Dyskusja wikipedystki:Była Feministka


Dyskusja wikipedystki:Była Feministka w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum: marzec 2020

Spis treści

RE: Sylvia Likensedytuj kod

Hej. Pewnie, że mógłbym utworzyć artykuł o morderstwie Sylvii Likens, tylko musiałbym poczytać na ten temat, wyszukać źródła itd. Może jutro się do tego zabiorę :). 89.74.178.122 (dyskusja)

Doktor prawedytuj kod

Witaj. Wcześniej używano - doktor obojga praw. J.U.D. (Juris Utriusque Doctor). Paszkudzki otrzymał stopień ten od Austriaków zapewne. Gruzin (dyskusja) 14:20, 2 kwi 2020 (CEST) Trzeba by specjalistów zapytać co jeśli miał tylko tytuł z jednych praw - np kanonicznych lub cywilnych;) Gruzin (dyskusja) 14:28, 2 kwi 2020 (CEST)

Przeszczepienie prąciaedytuj kod

Cześć. Czytam ten artykuł i wydaje mi się, że wymaga przeredagowania. Używa dziwnego, niekiedy niejasnego języka (anulowanie przeszczepu id). Mogłabyś jeszcze rzucić okiem i go poprawić? Mpn (dyskusja) 12:02, 5 kwi 2020 (CEST)

W źródle napisali po prostu the transplanted penis regretfully had to be cut off.. Aha, w razie tłumaczeniu musisz umieścić w dyskusji artykułu szablon {{Przetłumaczony}} Mpn (dyskusja) 12:27, 5 kwi 2020 (CEST) W opisie zmian nie wystarczy, musi być w dyskusji. Mpn (dyskusja) 12:37, 5 kwi 2020 (CEST)

Kompleks męczennikaedytuj kod

I tutaj też mam wątpliwości co do Pragnienie męczeństwa jest czasami uważane za formę masochizmu. Nie bardzo widzę związek z resztą artykułu. Mpn (dyskusja) 12:06, 5 kwi 2020 (CEST)

Mentalność ofiaryedytuj kod

Marcowy Człowiek (dyskusja) 14:36, 5 kwi 2020 (CEST)

  • Moim zdaniem, błędów gramatycznych i logicznych w tekście jest tak dużo, że poprawianie ich byłoby zadaniem trudniejszym niż napisanie artykułu od zera. - niestety, alke muszę się z tym zgodzić. Masur juhu? 08:35, 6 kwi 2020 (CEST)

Odp:Pomoc w redakcji nowych artykułówedytuj kod

Odp:Pomoc w redakcji nowych artykułów

Niepotrzebnie traktujesz zgłoszenie hasła do poczekalni jako atak na siebie. Marcowy Człowiek i Kenraiz przedstawili swoje opinie o haśle, które uważam za słuszne. Natomiast nie podoba mi się podejście, że zgodnie z zasadą WP:ŚMIAŁO wszyscy mają obowiązek po tobie poprawiać. Ta zasada mówi jedynie, że Wikipedia jest wspólnie tworzonym dziełem. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do Twojej edycji, to odpowiadanie mu przeznaczonym dla nowicjuszy bojących się dokonać drobnej zmiany szablonem {{To popraw}} jest brakiem szacunku wobec tej osoby. Zgadzam się z Kenraizem, że niektóre fragmenty są mocno niezrozumiałe, niemniej osoba nieobeznana w tematyce psychologii ryzykowałaby wygenerowanie kolejnych błędów merytorycznych, interpretując niejasne stwierdzenia. I co najważniejsze, nie ilość, a jakość się liczy. Dzień nowego artykułu to tylko zabawa, lepiej napisać zaplanowane hasła na spokojnie kiedykolwiek, niż na siłę publikować je w pośpiechu jednego dnia. Pozdrawiam, ~CybularnyNapisz coś ✉ 21:37, 5 kwi 2020 (CEST)

Mentalność ofiaryedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować, zgodnie z Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:04:05:Mentalność ofiary.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Mpn (dyskusja) 08:29, 13 kwi 2020 (CEST)

Szkolenie dla redaktorówedytuj kod

Hej! Piszę do Ciebie, ponieważ masz uprawnienia redaktora polskiej Wikipedii. W poniedziałek 18 maja o godz. 19.00 odbędzie się zdalne szkolenie z uprawnień dla redaktorów - z przeglądania zmian i z wersji przejrzanych, które poprowadzi PMG. Podzieli się dobrymi praktykami, swoimi sposobami na lepsze przeglądanie i odpowie na wszystkie pytania. Szkolenie jest tak zrobione, żeby pomogło i zupełnie początkującym redaktorom i redaktorkom, i takim, którzy już mają z tym doświadczenie, ale chcieliby to usprawnić i polepszyć. PMG odpowie też na wszystkie inne pytania związane z edytowaniem. To świetny sposób, żeby rozwinąć swoje wiki-umiejętności. Szkolenie odbędzie się pod tym linkiem. Nie trzeba się zapisywać, ale będzie mi bardzo miło, jeśli dasz mi znać, czy będziesz. Pozdrawiam Cię serdecznie! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) 17:10, 16 maj 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Była Feministka" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy