Dyskusja wikipedysty:Rzuwig


Dyskusja wikipedysty:Rzuwig w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Witaj na mojej stronie dyskusji!

dodaj wiadomość Archiwum: 2007-2010 | 2011-2012 | 2013-2014 | 2015-2016 | 2017-2018 | Bieżąca dyskusja

Spis treści

Pytanie sondażowe - oznaczanieedytuj kod

Piszę do ciebie, bo oznaczasz wiele zmian do przejrzenia. Od paru dni już jest prawie pewne, że WP:POPE zostanie zlikwidowane. W kawiarence Ptjackyl zaproponował alternatywę, a ja dorzuciłem, że można by zamiast sprawdzać "pojedyncze" zgłoszenia - zaopiekować jakimś nowicjuszem, który miałby szanse zgłosić się do redaktora. Wymagałoby to np. odświeżenia strony Pomoc:Przewodnicy ze specjalną sekcją dla chętnych do oznaczania redaktorów i jednocześnie chętnych do zaopiekowania się nowicjuszem. Wypali to tylko wtedy, jeśli będą chętni. Stąd pytanie - dodałbyś siebie jako chętnego do opiekowania się poszczególnymi nowicjuszami? Odpowiedź proszę daj w barze. Dziękuję :) Hedger z Castleton (dyskusja) 11:26, 4 lut 2019 (CET)

Witamedytuj kod

Chyba z racji wieku trudno mi się połapać na tych stronach. Znajoma prosiła mnie abym dokonał wpisu w artykule https://pl.wikipedia.org/wiki/Szkło_artystyczne jednak mam pewne obawy czy mój wpis zostanie zachowany. Wyczytałem, iż redaktorzy mają większe uprawnienia i zaufanie, dlatego zwracam się z prośbą czy mogłaby ukazać się na tej stronie informacja o galerii szkła w Karpaczu, która swoim dorobkiem nawiązuje do najlepszych czasów szklarskich. Chodzi o galerię na antyki.xyz Będę zobowiązany.

Nowa stronaedytuj kod

Dzień dobry Dzisiaj dodałem nową stronę "o sobie" Awaskowicz Proszę napisać czy trzeba jakoś wysłać/zgłosić prośbę o akceptację czy to się dzieje w jakiś sposób automatycznie (kolejka) Pozdrawiam Adam Waśkowicz

Nowa stronaedytuj kod

Witam ponownie. Nie do końca rozumiem odpowiedź :( Może da się napisać jakoś zrozumiale. Chodzi mi np o taka stronę https://pl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Anders. Wiem że akurat Thomas Anders jest znany ale w jakiś sposób jego strona pojawiła się na wikipedii. Można ją wyszukać w google itd. To proszę mi napisać "tak po chłopsku" :) co ja mam zrobić żeby moja strona też była wyszukiwana w taki sposób. Przepraszam, że tak męczę ale mam chyba problemy ze zrozumieniem odpowiedzi. Głównie chodzi mi o wyszukiwanie całego imienia i nazwiska [Adam Waśkowicz] Pozdrawiam --Awaskowicz (dyskusja) 12:58, 12 mar 2019 (CET)

hejedytuj kod

oglądałeś meś?

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Rzuwig" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy