Dyskusja wikipedysty:Openbk


Dyskusja wikipedysty:Openbk w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Biologicznym Vedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z muzyką IVedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Cześćedytuj kod

Mam prośbę. Czy zajmiesz się stroną Thiago Alves? Przeniosłem artykuł ponieważ mamy siatkarza i gościa z MMA o tym samym nazwisku. Z tego względu przeba utworzyć przekierowanie. Poratujesz? MetjuLFC (dyskusja) 21:06, 26 paź 2018 (CEST)

Coś takiego jak tutaj. MetjuLFC (dyskusja) 06:21, 27 paź 2018 (CEST)

PLnMedytuj kod

Hej. Jak znajdziesz czas, to zarchiwizuj proszę propozycję Klasyfikacja medalowa Zimowych Igrzysk Olimpijskich 1992. Dzięki. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 18:06, 5 lis 2018 (CET)

Wojna w Afganistanieedytuj kod

Czy mugłbyś potwierdzić edycję wojny w Afganistanie bo ja nie wiem jak to zrobić:) (LekkonieBędzie (dyskusja) 17:53, 12 lis 2018 (CET))

uwagi do wniosku o usunięcie strony Jacek Taranedytuj kod

Dzień dobry. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, bo jestem bardzo świeżym wikipedystą i na razie nie mogę się połapać w systemie komunikacji w Wiki. Chciałbym się odnieść do uwag odnośnie biogramu Jacek Taran. Czy istnieje formalny wymóg posiadania nagród? Nie wszyscy po prostu o nie zabiegają. Biogram będzie systematycznie rozwijany. Prosiłbym o jego nieusuwanie, zwłaszcza, że znalazłem uboższe biogramy, np. https://pl.wikipedia.org/wiki/Marta_Gryniewicz Proszę też o pomoc bo nie rozumiem dlaczego zostało usunięte zdjecie, które dodałem do biogramu Michał Olszewski - dziennikarz, do biogramu Jacek Taran oraz do biogramu Jolanta Antas. Proszę o pomoc, gdyż w przyszłości chciałbym dodac jeszcze kilka biogramów i chciałbym uniknąć nieporozumień. Z poważaniem, Tadeusz.

Tenisistaedytuj kod

Znalazłem Cię w Wikiprojecie: Tenis ziemny. Znajomy dostarczył mi biografię Grzegorza Grygołowicza, która podobno kiedyś już była na wiki. Usunięto ją jako mało encyklopedyczną. W tej chwili on powołuje się na 14 pkt. propozycji encyklopedyczności: Medal mistrzostw kraju, który zdobył w Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych w 1992 i 1997 r. i Mistrzostwach Polski Trenerów w 2002. Nie znam się na tym kompletnie więc proszę o pomoc. Geralt Riv (*napisz) 19:28, 28 lis 2018 (CET)

Odp:Ad:Carlos de Oliveira Nascimentoedytuj kod

Odp:Ad:Carlos de Oliveira Nascimento

Hej. Dzięki za zauważenie problemu. Już się za to biorę. Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 10:33, 10 gru 2018 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Peruwiańskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Wielkopolskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wojna płci (tenis)edytuj kod

Poprawiłem wszystkie przypisy i już działają. Przypisy specjalnie dałem po "kropce", bo dotyczą całego akapitu, a nie tego konkretnego zdania. Pozdrawiam. Jelo.lodz (dyskusja) 20:05, 28 gru 2018 (CET)

Tenisista infoboxedytuj kod

Czy uda się kiedyś wprowadzić zmiany (zlecić ich wprowadzenie mądrzejszym) w szablonie "Tenisista infobox"? Temat chyba umarł, a mi na tym bardzo zależy.Jelo.lodz (dyskusja) 20:07, 28 gru 2018 (CET)

efekty użycia WP:SK w Masówedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (55395381) z wykorzystaniem WP:SK artykuł Masów zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/ToS|ToS]]+[[WP:SK/mSK|mSK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne techniczne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. MalarzBOT 21:43, 30 gru 2018 (CET)

Odp:Ad:Guido Andreozziedytuj kod

Odp:Ad:Guido Andreozzi

Hej faktycznie później zostało dodane, chyba lubię tak z rozpędu publicznie błędy wytykać :). A jak już zagadałeś po dłuższym czasie, to nie pomógłbyś uaktualnić rankingów wg stanu na 31 grudnia 2018? Pozostało mi jeszcze czołowa "70" singla (zaczynałem od tych zajmujących od 300. miejsca wzwyż, a debel zrobiłem do 300. miejsca) a już popatrz, u ilu musiałem poprawiać, a zapał mam coraz mniejszy. Pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 00:27, 3 sty 2019 (CET)

 • P.S. A jeszcze kobiety zostały... jeśli chcesz oczywiście. --Andrzej94 (dyskusja) 00:30, 3 sty 2019 (CET)
  • U panów miejsca 1-70, a u kobiet całość. Ja na pewno nie wiem, jak to usprawnić, w innych wersjach językowych też wpisują z ręki takie zmiany. Trzeba się popytać tych, którzy się znają na technikaliach. --Andrzej94 (dyskusja) 00:41, 3 sty 2019 (CET)–
   • No właśnie, @MalarzBOT aktualizował rankingi reprezentacyjne, nawet podawałem mu strony z rankingami, jestem zaskoczony. Myślę, że można ustawić bota, by szukał najwyższej pozycji, ale infobox tenisowy musiałby być zmieniony na wzór: Szablon:Reprezentacja sportowa infobox (z naciskiem na obszar związany z rankingiem), ale przy tym zrezygnować z podawania ich w treści, choć byłby to kolejny ogrom pracy z tym związany. --Andrzej94 (dyskusja) 20:10, 3 sty 2019 (CET)
    • Dla mnie ta sprawa jest już uzgodniona, pozostaje tylko zaproponować takie rozwiązanie w projekcie i skończyć z tym tematem. --Andrzej94 (dyskusja) 21:55, 5 sty 2019 (CET)

Pogrubienia Hopmanaedytuj kod

Hej

Ok, rozumiem. Ale to nie jest sensowne z punktu widzenia szablonów i MediaWiki jako "języka programowania". Znaczniki powinny być zamykane w sposób jasny dla użytkownika, bo każdy z nas może edytować i takie poprawki jak moje może wprowadzić każdy. Dodatkowo te hasła lądują w tej stronie, bo oprogramowanie samo stwierdza że jest coś nie tak. Dlatego jeżeli pracujesz na tych stronach i szablonach to namawiałbym cię to zmodyfikowania tego. W Kawiarence jest duży wątek dotyczący takich problemów. PMG (dyskusja) 13:33, 4 sty 2019 (CET)

Nie zmienia to faktu, że powinna być para – otwarcie-zamknięcie. Może znacznik, który był miał być zamykającym, a ten, który PMG dopisał jako końcowy miał znaleźć się na początku jakiegoś tekstu. Normalnie pogrubienie będzie zastosowane tam, gdzie jest znacznik otwierający, a kończy się tam gdzie jego zamknięcie (np. drugi taki sam jak w przypadku wikikodu - ''' lub specjalnie zbudowany zamykający jak w przypadku HTML - </znacznik>). To właśnie niewłaściwe umieszczanie par powoduje, że format stosowany jest tam, gdzie nie oczekiwano. Wargo (dyskusja) 14:06, 4 sty 2019 (CET)

Mistrzynie wielkoszlemowych turniejów deblowychedytuj kod

Cześć, czemu usunąłeś odnośniki ([[ ]]) przy nazwiskach tenisistek? Tu jest ten sam problem, który był poruszany przy finałach WTA - jak jest podlinkowany tylko pierwszy raz, to przy późniejszych trzeba szukać gdzie to było. I np Hingis wygrała trzynaście turniejów, a żeby "w nią kliknąć", to trzeba się cofnąć o 22 lata wyżej. Wydaje mi się, że tutaj, tak samo jak w sekcji Finały turniejów WTA, powinny być wszytskie nazwiska podlinkowane. Co Ty na to? Jak napiszesz, że ok, to uzupełnię mistrzynie US Open 2018 i przywrócę odnośniki. Pozdrawiam.Jelo.lodz (dyskusja) 23:37, 4 sty 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Argentyńskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Pula nagród AO 2019edytuj kod

Witam. Łączna pula nagród w tym wielkoszlemowym turnieju wynosi 62,5 mln A$. Postanowiłem to sprawdzić i wyliczyłem, że pula wynosi 57628200 A$, czyli po 28814100 A$ dla WTA i ATP Tour 2019 (tak samo jak w hasłach tegorocznych sezonów WTA Tour i ATP Tour w enwiki). Za to na stronie ATP podają, że jest to 29687000 A$, dla mnie to błąd. Skąd wynika ta różnica w łącznej sumie nagród i nagród dla ATP? Pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 22:57, 14 sty 2019 (CET)

prosbaedytuj kod

spojrzysz? https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozdolne https://pl.wikipedia.org/wiki/Foros https://pl.wikipedia.org/wiki/Krasnohwardij%C5%9Bke https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Orkiestra_%C5%9Awi%C4%85tecznej_Pomocy https://pl.wikipedia.org/wiki/Achille_Emana https://pl.wikipedia.org/wiki/Risto_Vaher https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspa_Bo%C5%BCego_Narodzenia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wakefield https://pl.wikipedia.org/wiki/Barnsley https://pl.wikipedia.org/wiki/Leeds https://pl.wikipedia.org/wiki/Risto_Vaher

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z literą Oedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

kolejna pacynka wandalaedytuj kod

Glaskugel V (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

i proszę o blokadę IP. popek04 (dyskusja) 13:41, 29 sty 2019 (CET)

Ad:Zmarli w grudniu 2018edytuj kod

Ad:Zmarli w grudniu 2018

Witam. Czy ten zabieg z kropkami, to jest zgodny z polską pisownią? Znalazłem coś takiego. Pozdrawiam. --Regan1973 (dyskusja) 20:59, 29 sty 2019 (CET)

(nie)zbędne przekierowaniaedytuj kod

Cześć. DW

Nie widzę powodu do nietworzenia i usuwania takich przekierowań, zwłaszcza że nie-administratorzy mogą wtedy poczytać historię edycji, dokonać ewentualnego porównania i integracji w przyszłości. Jeśli są jednak uzasadnione powody do kasowania (co oznacza przecież wyłącznie ukrycie przed dostępem dla nieadminów - fizycznie nic nie znika), to możesz próbować mnie przekonać. Pozdrawiam Wiklol (Re:) 20:52, 1 lut 2019 (CET)

Fed Cup 2019edytuj kod

Bardzo proszę o pomoc w uzupełnieniu Fed Cup 2019. Sam nie jestem w stanie. Jelo.lodz (dyskusja) 19:09, 8 lut 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Szwedzkiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Brytyjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

RE: KAedytuj kod

Tak, wiem. Dziękuję. Jacek555 00:14, 1 mar 2019 (CET)

KAedytuj kod

KA: Zgłoszone kandydatury

Cześć, pozwoliłem sobie wspomnieć o Tobie na stronie Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2019-03/Nominacje. Mam nadzieję, że potwierdzisz swój (czynny) udział w wyborach. Jacek555 15:14, 1 mar 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Urugwajskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp:Checkuser!edytuj kod

Odp:Checkuser!
 • Dzięki, zapoznaję się pomału z guzikami i pierwsze sprawdzenia już za mną. :-) Przy okazji, powodzenia w wyborach w KA. Pozdrawiam! ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:50, 5 mar 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Hiszpańskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Uprawnienia adminaedytuj kod

Można to spokojnie ustawić na rok, bez bólu, przy nadawaniu uprawnień jest opcja do zahaczenia. Wojciech Pędzich Dyskusja 11:58, 17 mar 2019 (CET)

Nie; biurokrata nie może gmerać w już nadanych uprawnieniach admina, tylko w tych, które nadaje sam. Wojciech Pędzich Dyskusja 12:05, 17 mar 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Zabytków IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

re: Odebranie uprawnień administratorskichedytuj kod

Hej. Wykonalam kilka dzialan administratorskich kilka godzin przed Twoja wiadomoscia... za pozno? Szkoda. ziel & 20:16, 14 kwi 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Obszarów Wodnych IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zdjęcie Pomnika Czynu Legionówedytuj kod

Witam,

Zamieszczone zdjęcie makiety Pomnika Czynu Legionów zostało wykonane w dniu 11.11.1981 r. przez organizatorów tej manifestacji - radomską NSZZ "Solidarność" i Konfederację Polski Niepodległej. Zdjęcie pochodzi z archiwum fotograficznego radomskiej Konfederacji Polski Niepodległej. Zdjęcie zostało wykonane w PRL bez oznaczenia praw autorskich, więc nie jest objęte prawami autorskimi, a zatem jest w domenie publicznej. Do opisu zdjęcia zostało dopisane źródło jego pochodzenia (archiwum fotograficzne KPN) i data jego wykonania.

Uściślając: zdjęcie było wykonane przez radomską KPN do jej archiwum. I w tym archiwum zostało umieszczone, więc tak sprawę ujmując zostało tam opublikowane (w listopadzie 1981 r.). Bez zastrzeżenia czy oznaczenia praw autorskich. Kilka tygodni później wprowadzono stan wojenny i rozbito KPN. Radomska KPN nie istnieje od 25 lat, nie posiada następcy prawnego. Nie wiem jak jeszcze jaśniej można to opisać.

Konfederat73 (dyskusja) 04:35, 6 maj 2019 (CEST)

Dyskografia Ariany Grandenedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś zakończyć dyskusję nad przyznaniem wyróżnienia ww liście? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 20:44, 10 maj 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Sztukiedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

4:44edytuj kod

Hej :) Gapa ze mnie, że nie sprawdziłem, że był używany kilkukrotnie. Oczywiście domyśliłem się w czasie, gdy Ty już sprzątałeś. Dzięki :) Pzdr. Ented (dyskusja) 00:37, 28 maj 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Holenderskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Szablon:Dobry artykułedytuj kod

Cześć! Czy mógłbyś w drodze wyjątku zaktualizować ekspozycję na SG na bieżący tydzień (z dzisiejszym dniem włącznie)? Materiały na cały tydzień są na stronie Szablon:Dobry artykuł/kolejka. Z góry dzięki! Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 12:05, 17 cze 2019 (CEST)

Super! Dzięki za ekspresową reakcję! ;) Kobrabones (dyskusja) 12:15, 17 cze 2019 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Openbk" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy