Dyskusja wikipedystki:MimiTasogare


Dyskusja wikipedystki:MimiTasogare w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!

Maikking dyskusja 18:19, 13 kwi 2008 (CEST)

Spis treści

Gorliceedytuj kod

Dzięki za zdjęcia w tym artykule, bardzo porządne! Pozwoliłem sobie trochę zmienić ich ustawienie i poprzesuwać do prawej, mam nadzieję że akceptujesz zmiany ;). Pozdrawiam, Konradm (dyskusja) 17:50, 1 maj 2010 (CEST)

Wikipedia też jest kobietąedytuj kod

Witaj. Zapraszam Cię do wzięcia udziału w marcowej akcji Wikipedia też jest kobietą. Każda uczestniczka jest na wagę złota :). W razie jakichkolwiek pytań, śmiało możesz zadać je na w/w stronie lub też np. zwrócić się bezpośrednio do którejś z Wikipedystek, które się na niej udzielają, ewentualnie napisać wiadomość do mnie :). Pozdrawiam, SpiderMum (dyskusja) 15:48, 1 mar 2011 (CET).

Marzycielska_Pocztaedytuj kod

Plushy (dyskusja) 18:12, 18 mar 2011 (CET)

Tydzień Artykułu Japońskiego‎edytuj kod

Cześć, jako że jesteś uczestnikiem Wikiprojektu Japonia, chciałem Cię zaprosić do koordynacji i udziału w akcji Tydzień Artykułu Japońskiego‎. O wszystkim dowiesz się ze strony inicjatywy. Oczywiście zawsze możesz się ze mną skontaktować przez stronę dyskusji. Pozdrawiam. Marmale (dyskusja) 21:27, 18 mar 2011 (CET)

Pozytonedytuj kod

Dobrze Cię uczono. Tylko, że to dotyczy kierunku wektora. Natomiast słowo "kierunek" ma w naszym języku jeszcze inne znaczenia, np. strona. Np. "w lewą stronę" oznacza "kierunek w lewo" (od tego zresztą kierunkowskaz) lub wymienione przez Ciebie "w przeciwnych kierunkach", czy w "kierunku północnym". Takie nakładanie się znaczeń określa złożoność i bogactwo naszego języka, ale z drugiej strony może być wykorzystywane do pastwienia się nauczycieli nad uczniami. Mam nadzieję, że Ciebie to nie dotknęło. Pozdrawiam --Mpfiz (dyskusja) 21:31, 20 cze 2011 (CEST)

Momotarōedytuj kod

Witam ! Bardzo cieszy mnie iż ktoś piszę artykuły o japońskiej mitologii, chciałbym zapytać skąd masz informację na temat tłumaczenia imienia Momotarō, z tego co się orientuję to brzmi ono "Brzoskwiniowy chłopiec", a nie "dziecko brzoskwini" stąd moje pytanie - czy taki zapis widnieje w pozycji podanej w bibliografii ? Pozdrawiam, Bandito Daj cynka! 21:44, 14 wrz 2011 (CEST)

Wikiprojekt: Japoniaedytuj kod

Witaj !
Piszę do Ciebie ponieważ zadeklarowałeś chęć uczestniczenia w wikiprojekcie Japonia. Postanowiłem przejąć koordynację nad tym wikiprojektem, z powodu długiej nieaktywności osoby prowadzącej wspomniany wikiprojekt przede mną. Jeśli nadal jesteś zainteresowany współpracą przy tym wikiprojekcie proszę usuń w tabelce przy swoich danych szablon (< ! - - - - - - >) oraz dodaj stronę do obserwowanych. Jeśli miałbyś z tym jakieś problemy pisz śmiało, chętnie pomogę! W najbliższym czasie postaram się rozruszać wikiprojekt, aby znów zaczął działać na pełnych obrotach.
Pozdrawiam, Bandito Daj cynka! 14:08, 25 maj 2012 (CEST)

Witaj! Mam prośbę, aby ktoś zajął się napisaniem artykułów biograficznych o współpracownikach Shōko Asahary,którzy ponieśli śmierć tego samego dnia co on. Może moja prośba wydać Ci się bardzo hardcore'owa, ale uważam, że te artykuły powinny być na Wiki. Sam ich nie napiszę, bo nie znam japońskiego. Krecik-79 (dyskusja) 18:14, 23 sty 2020 (CET)

Zaproszenie do wyrażenia opinii w kwestii pisowni nazw japońskichedytuj kod

Jako uczestnika Wikiprojektu Japonia chciałbym Cię zaprosić do wyrażenia opinii w dyskusji na temat ujednolicenia pisowni nazw japońskich (założyłem taki temat przy dyskusji Wikiprojektu, może można tam zgromadzić kilka opinii). Hiroszima czy Hirosima? Szogun czy Siogun? Fudżi czy Fudzi? Pozdrawiam :) -Tupungato (dyskusja) 13:33, 17 paź 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:MimiTasogare" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy