Dyskusja Wikipedii:Skarbnica Wikipedii/Przegląd zagadnień z zakresu psychologii


Dyskusja Wikipedii:Skarbnica Wikipedii/Przegląd zagadnień z zakresu psychologii w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja Wikipedii:Skarbnica Wikipedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

I hebefrenia, i schizofrenia hebefreniczna? Nie za dużo tego dobrego? Same rediry potem będą! Może by skupić się w podstawowych na współczesnych terminach, nie tych, które odchodzą do lamusa? Mortal 20:55, 5 mar 2004 (CET)

I bardkoda, że nie pomożesz przy psychologii...

Czasem coś przy niej robię, ale niechętnie. Zawsze za dużo znajduję rzeczy, które trzeba by odkrecać poprawiać i się zniechęcam. Ile można siedzieć w psychologii?!

A w ogóle to zastanawiałem się, czy jest sens tutaj całą seksuologię wsadzać, ale może i tak... Olaf 21:35, 5 mar 2004 (CET)

Chyba trochę ma. Tak dużo jej jest?

Pisz spokojnie, ja wrzuciłam już to, co wiedziałam, że z istniejącymi hasłami jakoś się wiąże. Mortal 22:05, 5 mar 2004 (CET) czególnie zaburzone. Niki 02:23, 11 lut 2005 (CET)

Czy medytacja to nie jest zagadnienie religijne? Po otwarciu linkuMedytacja widać, że to pojęcie dotyczy albo religii wschodu albo katolicyzmu.


proszę o naprawienie "Edytuj" przy danych literach - w tej chwili jest przesunięcie, napis "edytuj" odnosi się do poprzedniej litery w alfabecie.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja Wikipedii:Skarbnica Wikipedii/Przegląd zagadnień z zakresu psychologii" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy