Dyskusja wikipedysty:Trojanin


Dyskusja wikipedysty:Trojanin w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Re:pytanieedytuj kod

Witaj, na początek masz linka do szablonów ostrzegawczych [1]. A co drugiego pytania odpowiedź znajdziesz tu [2]. Pozdrawiam Astromp (dyskusja) 13:30, 12 lip 2010 (CEST)

1 Śląska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznejedytuj kod

Gratuluję spostrzegawczości. Że też ja tego nie zauważyłem... Nobody's perfect, niestety :) --Lubicz talk 22:09, 26 gru 2011 (CET)

Witaj w Wikipedii, wolnej encyklopedii!edytuj kod

Hejka!

Mam zaszczyt powitać Cię w imieniu Komitetu powitalnego Wikipedii ;) Cieszę się, że pozyskaliśmy nowego wikipedystę i mam nadzieję, że edytowanie Wikipedii sprawi także Tobie przyjemność. Na początek zajrzyj do Portalu Pomocy. Zerknij również na Portal wikipedystów oraz przeczytaj jak administrujemy projektem.

Pamiętaj o zasadach!

Tutaj w skrócie przedstawię Ci najważniejsze zasady. Szerzej możesz o nich poczytać tutaj: Wikipedia:Zasady. Pamiętaj, że nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do zablokowania twojego konta. Przeczytaj uważnie :)

  • Neutralny punkt widzenia – pot. NPOV Przedstawiaj bezstronnie wszystkie możliwe punkty widzenia, bez wskazywania słuszności żadnego z nich;
  • Weryfikowalność – pot. WER Każdy Twój wpis do artykułu musi być poparty wiarygodnym źródłem;
  • Czym Wikipedia nie jest – pot. CWNJ Wikipedia to encyklopedia – nie słownik, forum dyskusyjne, miejsce do prezentacji własnych poglądów ani prospekt reklamowy;
  • Prawa autorskie – pot. PA Nie kopiuj tekstów z innych publikacji lub stron internetowych, nie umieszczaj grafik objętych prawami autorskimi;
  • Nie przedstawiamy twórczości własnej – pot. OR Wszystkie wpisy powinny opierać się na cytowaniu źródeł, a nie na własnych przemyśleniach;
Parę słów na zakończenie :)
  • Aby usprawnić pracę innych wikipedystów powinieneś także stosować się do zaleceń edycyjnych. W ten sposób będziesz od razu tworzył właściwie zredagowane artykuły.
  • Jeśli chcesz popróbować jak działa Wiki bez obaw, że coś zepsujesz to rób to śmiało w swoim prywatnym brudnopisie. Znajduje się on tutaj: Wikipedysta:Trojanin/brudnopis.
  • Podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

To ode mnie tyle! W razie jakichkolwiek wątpliwości pytaj śmiało na mojej stronie dyskusji! Kliknij tutaj: [3]
Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 15:06, 26 kwi 2012 (CEST)

  • Wysłałem, gdy zobaczyłem ilość edycji ;) Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 16:54, 26 kwi 2012 (CEST)

Zaproszenie do Wikiprojektu Radio | edytuj kod

Witaj! Mam przyjemność zaprosić Cię do uczestnictwa w Wikiprojekcie:Radio, celem którego jest tworzenie, poprawianie i rozbudowywanie artykułów związanych z tematyką radiową, w tym radiotechniką, radiofonią i krótkofalarstwem. Jeśli uznasz, że chcesz brać w nim udział, zapisz się proszę na listę uczestników oraz wstaw na swojej stronie szablon: {{user projekt radio}}.

Pozdrawiam,

Chrumps 23:24, 8 lis 2012 (CET)

Ad: Solaris Urbino 12edytuj kod

Witaj, dodałeś informacje nt. opcjonalnego silnika w Urbino 12 LE lite hybrid. Wartałoby też dodać tę informację do tabelki z danymi technicznymi. Ponadto w sekcji, którą uzupełniłeś należy w takim razie dodać istniejący już w artykule przypis z katalogu Solarisa "napędy alternatywne", zmieniając datę jego publikacji na 2019. Michozord (dyskusja) 11:22, 1 maj 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Trojanin" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy