Dyskusja wikipedystki:SuperPower


Dyskusja wikipedystki:SuperPower w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ważne
Na wpisy bez podpisu nie odpowiadam.
WSZELKIE WPISY Z BARDZO RAŻĄCYMI BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI, GRAMATYCZNYMI, STYLISTYCZNYMI ITD. BĘDĄ PRZEZE MNIE IGNOROWANE I NIE BĘDĘ ICH CZYTAĆ, ANI ODPOWIADAĆ NA NIE.

Tutaj możesz zostawić wiadomość jako nowy nagłówek (temat).


Spis treści

Weronika Rosatiedytuj kod

Hej, zgłosiłem do DA. Rzucisz okiem. Pozdrawiam:) ArturSik (dyskusja) 02:47, 7 kwi 2016 (CEST)

  • masz moja odpowiedź + co myślisz o ewentualnej takiej wersji, choć nadal nie jestem przekonany do niektórych wymienionych tam osób ze względu na brak potwierdzenia: "Na początku swojej kariery była związana z dziennikarzem Mariuszem Maxem Kolonko. Razem pojawili się na okładce magazynu „Gala” dla którego wspólnie udzielili wywiadu[3]. W późniejszych latach aktorka spotykała się z raperem Tede oraz reżyserem Andrzejem Żuławskim. W 2013 związała się z aktorem Piotrem Adamczykiem. Para rozstała się w maju 2015." ArturSik (dyskusja) 18:20, 8 kwi 2016 (CEST)
    • no właśnie też tak mi się wydaje, jak sama zauważyłaś u wojewódzkiego nic nie wypowiedziała się na ten temat, cały czas uparcie mówiła, że nie rozmawia o sprawach prywatnych. O Żuławskim wydała oświadczenie, również o Adamczyku udzieliła wywiadu i byli ze sobą sporo czasu. Myślę że resztę można pominąć, bo plotkowało się o jej związkach z wielu innymi, a oficjalnymi były tylko te trzy więc przy tym zostańmy. proponuję więc coś takiego: "Na początku swojej kariery była związana z dziennikarzem Mariuszem Maxem Kolonko. Razem pojawili się na okładce magazynu „Gala” dla którego wspólnie udzielili wywiadu, potwierdzając jednocześnie swój związek[3]. W latach 2007–2008 aktorka spotykała się z reżyserem Andrzejem Żuławskim. Rozstanie z nim ogłosiła w sierpniu 2008, wystosowując do prasy oficjalne oświadczenie[4]. W 2013 związała się z aktorem Piotrem Adamczykiem. W udzielonym w lipcu 2015 wywiadzie dla dwutygodnika „Viva!” oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z nim[5]." ArturSik (dyskusja) 19:25, 8 kwi 2016 (CEST)

Doda vs szulimedytuj kod

Hej, pisaliśmy juz o tym wcześniej, o sprawie z Doda i szulim, mysle ze teraz kiedy wyrok juz zapadł mozna to rozpisać. Na razie mam taki zarys, ale dużo brakuje, to sa tak naprawde informacje ogólne. Pomożesz? Moglibyśmy zrobic to razem, dopisz co wiesz, jak w wolnej chwili zrobię dokładny research i bede pisac, na razie mam to: "12 lutego 2014 media poinformowały o rzekomym pobiciu przez piosenkarkę dziennikarki Agnieszki Szulim. Zdarzenie miało mieć miejsce tego samego dnia w toalecie jednego z chorzowskich klubów po zakończeniu gali Niegrzeczni 2014, w której Rabczewska i Szulim uczestniczyły. Dziennikarka złożyła przeciwko Dodzie proces sądowy, oskarżając ją o pobicie. 24 marca 2016 sąd rejonowy dla Warszawy-Mokotów w Warszawie uznał Rabczewską winną i skazał ją na 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym[1]. Ponadto nakazał wokalistce wypłacenie dziennikarce poniesionych przez nią wydatków w postaci opłaty oraz koszty sądowe."

Ps. Według zrodla które ktos juz dodał do hasła Doda otworzyła osobny proces przeciwko szulim ze to ona napadła na nia, generalnie wychodzi na to ze była bójka i sie biły a nie Doda pobiła ja i teraz obie sa poszkodowane. ArturSik (dyskusja) 13:58, 19 kwi 2016 (CEST)

  • długo odkładałem temat, ale teraz postanowiłem to dokończyć, także jak możesz rzuć okiem i popraw co tam uważasz. pzdr. ArturSik (dyskusja) 18:19, 5 cze 2016 (CEST)

Only Teardrops (album)edytuj kod

Witaj. Pewnie wiesz, ale w Belgii w 2013 lista albumów obejmowała pięćdziesiąt pozycji. Eurohunter (dyskusja) 12:56, 21 kwi 2016 (CEST)

Racja, popełniłem błąd. Eurohunter (dyskusja) 16:26, 21 kwi 2016 (CEST)

Dyskografia Margaretedytuj kod

Tak się zastanawiam. Skoro w 2013 roku istniał airplay to po co trzymać radia? Eurohunter (dyskusja) 15:37, 21 kwi 2016 (CEST)

Racja. Wydanie singla na "całym świecie" (pewnie nie całym) jeszcze nic nie świadczy, tak naprawdę może się nic nie zdarzyć, nie wiadomo. Lista Ukraińska i Rosyjska to airplay, a my dodajemy tylko główne te zawierające sprzedaż, czyli właśnie np. Niemcy, Włochy, Austria. W innym wypadku mamy chaos, już wyjątkiem było tutaj dodanie Polski, w której nie ma porównywalnej listy. Co do skrótu Niemiec, to właśnie teraz jest on wyjątkiem. Tutaj znajdziesz standard dotyczący skrótów państw. Polecam też wrócić uwagę na Szwajcarię. Eurohunter (dyskusja) 17:16, 21 kwi 2016 (CEST) Właśnie o tym piszę i właśnie dlatego usunąłem. Eurohunter (dyskusja) 17:46, 21 kwi 2016 (CEST)

Rosyjski airplay na pewno powinien zostać, ale nie jestem przekonany co do ukraińskiego, bo oba info pochodzą z jednej strony, rosyjskiego airplaya i teraz na ile ta pozycja oddaje to co dzieje się muzycznie na Ukrainie, to jest oficjalne ukraińskie notowanie - http://fdr.com.ua/index.php. ArturSik (dyskusja) 21:56, 21 kwi 2016 (CEST)

teraz czytając o tym notowaniu na ang wiki juz całkiem zgłupiałem, tam piszą ze to notowanie General, ktore my tutaj uznajemy jako rosyjskie to jest podsumowanie tych wszystkich innych czyli rosyjskiego i ukraińskiego - "General charts is compiled on the basis of the data about singles’ weekly rotation on air of 230 Russian radiostations as well 200 ones of Ukraine, the CIS countries, Baltic States, Cyprus, Israel, Germany, the US and Canada, which broadcast in Russian". ArturSik (dyskusja) 18:12, 22 kwi 2016 (CEST) wydaje mi sie, ze powinnismy zostawić tylko RUS i pozycje General, bo wydaje mi sie ze te ukraińskie stacje to tak naprawde rosyjskie radia na Ukrainie, tak jak np. Jest polskie radio w Londynie czy wietrzne radio itp. Tylko ze te nie sa uwzględniane w polskim airplayu a u nich sa. Tak przynajmniej wnioskuje z tego co piszą na ang wiki, mogę sie mylić. Z drugiej tez strony u wielu artystów to jest właśnie podawane jako ukraińskie notowanie AirPlay. Nie wiem. ArturSik (dyskusja) 22:43, 22 kwi 2016 (CEST) skasowałem + zmieniłem źródło na takie w którym jest lista wszystkich jej notowanych piosenek (tak jak np. SLiP) i tam jest podana właśnie tylko pozycja General, więc wydaje mi się że ta pozycja General to zsumowanie tych wszystkich pozostałych. Zastanawiałem się jeszcze czy nie powinniśmy skasować Nowości, można by przy TYVM zostawić info że wtedy było tylko Top-5 airplaya czy coś. co myślisz? ArturSik (dyskusja) 14:37, 23 kwi 2016 (CEST) @ArturSik Również zastanawiam się nad usunięciem nowości, usunąłbym także rosyjski airplay. W dyskografiach raczej dodajemy tylko "główne" listy, a w Rosji takiej nie ma. Eurohunter (dyskusja) 15:24, 23 kwi 2016 (CEST) Dodam, że jest wiele świetnych artystów nawet w krajach, gdzie listy istnieją, a jednak oni nigdy na nie trafili. Oczywiście masz rację, nie mam na to jednak wpływu. Tak jest i będzie. W dyskografiach powinien być porządek. W takim kraju jak np. Belgia masz listę airplay i listę sprzedaży, więc np. bułgarska lista airplay będzie nie porównywalna z belgijską listą sprzedaży. Co do wykazania sukcesu. Zawsze można dodać wyniki sprzedaży i certyfikaty, dlatego jak jest jakiś certyfikat np. w Polsce to zawsze dodaję. Eurohunter (dyskusja) 21:17, 23 kwi 2016 (CEST)

Podziękowanie - Dami Imedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 10:59, 22 kwi 2016 (CEST)

Margaretedytuj kod

Hej, myślałem nad lekką zmianą wstępu. Na razie nic nie zmieniałem, bo chciałem uzgodnić to z tobą, ale myślę, że wersja którą mam jest lepsza dlatego że jest po prostu krótsza, tzn. wyobraź sobie że za chwilę dojdą kolejne single, płyty i ten wstęp zrobi się ogromy, dlatego postanowiłem to po prostu skrócić, tak to wygląda, co myślisz?:

Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku minialbumem All I Need, z którego pochodzi singel „Thank You Very Much” notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Niemczech, Austrii i we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał jej wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2. miejsce.

W 2014 ukazał się jej debiutancki album studyjny Add the Blonde. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskało certyfikat platynowej płyty. Album promowały single: „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 oraz „Heartbeat”. Utwory zajęły kolejno 6., 10. i 11. miejsce na liście AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Pod koniec 2015 premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – Just the Two of Us, nagrany w duecie z Mattem Duskiem. Płyta była notowana na 28. miejscu w zestawieniu OLiS i zdobyła status złotej.

W pierwszej połowie 2016 piosenkarka wydała singel „Cool Me Down”, który uplasował się na 4. miejscu listy AirPlay – Top i stał się jej najwyżej notowanym utworem w tym zestawieniu.

Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.

ArturSik (dyskusja) 19:15, 24 kwi 2016 (CEST)

chciałem dodać to info o Thank You, mam to: "W okresie kiedy „Thank You Very Much” było popularne w Polsce, ZPAV publikował jedynie pierwszą piątkę notowania AirPlay – Top, a więc ???. Singel uplasował się natomiast na 2. miejscu listy AirPlay – Nowości, najcześciej granych nowych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych", ale kompletnie nie wiem co napisać po "a więc", masz jakies pomysły, moze jakoś inaczej to ująć. ArturSik (dyskusja) 20:11, 24 kwi 2016 (CEST) hej, zrobiłem drobny porządek z przypisami, kilka rzeczy powymieniałem, ale został jeden i nie wiem co z nim zrobić, dlatego właśnie nie jestem za bardzo fanem filmu jako źródła, bo później znika i nie wiadomo co z tym zrobić, zwłaszcza jeżeli nie ma innego. Chodzi mi o przypis do spotu dla fundacji polsat z 2015 roku. Jedyne co znalazłem w internecie to to http://przeambitni.com/2015/07/18/magaret-wspiera-fundacje-polsat-najpiekniejszy-na-swiecie-jest-usmiech-dziecka/ ale nie wiem czy tam przypadkiem nie było jakiś zgrzytów z tą stroną. ArturSik (dyskusja) 12:48, 2 maj 2016 (CEST) no tak mi się właśnie wydawało. słabo trochę, bo nie mogę innego źródła znaleźć. no trudno będzie musiało zostać to, a jak znajdziesz coś to wymień, poszukam jeszcze, ale czarno to widzę. pzdr. ArturSik (dyskusja) 19:36, 2 maj 2016 (CEST)

http://popruntheworld.pl/cool-me-down-top-spotify/ ArturSik (dyskusja) 18:58, 12 maj 2016 (CEST)

Hej, znalazłem te Notowania tylko nie bardzo wiem w ktora tabele je wstawić, wydaje mi sie ze chyba najlepiej pasuje do List przebojów jednak - http://www.billboard.com/artist/7358379/margaret/chart?f=2190 i http://www.billboard.com/artist/7358379/margaret/chart?f=2048 ArturSik (dyskusja) 10:58, 26 maj 2016 (CEST) cześć:) mozeby dopisać o piosence do atomowek i występie na Sommarkrysset (http://www.tv4.se/sommarkrysset/artiklar/sabina-ddumba-m%C3%A5ns-zelmerl%C3%B6w-och-little-jinder-%C3%A4r-n%C3%A5gra-av-artisterna-som-bes%C3%B6ker-sommarkrysset-577104fcfca38f32ee000009 - znalazłem tutaj dobre zródło). Ja na razie jestem odcięty od świata i operuje z telefonu wiec nie bardzo mam jak wprowadzać większe zmiany. Pzdr. ArturSik (dyskusja) 13:41, 10 lip 2016 (CEST) hej, wczoraj wystąpiła na Lotta på Liseberg też w TV4, zaśpiewała cool me down i start a fire (http://www.eska.pl/news/margaret_-_wystep_w_szwedzkiej_telewizji_na_eska_music_awards_2016_bedzie_jeszcze_lepiej/133294 , http://allaboutmusic.pl/margaret-wystapila-kolejny-raz-w-szwedzkiej-telewizji/). + bierze udział w trasie RIX FM Festival. wystąpiła już 4 sierpnia w Eskilstunie (http://festival.rixfm.se/eskilstuna/) i wystąpi 21 sierpnia w Göteborg (http://festival.rixfm.se/goteborg/) i 24 sierpnia w Sztokholmie (http://festival.rixfm.se/stockholm/). myślę że można by dopisać o tych wydarzeniach. pozdrawiam. ArturSik (dyskusja) 13:27, 9 sie 2016 (CEST) myślę że w ogóle można by zacząć cały paragraf o tych występach jakimś w stępem, np. Na przełomie lipca i sierpnia piosenkarka dała serię występów w Szwecji czy coś takiego. i wtedy wymienić te występy. ArturSik (dyskusja) 13:32, 9 sie 2016 (CEST) w takim wypadku na razie niech będzie tak jak jest, ale pierwsze słysze o tej reedycje. skąd o tym wiesz? ArturSik (dyskusja) 19:47, 30 sie 2016 (CEST) no to czekamy ma premierę. Btw. Myśle ze warto dopisać o tym konkursie na przebój lata który odbył sie w niedziele w Polsacie. Margaret znalazła sie w pierwszej trójce z Sylwia grzeszczak i ira. Tylko nigdzie o tym nie piszą, o tej top 3 tylko o samym zwycięzcy. Zerknij, ja tez poszukam moze uda mi sie cos znaleźć ;) pzdr ArturSik (dyskusja) 23:06, 30 sie 2016 (CEST) tez o tym myslalem, ale nie jestem fanem wideo jak zródło. Tym bardziej jeżeli jest sytuacja taka jak w tym przypadku, ze nie ma innego źrodła. Jak to zniknie to co zrobimy. ArturSik (dyskusja) 00:15, 31 sie 2016 (CEST) nie myślisz, że wartoby nadmienic wydanie reedycji Add the Blonde chociażby w haśle o płycie. Wiem, że przeszło to bez echa, Margaret nic o tym nie wspomniała, a płyta sprzedawana jest tylko w biedronce, ale jednak istnieje i jest w sprzedaży. ArturSik (dyskusja) 18:38, 13 paź 2016 (CEST) masz rację. rzeczywiście nie przemyślałem tego, a nie chciałem na tamten moment dopisywać nic o samej reedycji bo nie wiedziałem jak się cała ta sprawa potoczy z jej wydaniem. ArturSik (dyskusja) 22:08, 13 paź 2016 (CEST) hej, przypuszczam, że to ty umieszczałaś informację o reżyserze teledysku do "Start a Fire" na mistrzostwa. mam problem bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji, że to ta osoba wyreżyserowała ten teledysk, nawet w źródle podam przy tym teledysku. skąd ta informacja? ArturSik (dyskusja) 12:33, 12 lis 2016 (CET) nie przeszło mi nawet przez myśl, że to wymyśliłaś. podejrzewałem że tak się włąśnie stało. dlatego nie jestem fanem filmów jako źródła. na tę chwilę w podanym linku tej informacji nie ma, nie mogę też znaleźć nic innego i nie wiem co robić. ArturSik (dyskusja) 14:20, 12 lis 2016 (CET) co zauważyłem w materiale, który mi podlinkowałaś to to, że Agata Tadra przedstawiona została jako producent teledysku a nie reżyser. Szukając jakichkolwiek informacji na jej temat z nadzieja ze znajde jakas wzmianke o Start a Fire w wiekszosci materiałów widnieje jako producent a rezyserem jest ktos inny. tak zastanawiam się czy ona w ogóle wyreżyserowała ten teledysk. ArturSik (dyskusja) 14:43, 12 lis 2016 (CET) nie, nie. zle mnie zrozumialas. chodzilo mi o inne projekty nad ktorymi pracowala ta osoba. typu spoty reklamowe dla polsatu itp. wszedzie widnieje jako ich producent a rezyserem jest ktos inny, co pozwala mi myslec ze ona po prostu nie zajmuje se rezyseria. nigdzie (rowniez w podlinkowanym materiale) nie jest powiedziane ze jest ona rezyserem teledysku, a producentem. ale moze za bardzo sie czepiam, tylko jedyne co nie daje mi spokoju to to ze nie ma do tego zadnego porzadnego zrodla. to jest chyba najwieksza zmora wikipedystow. pzdr. ArturSik (dyskusja) 08:43, 13 lis 2016 (CET) hej, jak możesz zerknij na moje ostatnie dwie edycje w haśle. Przeglądając całość pomyślałem, że jest kilka rzeczy zbędnych, chociażby występów jednych z wielu, gdzie po prostu była gościem i nic więcej, wiec je wyrzuciłem. co o tym myślisz? pzdr. ArturSik (dyskusja) 06:18, 22 lis 2016 (CET) dziwna sprawa z tą reedycją. na stronie empiku data prmeiery zmieniła się na 2 grudnia. nie byłoby w tym nic dziwnego, ale jest kolejny produkt tzw. box z reedycją, winylem podstawowej wersji płyty i winylem z singlami "Cool Me Down" i "Heartbeat" i to wyjdzie 25 listopada (http://www.empik.com/add-the-blonde-special-limited-box-margaret,p1133345129,muzyka-p). już się w tym wszystkim pogubiłem. również just the two of us wychodzi w jakims specjalnym boxie: CD i winyl (http://www.empik.com/box-just-the-two-of-us-special-limited-box-dusk-matt-margaret,p1133348889,muzyka-p). ArturSik (dyskusja) 17:44, 24 lis 2016 (CET)

ESC 2016edytuj kod

Jak co roku chciałbym zapytać, kto jest Twoim faworytem tegorocznej Eurowizji i co sądzisz na temat polskiej propozycji ;) Pozdrawiam, Żyrafał (Keskustelu) 14:53, 10 maj 2016 (CEST)

Mi najbardziej podobają się utwory Czarnogóry, Cypru, Włoch, Bośni (tu dodatkowy plus za własny język), Islandii, Serbii, Armenii, Malty, Białorusi, Grecji, Węgier, Bułgarii i Azerbejdżanu. Albanię przed zmianą wersji również oceniałem pozytywnie. Faworytami do zwycięstwa są moim zdaniem Rosja, Francja i Ukraina. Polski utwór niezbyt mi się podobał, ale z czasem zacząłem go lubić. Żyrafał (Keskustelu) 19:33, 10 maj 2016 (CEST)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Dyskografiaedytuj kod

Hej! Ok, rzuciłem okiem na podane w tabeli źródło i tam było 40, na tej podstawie zmieniłem. Wszystko jasne. :-) Zsuetam (dyskusja) 08:36, 4 cze 2016 (CEST)

Moja strona wikipedystyedytuj kod

Mam pytanie. Ostatnio dodałam na mojej stronie wikipedysty Wieżę Babel, Wieżę Różności itd. Wiesz może, jak zrobić, żeby to nie było takie pomieszane, jak to widać w wersji na komputer? Biedronka567 (dyskusja) 08:52, 13 lip 2016 (CEST)

  • Jeszcze nawiążę do powyższego. Jak w Wieży Różności w kwadracie "coś" wstawić mały obraz? Z góry dziękuję za odpowiedź. Biedronka567 (dyskusja) 12:24, 13 lip 2016 (CEST)
  • Dzięki bardzo :) Biedronka567 (dyskusja) 19:02, 13 lip 2016 (CEST)

Odp.edytuj kod

Dopiero testuję tę funkcję i dochodzę powoli do wniosku, że przydaje się w zamienianiu myślników na pauzy w tytułach przypisów, a w innych przypadkach rzeczywiście może napsuć. Przejrzałem pobieżnie te linki, bo było ich sporo, a spieszyłem się z innymi edycjami :) No nic, chyba tej funkcji nie będę stosował do dłuższych artykułów. Dzięki za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam, ~Shumkichi napisz wiadomość 17:50, 15 lip 2016 (CEST).

GLF IFPIedytuj kod

No wlasnie ja nie bardzo to ogarniam, bo wydaje mi sie ze GLF to jest tak jak ZPAV i przynależy do IFPI, który obejmuje wszystkie tego typu organizacje z rożnych krajów, ale samej Szwecji jest znane jako GLF. Poza tym jak np na ang wiki dajesz szablon do certyfikatów to automatycznie wychodzi GLF wiec trochę to jest skomplikowane co jest co. ArturSik (dyskusja) 20:15, 16 lip 2016 (CEST)

jeżeli tak to wyglada to pewnie masz racje, nie wgłębiałem sie aż tak w temat, zobaczyłem GLF w tych szablonach i tez w kilku dyskografiach i pomyślałem ze to jest poprawna nazwa. ArturSik (dyskusja) 16:50, 17 lip 2016 (CEST)

Czy wiesz – Megan Montaneredytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Torrosbak (dyskusja) 00:04, 19 lip 2016 (CEST)

Podziękowanie - Megan Montaneredytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 18:26, 2 sie 2016 (CEST)

Podziękowanie - Just the Two of Us (album Matta Duska i Margaret)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 06:37, 26 sie 2016 (CEST)

Podziękowanie - Ty i Ja (singel)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 07:13, 3 wrz 2016 (CEST)

Specjalna:MobileDiff/46803356edytuj kod

Dlaczego usunęłaś moją edycję? Przecież utwory "Nie chcę" i "Byle jak" istnieją. Myślę, że jak najbardziej można je tutaj zapisać. Biedronka567 (dyskusja) 19:03, 17 wrz 2016 (CEST)

Dyskografia Margaret i innychedytuj kod

Cześć! Wielokrotnie o tym dyskutowano, ale zastanawiam się, czy w przypadku polskich gwiazd robiących karierę za granicą (patrz Margaret), w dyskografii nie powinniśmy umieścić (np. pod singlami) rubryki "notowane na polskich listach radiowych" albo coś podobnego i w tym umieszczać notowania LP3, SLiPu, WiRu, Eski i innych. Co uważasz? Byłoby to spore uzupełnienie dyskografii danego wokalisty i dawałoby przegląd sukcesu jego piosenek na polskich listach. Zsuetam (dyskusja) 19:04, 3 paź 2016 (CEST)

Pierwsza miłośćedytuj kod

Nie sądzisz że tabelka pokazująca aktorów tego serialu jest niespójna, chyba że przeoczyłem jakiś system. Aktorzy powinni być ułożeni w kolejności chronologicznej lub alfabetycznej- obecny system nie wiem według jakich zasad grupuje tam aktorów.Prometheus1 (dyskusja) 02:03, 17 paź 2016 (CEST)

  • Wygląda na to że przeoczyłem że górna część pokazuje ostatnio aktywnych aktorów. Ta tematyka to dla mnie nowość stąd przeoczenie.Prometheus1 (dyskusja) 01:40, 19 paź 2016 (CEST)
    • Najprostszym rozwiązaniem było by dodanie do tabelki obsada, nagłówka o treści np "obsada ostatniego sezonu" pozostali aktorzy mogli by być tak jak do tej pory lub podzieleni na sezony.Prometheus1 (dyskusja) 00:39, 20 paź 2016 (CEST)

Buslavedytuj kod

Cześć. Kiedyś stworzyłem na wiki artykuł o Margaret i chcieli go usunąć. Jeśli dobrze pamiętam to rozbudowałaś go i nie usunęli go. Przed chwilą dodałem artykuł o Buslavie i boje się, że też będą chcieli go usunąć. Mam więc prośbę: Jeśli masz czas i chęci to przejrzyj go i ewentualnie popraw i rozbuduj. Bardzo mi na tym zależy bo tak jak bohater tego artykułu pochodzę z Rogoźna. https://pl.wikipedia.org/wiki/Buslav Autori76 (dyskusja) 19:13, 8 gru 2016 (CET)

Agnieszka Włodarczykedytuj kod

Zgłosiłem do DA, mogłabyś rzucić okiem ? ArturSik (dyskusja) 23:21, 13 gru 2016 (CET)

dzięki wielkie. ArturSik (dyskusja) 21:37, 15 gru 2016 (CET)

Syndicat national de l’édition phonographiqueedytuj kod

Witaj. Istnieje artykuł dla listy singli we Francji i znajduje się pod linkiem Top Singles & Titres. Dodatko raz używasz błędnych nazw list, a raz nazw organizacji prowadzących je. Eurohunter (dyskusja) 21:07, 7 sty 2017 (CET)

Zachęcam również do dołączenia do wikiprojektu Listy przebojów. Eurohunter (dyskusja) 21:08, 7 sty 2017 (CET)

Prośbaedytuj kod

Cześć! Mógłbyś przyjrzeć się moim propozycją w CW i LnM? z góry dzięki. Pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 13:15, 22 kwi 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:26, 10 maj 2017 (CEST)

Głosowanieedytuj kod

Hej! Dasz radę się wypowiedzieć i zagłosować tutaj? Twój głos jako bardzo aktywnej Wikipedystki w muzyce będzie niezmiernie istotny dla nas. :-) Pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 08:31, 27 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:40, 10 cze 2017 (CEST) 

margaretedytuj kod

hej, tak zerkam na hasło o Margaret i mam wrażenie że trochę się tam śmietnik zrobił, strasznie dużo niepotrzebnych informacji, na pewno nie są to standardy DA, rozważam zgłoszenie do odebrania a przynajmniej do PANDY. co o tym myślisz ? może byłabyś w stanie trochę nad tym popracować ? pozdrawiam. ArturSik (dyskusja) 21:36, 24 lip 2017 (CEST)

Artykuł na Medaledytuj kod

Witaj. Zgłosiłem Twój artykuł o Pastorze Soler do medalu. Robiłem to pierwszy raz, więc nie wiem, czy wszystko zrobiłem jak należy. Sprawdź, proszę. Pozdrawiam. (Anagram16 (dyskusja) 11:19, 29 wrz 2017 (CEST))

Margaret (piosenkarka)edytuj kod

Witaj. W tym artykule zauważyłem pewien problem. Ten sam problem znam też z innych artykułów. Wytwórnie w infoboksie nie są wspomniane w tekście. Przy Extensive Music jest przypis, a przy pozostałych nie. Docelowo wytwórnie powinny być wspomniane w tekście z przypisami i bez przypisów w infoboksie. Wiem, że trudno to naprawić, sam nie mam pomysłu jak wymienić wytwórnie w tekście, ale może Tobie uda się coś wymyślić. Eurohunter (dyskusja) 13:53, 27 sie 2018 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:SuperPower" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy