Dyskusja:Angelina Jolie


Dyskusja:Angelina Jolie w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

LGBTedytuj kod

  • dlaczego Angelina jest zakwalifikowna do kategorii LGBT , skoro nic nie wiadomo o jej biseksualności bądź homoseksualności a artykuł tez o tym nie wspomina? --Le5zek (dyskusja) 08:47, 28 lip 2009 (CEST)
    • Ok, coś tu pisze o biseksualności, ale ten fragment jest nieco słabo udokumentowany referencjami jak na tak wrażliwą kwestię. Może jakies referencje do wiarygodnych i sprawdzalnych źródeł? --Le5zek (dyskusja) 10:14, 28 lip 2009 (CEST)
      • Jako główny autor artykułu chciałbym zaznaczyć, że to nie ja wrzuciłem Angeline do kategorii LGTB... niby jest tu coś o jej biseksualnych przygodach łóżkowych, z kolei na en.wiki art też znajduje się w kategorii LGTB... tak czy siak jak dla mnie równie dobrze można tę kategorię zostawić, jak i usunąć... harum don't use 12:05, 1 wrz 2009 (CEST)
  • W ramce między małżonkami brakuje Brada... --77.253.234.2 (dyskusja) 11:00, 23 lip 2009 (CEST)
    • Póki co Brad nie jest mężem Angeliny, a jedynie jej partnerem życiowym.... dlatego nie został uwzględniony w ramce jako małżonek. harum don't use 12:12, 1 wrz 2009 (CEST)

medal ?edytuj kod

jak może być medalowy artykuł w tak plotkarskim tonie. wprawdzie to fakty, ale ich dobór i porządek to chaos, zlepek skrawków z prasy rozpisującej się o gwiazdach. to jest encyklopedia a nie portal kontentowy. za dużo proporcjonalnie o życiu prywatnym. niektóre fragmenty są beznadziejne: '...ma licencję pilota, kupiła samolot, a do tego jest buddystką..', brzmi to jak jakiś żart, parodia. swoją drogą samo hasło 'art na medal' jest śmieszne, kojarzy się z gazetką ścienną w szkole podstawowej. jakby nie mogło być "art wyróżniony".. __Krochmal (dyskusja) 01:03, 6 kwi 2011 (CEST)

Z Warsztatu PANDAedytuj kod

Opis kariery urywa się w 2008. Jeśli nikt się tym nie zajmie, trzeba będzie zgłosić do odebrania Misiek2 PISZ 17:45, 13 lip 2014 (CEST)

Do końca września postaram się poprawić i uaktualnić art. Teraz nie mam za bardzo czasu, a w kolejce mam jeszcze dwa inne artykuły do dokończenia. Proszę o wstrzymanie się z odbieraniem medalu do października. Z góry dzięki. Harum do not use 22:23, 16 sie 2014 (CEST) artykuł wymaga aktualizacji, sekcja nagrody do rozwinięcia (w osobnym artykule), do uzupełnienia przypisy (tam gdzie ich nie ma) oraz do podmiany martwe linki zewnętrzne Gdarin dyskusja 09:11, 26 cze 2017 (CEST)

Linki do filmu Giaedytuj kod

Na stronie kilkakrotnie (w tabelach) wymieniony jest film "Gia" - kiedy najeżdża się na niego myszą, pojawia się okienko z opisem filmu "Gra" Finchera z M. Douglasem - podlinkowany jest nie ten film. Niestety nie umiem tego zmienić, więc jeśli ktoś potrafi, niech zalinkuje właściwy opis filmu.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja:Angelina Jolie" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy