Dyskusja wikipedysty:Neonek12


Dyskusja wikipedysty:Neonek12 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Odp:Blokada 83.22.151.95edytuj kod

Odp:Blokada 83.22.151.95

Pozwolę się wtrącić. To jest dynamiczne IP, więc długość blokady nie ma większego znaczenia. Za sekundę może mieć nowe IP. ;) Szoltys [Re: ] 18:05, 19 lut 2017 (CET)

Odp:Blokada 83.22.151.95edytuj kod

Odp:Blokada 83.22.151.95
to jest dynamiczny adres Orange. więc po restarcie się zmieni. Więc więcej niż 2h dla takich adresów nie ma sensu. A i to, przypadku wandala jak W., jest za dużo masti <dyskusja> 19:17, 19 lut 2017 (CET)

Szablon komedytuj kod

Cześć. Na dyskusjach wikipedystów dodawaj {{kom}} przez podstawienie, np. {{subst:kom|żart}}, tak jak jest to opisane na stronie szablonu. Seapeys (dyskusja) 20:45, 20 lut 2017 (CET)

Hej. Chciałem przeprosić, bo dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że subst: parsuje ten szablon w taki, a nie inny sposób, także niepotrzebnie naskoczyłem na Ciebie. Seapeys (dyskusja) 22:10, 27 lut 2017 (CET)

Zredukujmy wpływ na środowisko naturalne ruchu Wikimediaedytuj kod

Witaj Neonek12, kontaktuję sie z Tobą gdyż na swojej stronie użytkownika wykazałeś zainteresowanie sprawami ochrony środowiska. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z projektem Wpływ na środowisko naturalne na Meta, gdzie chcę zebrać wsparcie dla redukcji wpływu ruchu Wikimedia na nasze środowisko naturalne. Moim pierwszym celem jest to by wszystkie serwery Wikimedia korzystały wyłącznie z energii odnawialnej. Może mógłbyś okazać swoje poparcie dla tego projektu? Dziękuję, --Gnom (dyskusja) 11:57, 22 lut 2017 (CET)

DNUedytuj kod

Przeczytaj proszę regulamin Poczekalni (dokładnie pkt 5), a następnie anuluj proszę swoją edycję. Wostr (dyskusja) 20:29, 25 lut 2017 (CET)

Nie ma problemu. Wostr (dyskusja) 20:33, 25 lut 2017 (CET)

Odp:Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2017-03/Neonek12edytuj kod

Odp:Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2017-03/Neonek12

OK :) Ented (dyskusja) 22:19, 6 mar 2017 (CET)

Masz rację, przepraszam i skreślam głos. --Piotr967 podyskutujmy 14:14, 9 mar 2017 (CET) Cześć. Mam nadzieję, że wynik głosowania nie zniechęci Cię do dalszej pracy w projekcie, a potraktujesz go tylko jako wikidoświadczenie. Jesteś nam bardzo potrzebny. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 19:59, 12 mar 2017 (CET)
  • Dołączam się do tego wpisu Szoltysa Wikiprzyjacielu nie zrażaj się tym niepowodzeniem, głowa do góry. Działaj dalej na Wikipedii jak dotychczas i wyciągnij wnioski z tego KA, widzisz jak Janek odpowiadał na pytania, a i tak nie miał szans. Ale widziałem u was dwóch którzy byliście absolutnie nie znani na Wikipedii. Przez to głosowanie do KA jesteś ci teraz znani. Napewno za rok, może nawet wcześniej dosaniecie się na PUA. A to już by był sukces twojej, waszej karierze na Wikipedii. A więc powodzenia w pracy naszej Wikipedii! :-) --J.Dygas (dyskusja) 22:13, 12 mar 2017 (CET)
Cześć, pisząc o Wikietykiecie, miałem na myśli sytuację, która została poruszona w dyskusji głosowania, tj. kwestię "porozumienia" ze Stokiem. Moim zdaniem, chyba niepotrzebnie wychodziłeś z taką inicjatywą, szczególnie z w takiej formie. Ale to nie jest wielka sprawa. Życzę powodzenia, dalszych dobrych edycji i niezrażania się wynikiem głosowania. Pozdrawiam. Sebk. let’s talk 11:20, 13 mar 2017 (CET) Cześć! Dałeś świetną lekcję ludziom uważającym, że wiek odgrywa jakąś magiczną rolę, ważniejszą od wkładu własnego, zrozumienia ducha projektu, dojrzałości. Gratuluję, ja byłbym całkowicie w stanie widzieć Cię w KomArze. I jestem przekonany, że nie byłoby to żadnym uszczerbkiem dla projektu, po prostu dałbyś radę. Ale wsłuchaj się w głosy oponentów. Możesz się z nimi nie zgadzać, możesz odbierać je bardzo osobiście, ale one są - obiektywnie. Im też nie należy zarzucać złej woli. Radziłbym Ci powstrzymać się na jakiś czas, być może nawet kilkuletni, z kandydowaniem do różnych funkcji. Zajmij się tworzeniem Wikipedii. A za jakiś czas, kilka lat, bardzo tak naprawdę krótko, będziesz murowanym kandydatem. Take it easy, jednym słowem. Pozdrawiam bardzo serdecznie! Trzymaj się! Wulfstan (dyskusja) 01:37, 14 mar 2017 (CET)

Warszawaedytuj kod

Cześć, wiem że w tej chwili jesteś zajęty w KA, chociaż (przyznajmy się) nie masz szans. Ok prośba ode mnie, nie załamuj się, a najważniejsze dotrwaj do końca. Ale mi chodzi Warszawę. Czy dałbyś radę zająć się właśnie ulicami Warszawy? Na de. Wiki jest taki Wikipedysta który właśnie opisuje ulice Berlina, Może coś takiego stworzycie wy (mieszkańcy Warszawy) . To jest propozycja. Jeśli nie interesuje cię to, to nie, ale chciałem dać ci animuszu. Pozdrawiam z Berlina. --J.Dygas (dyskusja) 22:31, 7 mar 2017 (CET)

  • Skontaktuj się może z nim ja mu przed paroma miesiącami pisałem właśnie o tym, teraz ty mi się podsunąłeś jako warszawiak. Zastanów się nad tym. Skontaktuj się może z nim. On (moim zdaniem) jest chyba też za tym. Pozdro. --J.Dygas (dyskusja) 22:47, 7 mar 2017 (CET)

Odp.Szablon...edytuj kod

Odp.Szablon...

Okey, dzięki (wierzę, spoko). W takim razie postaram się o tym pamiętać, nie gniewaj się, że troszeczkę nerwowo zareagowałem, po prostu dziwię się, że chce się Tobie zajmować dyskusjami bardziej niż edytowaniem artykułów (ale już mniejsza o to, rób co lubisz). Z tym szablonem, to chodziło mi o to, by były zachowane zasady ortografii (wiesz, w środku zdania powinna być mała litera). Pozdrawiam, Czytelnik Janek (dyskusja) 21:48, 16 mar 2017 (CET)

Strona użytkownika Interrosedytuj kod

Hej, zauważyłem edycję na jego stronie użytkownika. Przypominam o zasadach edycji cudzych stron, tym bardziej, że @Interros był redaktorem, a nie adminem. Pozdrawiam, Rw23 (dyskusja) 12:50, 17 mar 2017 (CET)

Odp:Czy chciałbyś zostać adminem?edytuj kod

Odp:Czy chciałbyś zostać adminem?

Akurat w ostatnich tygodniach z powodu wyjazdów i obłożenia robotą mniej jestem aktywny. Niezależnie od tego zawsze skupiony jestem w Wikipedii na edycjach merytorycznych i radzę sobie w tym zakresie bez uprawnień. Poza tym procedura PUA mnie zniechęca. Mając tyle wolnego czasu ile trzeba jej poświęcić wolałbym napisać kolejny Dobry Artykuł. Zdecyduję się może kiedyś, gdy zacznie brakować aktywnych adminów. Kenraiz (dyskusja) 22:00, 1 kwi 2017 (CEST)

Głosowanie ws. propozycjiedytuj kod

Cześć. Jak uważasz? Żeby przejść do ewentualnego głosowania nad moją propozycją powinienem jeszcze dodać temat do Kawiarenki czy można przejść do głosowania? Pewna dyskusja już była. Sebek A. (dyskusja) 20:37, 5 kwi 2017 (CEST)

Tylko że głosowanie byłoby potrzebne, bo już widzę, że nie ma konsensusu co do "małego admina". Sebek A. (dyskusja) 20:37, 6 kwi 2017 (CEST) Napisałem w TO. Może teraz ktoś się wypowie. Czy mam przenieść do Kawiarenki? Sebek A. (dyskusja) 18:41, 7 kwi 2017 (CEST) Nikt się nie wypowiedział. Można by to uznać za milczącą zgodę. Sebek A. (dyskusja) 21:24, 17 kwi 2017 (CEST) Wygląda na to, że RZ nie będzie. Może uda się coś podobnego, np. tymczasowe UA. Sebek A. (dyskusja) 20:31, 28 kwi 2017 (CEST)

Wieści z Inicjatywy Zrównoważonego Rozwojuedytuj kod

Dziękujemy za wsparcie Inicjatywy Zrównoważonego Rozwoju!

Drogi Neonek12! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie dla Inicjatywy Zróważonego Rozwoju, która ma na celu ograniczenie negatywnego wpływu ruchu Wikimedia na środowisko. Na przestrzeni ostatni dwóch lat ponad 200 wikimedian z całego świata podjęło wspólne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju projektów Wikimedia.

Co słychać u nas nowego?

Kontaktujemy się z Tobą, ponieważ chcielibyśmy podzielić się wspaniałą wiadomością: Rada Powiernicza Fundacji Wikimedia przegłosowała uchwałę stanowiącą, iż Fundacja jest zaangażowana w poszukiwanie sposobów zredukowania wpływu jej działalności na środowisko. Dodatkowo udało nam się wybrać nową nazwę dla projektu i stworzyć fajne logo, które widoczne jest po prawej :-)

Co teraz?

Aktualnie współpracujemy z pracownikami Fundacji Wikimedia, aby uczynić zrównoważony rozwój kluczowym priorytetem w procesie wyboru nowej lokalizacji serwerów Wikimedia w Singapurze. Zaprezentowaliśmy też Fundacji stworzony przez nas harmonogram działania na rzecz odnawialnej energii, który pozwoliłby, aby wszystkie serwery Wikimedia wykorzystywały wyłącznie energię odnawialną do roku 2019.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Abyśmy mogli dalej kontynuować nasz projekt, potrzebujemy Twojej pomocy − i istnieje szereg różnych sposóbów, aby to zrobić:

  • Poproś innych wikimedian o złożenie podpisu na stronie projektu − w ten sposób możemy wskazać Fundacji Wikimedia, że jest to kwestia, która jest naprawdę ważna dla naszej społeczności.
  • Porozmawiaj z innymi wikimedianami na temat znaczenia ograniczenia negatywnego wpływu ruchu Wikimedia na środowisko.
  • Pomóż nam ulepszyć i przetłumaczyć stronę projektu na Meta-Wiki.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami (w j. angielskim) na Meta-Wiki. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie! --Aubrey i Gnom (dyskusja) 18:16, 9 kwi 2017 (CEST)

Odp:zabezpieczenie Takbiredytuj kod

Odp:zabezpieczenie Takbir
  • Hej. Czasami nie wstawiam szablonu (i to nie z gapiostwa) ale gdy uważam, że sprawa nie musi być oczywista w sposobie załatwienia i warto aby przyjrzeli się też inni admini, np. gdy w grę chodzi czas blokady/zabezpieczenia, bo nie każdy admin ma rację ;). Pzdr :) Ented (dyskusja) 20:34, 25 kwi 2017 (CEST)
Nie cofaj, bo byłoby to zbędne zawracanie głowy ;) Poza tym chyba tylko ja mam takie podejście i cofnięcie "załatwienia" mógłby zostać niezrozumiane przez innych. Twoja reakcja była jak najbardziej prawidłowa, jest OK :) Pzdr. Ented (dyskusja) 20:43, 25 kwi 2017 (CEST)

Rewertedytuj kod

Nic się nie stało. Pozdrawiam Januszk57 (dyskusja) 10:54, 26 kwi 2017 (CEST)

Odp:Wiciokrzew pomorskiedytuj kod

Odp:Wiciokrzew pomorski

Hej, zajawka tego artykułu była eksponowana rok temu - jest niżej w kolejce gotowa do powtórnego użycia. Kenraiz (dyskusja) 21:26, 29 kwi 2017 (CEST)

Dzięki :)edytuj kod

za dobre słowo na W:PA :) Czasem jest tak, że nerwy człowiekowi puszczą, w tym przypadku robiłem listę 10 godzin sprawdzając każde miasto Polski w źródle (sic!) tylko po to, by następnego dnia dowiedzieć się, że tekst nie jest użródłowiony i jest OR. Świętego by szlag... itp :) Ale mimo wszystko jestem twardym graczem, mimo że czasem muszę czymś walnąć o ścianę :) Pozdrawiam. kićor Dajesz! 21:09, 3 maj 2017 (CEST)

Bardzo mi miło. Zwłaszcza, że przypadkiem napatoczyłem się na Twoje głosowanie do KomAra – jakoś mi minęło, nie głosowałem. Przeczytałem Twoje odpowiedzi i byłem w lekkim szoku. Były znakomite, jedne z najlepszych. Będą z Ciebie ludzie :) Pozdrawiam kićor Dajesz! 20:58, 4 maj 2017 (CEST)

Blachaedytuj kod

Jest za co. kićor Dajesz! 20:35, 5 maj 2017 (CEST)

Za walkę na Zgłoś błąd od kićor Dajesz!

Uwagiedytuj kod

Sławek Borewicz, zgłaszam się. Nie należy tego szablonu (to znaczy szablonu {{Uwagi}}) stosować, póki nie zajmie się tym użytkownik Ency, ale od sierpnia zeszłego roku jeszcze nie znalazł na to czasu. Jak mnie zrozumiałeś? → Odbiór 17:02, 7 maj 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:20, 10 maj 2017 (CEST)

Odp:Brydż sportowyedytuj kod

Odp:Brydż sportowy

Hej.

Do Szoltysa: Dlaczego musiałem przeglądać zmiany dokonane przez Twojego bota? → nie mam pojęcia, może ktoś przypadkowo usunął oznaczenie i ostatnia wersja stała się nieprzejrzana. Edycja jest z kwietnia, a wtedy bot działał już z flagą (na początku, przez ok. 100 edycji działał nawet bez autoreview i każdą edycję musiałem ręcznie oznaczać), więc powinna być automatycznie przejrzana.

Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 16:01, 10 maj 2017 (CEST)

Odp:Gwiazdkaedytuj kod

Odp:Gwiazdka

Nie wiem, czym się jakoś szczególnie wyróżniłem, ale bardzo dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam! Emptywords (dyskusja) 21:31, 10 maj 2017 (CEST)

PUAedytuj kod

Tu chyba nie ma jakichś sztywnych zasad. Gdyby ta sekcja była szkodliwa, to pewnie warto usunąć... Generalnie jakbyś coś przerzucał to obowiązkowo trzeba po tym ślad zostawić, choćby w postaci odsyłacza. Pzdr! Nedops (dyskusja) 21:10, 19 maj 2017 (CEST)

monety próbneedytuj kod

W informacjo o usunieciu pliku dostałem info "ze względu na prawa autorskie". To jest nie prawa, bo jak rozumiem, mam pełnie praw autorskich, bo sam zrobiłem to zdjęcie. Zaraz ponownie załaduję to zdjęcie do WikipediaCommons i włożę zdjęcie. Mam nadzieję tak jest OK?

Odp:23 majaedytuj kod

Odp:23 maja

Ja nie będę cofał, ale warto być przygotowanym na to, że ktoś to zrobi ;) Nie ma zwyczaju podawania, że ktoś nie uzyskał uprawnień w drodze PUA. Ta informacja niczego nie wnosi, bo użytkownik dalej posiada takie same uprawnienia, jakie posiadał. W przeszłości takie ogłoszenia były już cofane. Pozdrawiam. Torrosbak (dyskusja) 20:49, 23 maj 2017 (CEST)

Odp:Ad:Welcome to the Jungle - Opis zmianedytuj kod

Odp:Ad:Welcome to the Jungle - Opis zmian

Hej. To automatyczny opis zmian. Nie mam pojęcia, dlaczego tym razem wiki nie wypełniła pola po naszemu. pozdrawiam Piastu βy język giętki… 20:47, 25 maj 2017 (CEST)

Uzupełnienie propozycjiedytuj kod

Uzupełniłem drugi wariant mojej propozycji, czasowe UA z ograniczeniami. Mógłbyś zobaczyć? @Kicior99? Sebek A. (dyskusja) 16:03, 31 maj 2017 (CEST)

Chyba tym razem też może być N Odrzucone, ale będzie mniej  Przeciw. Sebek A. (dyskusja) 21:43, 2 cze 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:33, 10 cze 2017 (CEST) 

Ad [1]edytuj kod

Czy wiesz co w publikacjach oznacza się słowem „(sic)”? Proponuję, żebyś dokształcił się, zanim znów zaczniesz rewertować. Możesz skorzystać z Wikisłownika. - 89.75.137.122 (dyskusja) 01:32, 18 cze 2017 (CEST)

Epica/Rogoźnoedytuj kod

Cześć. Widzę, że poprawiłeś błąd, który zgłosiłem w artykule Epica. Dzięki. Czy możesz przejrzeć też i ewentualnie zaakceptować moją edycje w Rogoźno? bo przez tydzień nikt nie przejrzał. Pozdrawiam. --Autori76 (dyskusja) 21:29, 27 cze 2017 (CEST)

Dzięki Neonek12 za przejrzenie i zaakceptowanie mojej edycji w Rogoźno. Zgadza się, wczoraj otrzymałem uprawnienia automatycznie przeglądającego z czego się cieszę i jestem dumny :-) Tobie również życzę powodzenia w dalszym edytowaniu Wiki oraz zadowolenia z pełnienia funkcji Redaktora. Pozdrawiam --Autori76 (dyskusja) 22:51, 28 cze 2017 (CEST)

Odp:Odznaczenieedytuj kod

Odp:Odznaczenie

Hej. Bardzo dziękuję za wyróżnienie - to miłe :) Pzdr. Ented (dyskusja) 20:55, 13 lip 2017 (CEST)

Re:Embraer 195edytuj kod

Wiem, że istnieje taki szablon, ale według mnie {{dopracować|więcej przypisów}} pasowałoby, gdy w artykule co najmniej połowa treści była uźródlona. Tutaj mamy raptem 3 źródła, które potwierdzają niecałe 20% artykułu. Ale to moja opinia – jeśli większość osób uważa, że powinno być szablon z więcej przypisów to ok, ja nie będę protestować gdy zostanę zrewertowany.

jeszcze byś mnie posądził o nadużywanie uprawnień... – ten fragment jest wyjątkowo nietrafiony. Obserwowałem Pachidenshę od jakiegoś czasu i dosyć często widziałem u niego jakieś dziwne zachowania. Nie była to żadna złośliwość z mojej strony – po prostu uważałem (i nadal uważam), że Pachidensha po prostu musi jeszcze nabrać doświadczenia i może niechcący popełnić poważny błąd jako redaktor. Nie tyczyło się to edycji z wniosku tylko całego wkładu. Runab (dyskusja) 22:34, 20 lip 2017 (CEST)

Spoko, nic się nie stało :) Ale przyznam, że nie odczytałem tego jako żart. Runab (dyskusja) 09:29, 21 lip 2017 (CEST)

PdAedytuj kod

Czemu usunąłeś wątek Runaba i Pastu? [2]? --Piotr967 podyskutujmy 20:31, 27 lip 2017 (CEST)

faktycznie. Gapa ze mnie. Sorry za zawracanie głowy --Piotr967 podyskutujmy 20:38, 27 lip 2017 (CEST)

Głosowanie w sprawie KWedytuj kod

Tak, to by była dobra propozycja, ale wstrzymajmy się jeszcze, bo Jakub Kaja próbuje zamknąć sprawę bez głosowania, może mu się uda. --Teukros (dyskusja) 21:30, 29 lip 2017 (CEST)

  • Widzę, że Adamt przerobił już na "klasyczne" głosowanie, tak więc chyba można zamknąć sprawę. Dzięki :) --Teukros (dyskusja) 11:05, 30 lip 2017 (CEST)

Re:Wielka prośba...edytuj kod

Niestety nie bardzo czuję się powołany do ustalania ważności tego głosowania. Ani jako administrator, ani jako członek KA nie mam takich uprawnień. Mogę wyrazić swoją opinię, ale będzie to wyłącznie opinia wikipedysty niezwiązanego z tematem. Mpn (dyskusja) 19:04, 9 sie 2017 (CEST)

WP:Komitet Arbitrażowy/Polityka arbitrażu to precyzuje. KA zajmuje się sporami personalnymi, nadużyciami administratorów, pacynek i uporczywym łamaniem zasad. Ponadto jest instacją ostateczną, co oznacza, że przedtem trzeba wykorzystać wszelkie inne metody rozwiązania sporu. Mpn (dyskusja) 21:30, 9 sie 2017 (CEST)

12TVedytuj kod

Po konflikcie edycji na WP:PdA. Nie znalazłem żadnych informacji potwierdzających istnienie takowej stacji. Pozdrawiam Cynko (dyskusja) 20:36, 28 sie 2017 (CEST)

Odp:Zgłoszenie na opiekuna Propozycji do Grup Artykułówedytuj kod

Odp:Zgłoszenie na opiekuna Propozycji do Grup Artykułów

Jasne, pomoc zawsze się przyda, a im więcej osób wie jak obsługiwać propozycje, tym większa szansa na sprawne prowadzenie w przypadku nieaktywności aktualnych opiekunów. Pozwolisz jednak, że takie przeszkolenie przedstawię Ci za jakiś czas (jak do tygodnia się nie odezwę – śmiało do mnie pisz), bo Twój wpis sprowokował mnie do pewnych działań odnośnie zmian technicznych? Openbk (dyskusja) 23:04, 28 sie 2017 (CEST)

Proszę o jeszcze trochę czasu, bo nie miałem czasu się tym zająć. :( Ale wciąż o tym pamiętam. Openbk (dyskusja) 23:33, 3 wrz 2017 (CEST) Dobrze, myślę, że wszystko już jest gotowe. Od strony technicznej przyznawanie tego wyróżnienia wygląda tak: Po zakończeniu głosowania należy uzupełnić szablon {{Głosowanie nad Grupą Artykułów}} znajdujący się na podstronie głosowania i należy zdjąć podstronę głosowania ze strony Wikipedia:Propozycje do Grup Artykułów. Jeśli wyróżnienie zostało przyznane, tworzymy nową grupę pod nazwą „Wikipedia:Grupy Artykułów/Tutaj nazwa nowej grupy” za pomocą szablonu {{Wikipedia:Propozycje do Grup Artykułów/tabelka}} (można wykorzystać uzupełniony z podstrony głosowania, ale trzeba sprawdzić poprawność) i dodajemy kategorię Kategoria:Obecne Grupy Artykułów. Na stronie dyskusji tej nowej grupy uzupełniamy szablon {{GA głosowanie}}. Następnie we wszystkich artykułach należących do grupy wstawiamy na początek {{Grupa Artykułów|Tutaj nazwa grupy}}. W końcu wstawiamy nową grupę na stronę Wikipedia:Grupy Artykułów, aktualizując dane liczbowe we wstępie i na początku każdej sekcji. Przy przyznawaniu wyróżnienia należy ściśle stosować regulamin i zasady ze strony Pomoc:Jak skompletować grupę artykułów. Jeśli nie pojawiają się głosy „przeciw”, ale nie ma jeszcze trzech głosów „za”, głosowanie można jednokrotnie przedłużyć o 30 dni, podobnie jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości, które można w tym czasie poprawić. Jeśli są trzy głosy „za”, ale istnieją też poważne mankamenty, należy rozsądzić czy są one na tyle poważne, żeby wyróżnienia nie przyznać. Jako opiekun najlepiej nie brać udziału w rozpatrywaniu kwestii merytorycznych (chyba że są to kwestie niezgodności z zasadami i regulaminem), chyba że nie pojawiają się żadne wątpliwości – wtedy ewentualnie głosowanie można zakończyć samemu. To chyba tyle istotniejszych informacji. Myślę, że będziesz mógł się sprawdzić w czasie tego głosowania. W razie problemów czy wątpliwości – pytaj, a ja też będę czuwać i cały czas się opiekować tą działką. Openbk (dyskusja) 00:24, 8 wrz 2017 (CEST)

Odp:Nominacja do KAedytuj kod

Odp:Nominacja do KA

Bardzo dziękuję za nominację, jednak wolę skupić swoją wikiaktywość w innych obszarach :) Pozdrawiam! Emptywords (dyskusja) 23:32, 2 wrz 2017 (CEST)

Odp:Wyjaśnienieedytuj kod

Odp:Wyjaśnienie

CC-BY-SA 3.0 all the way! :) Emptywords (dyskusja) 23:10, 10 wrz 2017 (CEST)

Życzenia świąteczneedytuj kod

Wikiprzyjacielu! Serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe składa tobie Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 18:58, 25 gru 2017 (CET)

Odp:Opiekun Propozycji do Grupedytuj kod

Odp:Opiekun Propozycji do Grup

Cześć. Nie przejmuj się - rozumiem, że nauka i inne obowiązki. :) Tych zgłoszeń nie ma tak dużo, także spokojnie możesz przejść na wikiwakacje, a ja się będę tym zajmował. Tym niemniej jeśli będziesz mieć czas to chętnie się obowiązkami podzielę. ;) A tamtego zgłoszenia byłem autorem i wolałem, żeby ktoś inny to zamknął, ale w sumie nie szkodzi, że to byłem ja. :) Pozdrawiam, Openbk (dyskusja) 22:10, 2 sty 2018 (CET)

Odp:Wikipedia:Grupy Artykułów/Pojazdy produkowane przez Pesęedytuj kod

Odp:Wikipedia:Grupy Artykułów/Pojazdy produkowane przez Pesę

Cześć. Dodałem szablon do dwóch artykułów wymienionych w nagłówku oraz troszkę poprawiłem technicznie ten szablon, a tak to wszystko jest okej. ;) Openbk (dyskusja) 16:30, 6 sty 2018 (CET)

Odp:Wikipedia:Propozycje do List na medal/Lista wyścigów Formuły 1 z czerwoną flagąedytuj kod

Odp:Wikipedia:Propozycje do List na medal/Lista wyścigów Formuły 1 z czerwoną flagą

Cześć, dzięki za pomoc! ;) Openbk (dyskusja) 22:42, 8 lut 2018 (CET)

Witamy ponownie!edytuj kod

Witamy ponownie na naszym pokładzie! Cieszymy się że wróciłeś! --Wargo (dyskusja) 21:10, 2 lip 2018 (CEST)

Elektrociepłownia Kielceedytuj kod

Naprawde uwazasz, ze poltora ekranu o programach, niemajacych nic wspolnego z elektrocieplownia (bo na 90% wlascicielem anten jest ktos inny, nie mowiac o produkcji), w artykule, gdzie o wielkim zakladzie napisano jeden ekran to jest "ciekawostka". TO bezczelne podpinanie przypadkowych wiadomosci, zaburzajace jakakoliwk rownowage. Jak pisalem w opisie zmian: Co zrobisz, jesli ktos wstawi (uzrodlowione, w przeciwienstwie do tej sekcji) listy gazet sprzedawanyc w kiosku na jakiejs ulicy? 109.233.47.132 (dyskusja) 21:00, 3 lip 2018 (CEST)

Skreślenieedytuj kod

Odpowiem za Mozarteusa: prawdopodobnie chodzi o te zmiany. Coś, co już kiedyś było błędem kodu, ale działało poprawnie, teraz daje inny, często niepożądany, rezultat. Pzdr, tufor (dyskusja) 22:01, 14 lip 2018 (CEST)

Odp:Ad:Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2018-03/Wulfstanedytuj kod

Odp:Ad:Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2018-03/Wulfstan

Cześć, Dzięki, że chociaż teraz ;-) Cóż, no... literówka i sam już tam chyba nie wracałem, ale faktycznie dziwne, że nikomu wcześniej nie udało się wyłapać. Dobrze też, że w sumie nie było to mocno ważące, a na przyszłość uważać też muszę pewnie nie tylko ja ;-) ale jako winowajca czuję się i tak niezbyt skonfudowany :-D Pewno teraz moje imię rozsławi jakiś Casus Mozarteusa, który, mimo iż powodem do specjalnej dumy nie jest, to jednak może mieć przynajmniej jakiś edukujący wymiar. Niezłe kuriozum mi wyszło i fajnie, że Ktoś (konkretnie, że Ty) to wyłapał – jak to mawiają Portugalczycy z Brazylijczykami naraz – molto obrigado! :-D Pozdrawiam. --Mozarteus (dyskusja) 23:01, 19 lip 2018 (CEST)

  • Aj... (mam nadzieję, że komp będzie mi już działał choć nieco normalniej, bo miałem ostatnio małą awarię), widzę, że może nie było źle i Tufor wyżej coś już wyjaśnił ;-) Może lepiej, że raczej nie będzie casusu, ale wiemy coś i tak. --Mozarteus (dyskusja) 23:14, 19 lip 2018 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Neonek12" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy