Dyskusja wikipedysty:SASQUACZ


Dyskusja wikipedysty:SASQUACZ w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Grafika:LOIVSlupsk.jpgedytuj kod

Ładujesz do Wikipedii grafiki, których licencji nie podałeś/aś, lub których licencja jest niezgodna z naszą polityką. Takie grafiki są usuwane.

Wszystkie załadowane do Wikipedii grafiki muszą mieć określonego autora oraz licencję. Jeśli jesteś autorem (twórcą) grafiki, napisz to wyraźnie.

W Wikipedii używamy wyłącznie grafik na wolnych licencjach.

Prosimy o uzupełnienie opisu załadowanych przez Ciebie grafik. Jeśli masz pytania, zwróć się do jednego z administratorów Wikipedii.

Licencję podaje się przez wstawienie jednego z szablonów podanych na stronie opisy licencji grafiki. W tym celu wklejasz szablon wybranej przez siebie licencji do opisu przesłanego pliku (klikając zakładkę edytuj na stronie danego pliku). Nie zapomnij też podać autora i źródła takiego pliku, zgodnie z zasadami przesyłania plików. Zwróć także uwagę, że pliki przesyłamy do Wikimedia Commons (załóż konto/wyślij plik).

Jeśli licencja nie zostanie uzupełniona, ten plik zostanie skasowany.


Ten komunikat został wysłany automatycznie przez użytkownika AutoBot 23:04, 17 cze 2006 (CEST)

Podpisyedytuj kod

Postaraj się uczestnicząc w dyskusjach podpisywać swoje wypowiedzi czterema tyldami (~~~~). Dzięki temu mechanizm Wiki automatycznie wstawi Twój podpis, a inni dyskutujący będą wiedzieli kto co napisał. Pozdrawiam, Orem 23:49, 17 cze 2006 (CEST)

Spóźnione powitanieedytuj kod

Oj, nie zauważyłem nawet, że nikt Cię tu nie powitał jak należy... więc pozwól, że ja to zrobię - witaj na polskiej Wikipedii! :)

Na początek kilka stron z informacjami, które mogą się przydać:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Jeśli w treści powyższych artykułów nie uzyskałeś odpowiedzi na trapiące Cię problemy, lub nie jesteś pewien sposobu formatowania, dodaj do swojej strony szablon:pomocy poprzez dopisanie słów {{pomocy|opis problemu}} na stronie swojej dyskusji lub wikipedysty, a na pewno zgłosi się ktoś chętny wyjaśnić kłopotliwą dla Ciebie sprawę.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Nie zapomnij się podpisać (znaczek 4 tyld: ~~~~ wstawi automatycznie Twój podpis).
Zapraszamy również na IRC-a: [1] - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Możesz dopisać swój nick do Atlasu wikipedystów, a także podać identyfikator na komunikatorach internetowych.

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź portal wikipedystów!

Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy, śmiało pisz na moją stronę dyskusji. Pozdrawiam serdecznie, Orem 00:25, 18 cze 2006 (CEST)

P.S. Nie miej żalu o to zgłoszenie Twojej pierwszej strony na SDU - to nie żadna osobista złośliwość.

IV LO Słupskedytuj kod

Hej! A może znasz jakiś znanych absolwentów w/w LO? Artykuł byłby ciekawszy? A jeśli nie, to może poszukaj w necie... Pozdrawiam BBaartek Dyskusja 17:40, 11 sty 2007 (CET)

Linkiedytuj kod

Witam ponownie! Właśnie przeglądałem Twój artykuł ("IV LO w Słupsku") w związku z tym mam prośbę. Jeśli nie chcesz lub też nie możesz wstawić linków wewnętrznych, to umieść proszę na samej górze przed treścią artykułu szablon {{linki}}

Wygląda to mniej więcej tak:

{{linki}}

A jeśli masz problemy z ortografią, to {{ortografia}}, a wygląda to tak:

{{ortografia}}

Pozdrawiam BBaartek Dyskusja 17:52, 11 sty 2007 (CET)

Szkołyedytuj kod

Napisałeś kiedyś artykuł o jednej ze szkół. Niestety, zgodnie z przyjętymi tutaj zaleceniami nie spełnia on warunków, które mogłyby świadczyć o jego encyklopedyczności. Jeśli znajdziesz czas i dopiszesz do niego odpowiednie informacje, które - zgodnie z ww. zaleceniami - pozwolą uznać ją za encyklopedyczną, proszę poinformuj o tym tutaj. Jeżeli w ciągu tygodnia nie uda się dopisać odpowiedniej liczby encyklopedycznych absolwentów lub nie zostaną wskazane istotne przesłanki, dzięki którym będzie można zdecydować o zastosowaniu reguły zdrowego rozsądku, artykuł ten będzie musiał zostać usunięty. Pozdrawiam, Galileo01 16:29, 26 mar 2007 (CEST)

Wikimania 2010 naprawdę może być w Polsce!edytuj kod

Jak zapewne wiesz, staramy się zorganizować Wikimanię 2010 w Polsce. Nie jest to proste i wymaga wiele pracy. Trochę zrobiliśmy, jednak wciąż zbyt mało osób aktywnie włączyło się w nasze działania. Potrzebujemy również Ciebie!

Co zrobiliśmy?

 1. Uruchomiliśmy specjalną roboczą wiki http://agb.waw.pl/wiki/ oraz kanał IRC: irc://freenode/wikimania-gdansk
 2. Przygotowaliśmy wstępne założenia techniczne i organizacyjne
 3. Skontaktowaliśmy się z Urzędem Miasta Gdańska i jesteśmy umówieni na rozmowę - miasto jest zainteresowane i chce nam pomóc

Co zostało do zrobienia?

 1. Wszystko inne:
 • grafika i materiały promocyjne
 • pozyskiwanie potencjalnych sponsorów
 • ustalenie konkretnego już miejsca wykładów
 • zorganizowanie zaplecza technicznego
 • zorganizowanie zaplecza gastronomicznego (m.in. catering)
 • zapewnienie miejsc noclegowych
 • zorganizowanie imprez (dla VIP-ów i członków konferencji)
 • kwestie medyczne
 • ochrona
 • itd...

Liczymy na Ciebie. Jeśli chcesz się przyłączyć, zaloguj się na roboczej wiki, pojaw się na naszym kanale IRC, lub zgłoś do wpedzicha (wpedzich@wp.pl lub GG 7694126).

2 kwietniaedytuj kod

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:SASQUACZ" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy