Dyskusja wikipedysty:Tokyotown8


Dyskusja wikipedysty:Tokyotown8 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 1, Archiwum 2, Archiwum 3, Archiwum 4, Archiwum 5, Archiwum 6, Archiwum 7, Archiwum 8, Archiwum 9, Archiwum 10, Archiwum 11, Archiwum 12, Archiwum 13

Spis treści

Nazwiskaedytuj kod

Hej. By zatrzymać tlącą się wojnę edycyjną zainicjowałem dyskusję tu [1] i napisałem o tym w dyskusji [2] mimo tego nadal są rewertowane art.MGruzin (dyskusja) 20:56, 8 maj 2019 (CEST)

  • czy można jakoś powstrzymać cofanie/dodawanie nazwisk do momentu zakończenia dyskusji? Pomimo tego, że zainteresowani wiedzą o dyskusji nadal prowadzone są wojny edycyjne, to niepoważne szczególnie jeśli kiedyś ktoś napisał tak: Jaki sens ma ta dyskusja, skoro przed jej zakończeniem wszczynacie wojny edycyjne?

Czy to frustracja, wyniakająca z tego, że nie możecie znaleść osób, które poparłyby wasze stanowisko?''. Gruzin (dyskusja) 20:04, 9 maj 2019 (CEST)

Może spojrzałbyś na to obiektywnie i zdecydował, do czasu zakończenia „dyskusji” (na razie dyskusji Kerim44 z Gruzin) powstrzymać usuwanie uźródłowionych informacji. --grzes1966 (dyskusja) 22:58, 9 maj 2019 (CEST) Przedstawiam dzisiejszy „dorobek” Kerim44: [3], [4], [5], [6], [7]. --grzes1966 (dyskusja) 12:26, 10 maj 2019 (CEST)

Czyżby dyskusja o nazwiskach przeniosła się TU? Hm... zapytam zatem TU - czy informacja o zmnianie miejsca pracy przez podporucznika jest encyklopedyczna informcają i czy nalezy ją umieszzcać w artykułach o JW.

Oczywiscie mozna odpowiedzieć w "militariach". Jakoś nie widzę tam ewentualnych konstruktywnych propozycji ww. A moje "porzadki"? Mam dziś słaby internet i własnie wtedy wykorzystuje czas w wikipedii na takie działania a nie na tworzenie nowych artykułów...ot ..cała sprawa--Kerim44 (dyskusja) 12:35, 10 maj 2019 (CEST)
  • Czyli co, toczymy dyskusję jak dalej ma wyglądać sprawa nazwisk, a te dalej są dodawane? Dość to niepoważne, mając na uwadze Twoje prośby w tej kwestii. Gruzin (dyskusja) 12:23, 12 maj 2019 (CEST)
  • proszę bardzo - dzisiejsze [8], akurat mam w obserwowanych, inaczej bym nie wiedział. Gruzin (dyskusja) 13:25, 12 maj 2019 (CEST)

Wikipedia:Nie przedstawiamy twórczości własnej#Ilustracje a twórczość własnaedytuj kod

Czy mógłbyś zwrócić uwagę Gruzin na tę zasadę: Pozostałe własnoręcznie sporządzone ilustracje (np. schematy, diagramy, herby, mapy itp.), aby mogły być zamieszczone w artykule, powinny mieć w opisie wskazane wiarygodne źródło przedstawionej treści. Na zwróconą mu uwagę: W opisie grafiki powinieneś napisać „opracowano na podstawie załącznika nr 1 «Wykaz Komend Rejonów Uzupełnień» do Rozporządzenia z dnia 7 lutego 1939 r. w sprawie wykonania ustawy z dnia 9 kwietnia 1938 r. o powszechnym obowiązku wojskowym”, Uzyskałem odpowiedź: A ja coś muszę? Co powinienem to ja wiem. Rozkaz? nie to U. I z jakich materiałów korzystam też wiem. Jak Twoje rady odnośnie wstawiania na commons działają też wiem. Nie skorzystam. Wybacz. Gruzin w sporządzonych przez siebie grafikach, jako źródło podaje wyłącznie autorów mapy „Polska i kraje sąsiednie, wydanie nowe, Wytwórnia Kartograficzna Fr. Karpowicz, Skala 1:1.500.000 Warszawa 1934”, a mapa jest wyłącznie tłem dla przedstawionych przez niego, w sposób graficzny, informacji. W tej grafice Komendy rejonów uzupełnień OK I nie ma informacji, skąd autor czerpał wiedzę na temat komend rejonów uzupełnień rozmieszczonych na terenie Okręgu Korpusu Nr I. Podniesiony przez mnie problem dotyczy kilku map sporządzonych przez Gruzin, ale umieszczonych w artykułach, które obecnie należy liczyć już nie w dziesiątkach, lecz w setkach. --grzes1966 (dyskusja) 20:10, 12 maj 2019 (CEST)
  • Zawezwany zostałem to odpowiem krótko. Grzesiu nie wiesz - nie pisz. Jak czytasz opis na commons - rób to dokładnie a nie wprowadzaj wszystkich w błąd. Poleceń nie przyjmuję, a tak odebrałem twoją wiadomość (już nie będę pisał „Twoją” bo ty tak do mnie piszesz (i nie tylko do mnie), a to oznacza brak przynajmniej .... dopisz co chcesz). eot Gruzin (dyskusja) 20:40, 12 maj 2019 (CEST)
Pewnie patrząc z boku masz całkowitą rację. Tylko jedna uwaga przed zakończeniem tematu, te słowa „moim zdaniem” padły w kontekście innej sprawy - mianowicie podpisu pod mapą. Tu czekam na opinie innych zainteresowanych. Pozdrawiam Gruzin (dyskusja) 07:05, 13 maj 2019 (CEST)

---edytuj kod

Jakbyś kiedykolwiek mi pobłażał, śmiech na sali. Jak mnie blokowałeś na tydzień, bo podawałem źródło do Ił-2 to też mi pobłażałeś? Skomentowałbym to jakoś (i to bardzo kąśliwie, kusi mnie do tego), ale nie warto poświęcać tobie więcej uwagi, niż to absolutnie konieczne. Andrzej1993 (dyskusja) 11:56, 14 maj 2019 (CEST)

Pytanie o blokowanie wandaliedytuj kod

Hej, niedawno zgłosiłem użytkownika do zablokowania (i udało mi się) Michał_Ratyński1603 za wandalizowanie, mącenie, nagminne niedodawania źródeł - zmienianie stopni u służb mundurowych, co robił już bardzo długo (i, o zgrozo, niektóre miał zatwierdzane – staram się je uporządkować, ale łatwo nie jest). Został zablokowany na miesiąc, z czego jestem kontent, ale Ty blokowałeś go już dwa czy trzy razy wcześniej, z tych samych powodów. Nie chciałbym, żeby po miesiącu problemy się powtórzyły, więc chciałbym zapytać się, na jak długo (albo czy na stałe) można zablokować użytkownika? Po miesiącu mogę zapomnieć o istnieniu tego szkodnika, a to są wyjątkowe perfidne wandalizmy, które nie są nieistotne, a nierzadko są zatwierdzane przez moich kolegów redaktorów. --Bart Corke (dyskusja) 15:56, 14 maj 2019 (CEST)

Odp:PdAedytuj kod

Odp:PdA

Hej. Wysłałem pinga w związku z tym, że drugi z diffów ([9]) dotyczy Ciebie. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 17:09, 14 maj 2019 (CEST)

To już było do drugiego z "pingniętych", u Ciebie oczywiście wszystko prawidłowo. :) Szoltys [Re: ] 17:14, 14 maj 2019 (CEST) Wybacz, ale teraz ja nie czaję. A w zasadzie nie czaję, czego nie czaisz. :) Jak napisałem powyżej, u Ciebie rewert był prawidłowy, "stronę pomocy" chciałem przypomnieć drugiemu z przywołanych, tzn. Smatowi. Szoltys [Re: ] 18:28, 14 maj 2019 (CEST) OK, przepraszam, faktycznie mogłem to lepiej ująć. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:45, 14 maj 2019 (CEST)

Odp:Każda wypowiedźedytuj kod

Uważam że nie powinniśmy wchodzic w przepychanki słowne polityków. Zaraz będzie cytowanie innych liderów partii czy wiceliderów i zrobi się z tego małe bagienko. Wypowiedzi hierarchów kościelnych sa ważne bo to ich dotyczy film a politycy niech sobie kampanie robią po za Wikipedią zwłaszcza. Jestem za minimalizmem politycznym w Wikipedii. --Adamt rzeknij słowo 22:24, 15 maj 2019 (CEST)

Odp:Tylko nie mów nikomuedytuj kod

Odp:Tylko nie mów nikomu

Odpowiedziałem w dyskusji hasła. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 14:39, 17 maj 2019 (CEST)

Czy wiesz – Kratos XQ-58 Valkyrieedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 18:57, 19 maj 2019 (CEST)

Odp:Blokadaedytuj kod

Odp:Blokada

@Wargo Oczywiście masz rację. To gruba pomyłka z mojej strony. Sam nie wiem jak do niej doszło. Dziękuję za zwrócenie uwagi i naprawę mojego błędu. Pozdrawiam PawełMM (dyskusja) 14:24, 21 maj 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tokyotown8" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy