Dyskusja wikipedystki:Wakashimazu


Dyskusja wikipedystki:Wakashimazu w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeżeli chodzi o komunikację, to tu jest jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku, który pojawia się nad polem edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu pokaże się Twój nick z linkiem do twojej strony użytkownika i strony dyskusji oraz dokładna data.


Aby szybko dostać odpowiedź na nurtujące Cię problemy związane z działaniem w Wikipedii, możesz też zadać pytanie na stronie dla nowicjuszy, zapytać któregoś z aktywnych administratorów. Możesz też zgłosić się po przewodnika.

A poza tym śmiało edytuj strony! Nie zapomnij też skonfigurować preferencji własnego konta. Polecamy szczególnie przetestowanie gadżetów zrobionych z myślą o ułatwieniu edytowania stron.

A. Bronikowski zostaw wiadomość 19:08, 23 lis 2010 (CET)

Spis treści

Wikipedysta:Wakashimazu/Impuls Arenaedytuj kod

Witaj. Dziękujemy za to, że stworzyłeś artykuł. Niestety, nie spełnia on wymagań artykułu encyklopedycznego i został przeniesiony do twojego brudnopisu. Jeśli byłeś w trakcie pisania artykułu, proszę, nie zapisuj w przestrzeni głównej niedokończonych i niedopracowanych treści. Brudnopis jest miejscem, gdzie możesz spokojnie dopracować swój artykuł. Zobacz, proszę, jak tworzyć hasła i przeczytaj stronę: Zasady w pigułce. W razie wątpliwości zapytaj innych użytkowników na kanale IRC. Dziękuję.A. Bronikowski zostaw wiadomość 19:08, 23 lis 2010 (CET)

Zapalenie gruczołu łzowegoedytuj kod

Wikipedysta:Wakashimazu/Zapalenie gruczołu łzowego - przeniosłem hasło. Wymaga jak na razie gruntownej poprawy. Mintho (dyskusja) 18:19, 25 lis 2010 (CET)

Headhunterzedytuj kod

Youtube,i Myspace nie są źródłami.zapoznaj się z zasadami wikipedii.Pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 18:39, 5 lut 2012 (CET)

Dariusz Wilamowskiedytuj kod

Ale biografie to tak minimum danych: data urodzenia etc. Inaczej to jest tyle tylko, co w danym niusie się nam znalazło, co raz że mało, a dwa nie bardzo świadczy o encyklopedyczności. Masur juhu? 18:53, 5 lut 2012 (CET)

Unia polsko-węgierskaedytuj kod

Hej :) Cieszę się, że dołączyłeś do grona wikipedystów, bardzo ci też dziękuję za wprowadzone w tym haśle poprawki. Chciałabym tylko na przyszłość zwrócić ci uwagę, że być może podręcznik gimnazjalny nie jest idealnym źródłem, tzn. w ostateczności może być, ale generalnie lepiej na Wikipedii posiłkować się publikacjami naukowymi. Zerknij sobie proszę na stronę o zasadzie weryfikowalności. Jeśli masz jakieś wątpliwości albo pytania związane z tą kwestią albo w ogóle z edytowaniem Wikipedii, to pisz do mnie śmiało, chętnie ci pomogę :) Możesz kontaktować się ze mną, zostawiając wiadomość na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego edytowania Wikipedii! Magalia (dyskusja) 16:34, 22 lut 2012 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Wakashimazu" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy