Dyskusja wikipedysty:Margoz


Dyskusja wikipedysty:Margoz w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Podziękowanie - Haller Park, Owen i Mzeeedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 16:33, 13 sty 2017 (CET)

Artykułedytuj kod

Witaj. Zamiast nazwy "Źródła", stosuj "Bibliografia". Eurohunter (dyskusja) 17:40, 20 lut 2017 (CET)

Witaj. Informowałem Cię już o odpowiedniej nazwie sekcji. Eurohunter (dyskusja) 21:22, 22 lut 2017 (CET)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

(Sorry to write in English)

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 28 lutego 2017 (23:59 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy!

O tej ankiecie: Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu tutaj lub zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub nie chcesz dalszego kontaktu związanego z tą ankietą, wyślij e-mail poprzez funkcję EmailUser do User:EGalvez (WMF). O Wikimedia Foundation: Wikimedia Foundation wspiera Cię pracą nad oprogramowaniem i technologią, aby nasze strony działały szybko i bezpiecznie oraz były dostępne dla każdego. Tak samo wspiera różne inicjatywy związane z rozszerzaniem zasięgu dostępu do wolnej wiedzy. Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 09:04, 23 lut 2017 (CET)

Mando Mawrojenusedytuj kod

Zmarła w 1840 czy 1848? W haśle są dwie różne daty... Żyrafał (Dyskusja) 17:32, 6 mar 2017 (CET)

Nie wiem skąd el.wiki wzięła 1848. Dwa greckie źródła, które udało mi się znaleźć ([1], [2]) również podają 1840. Żyrafał (Dyskusja) 18:49, 6 mar 2017 (CET) No to ciekawie... Czyli wychodzi na to, że są dwie równorzędne daty. Żyrafał (Dyskusja) 18:58, 6 mar 2017 (CET) Tak chyba będzie najlepiej. Żyrafał (Dyskusja) 21:31, 6 mar 2017 (CET)

Tydzień Irackiedytuj kod

Za I miejsce w tworzeniu nowych i poprawianiu starych artykułów powyżej 2 kB w Tygodniu Irackim

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Iracki. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zachęcam również do zdobywania gwiazdek w zbliżających się tygodniach tematycznych. Pozdrawiam, Tournasol Słucham :) 11:02, 13 mar 2017 (CET)

Podziękowanie - Eleni Wlachu, Stilianos Patakosedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:53, 19 kwi 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:18, 10 maj 2017 (CEST)

Usunięcie haseł Aleksander Augustynowiczedytuj kod

Nie rozumiem: hasło naprawiono, a teraz się je kasuje. Andrzej Szamotulski to samo. 213.192.80.182 (dyskusja) 13:54, 27 maj 2017 (CEST)

Hasła Jurkaedytuj kod

witam. zauważ że artykuły są w trakcie naprawy - usuwanie ich w tym momencie to nieporozumienie - John Belushi -- komentarz 14:05, 27 maj 2017 (CEST)

  • pojawiła się informacja na TO o akcji naprawy -kilka osób już zabrało się za naprawę haseł, dajmy im kilka dni. sprawa ukrycia wersji naruszających NPA jest do omówienia ale szkoda odbierać ochotę do poprawy tym, którzy się już za to wzięli. - John Belushi -- komentarz 14:15, 27 maj 2017 (CEST)
  • o usunięcie haseł nie mam pretensji, szukam po prostu możliwie dobrego rozwiązania by nie tracić treści. - John Belushi -- komentarz 14:28, 27 maj 2017 (CEST)
    • Margoz, będziesz usuwał resztę haseł z listy? SpiderMum zwróciła mi uwagę, że znajdują się one nadal w kategoriach, a nie chcę się bawić w dekategoryzację jeżeli i tak mają polecieć. --Teukros (dyskusja) 16:15, 27 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:30, 10 cze 2017 (CEST) 

Odp:Ad:Nela mała reporterkaedytuj kod

Hm no to się pospieszyłem. Mój błąd. Dzięki Choc ten link mówi że jest autorką [3] --Adamt rzeknij słowo 21:37, 21 cze 2017 (CEST)

Podziękowanie - Uniwersytet Króla Saudaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 15:24, 26 sie 2017 (CEST)

Blokada dynamicznych adresów IPedytuj kod

Chłopcze, jako administrator powinieneś znać zasady blokowania.

Zablokowałeś dynamiczne IP na jeden dzień, a w zasadach stoi jak wół:

maksymalny czas blokady dynamicznych adresów IP nie powinien przekraczać kilku godzin 

Następnym razem przemyśl swoje działanie! 79.184.115.216 (dyskusja) 00:09, 15 wrz 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Ugandyjskiegoedytuj kod

Za III miejsce w kategorii artykułów powyżej 2 kb w Tygodniu Artykułu Ugandyjskiego

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Ugandyjskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Mam nadzieję, że będziesz także uczestniczył w zbliżających się nowych tygodniach tematycznych. Fafik Napisz coś® 19:11, 19 paź 2017 (CEST)

Czy wiesz – Jelena Baturinaedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Hortensja (dyskusja) 11:00, 31 paź 2017 (CET)

Podziękowanie - Jelena Baturinaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:34, 10 lis 2017 (CET)

Huragan Irisedytuj kod

Witaj. Informuję, że użyłeś przycisku "cofnij edycję" w nieprawidłowy sposób. Anulowałem Twoje wycofanie i wprowadziłem poprawkę. Eurohunter (dyskusja) 19:26, 26 gru 2017 (CET)

Bullet For My Valentineedytuj kod

Cześć, tu użytkownik Swierzaq9. Dziękuję za dostrzeżenie danych usterek związanych z informacjami dotyczących historii zespołu Bullet For My Valentine oraz próbę naprawy ich. Po pisaniu niezgodnych informacji w tym artykule po prostu później sobie uświadomiłem, że coś, co uzupełniłem, poszło nie tak. Wiem, że to z mojej winy wyszły takie złe napisy, gdyż miałem problemy ze stylistyką i z zapałem żeby wzbogacić informacje, co mi wyjątkowo utrudniło mi proces dodawania nowych zdań co do historii zespołu. Ze względu na wykrycie moich błędów i powiadomienie mnie o nich, zgodnie z tym, co do mnie rzekłeś, będę z większym skupieniem się starał o poprawne uzupełnianie informacji i jakby tego było mało, pisał je w swoim brudnopisie, żeby uniknąć kłopotów z artykułami. Dziękuję jeszcze raz i trzymaj się. --Swierzaq9 (dyskusja) 00:03, 27 gru 2017 (CET)

Podziękowanie - Helvi Hämäläinenedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 01:44, 20 lut 2018 (CET)

Paweł Stasiakedytuj kod

Could you help me by improving the article about Paweł Stasiak over at English Wikipedia. Would be very appreciated.--BabbaQ (dyskusja) 01:32, 4 mar 2018 (CET)

Thank you. If you find time for it please join the AfD discussion as well. As a Polish person your input would be appreciated.--BabbaQ (dyskusja) 12:35, 4 mar 2018 (CET)

Centralny Uniwersytet Wenezueliedytuj kod

Zgodnie z regulaminem tygodni tematycznych "Artykuł, który został stworzony w formie stuba w czasie TT przypisany jest swojemu autorowi. Natomiast osoba, która go znacząco rozbudowała powinna wpisać ten sam artykuł do listy poprawionych". Natomiast nie ma w nim zapisu, że możesz sobie przypisać cudzą pracę. Masz prawo wpisać sobie tylko (2469)- tak jak napisałeś kilka dni temu, a nie tak jak wczoraj poprawiłeś (4427). Proszę abyś zmienił informację na stronie TT. W związku z tym nieporozumieniem poproszę o mediację @Szołtys Jotjotem (dyskusja) 10:49, 11 mar 2018 (CET) Znalazłam już rozwiązanie problemu. Mój wkład przeniosę do nowego artykułu - w końcu chodzi o obiekt wpisany na listę Unesco, a ty możesz sobie rozbudować swój artykuł tak jak uważasz. Zostawiłam tylko zdania zawierające linki do nowych artykułów. W ten sposób nie ma kolizji. Pozdrawiam.Jotjotem (dyskusja) 11:43, 11 mar 2018 (CET)

Ad:Wikipedia:Zabawa edycyjna 2018edytuj kod

Ad:Wikipedia:Zabawa edycyjna 2018
Z gratulacjami wykonania 12 zadań w zabawie edycyjnej - kolejne zabawki, abyś z nami pozostał

Gratuluję wykonania 12. zadania i zapraszam do Matrixu :) Hedger z Castleton (dyskusja) 08:15, 28 mar 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Mołdawsko-Rumuńskiegoedytuj kod

Gratuluję trochę spóźnionej gwiazdki za Tydzień Artykułu Mołdawsko-Rumuńskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 08:33, 1 kwi 2018 (CEST)

Ad:Rosika Schwimmeredytuj kod

Ad:Rosika Schwimmer

Hej. Uzupełnisz przypisy? Wziąłbym hasło do CW. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 22:38, 3 kwi 2018 (CEST)

Czy wiesz – Rosika Schwimmeredytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 00:03, 5 kwi 2018 (CEST)

Podziękowanie - Rosika Schwimmeredytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:50, 18 kwi 2018 (CEST)

Tydzień belgijskiedytuj kod

Drzewianin (dyskusja) 22:23, 4 sie 2018 (CEST)

Czy wiesz – Uniwersytet w Liègeedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Anagram16 (dyskusja) 15:13, 5 sie 2018 (CEST)

Czy wiesz – Christian de Duveedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 13:16, 7 sie 2018 (CEST)

Brudnopisedytuj kod

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego usunąłeś stronę z mojego brudnopisu? Artykuł nie był skończony, a takie działanie to jest zwyczajnie niszczenie czyjejś pracy! Przegralek (dyskusja) 22:16, 19 sie 2018 (CEST) Dzięki za wyjaśnienie Przegralek (dyskusja) 07:37, 20 sie 2018 (CEST)

Podziękowanie - Uniwersytet w Liège, Christian de Duveedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:21, 21 sie 2018 (CEST)

Czy wiesz – Niels K. Jerneedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Anagram16 (dyskusja) 19:31, 26 sie 2018 (CEST)

Podziękowanie - Niels K. Jerneedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:54, 4 wrz 2018 (CEST)

Lista uczestników w tygodniach tematycznychedytuj kod

Cześć. Dopisałbyś się do listy uczestników bieżącego tygodnia palestyńskiego? To pomoże w wiarygodniejszych statystykach;) Drzewianin (dyskusja) 23:16, 7 wrz 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Palestyńskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Palestyńskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 11:05, 15 gru 2018 (CET)

Blokadaedytuj kod

Ej, to jest nick udający IP :) Thraen (dyskusja) 19:54, 16 sty 2019 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Argentyńskiego IIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Argentyńskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 14:08, 17 sty 2019 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Ukraińskiego IIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Ukraińskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 16:04, 30 sty 2019 (CET)

Odp:Ad:Szwedzki Uniwersytet Rolniczyedytuj kod

Odp:Ad:Szwedzki Uniwersytet Rolniczy

Tak – i sprawdzałem też to: „Szwedzkiego Uniwersytetu Rolniczego” wobec „Szwedzkiego Uniwersytetu Nauk Rolniczych”. Jak widać, przewaga tej drugiej formy nie jest duża, gdy się weźmie pod uwagę nieporównanie słabszą znajomość języka szwedzkiego niż angielskiego. Nawet gdyby postać z kalkowym „Nauk” (wziętym z wersji angielskiej) była znacznie częstsza, to i tak nie powinna być wyznacznikiem dla nazwy tego uniwersytetu w Wikipedii – nazwy należy tłumaczyć bezpośrednio z języka oryginału, a nie za pośrednictwem innego (oczywiście, zawsze są wyjątki, ale w tym przypadku nie widzę dla niego uzasadnienia). A, i spójrz do publikacji naukowych: [4] wobec [5]. Pozdrawiam, Wipur (dyskusja) 16:58, 15 mar 2019 (CET)

PS Popatrz też, jak translator tłumaczy wersję fińską: Ruotsin maatalousyliopisto -> Swedish Agricultural University, przy czym Ruotsin = Swedish, yliopisto = university, a maatalous = agricultural lub agriculture.

Czy wiesz – Leopold Ružičkaedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 10:22, 29 mar 2019 (CET)

Odp:Дарницяedytuj kod

Odp:Дарниця

Cześć. Po ukraińsku Дарниця - czyli Darnycia, po rosyjsku Дарница - Darnica. Khan Tengri (dyskusja) 17:29, 8 kwi 2019 (CEST)

Podziękowanie - Leopold Ružičkaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:09, 9 kwi 2019 (CEST)

Samowolka w PdAedytuj kod

[6] - jakieś uzasadnienie? Wyzywany jest człowiek od trolli, cenzurowane jego wypowiedzi - o co tu chodzi? 94.254.224.214 (dyskusja) 00:06, 20 kwi 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Margoz" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy