Dyskusja wikipedystki:Ala z


Dyskusja wikipedystki:Ala z w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
||| Archiwum 06/07 ||| Archiwum 07/08 ||| Archiwum 08/11 |||

Spis treści

Cweledytuj kod

Hmm, zauważyłem że co do niektórych stwierdzeń brak przypisów. Picus viridis Odpowiedz zoilowi 21:48, 2 cze 2011 (CEST)

Zdjęcieedytuj kod

Witam. Tytuł tego zdjęcia - Zagrody gmina Zarzyn jest nieodpowiedni. Powinno być Zagrody gmina Garbów. W opisie można dodać powiat lubelski. Dziękuję i pozdrawiam. --Agronom (dyskusja) 22:11, 9 lis 2011 (CET)

Tablice projektu Karola Tchorkaedytuj kod

Cześć! Mam pytanko - czy robiłaś może zdjęcie innych tablic wg projektu Karola Tchorka (jak np. ta)? Pytam, bo niedawno znalazłem ich kilka na Commons, a wkrótce po tym, jak utworzyłem kategorię została ona szybko uzupełniona o ok. 25-30 kolejnych :) . Happa planuje sfotografowanie pozostałych, ale pomyślałem, że może ktoś już to zrobił. Jakbyś wiedziała o kolejnych zdjęciach, to daj znać. Pozdrowienia! TR (dyskusja) 23:34, 27 lis 2011 (CET)

Witamedytuj kod

Natrafiłem na commons na ten plik, jeśli możesz, to skasuj go, bo jest wyjątkowo dziadowski, a jego autor powinien się wstydzić. Pozdrawiam --regan1973 (dyskusja) 08:09, 6 gru 2011 (CET)

Zlot pod Syrenkąedytuj kod

W Warszawie przebywa obecnie Wikimedianin z Filipin :) . Skontaktować się z nim? Pozdrawiam! TR (dyskusja) 17:17, 14 gru 2011 (CET)

Katapulta błotnych kuledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:01, 16 sty 2012 (CET)

11-lecieedytuj kod

Prośba o zmianę nazwy pliku na Commonsedytuj kod

Witam! Wiem, że masz możliwość zmiany nazwy pliku na Commons. Wrzuciłem tam fotkę, ale pomyliłem imię osoby, która na nim jest. Chciałbym poprosić o zmianę nazwy pliku. Chodzi o plik:

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alaksandr_Aksamit.JPG

Prosiłbym o zmianę nazwy z Alaksandr_Aksamit.JPG na Mikałaj_Aksamit.JPG

Dziękuję! Bladyniec (dyskusja) 15:38, 26 sty 2012 (CET)

Park Skaryszewski w Warszawieedytuj kod

Hej. Podmieniłem Twoją fotkę w infoboksie, mam nadzieję, że nie masz nic przeciw. ;) CLI (dyskusja) 21:59, 9 lut 2012 (CET)

Polistyrenedytuj kod

Cześć! Piszę w sprawie ilustracji polistyrenu. Pierwsze dwie wersje wyglądają dobrze, a z trzecią coś się stało, ale nie wiem czy druga jest poprawna, więc nie chcę sam mieszać. Mogłabyś się temu przyjrzeć? Pozdrawiam / Alkamid (dyskusja) 20:03, 18 kwi 2012 (CEST)

Prośba o zmiany nazw plików na Commons.edytuj kod

Witam. Chciałbym prosić o zmianę nazwy dwóch moich zdjęć na Commons. Chodzi mi o zachowanie systematyki nazewniczej.

Ten plik: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andrej_Takindang_Solidarni2012_1.JPG

chciałbym przemianować na: File:Solidarni z Białorusią 2012 Warszawa 13.JPG

oraz

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andrej_Takindang_Solidarni2012_2.JPG

chciałbym przemianować na: File:Solidarni z Białorusią 2012 Warszawa 14.JPG

Dziękuję za pomoc! Bladyniec (dyskusja) 18:52, 2 maj 2012 (CEST)

Wikiprojekt:Fotografiaedytuj kod

Właśnie powstał Wikiprojekt:Fotografia. Jeśli interesujesz się robieniem zdjęć i chcesz wspierać swoimi fotografiami Wikipedię, zapraszam do współpracy. :) -- CLI (dyskusja) 10:27, 21 maj 2012 (CEST)

Wikiekspedycja 2012edytuj kod

Hej. Właśnie utworzyłem stronę związaną z naszą ekipą Wikiekspedycji 2012 – zapraszam do dodania do obserwowanych. ;) -- CLI (dyskusja) 21:46, 10 cze 2012 (CEST)

Cześć. Nie dostałem jeszcze od Ciebie potwierdzenia lub odmowy udziału w tegorocznej Wikiekspedycji. Mogłabyś się ustosunkować? ;) -- CLI (dyskusja) 20:52, 17 cze 2012 (CEST)

Rzeźba Kota Niezależnego Cyryla w Warszawieedytuj kod

Miau :). Przeniosłam stronę tutaj, literówka była w tytule. Pozdr. Maire 16:51, 17 cze 2012 (CEST)

Zdjęcie nagrobka Bolesława Bierutaedytuj kod

Podmieniłem Twoje zdjęcie nagrobka Bolesława Bieruta na to, które ilustrowało ten artykuł wcześniej. Obecne zdjęcie jest dwukrotnie wyższej rozdzielczości, wykonane z podobnej perspektywy. Mam nadzieję, że nie stanowi to problemu. Jeśli jednak uznasz, że to właśnie Twoje zdjęcie powinno ilustrować ten artykuł przywróć poprzednią wersję. Pozdrawiam Cezary_p 17:07, 20 cze 2012 (CEST)

Thank You for the Wikipedia Pictureedytuj kod

Hello, My name is Duane Hurst and I recently made a free (non-commercial) English web site to share information with people. I added links to your Wikipedia/Wikimedia freeware picture (http://en.wikipedia.org/wiki/File:Greece_Mount_Olympus_(1).jpg). I also gave credit to you on my web pages for your work. Thank you for sharing with the public. My website is:

http://www.freeenglishsite.com/

I add pictures such as yours to one of the following major sections of my site: 1. World section - contains information and over 10,000 images of every world country and territory. Link at: http://www.freeenglishsite.com/world/index.htm

2. USA section - contains information and images of every USA state and territory. Link at: http://www.freeenglishsite.com/world/usa/index.htm

3. English section - "Mel and Wes" lessons in conversation format. Stories are located in various USA states and world countries such as China, England, Germany, Japan, Mexico and Thailand. Each lesson has many slang terms and idioms, which I link to my Slang Dictionary. This eventually will have over 5,000 terms. Currently, it has about 3,000 slang and idioms. I regularly add new lessons and slang terms. Link at: http://www.freeenglishsite.com/english/lessons/index.htm Slang Dictionary link at: http://www.freeenglishsite.com/english/slang/Eslang_a.htm

Prior to retirement, I taught English at several private and public universities in the United States.

Please share this free site with your friends. I hope all will enjoy the pictures and find the English information useful. Sincerely,  Duane Hurst in Utah, USA

Email address: duanerhurst@freeenglishsite.com --65.130.192.79 (dyskusja) 17:31, 18 gru 2012 (CET)

Magdalena Gessleredytuj kod

Witam!

Widziałem, że pracowałaś przy ww. artykule i że zajmujesz się też Warszawą, dlatego zwracam się do Ciebie ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi informacji o Magdalenie Gessler.

Konkretnie chodzi mi o następujące stwierdzenia: "Należy do Kościoła Prawosławnego. Jej ojcem chrzestnym był Ryszard Kapuściński." Przypis jest przy drugim zdaniu i podane źródło potwierdza informację o Kapuścińskim. Natomiast nigdzie nie znalazłem potwierdzenia dla zdania pierwszego. W dodatku z zestawienia tych zdań odniosłem wrażenie, że i Kapuściński był prawosławny i to on wprowadził M. Gessler do Cerkwi. Wg mojej wiedzy Kapuściński pochodził z rodziny katolickiej, ale może się mylę.

Przeredagowałem ten fragment, uściślając, co się dało, ale wyrzuciłem stwierdzenie o przynależności do Kościoła prawosławnego. Boję się jednak, że usunąłem prawdziwą informację, która w kontekście niegdysiejszych planów na temat ślubu w cerkwi, pragnienia religijnej ceremonii i zainteresowania prawosławiem jest prawdopodobna. Natknąłem się nawet na następujące stwierdzenie na forum z 15.04.2011: Gessler przeszła na prawosławie kilka lat temu. Biorąc pod uwagę poziom zamieszczonej tam dyskusji, nie mogę jednak uznać tego za dowód.

Byłbym wdzięczny, gdybyś zerknęła na artykuł i ewentualnie uściśliła, w jakim obrządku chrzcił M. Gessler R. Kapuściński i czy bohaterka artykułu jest członkinią Cerkwi czy tylko się interesuje.

Pozdrawiam serdecznie. --Kynikos (res.) 06:24, 30 gru 2012 (CET)

Ad:Pielęgniarstwoedytuj kod

Ad:Pielęgniarstwo

Cześć Alu z, to chyba do Ciebie: Wikipedia:Zgłoś błąd w artykule#Pielęgniarstwo. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 21:29, 15 sty 2013 (CET)

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2013:03:30:Okrągły Stół Polskiego Sportuedytuj kod

Witaj! Piszę do Ciebie, bo masz przyciski tu i na wikinews ;) Myślę, że warto to hasło wyeksportować do wikinews :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 15:12, 1 kwi 2013 (CEST)

Tydzień Medycynyedytuj kod

Zapraszam, Marycha80 (dyskusja) 17:19, 11 sty 2014 (CET)

głosedytuj kod

Proszę podziękować Pablo000 za usuniecie artykułu Józef Saturn. Proponuje aby jeszcze usunął hasło Wojciech Jaruzelski bo dla mnie jest on jednym z podrzędnych propagatorów i utrwalaczy zbrodniczego systemu komunistycznego w Polsce, który od 1997 roku został uznany za totalitarny i zakazany w Polsce (patrz komunizm).

Zakład Karny Opoleedytuj kod

Informacja dotyczy pozostałych zakładów karnych ujętych w zgłoszeniu. Nonander (dyskusja) 11:07, 4 sty 2015 (CET)

Przypomnienie o możliwości utraty uprawnieńedytuj kod

Droga Wikipedystko!

Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorką polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji do 7 grudnia 2017, godz. 23:04:38 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 23:04, 23 lis 2017 (CET)

Palomena nymphs?edytuj kod

Hi Alina,

you have two images of Palomena nymphs on wikimedia commons that are named as Palomena viridissima:

May I inquire how you came to ID these as P. viridissima and not the much more common P. prasina?

To my knowledge there are no stable characters known (yet) to separate the nymphs of these two species reliably (other than raising them to adulthood and identifying the resulting imago). Did you document the nymphs in your images to adulthood and if so, do you maybe have images of the resulting imago?

Thanks in advance for clearing this up :o)

Cheers, Arp (Arp (dyskusja) 11:41, 12 wrz 2019 (CEST))

Beughelbaledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:26, 29 mar 2020 (CEST)

Tapdoriedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:37, 29 mar 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Ala z" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy