instytucji. Dla mnie w tym przypadku wszystko jest do przyjęcia, byleby nie zmieniać co 10 dni:). Trzeba coś postanowic. Wikipedia to nie demokracja, by każdy mógł zmieniac do woli. Powiem tak - ze względu na dorobek w tej dziedzinie, Ty mozesz wiecej niz ten co nie tworzy w tym obszarze. Jesli uznasz, ze powinniśmy wrócić do Wojsk Lądowych (bez RP), masz moje błogosławieństwo , jesli uznasz ze RP jest niezbędne - też je masz:). Zaakceptuję Twoją decyzję--Kerim44 (dyskusja) 01:18, 1 sty 2013 (CET)
    • tak- widze. Byc moze nie trzeba było aż tak długo czekac. Po prostu należało cofnąć zmiany i tyle. Nie sądzę by "The Polish" robił TO z wielkim przekonaniem--Kerim44 (dyskusja) 14:39, 1 sty 2013 (CET)

Siły Powietrzneedytuj kod

Witam, na it.wiki prowadzimy dyskusje o poprzednich nazwach Sił Powietrznych. Dzięki jednemu z użytkowników włoskiego wikiprojektu lotnictwo i dzięki jego książkom już wiemy ze od 1918 do 1939 Siły Powietrzne nazywały się Lotnictwo wojskowe. Dzięki ustawie z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. 1967 Nr 44 poz. 220 art. 3 z poźn. zm.) wiemy ze od 1967 do dzisiaj nazywają się Siły Powietrzne. Ale chcemy wiedzieć jak się nazywały Siły Powietrzne pomiędzy 1939 a 1967. Możecie nam pomoc lub wskazać kogoś który może nam pomoc. Potrzebny jest nam jakiś odnośnik bibliograficzny lub jakiś przypis. Dziękuję w imieniu włoskiego wikiprojektu lotnictwo. --ThePolish 17:50, 4 sty 2013 (CET)

2 bsapedytuj kod

Ale namieszałeś z tym batalionem:). Nie stawiaj kropek przy nazwach jednostek. Tak swego czasu umowilismy sie. Jesli jest do przyjecia pisownia 2 Warszawski batalion saperów, to 7 batalion Saperów nie. Tradycje nie są tożsame z korzeniami. Nie jestem pewny czy encyklopedycznymi sa pododdziały WP. Jezce troche to opiszemy mój pluton którym dowodziłem:)--Kerim44 (dyskusja) 00:20, 10 sty 2013 (CET)

tak mniej wiecej wyglądały przekształcenia czterech różnych jednotek

2 Batalion Saperów ↘ rozformowany w 1955 77 Batalion Saperów →(1955)2 Batalion Saperów ↘rozformowany w 1956 7 Batalion Saperów ↘ w styczniu 1946 rozformowany; 73 Batalion Saperów → 7 Batalion Saperów → (1955)2 Batalion Saperów (2 PDZ) → 2 Stargardzki Batalion Saperów

1 batalion piechoty zmotoryzowanejedytuj kod

Wiesz ile jest 1 batalionów piechoty zmotoryzowanej? a ile było? setki--Kerim44 (dyskusja) 00:32, 10 sty 2013 (CET)

Przypisyedytuj kod

Cześć! O co właściwie chodzi w tym przenoszeniu refów na koniec? Czemu to służy? Pozdrawiam! TR (dyskusja) 19:41, 12 mar 2013 (CET)

Dziękuję, nawet w miarę rozumiem jak działa. Tylko nie jestem pewien czemu to służy. Tzn. po co to jest robione? Z perspektywy osoby edytującej hasła wygląda to dla mnie tak, że więcej czasu muszę poświęcić na szukanie odpowiedniego przypisu, jeśli chcę go poprawić lub zamienić. Jakie są korzyści? TR (dyskusja) 20:41, 12 mar 2013 (CET)

Medal Jerzegoedytuj kod

Wiklol (Re:) 10:18, 11 sty 2014 (CET)

Stowarzyszenie Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowychedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 16:36, 19 maj 2014 (CEST)

The Endless Riveredytuj kod

http://muzyka.onet.pl/rock/roger-waters-odcina-sie-od-pink-floyd-nie-mam-nic-wspolnego-z-nowa-plyta-zespolu/szpt7 - info jest różne, bo i różne kraje są, Polska ponoć należy do krajów wypuszczających nowości w piątki, więc najprawdopodobniej będzie 7 listopada, a 10 listopada to taka ogólna premiera światowa. Więc może będzie lepiej jak się postawi znak zapytania i datę się oznakuje 7 lub 10 listopada bo różne źródła różnie podają. Co ty na to?

BLIKedytuj kod

Wojciech Pędzich Dyskusja 21:27, 2 paź 2015 (CEST)

Andrzej Kubiak (pułkownik)edytuj kod

Jak facet stał się absolwentem ASG w 1988 a potem AON w 1990? Mozliwosć jest taka - gdyby zaczął ASG w 1987, skonczyłby AON w 1990. Chociaż, coś mi się wydaje, że w 1990 konczyli oficerowie jeszcze ASG. Wróćmy jednak do pułkownika i jego AON-u w 1990--Kerim44 (dyskusja) 02:39, 30 gru 2015 (CET)

  • jasne - myslalem o jakiś kursach w AON, ale po stanowiskach nie specjalnie mogę sobie wyobrazić jakie. Teoretycznie wszystko mozliwe, ale...nie wiem:). Na ASG poszedł po roku od CDO - to niby mozliwe. Moze kiedys ktoś poprawi:). Teraz nie wiedziałbym co skreślic ----Kerim44 (dyskusja) 11:33, 30 gru 2015 (CET)

Ad:Światowa_Konferencja_Radiokomunikacyjnaedytuj kod

Ad:Światowa_Konferencja_Radiokomunikacyjna

Hej, nie tylko ta edycja którą anulowałeś jest błędna, nawet poprzednie nie mają sensu. Obecnie w kodzie czytam [[22 października|23 ]]<nowiki/>stycznia. Czy da się to naprawić czy może wycofać te wszystkie edycje IPka? --The Polish (query) 16:44, 9 sty 2016 (CET)

Obawiam się że VE, próbuję coś z tym zrobić, sam zobacz tutaj ile tego było. --The Polish (query) 17:39, 9 sty 2016 (CET)

Re: Hejnał miastaedytuj kod

Trzeba zrobić tak samo jak w przypadku ładowania cudzych zdjęć - ustalić właściciela praw autorskich, a następnie uzyskać zgodę, najlepiej za pomocą systemu OTRS. W razie czego o szczegóły spytaj jakiś aktywnych OTRS-manów. Pozdrawiam, Chrumps 19:45, 2 lut 2016 (CET)

Dobre pytanie - jeśli hejnał jest w domenie publicznej (przez to, że stanowi część symboliki miasta, było nie było organu państwowego) to zgoda potrzebna nie jest. Nie mam wiedzy prawniczej, więc wywołam dwóch takich: @Tar Lócesilion, @Teukros, pomożecie? Wojciech Pędzich Dyskusja 19:28, 3 lut 2016 (CET) Skoro kompozytor żyje, to trzeba założyć, że hejnał jest utworem, że ktoś ma do niego majątkowe prawa autorskie i że powinieneś uzyskać licencję na wykorzystanie go na naszych warunkach. Musisz ustalić, kto ma te prawa i na jakie warunki się zgadza. Tar Lócesilion (queta) 21:57, 3 lut 2016 (CET)

Re: Toluca Lake i podrzędneedytuj kod

Witaj. Kiedy rozbudowywałem artykuł Lista dzielnic i osiedli Los Angeles to opierałem się na anglojęzycznej wersji tego artykułu, a tam nie było wtedy i teraz nie ma tych nazw. Ulv80 (dyskusja) 17:19, 14 lutego 2016 (CET)

Re: Toluca Lake i podrzędneedytuj kod

Witaj. Te nazwy pochodzą z anglojęzycznej wersji artykułu lecz sprzed kilku lat, a w międzyczasie na stronie anglojęzycznej te nazwy zostały usunięte. Ulv80 (dyskusja) 21:39, 14 lutego 2016 (CET)

Odp. Pasmo 4 medytuj kod

Zrobione, chyba się nie pomyliłem :) 73, Chrumps 21:51, 11 lip 2016 (CEST)

5 bskedytuj kod

a jak myslisz?;)--Kerim44 (dyskusja) 12:45, 27 sie 2016 (CEST)

Re:Wikidataedytuj kod

Zrobione :D Linki były trochę pomieszane (artykuły na dewiki i ukwiki były połączone między sobą, a plwiki tylko z enwiki, przez co trzeba było je usunąć i połączyć ze wszystkimi innymi). ~Shumkichi napisz wiadomość 17:06, 5 wrz 2016 (CEST)

37 Sochaczewski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznejedytuj kod

Przy zastosowaniu nazwy wyrózniajacej w nazwie artykułu wydaje się, ze "wąsy" nie są już potrzebne, a tytuł artykuły winien brzmieć jak wyzej--Kerim44 (dyskusja) 21:29, 29 gru 2016 (CET)

o to:) - nic wielkiego--Kerim44 (dyskusja) 18:31, 30 gru 2016 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:16, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:29, 10 cze 2017 (CEST) 
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Lubicz" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy