Dyskusja wikipedysty:Paweł Ziemian


Dyskusja wikipedysty:Paweł Ziemian w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Odp:Odp: Cytuj raz jeszczeedytuj kod

Odp:Odp: Cytuj raz jeszcze

Cześć - wracam do starej sprawy podwojenia liter "PMCPMC". Coś zostało zmienione w generatorze i ten błąd stał się regułą. Ja ciągle zapominam to poprawić w kodzie, a zauważenie w artykule nie jest łatwe, bo link do PMCPMC wyświetla się jako normalny niebieski LZ (przykład: [1]), ale prowadzi do strony Invalid article ID. W 2017 pisałeś, że możesz zrobić łatkę w {{Cytuj}}, ale chyba do tego nie doszło. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 07:38, 18 mar 2019 (CET)

Moduły kalendariumedytuj kod

Czy ja dobrze rozumiem, że 5 lat temu "zassałeś" rocznice kierując się (czy raczej - ustawiając bota) rozmiarem hasła itp. i nie było to od onej pory aktualizowane? Litwin Gorliwy Odpowiedz zoilowi 23:10, 6 kwi 2019 (CEST)

Aj, to co rusz pojawiają się problemy, a ja znów nie miewam czasu z tego samego powodu, jak 5 lat temu. Litwin Gorliwy Odpowiedz zoilowi 23:28, 6 kwi 2019 (CEST)

Na dziś wylosowało nieokrągłe rocznice, bo okrągłych było mniej niż 6 - błąd implementacji! A jak dodać Pesach na jutro? Litwin Gorliwy Odpowiedz zoilowi 19:36, 18 kwi 2019 (CEST)

Odświeżanie kategoriiedytuj kod

Jak odświeżyć daną kategorię, by w niej pojawiły się nowe zaktualizowane pozycje?Persino (dyskusja) 21:26, 8 kwi 2019 (CEST)

A jak wywoływana jest strona komunikatu MediaWiki:Scribunto-doc-page-does-not-exist (ta strona wstawia pozycje do kategorii) przez moduł nie mający opisu, i moduł wcześniej powstał niż w tej stronie komunikatu uwzględnieniono tą kategorię. Pytanie: Czy w takim przypadku da się wymusić odświeżanie kategorii, by pojawiły się nowe wpisy bez zapisywania modułu bez zrobionych edycji? Persino (dyskusja) 23:21, 8 kwi 2019 (CEST)

Szablon {{Podstrona dokumentacji}} i kategoria Opisy modułów, a dokumentacja modułu Lua.edytuj kod

Gdy w szablonie {{Podstrona dokumentacji}} ustawimy tak by pojawiła się w niej w kodzie kategoria: Opisy modułów to pomimo wywołania strony komunikatu MediaWiki:Scribunto-doc-page-header przez opis Moduł:String/opis to ta kategoria nie chce się pojawić w ramce Kategoria:, dlaczego? Czy da się ten problem jakoś ominąć nie wstawiając bezpośrednio tej kategorii do tego opisu? Persino (dyskusja) 23:27, 10 kwi 2019 (CEST)

Strona głównaedytuj kod

Witam. Nie chciałbym wszczynać fałszywego alarmu, ale wydaje mi się, że kilka dni temu zginęło hiperłącze na stronie głównej, sekcja wydarzenia (link więcej wydarzeń lub podobnie).

Artur Andrzej (dyskusja) 16:13, 1 maj 2019 (CEST)

Roczniceedytuj kod

Jak się robi "tegoż dnia"? Litwin Gorliwy Odpowiedz zoilowi 12:57, 18 maj 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Paweł Ziemian" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy