Dyskusja wikipedystki:Tanja5


Dyskusja wikipedystki:Tanja5 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Jeżeli chcesz zostawić mi wiadomość, nawet gdy z jakiegoś powodu ma być ona krytyczna wobec moich działań w Wikipedii, proszę pamiętaj o Wikietykiecie.
Jeżeli chcesz propagować Wikietykietę, wklej ten szablon na swoją stronę dyskusji.
Pamiętaj szczególnie o pierwszym punkcie - zakładaj dobrą wolę drugiej strony.

Zredukujmy wpływ na środowisko naturalne ruchu Wikimediaedytuj kod

Witaj Tanja5, kontaktuję sie z Tobą gdyż na swojej stronie użytkownika wykazałeś zainteresowanie sprawami ochrony środowiska. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z projektem Wpływ na środowisko naturalne na Meta, gdzie chcę zebrać wsparcie dla redukcji wpływu ruchu Wikimedia na nasze środowisko naturalne. Moim pierwszym celem jest to by wszystkie serwery Wikimedia korzystały wyłącznie z energii odnawialnej. Może mógłbyś okazać swoje poparcie dla tego projektu? Dziękuję, --Gnom (dyskusja) 12:10, 22 lut 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:26, 10 maj 2017 (CEST)

Grzegorz z Cerchiaryedytuj kod

Cześć,

Popełniłem taki artykulik o mało znanym, ale niewątpliwie ciekawym świętym. Może będziesz w stanie coś poszerzyć :) Hoa binh (dyskusja) 18:27, 15 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:41, 10 cze 2017 (CEST) 

Amaro Pargoedytuj kod

Witam, można przyjąć z najnowszymi dzięki: Amaro Pargo.--95.22.174.69 (dyskusja) 14:23, 18 cze 2017 (CEST)

Juda Apostołedytuj kod

Mam pewną wątpliwość do Twojej edycji. Więcej w dyskusji artykułu. royas (dyskusja) 09:38, 24 lip 2017 (CEST)

Ad:Dzień Obrońcy Ojczyznyedytuj kod

źródło informacji znajduje się w dolinkowanym już wcześniej artykule a języku ukraińskim [1] :

Poroszenko zrobil Dzień Kozactwa Dniem Obrońcy Ukrainy - zamiast 23 lutego

Prezydent Piotr Poroszenko wyznaczył 14 października jako Dzień Obrońcy Ukrainy. Odpowiedni dekret nr 806/2014 został opublikowany na stronie internetowej prezesa.


zawarty w źródle link do samego dekretu jest niestety nieaktualny ale można go znaleźć również w innych miejscach np. na oficjalnej stronie Ukraińskiej Rady Najwyższej [2] (oczywiście też po ukraińsku).

Życzenia świąteczneedytuj kod

Wikiprzyjaciółko! Serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe składa tobie Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 19:24, 25 gru 2017 (CET)

Dzień Mężczyznedytuj kod

--46.77.167.91 (dyskusja) 17:15, 26 lis 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Tanja5" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy