Dyskusja wikipedystki:La Noirceur


Dyskusja wikipedystki:La Noirceur w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pytanieedytuj kod

Mam pytanie bo nie rozumiem. EP (skrót od ang. Extended Play; pot. epka) — minialbum; symbolem tym oznacza się płyty muzyczne (kompaktowe albo winylowe), które są zbyt długie by nazwać je singlem (do trzech utworów, poniżej 10 minut), ale jednocześnie zbyt krótkie by zakwalifikować je jako pełnoprawny album długogrający — LP (co najmniej siedem piosenek i powyżej 25 minut).

A The Fame Monster Lady Gagi ma 8 piosenek i łącznie ponad 25 minut, a także początkowo album miał być reedycją krążka The Fame, ale Gaga powiedziała telewizji MTV 12 grudnia, że album będzie osobnym projektem.

Więc dlaczego to jest EP? napisał Realnorik. La Noirceur (dyskusja) 20:20, 15 sie 2012 (CEST)

Ok dziękuję!--Realnorik (dyskusja) 10:51, 17 sie 2012 (CEST)


Witamedytuj kod

Witam!

Dołączyłem się do Wikiprojektu:Dyskografie. Jeśli nie chcesz mnie w tym wikiprojekcie, możesz mnie usunąć, a jeśli uważasz, że jestem przydatny nie usuwaj mnie.

Pozdrawiam,Eminem434 (dyskusja) 19:53, 15 cze 2016 (CEST)

Podsumowanie startów zespołu Sauber w Formule 1edytuj kod

Dlaczego nie przedłużysz dyskusji, bo Przykuta nie jest specem od F1 na wiki. I nie co go ugryzło tym głosem bo inne podsumowanie startów z LnM mają podobny format tabelki wynikami(prawie ujednolicona na wszystkich wiki). Lispir (会話) 20:07, 15 sie 2012 (CEST)

  • Tak mógł być przeciw ale nie robi się następnego glosowania jak nie ma rozwiązania starych problemów. Lispir (会話) 08:59, 16 sie 2012 (CEST)

Propozycje do List na Medaledytuj kod

Dzięki ;) Karol 1111 dyskusja 20:37, 15 sie 2012 (CEST)

Dyskografie i listy na medaledytuj kod

A witam, witam,

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie gwiazdką, nie wiem czy na nie w pełni zasługuję, bo zdarzają mi się jeszcze drobne błędy przy pracy, ale jest mi bardzo miło. :-)

Co do współpracy z Bass'em to fakt, że pracujemy nad jednym swoim projektem dotyczącym notowań muzycznych na świecie, ale nie masz się o co martwić, ponieważ bezkrytycznie w każdej kwestii się akurat z nim nie zgadzam, raczej staramy się zawsze szukać konsensusu, więc myślę że współpraca jest bardzo prawidłowa. Natomiast co do tych "feat.'ów" to ja akurat osobiście nie mam zdania, bo dla mnie prawidłowa jest zarówno jedna wersja jak i druga. Fakt, że listy medalowe powinny mieć jednolite zasady, ale to akurat drobna rzecz którą można spokojnie dopracować. Na Twoje przeglądnięcie list bardzo liczę, bo przynajmniej zapoznam się z jakimiś konstruktywnymi uwagami, jeżeli jeszcze jakieś będą. I tak jak już pisałem we wstępie przy propozycji listy Keshy, bardzo dziękuję Ci za te liczne drobne edycje które technicznie uporządkowały te artykuły, dzięki czemu można było na nich spokojnie pracować.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję, Zsuetam (dyskusja) 21:24, 15 sie 2012 (CEST)

Wikipedia:Propozycje do List na Medal/Klasyfikacja medalowa Letnich Igrzysk Olimpijskich 1960edytuj kod

Witaj! Moje zarzuty są niestety aktualne, odlikowanie encyklopedycznych bytów [1] to nie jest metoda na "brak czerwonych linków". Do Ciebie nie mam żadnych pretensji, bo z hasła i dyskusji też odniósłbym wrażenie, że należy znaczek przyznać :) Karola1111 już "opieprzyłem", Ty zrób co uważasz. Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 17:36, 16 sie 2012 (CEST)

No nie sposób przy każdym haśle wnikliwie badać jego historię :) Zgłoszenie od początku miało grzech pierworodny, w momencie zgłoszenia naprawdę sporo tych czerwonych linków było, wbrew regulaminowi... Nedops (dyskusja) 22:22, 16 sie 2012 (CEST) To świetnie, że się tym zajmujesz, robota to dość niewdzięczna :) Nedops (dyskusja) 22:33, 16 sie 2012 (CEST)

Dyskografia Amy Winehouseedytuj kod

Witam. Nie było żadnej możliwości, by przedłużyć dyskusję na temat dyskografii o miesiąc z powodu braku wystarczającej ilości głosów? Zsuetam (dyskusja) 08:39, 21 sie 2012 (CEST)

Dystrybucja cyfrowa (wydawnictwo muzyczne)edytuj kod

myślę że należy przywrócić pod poprzednią nazwę i przeprowadzić dyskusję, no chyba że była takowa w co jednak wątpię, bo wtedy pewnie przeniósłby stronę ktoś inny a dwa to pewnie by podlinkował i podał przyczynę, działania kolegi Basshuntersw są zwykle nieprzemyślane na co zwracałem mu uwagę, ale jak widać ma to w dalekim poważaniu DX Dyskusja 18:41, 28 sie 2012 (CEST)

Download (wydawnictwo muzyczne)edytuj kod

Coś trzeba z tym zrobić, czy możesz rozpocząć dyskusję? Nie wiem gdzie ją zacząć.--Basshuntersw (dyskusja) 19:35, 29 sie 2012 (CEST)

Dzięki, a co z dyskografiami o których już do Ciebie napisałem? Jest kilka a morze więcej błędów, co nie powinno mieć miejsca w przypadku LnM.--Basshuntersw (dyskusja) 15:58, 30 sie 2012 (CEST) Już zdążyłem zapomnieć, muszę je sprawdzić. Na początek, nie ma podanych języków w, których strona jest dostępna a więc jest np. tylko "(ang.)" a nie "(ang.) * (niem.)".--Basshuntersw (dyskusja) 16:14, 30 sie 2012 (CEST) Tak, to drobnostka ale to też LnM, co za problem to dodać? O reszcie nie wiem kiedy jeszcze napiszę, niemniej dobrze było by na to zwrócić uwagę już w momencie tworzenia listy.--Basshuntersw (dyskusja) 16:29, 30 sie 2012 (CEST)

Kategorie trenerówedytuj kod

Okej, dzięki. :) Ravpawlisz (dyskusja) 16:01, 30 sie 2012 (CEST)

Redakcja (zespół muzyczny)edytuj kod

Mam pytanie, odnośnie usunięcia strony Redakcja (zespół muzyczny). Czy dobrze rozumiem, że to z powodu naruszenia praw autorskich? (do tej podanej w nawiasie strony). Jeśli tak, to tylko informuję, że jestem autorem tego tekstu pod podanym linkiem. I pisząc artykuł w Wiki nie naruszyłem własnych praw autorskich. Pozdrawiam Darek Dusza

Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2012-09/Nominacjeedytuj kod

Witam, postanowiłem zgłosić Twoją kandydaturę do Komitetu Arbitrażowego. Mam nadzieję, że wyrazisz chęć działania. :-) Pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 13:19, 1 wrz 2012 (CEST)

  • Bardzo się cieszę, że dałaś się przekonać i podjęłaś decyzję o starcie. Jednocześnie gratuluję pięknego wyniku. :-) Powodzenia! Zsuetam (Dyskusja) 08:50, 13 wrz 2012 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Kiedyś to poprawiałem ale nie zostało przyjęte więc piszę tu :) Wchodząc na [2] widać że ludność w Krakowie maleje, a wchodząc na [3] widać że rośnie. Mógłbyś poprawić błąd, bo jak ja poprawie to znowu tego nie przyjmiecie. :) --Realnorik (dyskusja) 16:53, 5 wrz 2012 (CEST)

Interwiki w listach na medaledytuj kod

Tak wiem o tym problemie, ale zdecydowałem najpierw dodać {{Link FL}} a teraz pomyślę jak to poprawić. Część artykułów miała dodane te szablony ręcznie. masti <dyskusja> 12:15, 7 wrz 2012 (CEST)

Dyskografia Ewy Demarczykedytuj kod

Jak będziesz miała chwilę, to zaglądnij do mojej nowej propozycji do LnM i powiedz, co byś tam jeszcze dodała bądź zmieniła. Z góry dzięki! Zsuetam (dyskusja) 19:24, 18 wrz 2012 (CEST)

  • Myślałem o tym, aczkolwiek przejrzałem zasoby swojej największej biblioteki w mieście i żadnych biografii, monografii na temat wokalistki nie ma. Aczkolwiek szukałem tego bardziej fakultatywnie, bo w dyskografii na medal niekoniecznie byłaby ona niezbędna, bardziej gdybym pisał DA o samej artystce. W tym przypadku bardzo solidnym źródem okazała się oficjalna strona piosenkarki i Biblioteka Polskiej Piosenki. Niemniej jeżeli znajdziesz chwilę, to przejrzyj dokładniej. Pozdrowienia, Zsuetam (dyskusja) 08:59, 19 wrz 2012 (CEST)

Wojska Państw Świataedytuj kod

Czy znasz kogoś kto mógłby to przełożyć na Polski? http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_number_of_military_and_paramilitary_personnel Myślę że to ważne i powinno znaleźć się na wikipedii, a ja mam mało czasu?--Realnorik (dyskusja) 12:05, 5 paź 2012 (CEST)

Dyskografieedytuj kod

Utworzyłem na stronie głównej Wikiprojektu podtemat "Dyskografie do naprawy", w którym proponuję wstawianie wybrakowanych dyskografii. Być może któryś z uczestników projektu będzie miał czas i chęci, by je poprawić. Jeżeli masz natomiast jakiś inny pomysł, gdzie możnaby takie sugestie przedstawiać, to przenieś gdzieś moje przemyślenia, aczkolwiek wydaje mi się, że na stronie głównej jest to najbardziej odpowiednie i widoczne, dzięki czemu dyskografie zwiększają swoją szansę na naprawę przez kogoś. Zsuetam (dyskusja) 14:26, 7 paź 2012 (CEST)

  • Jasne, jutro w wolnej chwili wszystko zmodernizuję i poinformuję członków Wikiprojektu. Dzięki! Zsuetam (dyskusja) 20:47, 8 paź 2012 (CEST)

Wikipedia:Propozycje do List na Medal/NBA All-Star Game Most Valuable Player Awardedytuj kod

Witaj :) No nie wiem czy to się do LnM kwalifikowało – w ciągu głosowania (i tak wydłużonego do 60 dni) "za" były tylko dwie osoby (nie ma się co dziwić, skoro przez 8 tygodni od zgłoszenia hasło nie spełniało elementarnego wymogu dla LnM, miało czerwony link), a zostały zgłoszone wobec hasła poważne zastrzeżenia (no ale trudno, żebym własnych zastrzeżeń nie uznawał za poważne :P, więc mogę być nieobiektywny ;) ). Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 13:48, 21 paź 2012 (CEST)

Całkowicie zgadzam się z tym, że zbędny formalizm nie jest dobry ;) Co do hasła jestem odmiennego zdania, ale ja mam zawyżone oczekiwania wobec wyróżnień na naszej wiki :P Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 18:25, 21 paź 2012 (CEST) Jasne! Ja absolutnie nie mam pretensji, że podjęłaś taką, a nie inną decyzję ;) Nedops (dyskusja) 22:29, 21 paź 2012 (CEST)

Dyskografia One Directionedytuj kod

Przypisy się kompletnie rozjechały. Pomożesz doprowadzić tę listę co najmniej do postaci, w której nie będą straszyć czerwone komunikaty o błędach? Proszę... --WTM (dyskusja) 11:38, 2 gru 2012 (CET)

Wikimaratonedytuj kod

„Radość z banowania” już na Commonsach :P


Tar Lócesilion|queta! 23:04, 4 lut 2013 (CET)

Ewelina Lisowskaedytuj kod

mam problem z użytkownikiem Cisum Eporue, który notorycznie usuwa singiel "Nieodporny rozum" Eweliny Lisowskiej z jej dyskografii i zamieszcza w podkategorii 'inne notowane utwory', a w linku http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk wyraźnie jest napisane, że "W stronę słońca" jest to drugi singiel, a tutaj http://www.youtube.com/watch?v=MEdxTgvVZFk, że "Nieodporny rozum" jest debiutanckim singlem, czyli pierwszym. Ponadto wikipedysta usuwa notowania radia ESKA i RMF MAXXX. Nie mam sił na ciągłe przywracanie swoich edycji. Szymon7210 (dyskusja) 21:30, 9 lut 2013 (CET)

KAedytuj kod

Cześć, jeśli możesz, zajrzyj na swoją skrzynkę mailową. Pozdr. Sebk. let’s talk 22:52, 14 mar 2013 (CET)

Proszę o odtworzenieedytuj kod

Witam. Proszę o odtworzenie stron:

Są one potrzebne do funkcjonowania swoistej reklamy potrzebnych prac dot. astronomii na Portalu:Astronomia. Dziękuję --Wiklol (Re:) 21:16, 26 mar 2013 (CET)

Pork Pieedytuj kod

Dobry wieczór. Zanim cokolwiek zrobię, chciałbym poznać Twoje zdanie. W haśle Pork Pie zespół określony jest jako zespół europejski (utworzyli go, bodajże w Monachium, muzycy pochodzący z różnych krajów). Ostatnio za pomocą HotCat (cokolwiek by to nie było :) zespół został zaliczony do różnych kategorii np. włoskie zespoły rockowe - pewnie tylko dlatego, że perkusista zespołu urodził się we Włoszech, choć jako dziecko stamtąd wyjechał (a raczej został wywieziony :). Czy jest to wystarczający powód, by można było zaliczyć zespół do grup włoskich? belgijskich? francuskich? holenderskich? a już np. nie amerykańskich, a przecież Charlie Mariano był Amerykaninem!? Jaka jest Twoja opinia w tej sprawie? Pozdrawiam Sławomir Wieszczycki (dyskusja) 01:24, 18 maj 2013 (CEST)

Wikimaraton #4edytuj kod

Cześć…

W związku z tym, że byłaś na jednym z poprzednich Wikimaratonów chciałbym zaprosić cię na jego kolejną edycję, która odbędzie się już w najbliższą sobotę w lokalu Państwomiasto. Zapraszam do udziału i zapisywania się na stronie Wikimaratonu #4. pbm (dyskusja) 08:49, 10 cze 2013 (CEST)

Biaches itp.edytuj kod

Witaj!
Czy dałoby się zmienić infobox w taki sposób, aby przypis był za km²? Mati7 (dyskusja) 14:42, 18 mar 2014 (CET)

Przypomnienie o możliwości utraty uprawnieńedytuj kod

Droga Wikipedystko!

Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorką polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji administratorskich do 23 września 2014 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie. Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 20:28, 9 wrz 2014 (CEST)

Odebranie uprawnień administratoraedytuj kod

Cześć.

W związku z przyjętą zasadą odbierania uprawnień nieaktywnym administratorom Wikipedii, Twoje uprawnienia zostały odebrane. Oczywiście możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PUA. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój Wikipedii i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 22:20, 23 wrz 2014 (CEST)

ws. uprawnieńedytuj kod

cześć! a co to się stało, że Ci uprawnienia odebrano? a tak wierzyliśmy... Karol Karolus (dyskusja) 22:03, 29 wrz 2014 (CEST)

Dyskografia OneRepublicedytuj kod

Witaj! Zgłosiłam ten artykuł do LnM. Czy mogłabyś przejrzeć go i zagłosować jeśli jest bez zarzutów? ;)Paoola56 (dyskusja) 09:31, 27 maj 2015 (CEST)

Dyskografia Lordeedytuj kod

Stworzona przeze mnie dyskografia została zgłoszona do Listy na Medal. Zapraszam Cię do sprawdzenia jej poprawności i udziału w jej dyskusji. Pozdrawiam Mihelpl (dyskusja) 22:59, 18 lip 2015 (CEST)

KAedytuj kod

Jacek555

Witaj. Z przyjemnością informuję, że zostałaś przeze mnie nominowana do KA. TharonXX[pogadajmy] 22:14, 1 wrz 2015 (CEST)

Wikiprojekt:Listy przebojówedytuj kod

Witaj. Utworzyłem wikiprojekt Listy przebojów. Zachęcam Cię do udziału w dyskusjach i ewentualnego przedstawienia swoich pomysłów. Eurohunter (dyskusja) 23:33, 2 sty 2016 (CET)

Wybory do KA - wrzesień 2016edytuj kod

Witaj. Z przyjemnością informuję, że zostałaś przeze mnie nominowana do KA. Pozdrawiam TharonXX (dyskusja) 21:12, 3 wrz 2016 (CEST).

  • Przypominam że masz jeszcze dzisiaj czas do decyzji do godziny 22:00 --J.Dygas (dyskusja) 19:48, 5 wrz 2016 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:La Noirceur" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy