Dyskusja:Janusz Zajdel


Dyskusja:Janusz A. Zajdel w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja:Janusz Zajdel) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Czy jakieś tłumaczenie niemieckie ukazało się poza NRD?edytuj kod

Xx236 09:05, 8 maja 2006 (CEST)

  • Tak, np. opowiadanie Bunt w antologii Die gestohlenen Techmine, Deutsher Taschenbuch Verlag, 1982

--Lemofil_gg (dyskusja) 15:35, 14 sty 2011 (CET)

Opowiadania wydane w antologiach w bibliografiiedytuj kod

Wg mnie ta sekcja jest do usunięcia (nie tylko dlatego, że jest niekompletna i trzeba by ją uzupełnić) - wszystkie opowiadania, które ukazały się przedtem w jakiś antologiach, np. Kroki w nieznane - i tak zostały opublikowane w zbiorach opowiadań Zajdla. Można to sprawdzić w szczegółowej bibliografii zamieszczonej w zbiorze List pożegnalny. --Lemofil_gg (dyskusja) 15:43, 14 sty 2011 (CET)

Zdjęcieedytuj kod

Proszę o pomoc wikipedystów w zdobyciu zdjęcia pisarza w celu umieszczenia w tym artykule.--Lemofil_gg (dyskusja) 11:49, 9 sty 2012 (CET) T Załatwione

NPAedytuj kod

Kalka w kalke z [1]. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 11:28, 29 wrz 2014 (CEST)

Ten przypadek NPA nie budzi wątpliwości typu NPA w którą stroną czyli kto od kogo. Na tysiąc procent oni skopiowali sobie od nas. Wynika to z analizy starszych wersji tego artykułu. Można dokładnie wskazać kiedy tekst został umieszczony u nas. I u nas nie został umieszczony w jednym kawałku, lecz w przeciągu wielu lat, spod różnych loginów. --WTM (dyskusja) 14:25, 29 wrz 2014 (CEST) Na przykład tekst „Autor artykułów, broszur, skryptów i książek popularnonaukowych” w Wikipedii znajduje się od 2004, zaś taki ciąg znaków „Zajdel zmarł w trakcie pracy na [sic!] swoją kolejną powieścią, Drugie spojrzenie na planetę Ksi, która miała być kontynuacją Całej prawdy o planecie Ksi.w Wikipedii dodano dopiero w 2011 (por. ta sama literówka na zajdel.art.pl). @Ausir masz jakiś komentarz? --WTM (dyskusja) 14:31, 29 wrz 2014 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja:Janusz Zajdel" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy