Dyskusja wikipedysty:Wortes


Dyskusja wikipedysty:Wortes w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

archiwum 2006 archiwum 2007

Bądź do mnie szczery - pisz co uważasz!

Spis treści

Witaj w polskiej Wikipedii!edytuj kod

Cieszymy się, że zainteresowała Cię idea wolnej encyklopedii i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Na dobry początek kilka przydatnych linków:

Zapoznaj się też z dwiema ważnymi zasadami:

  1. neutralnym punktem widzenia
  2. prawami autorskimi w Wikipedii.

Zobacz też najczęstsze nieporozumienia, jakie czasami nam się zdarzają.

Chcesz się pobawić bez obaw, że coś zepsujesz? Możesz założyć własny brudnopis – kliknij: Wikipedysta:.Wortes/brudnopis i zobacz jak to działa :)

Pamiętaj – zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc. Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie.

Jeżeli masz pytanie – możesz je też zadać na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowe pytanie.

Jeśli w treści powyższych artykułów nie uzyskałeś odpowiedzi lub nie jesteś pewien sposobu formatowania treści, dodaj do swojej strony Szablon:Pomocy poprzez dopisanie słów {{pomocy|opis problemu}} na stronie swojej dyskusji lub wikipedysty, a na pewno zgłosi się ktoś chętny wyjaśnić kłopotliwą dla Ciebie sprawę.

Wstawianie podpisu

Zapraszamy również na kanał IRC #wikipedia-pl (można za pośrednictwem strony internetowej) – tam zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Przy okazji mała porada. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. mile widziane jest podpisywanie się. Mechanizm Wiki automatyzuje tę sprawę. Wystarczy wpisać ~~~~ (cztery tyldy) lub użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

I jeszcze jedna rada na zakończenie: śmiało edytuj strony!

Witam w gronie tworzących Wikipedię i pozdrawiam!

Jakubhal 22:01, 18 paź 2006 (CEST)


Seria piłkarzyedytuj kod

Możesz wyjaśnić sens masowego dodawania niedopracowanych artykułów o piłkarzach nie spełniających zasad encyklopedyczności Wikipedia:Encyklopedyczność/piłkarze ? --212.160.197.129 (dyskusja) 01:56, 1 sty 2008 (CET)

Są pewne zasady encyklopedyczności. Nie każdy się nadaje, żeby go opisywać. Piłkarz LZSu Krasnorosty Mniejsze też się nadaje do encyklopedii. Wiesz ile np. Humerski meczów rozegrał w I i II lidze ? Porównaj to z Wikipedia:Encyklopedyczność/piłkarze. Artykuły o takich zawodnikach zostaną z dużym prawdopodobieństwem skasowane. --212.160.197.129 (dyskusja) 02:07, 1 sty 2008 (CET)

Blokadaedytuj kod

Proszę zapoznaj się z prawami autorskimi oraz naruszeniem praw autorskich ponieważ po raz kolejny naruszasz prawa autorskie tym razem przez kopiowanie stron bez zezwolenia autora.Mathel (dyskusja) 18:58, 1 sty 2008 (CET)

Sandwelledytuj kod

Dodajże naraz wszystkie interwiki, a nie zapisujesz po jednym, tworząc w ten sposób niepotrzebnie kolejne klony hasła na serwerach Wikipedii! Arek1979 (dyskusja) 15:02, 16 sty 2008 (CET).

Podpisedytuj kod

Całe szczęście, bo akurat możliwość udzielenia przeze mnie pomocy byłaby w tym wypadku dość wątpliwa. Pozdr. Elfhelm (dyskusja) 23:15, 20 sty 2008 (CET)

Alsofilaedytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Alsofila nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie. Masur juhu? 15:51, 21 sty 2008 (CET)

ps. np nazwa łacińska była błędna. ps2. po krótkiej weryfikacji mam także wątpliwości co do systematyki (choć tak szczątkowo zaprezentowana). Zapraszam do dodania hasła w oparciu o źródła i nie w tak substubicznej formie. Masur juhu? 15:55, 21 sty 2008 (CET)

Wikipedysta:Wortes/brudnopis/szablonyedytuj kod

Zrób proszę z tym porządek, bo się dodaje do każdej kategorii z tych szablonów. Masur juhu? 16:57, 21 sty 2008 (CET)

Wikipedysta:Wortes/brudnopis/szablonyedytuj kod

Zmiany dokonywane w Twoim brudnopisie przez userów i boty sa spowodowane nie przez złośliwość lecz przez błąd w zapisie. Np jeden z szablonów {{ek}} wstawia Twoją strone do skasowania. To jest błąd techniczny, utrudniający pracę na Wikipedii. NIe jestem wstanie pomóc ci w rozwiązaniu tego problemu ale skontaktuj się z administratorami zajmującymi się szablonami i sprawami technicznymi. np user:wpedzich pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 17:30, 21 sty 2008 (CET)

Brudnopis, szablonyedytuj kod

Kategoria jest już zapisana "na sztywno" w szablonie, szczególnie jeśli linkujesz tak: {{ek}}. Sądzę, że kłopot dałoby się obejść pisząc {{subst:ek}}, potem jakieś drobne zmiany ręcznie. Jeśli wpisujesz subst:, to kopiujesz szablon, nie linkujesz do niego "na goło" z wszystkimi przyległościami, typu kategorie. Wojciech Pędzich Dyskusja 17:40, 21 sty 2008 (CET)

Strona głównaedytuj kod

Witaj! Przyjętym zwyczajem jest że nie dodajemy na stronie głównej linków do artykułów, które nie istnieją. ABX - (O mnie dyskutuj) 22:02, 22 sty 2008 (CET)

Re:Zabezpieczanie stronedytuj kod

Tego typu rzeczy leżą w zakresie działania każdego admina. Stronę można zabezpieczyć przed edycjami IPków (tzw. częściowe zabezpieczenie) albo wszystkich oprócz administratorów (całkowite) - ktoś musi to w razie potrzeby mieć możliwość ruszyć. Archiwa dyskusji powiadasz? Zaraz zabezpieczę. Wojciech Pędzich Dyskusja 22:12, 22 sty 2008 (CET)


Głosowanieedytuj kod

Głosowanie zostało zakończone 30 listopada 2007. W głosowaniach na Artykuł na Medal należy swoje głosy uzasadniać, a twoje "uzasadnienie" (ja uważam, że niepodległe państwo powinno mieć informacje o nim w wikipedii) nie miało nic wspólnego z merytorycznym ustosunkowaniem się do treści artykułu. Aotearoa dyskusja 22:08, 17 lut 2008 (CET)

Mapy, godłaedytuj kod

Mapy robię w Corelu - i raczej jest to trochę skomplikowane... A godło też bym zrobił w Corelu, ale zrobiłem w Illustratorze by było w formacie SVG, a na Illustratorze się znam słabo, więc coś z formatem (przynajmniej jeśli chodzi o godło Kosowa) coś jest nie tak. Aotearoa dyskusja 22:28, 17 lut 2008 (CET)

Re: Godłomapaedytuj kod

Inkscape i/lub GIMP. Pozdr. Halibutt (dyskusja) 05:13, 18 lut 2008 (CET)

Trochę zbyt ogólne pytanie zadałeś. Halibutt (dyskusja) 04:38, 20 lut 2008 (CET)

Grafika:Kosovo stub.svgedytuj kod

Grafikę zrobiłem w Corelu. Pozdrawiam Poznaniak odpowiedz 14:19, 18 lut 2008 (CET)

Grafikiedytuj kod

Do przechowywania grafik na użytek Wiki służy projekt Commons - zachęcam do skorzystania. Masur juhu? 17:07, 2 kwi 2008 (CEST)


Cześć, usunęłam grafikę, którą dodałeś do artykułu szafran. Zdjęcie było nieostre, poza tym artykuł jest dosyć krótki i nie ma na razie potrzeby dodawać więcej zdjęć. Jeśli wgrywasz zdjęcia roślin, dobrze by było je identyfikować co do gatunku. Jeśli nie jesteś pewien co to za gatunek, można poprosić o pomoc w jego identyfikacji na stronie: Wikipedia:Zdjęcia przyrodnicze do zidentyfikowania (ale nie zawsze jest to możliwe na podstawie zdjęcia). Pozdrawiam, Nova (dyskusja) 00:57, 3 kwi 2008 (CEST)

What Is Loveedytuj kod

ten artykuł moim zdaniem nie spełniał zasad ek; jak już wstawiasz {{ek}}, podawaj proszę powód. Pozdrawiam Filip em 16:51, 25 kwi 2008 (CEST)

Witaj!edytuj kod

Opieram się na "en" i "he" Wiki - celem jest stworzenie fundamentu do dalszej pracy przy Wikiprojekt:Izrael. Tym fundamentem jest podstawowa siatka wszystkich miejscowości Izraela. Zapraszam do przyłączenia się. Gedeon07 dyskusja► 13:35, 8 cze 2008 (CEST)

Witaj. Widzę, że masz umiejętności graficzne - mam więc dla ciebie małą propozycję, abyś pomyślał nad zrobieniem grafiki małego odznaczenia-nagrody dla osób, który wyjątkowo zasłużą się dla naszej sprawy - rozwoju naszego projektu i propagowania wiedzy o Izraelu, aby w ten sposób przeciwdziałać uprzedzeniom itp. Poza tym, to bierz się za to, co Cię w tym momencie najbardziej interesuje. Temat jest olbrzymi, a potrzeby jeszcze większe. Dawaj co jakiś czas info co zrobiłeś nowego, abym podpinał na bierząco. Gedeon07 dyskusja► 14:13, 8 cze 2008 (CEST) ok. Fajna. Zainstaluj gdzieś przy naszym projekcie. Pozdrawiam, Gedeon07 dyskusja► 16:41, 8 cze 2008 (CEST)

Wikiprojekt:Eurowizjaedytuj kod

Witaj. Właśnie zapisałem się do projektu. Zacząłem już pracować nad rokiem 1956 - Jeśli chodzi o piosenki i artystów. Napisałem również do Wikipedysty Eurosong, w sprawie zmiany parametru "Liczba piosenek" na "Liczba wejść" w tym infoboksie. Taka nazwa tego parametru uniemożliwia stosowanie go w artykułach dotyczących Konkursu Tańca Eurowizji. Gdybyś mógł wysłać zaproszenie do wikipedysty Czerwony98. Zaczął on już pisać artykuły dotyczące Tanecznej Eurowizji. Życzę nam miłej współpracy :D Adam Andrzejewski Bla, bla, bla ... 21:12, 9 cze 2008 (CEST)

Szablon:Łotwa 2004edytuj kod

Dlaczego w Szablonie Łotwa 2004 usunąłeś numery zawodników łotewskich, jakie mieli na turnieju Euro 2004 ? Cichy555 15:15, 11 cze 2008 (CEST)

Jerozolimaedytuj kod

Witaj. Potrzebuję pomocy w przejrzeniu tego artykułu, zrobienia poprawek i koniecznej rozbudowy. Może zagłosujesz na Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Jerozolima. Pozdrawiam, Gedeon07 dyskusja► 18:16, 11 cze 2008 (CEST)

  • Zrobiłem Szablon:Stare Miasto Jerozolimy. Użyłem w nim grafiki z nazwami dzielnic, lepiej byłoby jednak mieć tę mapę bez nazw dzielnic, wówczas szablon byłby lepiej czytelny. Czy mógłbyś nam w tym pomóc? Gedeon07 dyskusja► 19:32, 12 cze 2008 (CEST)

Elin Pelinedytuj kod

Hej, nie wiem po co przeniosłeś to hasło... Pelin to wcale nie imię, ale część pseudonimu, bo "Elin Pelin" po polsku, tłumacząc dosłownie znaczyłoby "Hellen Piołun". Zmiana kolejności członów tego pseudonimu nie ma w związku z tym najmniejszego sensu. Przeniosłem hasło pod poprzednią nazwę. Qurqa (dyskusja) 15:21, 13 cze 2008 (CEST)

Serbskiedytuj kod

Swobodnie mi napisz tutaj ten tekst po serbsku. Sprubóję go witłumaczy, ale nie jestem pewny czy mi sę uda --Јованвб (dyskusja) 13:40, 18 cze 2008 (CEST)

Wikiprojekt:Eurowizjaedytuj kod

Witaj kolego, może lepiej byłoby, gdyby tę stronę przenieść na Wikiprojekt:Eurowizja/Wkład? Trochę popracowałem nad merytoryką twojego... a przepraszam naszego projektu. Trzeba zająć się konkretami. Przepraszam Cię, jeśli za bardzo się "porządziłem" :):).
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Cz@rniok , Wiadomość, Dyskusja 20:33, 20 cze 2008 (CEST)

Kody panstwedytuj kod

Szablon:Państwo. Herr Kriss 21:05, 24 cze 2008 (CEST)

Kolega już odpowiedział, w szablonie jest tabelka. ABX - (O mnie dyskutuj) 21:05, 24 cze 2008 (CEST)

Handballpediaedytuj kod

Witaj Wortes! Przez najbliższy czas (2 lata) nie będę zajmował się wikipedią (oprócz poprawiania twoich artykułów). Przenoszę się na inny projekt: Handballpedię. I jeszcze jedno: przez 2 tygodnie nie ma nie w Tomaszowie. Xneby (dyskusja) 11:44, 2 lip 2008 (CEST)

Tłumaczenieedytuj kod

Może to nazwiska albo nazwy miejscowości. Musiałbym znać kontekst. Poznaniak1975 (dyskusja) 19:30, 9 lip 2008 (CEST)

Chyba nie ma polskich odpowiedników. "Freischulze" to był niemiecki urząd ziemski, coś w rodzaju sołtysa, która miał też kompetencję rozstrzygania sporów we wsi. A "Büdner" [1] to chłop z własnym domem i niewielkim kawałkiem własnościowej ziemi, albo nawet bez ziemi. Poznaniak1975 (dyskusja) 19:44, 9 lip 2008 (CEST)

SV Babelsberg 03edytuj kod

Witaj! Twoja edycja nowego artykułu powiodła się, jednak w obecnej postaci nie spełnia on wymagań artykułu encyklopedycznego. Przeczytaj, jak stworzyć poprawnie nowy artykuł oraz zapoznaj się z zasadami encyklopedyczności. Jeżeli chcesz, aby artykuł miał swe miejsce w Wikipedii, opisz go szerzej i podaj źródła. Sam infoboks to za mało, dlatego skasowałem Twoje hasło. pozdrawiamFilip em 19:02, 10 lip 2008 (CEST)

ok, już odtworzony. Ale na przyszłość zapisuj hasła w takiej postaci, żeby nie nadawały się do skasowania. Filip em 19:05, 10 lip 2008 (CEST) bardzo proszę, żebyś skupił się na dopracowaniu już utworzonych haseł, a nie tworzył coraz to nowe stuby. Z nikim się nie ścigamy, a Twoje hasła z infoboksem i jednym zdaniem, bez źródeł, mogą zostać usunięte jako za krótkie. Pozdrawiam Filip em 19:21, 10 lip 2008 (CEST)

polskie klubyedytuj kod

Nie twórz artykułów o klubach, które są nieencyklopedyczne. To że zmieniło się nazewnictwo polskich lig piłkarskich nie oznacza, że kluby występujące w dawnej IV lidze (obecnej III) stały się automatycznie z tego powodu encyklopedyczne. Zostały już wprowadzone odpowiednie zmiany w zasadach dot. encyklopedyczności polskich klubów piłkarskich. Bukaj Dyskusja 14:37, 12 lip 2008 (CEST)

Licznikiedytuj kod

Ja tych wykresów nie robiłem... Mchlμχλ 20:11, 14 lip 2008 (CEST)

A już wiem... O to Ci chodzi? Mchlμχλ 20:18, 14 lip 2008 (CEST)No to po prostu pusta edycja w dyskusji. Ważny jest tylko opis. Mchlμχλ 20:26, 14 lip 2008 (CEST

Licznikedytuj kod

jako że ze mnie techniczna niedojda, wkleiłem w opisie cały ten tekst, ale w całej, "brudnej" formie (wnioskuje na podstawie historii edycji), podejrzyj w edycji:

I agree to the edit counter opt-in terms

Może o to chodzi?Divino (dyskusja) 14:57, 15 lip 2008 (CEST)

Wikiprojekt:Kluby Sportoweedytuj kod

Dzięki za zaproszenie. Czas pokaże, czy projekt zdobędzie popularność wśród wikistów. Boca Juniors (dyskusja) 20:58, 15 lip 2008 (CEST)

re:zabezpieczenieedytuj kod

Zrobione, pozdrawiam Bukaj Dyskusja 19:26, 16 lip 2008 (CEST)

Kosowoedytuj kod

Proszę przestań masowo namawiać innych wikipedystów do głosowania - może to zostać potraktowane jako spam i zakończyć się blokadą dla ciebie na edytowanie stron na Wikipedii. Bukaj Dyskusja 22:12, 16 lip 2008 (CEST)

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn 1997edytuj kod

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn 1997 - jeżeli nie będziesz uzupełniał tego szablonu to skasuj go =- w tej chwili po wejściu do hasła nie widać nic. Dopiero po zjechaniu w dół pojawiają się informacje. PMG (dyskusja) 13:46, 22 lip 2008 (CEST)

Życzeniaedytuj kod

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia życzy Arkadia.

Pozdrawiam. --Arkadia 11:24, 16 sie 2008 (CEST) (dyskusja)

Wikiprojekt:Ikonkiedytuj kod

Piszę, co uważam :) Posiadasz umiejętności tworzenia grafik wektorowych. W ramach wikiprojektu Grafiki wektorowe utworzyliśmy mniejszy projekt Ikonki dla stworzenia spójnych wikipediowych/wikimediowych ikonek, które byłyby używane w portalach, na stronach meta czy pomocy. Obecnie jest tak, że zapożyczamy różne ikonki (np. ze stajni Nuvola czy Crystal), ale zazwyczaj brakuje takich, które dobrze by pasowały do danego problemu w Wikipedii. Na razie jesteśmy na etapie ustalania jakiegoś spójnego układu ikongraficznego Wikipedii :) ale z czasem będzie potrzeba rąk do pacy przy ich tworzeniu. Proszę rozważ, czy nie pomóc w projekcie, a przynajmniej dodaj stronę do obserwowanych. Na święta już nie zdążymy ;) ale może do stycznia wejdziemy w fazę testowania prototypów. Przykuta (dyskusja) 23:41, 22 gru 2008 (CET)

Trójjedyne Królestwo Chorwacji, Slawonii i Dalmacjiedytuj kod

Hej, widziałem, że przeniosłeś artyku l w nowe miejsce, chociaż szczerze mówiąc mam pewne wątpliwości, co do słuszności. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że taka była pełna i oficjalna nazwa tego tworu, ale była to nazwa bardzo formalna i nie do końca zgodna z prawdą (ad. Królestwa Dalmacji). Wydaje mi się, że stara nazwa jest dość konkretna, jasna i prostsza. (porównaj Królestwo Kongresowe, które oficjalnie nazywało się Królestwem Polskim, a później Привислинский Край - Privislinskij Kraj, albo Galicja i linkujące do niej Królestwo Galicji i Lodomerii wraz z Wielkim Księstwem Krakowskim i Księstwem Oświęcimia i Zatoru). Dlatego sugerowałbym powrót hasła na stare miejsce (bez Dalmacji w nazwie), a na Trójjedynym miejscu postawienie redira. Bo przecież w artykule jest podana pełna nazwa, prawda? j_a1arvedui 01:26, 5 lut 2009 (CET)

Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja chciałem wrócić do poprzedniego stanu i ustawić przekierowanie w drugą stronę niż jest. Łącznie około 30 sekund. A tak btw, jaki artykuł chcesz pisać? j_a1arvedui 22:22, 5 lut 2009 (CET)

Izraeledytuj kod

Witaj. Zajrzyj na Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Izrael. Może pomożesz w poprawieniu naszego flagowego artykułu z projektu Wikiprojekt:Izrael. Może zagłosujesz na niego? Zachęcam do dalszego rozbudowywania haseł związanych z Izraelem i serdecznie pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 15:12, 10 lut 2009 (CET)

Akkaedytuj kod

Rozbudowałem ten artykuł. Jeśli znajdziesz czas, to proszę zajrzyj na niego. Może coś dodasz lub poprawisz. Jest także okazja zagłosowania na Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/Akka. Pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 22:20, 18 lut 2009 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod


Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora — takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Na stronie specjalnej zdezaktualizowane przejrzane strony znajduje się lista artykułów oczekujących na ponowne przejrzenie. Zaglądaj tam, jeśli tylko masz czas.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz wersję”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz odkliknąć "fajkę" z kwadracika, dopisać ewentualny komentarz i kliknąć „Oznacz wersję”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Odp:Walenty Majdańskiedytuj kod

Odp:Walenty Majdański

Dzięki za głos poparcia. Pozdrawiam Klondek dyskurs 08:49, 18 mar 2009 (CET)

Wikipedysta:Wortes/szablonyedytuj kod

Czy mogę to usunąć. Szaleją na tym głównie BOTy i czasami jakiś admin coś usunie. Mimo tych działań wszystkie zmiany w szablonach zostały na tej stronie uwzględnione, więc jest ona trochę przestarzała. ~malarz pl PISZ 07:56, 9 maj 2009 (CEST)


"Ten użytkownik jest się patriotą"

- bez "się" będzie poprawnie. Mashter (dyskusja) 01:19, 8 maj 2010 (CEST)

Tel Awiw-Jafaedytuj kod

Witaj. Zajrzyj i zobacz rozbudowany artykuł. Może coś poprawisz i może zagłosujesz. Pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 14:01, 20 paź 2009 (CEST)

Plik:Izraelwiki.JPG może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Wortes! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Izraelwiki.JPG. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję.

Prosze wypeln formalnosci (zrodlo, autor) zwiazane z licencja, na jakiej znajduje sie oryginalna gwiazda. Masur juhu? 07:21, 6 lip 2010 (CEST)

Dzień Wikipedii 2011 - Łódźedytuj kod

Witaj. 15 stycznia 2011 organizowany jest lokalny zlot w Łodzi. Szczegóły tutaj: Wikipedia:Atlas wikipedystów/Spotkania w Łodzi/2011-01-15. SpiderMum (dyskusja) 20:12, 21 gru 2010 (CET)

I wojna izraelsko-arabskaedytuj kod

Witaj. Zapraszam Cię do dyskusji nad Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/I wojna izraelsko-arabska 1948-1949. Pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 12:24, 24 sty 2012 (CET)

Prośba o źródła w artykule Fabryka Adama Osseraedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Fabryka Adama Ossera. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Teukros (dyskusja).)

Kamienica Leona Rossetaedytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Kamienica Leona Rosseta nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie. Cancre (dyskusja) 19:24, 14 maj 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Kamienica Leona Rossetaedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Kamienica Leona Rosseta. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Mateuszek045 (dyskusja).)

Gerli Padaredytuj kod

Zsuetam (dyskusja) 19:38, 18 maj 2012 (CEST)

Zaproszenie do wikiprojektu | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wortes" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy