Wikipedysta:Shumkichi


Wikipedysta:Shumkichi w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


UserScan: utworzonelicznikuprawnieniawkładrejestrblokadyglobalny wkład (uprawnienia i blokady w innych projektach) • przesłane pliki

O mnie | edytuj kod

Na Wikipedii moimi głównymi zajęciami są pisanie artykułów (najczęściej tłumaczonych z angielskiej Wikipedii) i poprawianie błędów (w szczególności interpunkcyjnych, których niestety mamy wysyp). Artykuły dotyczą tematów, którymi się w określonej chwili interesuję, jednak zazwyczaj są to biografie artystów, artykuły muzyczne i powiązane z krajami (szczególnie europejskimi).

Interesuję się kulturą krajów europejskich, językami obcymi, sprawami społecznymi, literaturą (szczególnie fantasy i poezją) i muzyką (głównie art rockiem, ambientem i innymi gatunkami szeroko pojętej muzyki elektronicznej, ale nie dyskryminuję dobrego, hipertekstualnego i ambitnego popu). Prowadzę swoją bibliotekę na last.fm (Shumkichi) i zapraszam wszystkich do obserwacji mojego konta, a być może odkryję dzięki temu nowych wykonawców. Jestem również kinomanem; obejrzałem bardzo wiele fimów, mam nawet konto na filmwebie (Shumkichi), więc jeśli ktoś jest chętny, może mnie śmiało dodać do znajomych.

Lista artykułów stworzonych przeze i mnie i tych, które planuję stworzyć.

Mój common.js.

Uwaga, ważżżne xd | edytuj kod

Potem tu napiszę.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Shumkichi" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy