Dyskusja wikipedysty:ABX/2007-czerwiec


Dyskusja wikipedysty:ABX/2007-czerwiec w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:ABX Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dyskusja: 2007: luty-kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień | 2008: styczeń | luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień | 2009: styczeń | luty | marzec | kwiecień

Dodaj nowy wątek

Spis treści

reedytuj kod

Cześć. Dzięki, nie zauważyłem. Będę musiał coś z tym zrobić wieczorem. Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 13:39, 1 cze 2007 (CEST)

re kromanionczykedytuj kod

Hej. A która? Ten "schemat pradziejów człowieka"? Może by go machnąć na dół, pod tabelkę i mapkę? Bo ta "sztuka" chyba nie powinna przeszkadzać, jest dość mała? Gytha 11:47, 4 cze 2007 (CEST)

To w ogóle jakaś paranoja jest, bo one są włożone wysoko w tekście - u mnie pod IE wygląda OK, ale pod Firefoksem coś się miesza (sprawdzałam też u kolegi). Może wyłączyć spis treści (__NOTOC__)? Kombinuj, bo ja i tak nic nie widzę ;-). Gytha 12:24, 4 cze 2007 (CEST)

npaedytuj kod

zgodnie z przewidywaniami nic się nie zmieniło. Do wywalenia. masti <dyskusja> 12:25, 4 cze 2007 (CEST)

Pole edycyjneedytuj kod

Hm, zwikizowałem ostatnią sekcję, bo tam jest kilka terminów odpowiednich do linkowania. -- kocio 12:55, 4 cze 2007 (CEST)

Re:Linkiedytuj kod

Cześć. Przeczesując linki zewnętrzne w artykułach czasami otrzymuję wiadomości z prośbą o wyjaśnienie moich decyzji. W chwili obecnej opracowywana jest "nowelizacja" zasad wstawiania linków zewnętrznych, a usuwane przez mnie linki (i komentarze wikipedystów) naprowadzają mnie nieco ku precyzacji tych zasad. Szczegóły powinny się wkrótce pojawić w Kawiarence i pewnie ogłoszeniach lokalnych, całość leży chwilowo tutaj i tutaj - jeśli masz jakieś wstępne pomysły, to zachęcam.

Teraz co do tego linku... Jeśli istnieje strona oficjalna, to serwisy zewnętrzne zwykle wydają mi sie zbędne. Co do tego, że autorzy oficjalnej strony aktora nie dołożyli starań, by go odpowiedni zaprezentować, to się dziwię... Jeśli przywrócisz ten link, to naturalnie zagłady nie będzie, ale liczę na to, że w Twoim odczucie link spełnia założenia stawiane przez proponowaną "nowelizację" :) Pozdrawiam ciepło. Wojciech Pędzich Dyskusja 13:16, 5 cze 2007 (CEST)

Uch, czyli zaliczyłem zmyłkę w ten gorący dzień. Przepraszam za tego wstawionego w rozmachu aktora, potwierdzam, że raczej skalpel zadziałał w myśl zasady. Robocze wersje "nowelizacji" dałem Ci w linkach - dwa brudnopisy w przestrzeni Pimke. Byłbym wdzięczny za rzucenie w wolnej chwili okiem i ewentualne pomysły. Dzięki za uwagi i - w drodze na kolejną lekcję - pozdrawiam. Wojciech Pędzich Dyskusja 13:35, 5 cze 2007 (CEST)

ujednolicanie infoboksówedytuj kod

To na razie jest tylko, żeby nie zapomnieć.

Na zlocie w Białowieży rozmawiałem z człowiekiem z Netsprinta i opowiadał dokładniej o problemach jakie maja z automatyczną obróbką bazy. Jeden z nich to były nie do końca ujednolicone disambigi, a inny to to, ze infoboksy różnych osób mają np. różne pola, a dla nich taka schematyczna tabelka to skarb. Michał stwierdził, że chce po kolei, więc na razie ruszyła tylko kwestia disambigów, a to czeka chyba na swoją kolej.

Pewnie skończy się na analizie wszystkich istniejących szablonów infoboksów, ustaleniu które pola mają być i jak się nazywać, i stworzenie jakiegoś "master infoboksa" dla osób, z której szczegółowe (np. polityk) będą albo "dziedziczyć" pola i układ, albo wręcz ten wspólny infoboks będzie używany do wszystkich przypadków, tylko po prostu nie wszystkie pola. -- kocio 13:21, 5 cze 2007 (CEST)

re:Dobre checiedytuj kod

No coz - nie zawsze wychodzi tak jakbysmy chcieli :). Niestety w tym wypadku to troche - nazwijmy to- bolesne, bo argumentacje 3 ostatnich sprzeciwów, to swoiste wotum nieufnosci dla mnie jako admina i wikipedysty oraz imo brak zrozumienia moich intencji. Sprawa miala byc miedzy mna a spolecznoscia (choc wiedzialem, ze moze sie odwrocic przeciw kandydatowi), a wychodzi na to, ze przyznalem ze ma wady i jeszcze tworze jakies uklady poparcia. Poz~drawiam i chyba musze sie z tym przespac...Vuvar1 Dyskusja 16:22, 5 cze 2007 (CEST)

Tym niemniej za gwiazdke dziekuje... :) Vuvar1 Dyskusja 16:23, 5 cze 2007 (CEST) Sprzeciwy i wstrrzymujace najzupełniej rozumiem- chodzi mi tylko o te trzy ostatnie glosy argumentowane - niestety- moja propozycja. Pozdrawiam jeszcze raz... Vuvar1 Dyskusja 16:37, 5 cze 2007 (CEST)

Oda do radościedytuj kod

Wersji z polami uczono mnie przez całe życie. Kilka argumentów:

  • Jej potwierdzenie można znaleźć tutaj - to poważna strona, która stwierdza, że tak właśnie brzmi ten utwór w tłumaczeniu K.I. Gałczyńskiego, które jest najpopularniejsze.
  • Można też zajrzeć do gugli: 2400 rezulatów dla pól i 200 dla cór.
  • Dodatkowo, jeśli to jest dla Ciebie nie przekonujące mogę się podeprzeć moim starym podręcznikiem do muzyki: Słuchanie muzyki, Eugeniusz Wachowiak, wyd. GAWA 2003, ISBN 83-916970-4-5.

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości ;) Najwyżej można dodać przypis, że to tłumaczenie autorstwa rzeczonego poety. Pozdrawiam przedłikendowo, Galileo01 Dyskusja 20:09, 5 cze 2007 (CEST)

  • Powiedziałem już artykułowi, ba, nawet jego dyskusji - chciałem jednak powiedzieć też tobie ;) Galileo01 Dyskusja 11:02, 6 cze 2007 (CEST)
  • Bo tak z nikąd się nagle pojawiał i zakrawał mi na radosną twórczość IPka ;) Jeśli chcesz, to go przywróć, ale przydałaby się tam w takim razie sekcja "Odniesienia w kulturze" lub coś w tym guście. Galileo01 Dyskusja 11:04, 6 cze 2007 (CEST)

Janerkaedytuj kod

Bomba! To już coś, dzięki za pomoc. =} -- kocio 15:12, 6 cze 2007 (CEST)

Album infoboxedytuj kod

Witaj, widzę, że robiłeś porządki w infoboksie, jednak przez przypadek (zapewne) zamiast albumów kursywą zaznaczony jest rok (patrz np. Rock Steady). Mógłbyś to poprawić (nie chce popsuć :P). Pozdr. Yarl read.me 15:47, 6 cze 2007 (CEST)

OK, jest w porządku. Yarl read.me 16:18, 6 cze 2007 (CEST)

Hermannedytuj kod

Jasne zajawka jaką proponujesz może być. Dla mnie u Ebbinghausa najciekawsze jest to, że miał do dyspozycji własny mózg, papier i ołówek (czyli to, co każdy z nas) i bez jakiejś wielkiej aparatury odkrył fajne rzeczy. Praktycznie jakiś starożytny Egipcjanin mógłby to samo odkryć ;) a jednak wszystko musiało czekać aż na Hermanna. Dlatego z mojej perspektywy najciekawsze jest podkreślenie że niektórzy naukowcy mogą sensownie eksperymentować na własnej osobie i dochodzić do rzetelnych rezultatów. Znasz jakąś inną dziedzinę w której to jest możliwe? :) No ale nie będę się upierać, choć jak napisałeś - dla jednych to, dla innych tamto jest interesujące. Zajawka jest zgrabniejsza z wyświetleniem nazwiska. Być może coś takiego: "Czy wiesz, że HvE eksperymentował na własnym mózgu i odrył w ten sposób krzywą zapominania"? Pzdr Floriann POV 18:05, 6 cze 2007 (CEST)

Początkujący Wikipedystaedytuj kod

Bardzo dziękuję za cenne uwagi. Dopiero się uczę i pewnie jeszcze niejeden błąd popełnię. Mam nadzieję że mnie to nie zdyskwalifikuje.--Anari 18:20, 6 cze 2007 (CEST)


WAMPnMedytuj kod

Instalka jest już stara, z wersją MW 1.6.x. Mam na tapecie wersję z MW 1.9.3, php 5.2 i mySQL 4.1, ale robię to sam i czasu brakuje katastrofalnie. Czy wersja z MW 1.6.x nada się, tego nie wiem. Podlinkowanie zmienię (dzięki). Pzdr., Ency (replika?) 21:09, 6 cze 2007 (CEST)

Literówkaedytuj kod

Taaa, zauważylim i poprawilim, ale nie wiedzieć czemu ten akurat obrazek i tak się nie wyświetla, wracam zatem do starej wersji. Swoją drogą to już skandal, że nie tylko dyskusję, ale nawet monobooka mi podglądasz :P Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 14:36, 7 cze 2007 (CEST)

Oj, stąpasz po linie, wandalu Ty. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 15:34, 7 cze 2007 (CEST)

Opera Miniedytuj kod

Tak podglądająć czyjeś dyskusji widziałem, że korzystając z Opery Mini narobiłeś jakiegoś bałaganu ;) Jako, że się Operą trochę zajmuję to czy mógłbyś mi coś o możliwości edycji wikipedii przez OM napisać? ;) Adam Dziuradysk. 16:08, 7 cze 2007 (CEST)

Noc Kupałyedytuj kod

No pięknie! Myślałam, że zrobicie czarną robotę, a ja potem tylko powstawiam ;-) bo jak łatwo się domyśleć ja ten tydzień też będę miała baaardzo zajęty, a tu pierwsze skrzypce już nawaliły, zobaczymy co z resztą orkiestry :-/ No ale mamy trochę czasu, może uda Ci się zrobić coś wcześniej? Na przerzucenie z brudnopisu do głównej to zawsze znajdzie się chwilkę, ja też spróbuję podobnie. Jeśli masz ochotę, to możesz porozsyłać zaproszenia do nowej edycji z prośbą o potwierdzenie poprzez dopisanie plusa przy swoich nickach. Jeśli nie, to ja zrobię to później. Pozdrawiam. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 16:48, 7 cze 2007 (CEST)

Odp:Kategoria:Religie i wyznania w Indiachedytuj kod

Witaj. Tak czułem że zaraz ktoś sie odezwie w tej sprawie :) Już wyjaśniam. Kategorie stworzyłem dla potrzeby samej kategorii Indie i nie chciałbym jej podpinać do żadnej innej. W niej samej zawarte są dwie kategorie Hinduizm i Dżinizm Te kategorie sa już w kategorii Religie i nie chciałem tam mieszać. Wcześniej Hinduizm w ogóle nie był powiązany z Indiami jako krajem a to chyba był błąd. W artykule Adźiwikowie dotychczas była jedynie kategoria Indie i nic więcej, dlatego wstawiłem tam kat. Religie i wyznania w Indiach. Hinduizm oczywiście ma i szerszy obszar oddziaływania nie tylko w Indiach ale jak wspomniałeś i Nepalu. Tylko że z porządkami do Nepalu nie doszedłem :) ale na pewno to zrobie daj mi dzień dwa na to. Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 18:59, 7 cze 2007 (CEST)

kategorieedytuj kod

W porządku. I tak na razie nie miałem zamiaru działać. Dzięki za informację. Pozdrawiam. Wyglif SMS 21:11, 7 cze 2007 (CEST)

Nie znalazłem kategorii podobnej do Music videos and DVDs, więc zostawiłem jak jest. Nie zastanawiałem się nad tym zbyt długo, przyznaję. Lepsze to niż poprzednia kategoria Metallica - filmy ;) Wyglif SMS 21:55, 7 cze 2007 (CEST) Świetnie, dzięki za zmianę. Pozdrawiam Wyglif SMS 23:42, 7 cze 2007 (CEST)

TOedytuj kod

Witaj. Wystarczy notka z informacją, nie ma potrzeby powtarzania uzasadnienia - jeśli ktoś będzie nim zainteresowany to je znajdzie na stronie z wnioskami. Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 09:02, 8 cze 2007 (CEST)

Re:Czy wiesz ... już jak uczcić Noc Kupały?edytuj kod

Propozycja godna uwagi. Jeśli nie wybiorę się na poszukiwanie kwiatu paproci - czemu nie :-). Maire 12:04, 8 cze 2007 (CEST)

Chętnie - o ile dam radę czasowo. 26-29 szykują mi się wyjazdy i jeszcze sam dokładnie nie wiem gdzie będę i co z tego wyjdzie. --Hiuppo (zagadaj) 15:04, 8 cze 2007 (CEST) Postaram się coś zrobić ale do 21 czerwca na Wiki będę wyrywkowo i tylko na chwilę, później mam nadzieję znowu powrócę do swojego obłędu. Roo72 Dyskusja 16:23, 8 cze 2007 (CEST)

Nikośedytuj kod

W sumie słusznie, ale w ten sposób pozbawiłeś artykuł całkowicie wzmianki o przestępczym charakterze sponsora, o co tak naprawdę toczy się batalia, z tego co zrozumiałam. W obecnej wersji dla kogoś, kto go nie zna, wyglądać może że to jakiś muzyk albo po prostu filantrop z pseudonimem ;-) IMO małą wzmiankę należałoby wprowadzić (vide dyskusja Pa3Widzi). Pozdr. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 13:23, 8 cze 2007 (CEST)

Może raczej "znany przestępca" lub "gdański przestępca", bo ten "polski" jakoś mi nie leży. Zresztą nie trzeba się sugerować nazwą kategorii. W arcie stoi "mafiozo" i też nikt się nie czepiał. Rób jak uważasz. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 14:39, 8 cze 2007 (CEST)

Re: Starożytny sposób zapisuedytuj kod

Tja, przyłapałeś mnie. Chyba każdy tłumaczony artykuł powinien być jeszcze przez kogoś innego przejrzany pod kątem kalek i innych takich.. Dzięki!  « Saper // saper@wikipedia »  16:12, 8 cze 2007 (CEST)

Dałem się nabrać na Twój trick i wcisnąłem ładny link dodaj nowy wątek na górze Twojej dyskusji - zamiast - jak zwykle - plusik. Tam kryła się pułapka.  « Saper // saper@wikipedia »  16:26, 8 cze 2007 (CEST)

Oficjalne serwisy internetowe umarlakówedytuj kod

Zombiasto sie zrobiło ;) Dzięki za pomysł, może nie zajmę sie nim od teraz, ale nie przepadnie. Na pewno dorzucę go do działalności Wikiprojektu Spam jak tylko powstanie. Wojciech Pędzich Dyskusja 17:16, 8 cze 2007 (CEST)

Moda stubedytuj kod

Dzięki za zwrócenie uwagi. Oczywiście pomyłka, pootwierałem sobie okienek i wreszcie zagłosowałem nie tam gdzie trzeba, gdzie w sumie już zdążyłem nawet być za :). Pozdrawiam, Klemens (dyskusja) 19:42, 8 cze 2007 (CEST)

Dyskusja_wikipedysty:Greg_park_avenueedytuj kod

Pamiętam, go. OK będę miał na niego oko. Miłego odpoczynku :) masti <dyskusja> 21:59, 8 cze 2007 (CEST)

"Wyślij e-mail do tego użytkownika"edytuj kod

Nie pamiętam żebym dostał taki mail, więc jeśli nie odpowiedziałem oznacza to że nie doszedł. Bo funkcja jest aktywna i już dostawałem maile. Pozdrawiam A_Bach - ΣΦ 00:25, 9 cze 2007 (CEST)

Soundtrackiedytuj kod

Witam. Parę miesięcy temu (o tu) wrzuciłem do kawiarenki pytanie, czy integrować filmy z soundtrackami – niestety, nikogo to nie zainteresowało. Mam wątpliwości, czy ścieżka dźwiękowa zasługuje na oddzielne hasło, bo przecież jest ona integralną częścią filmu, jako utworu. Poza tym mielibyśmy wówczas zalew podwójnych haseł typu "Gladiator (film)" i "Gladiator (soundtrack)". Wydaje mi się, że wystarczy odpowiednie kategoryzowanie, ale jeżeli vox populi orzeknie inaczej, to się podporządkuję. O ile pamiętam to sam popełniłem tylko dwa hasła filmowe z soundtrackiem: Wspaniała rzecz i Latter Days.

  • BTW w sprawie kupalnocki – przemyślę i coś dorzucę. Na razie mam skrajnie mało czasu (likwiduję firmę) i wpadam na Wiki tylko sporadycznie. Grzegorz Wysocki 相撲 (NAPISZ) 14:02, 11 cze 2007 (CEST)

Re: Arcturusedytuj kod

Musze zrobić porządek z tymi listami. W tej chwili mam problem nawet z załadowaniem;/--Witek1988 (Dyskusja) 12:14, 12 cze 2007 (CEST)

Brutusedytuj kod

{{Topopraw}} ;-) Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 17:36, 12 cze 2007 (CEST)

Czy wieszedytuj kod

Nie dam chyba rady. Teraz zaczynam powoli wypełniać dziury w hasłach o FLOSS/wolnej kulturze/Open Hardware itp., więc może przypadkiem trochę się tego zbierze, ale nie wiem czy to będą nowe hasła, czy rozwijanie obecnych. -- kocio 21:04, 13 cze 2007 (CEST)

Spoko. =} -- kocio 21:07, 13 cze 2007 (CEST)

WikiReklamyedytuj kod

Co jest nie tak z Opera Mini - animowane gify? --ro|3ek 01:59, 14 cze 2007 (CEST)

Przechowywanie (pamięć)edytuj kod

Tak, to ja wpisałem tę propozycję. Czasem z niezrozumiałych dla mnie powodów zostaję wylogowany, a zalogowanie trwa wtedy długo i nie chce mi się czekać. Wiem, że to niezbyt ładnie nie podpisać się, ale domyślałem się, że osoba która bedzie sprawdzać, domyśli się :) Zmieniłem wstępniaka na mniej dramatycznego. Pzdr Floriann POV 20:29, 18 cze 2007 (CEST)

Dzięki, że mi przypomniałeś, bo bym sobie tego potem już nie odtworzył - mam w głowie dziurę tak wielką, jak pustka w tekście zapominanie. :) Floriann POV 17:53, 19 cze 2007 (CEST) Chodzi Ci o siedemnastoczywiesza ;) ? Tak możesz to zebrać w jedną całość i spreparować wg własnej woli. Może seria artykułów o pamięci rzeczywiście ma sens? Jak to widziałbyś? Floriann POV 22:32, 19 cze 2007 (CEST) Wygląda zgrabnie, być moze nieźle by wyszło. Niestety sam tekst "zapominanie" jest tak obszerny, że zjmie ze trzydzieści kilo. Pracuję nad nim właśnie w brudnopisie (dlatego mam takie parcie na teksty o pamięci - miałbym zbyt wiele linków czerwonych w tekście, ktory chcę zgłosić do medalu). Tak więc to co wrzuciłem do tej pory możesz połączyć przechowywanie, przypominanie, odtwarzanie, kodowanie (psychologia). Cztery świeże teksty - rób co chcesz. Pozdrawiam Floriann POV 23:15, 19 cze 2007 (CEST) Cześć, dorzucam jeszcze kilka tekstów na noc kupały. Może tak: "Czy wiesz na czym polega kodowanie informacji w pamięci, po to aby można je było przechować i następnie przypomnieć - np. odtworzyć lub rozpoznać - oraz jaką rolę pełni w tych procesach pamięć dynamiczna i konsolidacja?". Strasznie zawiłe, ale wszstykie teksty powstały w jednym czasie i z jednej stajni :) pzdr Floriann POV 13:22, 21 cze 2007 (CEST) Twoja wersja zdecydowanie zgrabniejsza. Ale żeby było jeszcze z sensem (którego niestety moja wersja też jest pozbawiona :( to powinno być jakoś tak: Czy wiesz ... jaką rolę pełni kodowanie, pamięć dynamiczna i konsolidacja w procesie zapisywania informacji w pamięci (mózgu?) tak, by można je było przechowywać a następnie przypomnieć sobie (np. odtworzyć lub rozpoznać)?

Muszę pędzić, powinienem być obecny wieczorem, pzdr Floriann POV 14:17, 21 cze 2007 (CEST)

MySpaceedytuj kod

W porządku. Chciałem tylko zaznaczyć, że coś takiego istnieje, niż raczej zachęcać do jego wykorzystania (poza ewentualną zamianą istniejących już linków do MySpace na szablon). Zobaczymy co przyniesie przytoczona przez Ciebie dyskusja, jak na razie nikt nie poruszył tego tematu poza nami. Pozdrawiam Wyglif SMS 16:18, 19 cze 2007 (CEST)

Noc Kupałyedytuj kod

Żeby mieć pewność - multi-czywieszowe-combo ma być na popołudnie 23 czerwca czyli na sobotę? --Hiuppo (zagadaj) 08:50, 21 cze 2007 (CEST)

Nowy adminedytuj kod

Po ostatanich Twoich ruchach, a także znakach na niebie, ziemi i w moich fusach kawowych wnioskuję, że szykuje się nam nowy admin. Bardzo się cieszę, jeśli tak ma byc - mój głos na pewno masz (oczywiście jeśli nie zrobiłeś gdzieś za kulisami jakiegoś strasznego świństwa - głosowałeś na nieodpowiednie ugrupowanie lub posiadasz zbyt ściśle zdefiniowaną orientację seksualną, z czym się obnosisz ;) - żarty, żarty. Pozdrawiam Floriann POV 19:27, 22 cze 2007 (CEST)

To ja tylko dorzucę zerknij tutaj ;) Przykuta

Gwiazda Muzykaedytuj kod

Za dotychczasowy całokształt i na zachętę abyś z nami został jak najdłużej

Multimegaedytuj kod

Miałam Ci wkleić też jakąś gwiazdkę w podziękowaniu za wszystkie świetne pomysły i mobilizowanie nas do pracy (bez Ciebie ten czywieś nie wyglądałby tak, jak wygląda), ale:

  1. Przy gwiazdce od Kangura moja mogłaby się wydawać marna.
  2. Mogłoby Ci się w głowie poprzewracać*

*Niepotrzebne skreślić
Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 02:02, 24 cze 2007 (CEST)

Następny megaczywieszedytuj kod

Na kiedy planowany jest następny megaczywiesz? Mam teraz trochę wolnego czasu i właśnie wpadł mi do głowy pomysł ciekawego megaczywiesza australijskiego.Roo72 Dyskusja 10:47, 25 cze 2007 (CEST)

To wydanie było legendarne.. łącznie ze skargami do OTRS na kpiny z Pana Mynystra Giertycha. Roo72 Dyskusja 10:56, 25 cze 2007 (CEST)

Re:Waglewskiedytuj kod

Nie wątpię, że wiesz, o czym piszesz. Tym razem mój osobisty POV po prostu dał znać o sobie :). Jak będzie problem wielki z tym tysiącem, to się wtedy zastanowię nad kryteriami, OK :)? Pozdrawiam, Maire 13:50, 25 cze 2007 (CEST)

Re: Bombkaedytuj kod

Witaj. W sumie masz rację. Rozumiem sens tej tej listy, a bombkę wstawiłem bo to nasz hicior eksportowy i tradycja, ale do TOP 1000 w sumie się nie łapie. Do wywalenia. Pozdr Lajsikonik Dyskusja 13:56, 25 cze 2007 (CEST)

Re: Zespołyedytuj kod

Nie mam pojęcia - możesz zadecydować :) Orlica Are you talkin' to me? 14:37, 25 cze 2007 (CEST)

Trofeaedytuj kod

Dziękuję za zebranie wszystkich moich trofeów w jedno miejsce. No i dziękuję za... to ostanie. Przyznaję, wzruszyłam się. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 13:53, 26 cze 2007 (CEST)

Uwielbiam... :D Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 14:21, 26 cze 2007 (CEST)

Re: Kanonedytuj kod

Lenistwo mnie dziś wzięło :) OK Orlica Are you talkin' to me? 17:39, 26 cze 2007 (CEST)

Odrzuconeedytuj kod

Przeglądarka mi się sypnęła zanim przekleiłem. Picus viridis RSVP? 18:03, 26 cze 2007 (CEST)

TOP600edytuj kod

Tak, jest OK. Herr Kriss 19:37, 26 cze 2007 (CEST)

Czy wieszedytuj kod

... który strój według wicepremiera Romana Giertycha zwiększa bezpieczeństwo w szkołach: mała czarna, mundurek, pantalony, panier czy suknia ślubna? - wchodzę na mała czarną i nadal nie wiem. Nowy użytkownik nie za bardzo chwyci gdzie ma wejść, by się dowiedzieć, a to trochę zniechęca. (no, tu może nie, ale generalnie taki zestaw, to trochę sztuka dla sztuki - wyboldowany powinien być artykuł z odpowiedzią, tak jak to było do tej pory). Przykuta 08:49, 28 cze 2007 (CEST)

chociaż może się mylę - bo user może szukać odpowiedzi... Eh, potrzeba odpowiedzi ludzi z drugiej strony ekranu, którzy by odpowiadali - jestem tu pierwszy raz to jest ok, a to nie. Przykuta 08:52, 28 cze 2007 (CEST) No, domyśliłem się :) Poniżej są archiwalne czywiesze - można prosić o podstronę dla biografii? Przydatne byłoby dla portalu biograficznego, który próbuję reanimować )i w ogóle dla wszystkich portali, tylko od strony technicznej - to byłoby kupa roboty). Przykuta 09:24, 28 cze 2007 (CEST) Wikipedia:Czy wiesz/biografie byłby fajny na początek - zgromadzenie czywieszy z portali też byłoby korzystne - można by korzystać w obie strony (niektóre portale bywają często aktualizowane). Przykuta 09:37, 28 cze 2007 (CEST) Dzięki, podpiąłem podstronę do projektu biograficznego. Przykuta 14:23, 28 cze 2007 (CEST) Główny Czywiesz idzie gładko - portalowe bardziej topornie, więc to portalowe będą raczej ściągać, ale można tę podstronę (może bez obrazków) wrzucić w formacie szablonu na stronę główną Czywiesza i wtedy dodawanie będzie tak łatwe jak obecnie na SDU. Przykuta 16:05, 28 cze 2007 (CEST) Teraz będzie robić to samo, bo przecież nie musi tego dodawać do portalu :) Może te dodaj zmienić jeśli chcesz, możesz tez dodać. Przykuta 19:15, 28 cze 2007 (CEST)

Wikipedia:Przyznawanie uprawnień/Poznaniakedytuj kod

Jak się sytuacja powtórzy, to załatwimy Rolandowi bana. Pozdrawiam KamStak23 dyskusja► 14:08, 28 cze 2007 (CEST)

Grafikaedytuj kod

Czyli z grafikami to do Ciebie? Trzeba to szybko zmienić, bo to jest jakaś niedoróbka. Oczywiście w powiększeniu jest pewnie urocza, wspaniała, zachwycająca, olśniewająca itp. ale w tej postaci to po prostu jamnik skrzyżowany z dżdżownicą. Odstrasza, albo daje sygnał, że wikipedyści nie mają oczu :) Floriann POV 14:24, 28 cze 2007 (CEST) Ja już grzebałem, aby znaleźć winowajcę, ale jakoś nie mogłem się dogrzebać. Jak będziesz wiedzieć do kogo uderzać z takimi "pretensjami" :), daj znać Floriann POV 14:30, 28 cze 2007 (CEST)

Puste miejsce na stronie głównej [1] - chętnie wrócę do tego pomyslu (zwłaszcza, że Laur uruchomiony i za tydzień będzie działać już własnymi siłami, jak sądzę), bo to miejsce trzeba poprawić. Ja trochę robię w prywarnym biznesie - takie miejsce puste na szyldzie to po prostu by nie przeszło w żadnej firmie, która dba o zyski. IMO prędzej czy później coś trzeba z tym zrobić, albo będizemy ciągle obwieszczać, że Wikipedia to taka amatorszczyzna (co po części prawda, ale po co o tym trąbić?). BTW robisz dużo dobrej roboty i przyciski Tobie się przydadzą. Po co czekasz do jesieni? Już nie doczekam się Twojej odpowiedzi, bo muszę iść. BY Floriann POV 14:54, 28 cze 2007 (CEST)

Hi Hiedytuj kod

hi hi 2x :) Floriann POV 14:33, 28 cze 2007 (CEST)

To poprawianie moich literówek to forma zemsty czy podlizywania się? :P Nie odpowiadaj proszę bo nie jestem dzisiaj w bardzo miłym nastroju i jestem gotów blokować za krzywe spojrzenie!Roo72 Dyskusja 14:50, 28 cze 2007 (CEST) Chyba Cię pacnę za chwilę! Miło byłoby myśleć, że to jednak za walory merytoryczne, a Ty odbierasz mi wszelkie złudzenia ;-) No dobra, ponieważ dziś jesteś zwolniony z wszelkich kar, zrobisz jak uważasz (pacnę Cię najwyżej jutro ;-)). Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 15:58, 29 cze 2007 (CEST) No chyba jednak nie będę czekać do jutra, aha, ale przynajmniej doping zdjęty ;-) Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 21:21, 29 cze 2007 (CEST)

Browar Bydgoskiedytuj kod

Dzięki, ale nad szybkością to muszę popracować. Z takim czasem (52 minuty) nie ma co się pokazywać w świecie :) Pozdrawiam pjahr ۞ 21:10, 28 cze 2007 (CEST)

Rzeczywiście, dzięki tej "owocnej" dyskusji artykuł nie zniknął, a nawet przybrał formę nie najgorszego zalążka, co akurat jest Twoją zasługą, za co - w formie rewanżu - otrzymujesz piwną wieżę :) pjahr ۞ 21:25, 28 cze 2007 (CEST)

Już się robiedytuj kod

Ech, nie doczytałam do końca, a z wcześniejszych Twoich opisów pamiętałam, że miały być dwie rzeczy i menu, i kategoria. Przeoczyłam, że coś się zmieniło. Przy okazji patrząc na to archiwum widzę, że ostatnia zajawka jest ucięta. Chciałoby Ci się poszukać w historii czywiesza, czego brakuje? Dodałabym za jednym zamachem. Próbuję przebrnąć przez tę Waszą chaotyczną dyskusję, jak ogarnę całą ideę, dam znać. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 22:44, 28 cze 2007 (CEST)

Tak, tyle zrozumiałam, chociaż wydaje mi się, że zamiast dwóch wyłoniło się ich tam kilka (dla każdego portalu?). Ciachnięcie nastąpiło prawdopodobnie w obrębie samego archiwum, przeglądam od początku. Jeśli nie znajdę dam znać, jutro wznowisz poszukiwania. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 22:50, 28 cze 2007 (CEST)

Zgubiony fragment znalazłam, dodałam, kategorię usunęłam. Jeśli chodzi o sortowanie biografie vs reszta świata, to nie powinien to być wielki problem. Szczególnie, że po sugestii Kangurka postanowiłam nie wklejać czywieszautora tym autorom, którzy sami zgłosili swoje hasła, zakładając, że śledzą przecież ich losy, więc nie trzeba ich specjalnie informować. Zamiast tamtych kilku edycji mogę zatem codziennie zatrzymać się na chwilkę i zastanowić się co jest biografią, a co nie jest, chociaż te sprawy nie do końca są jasne ;-) [2], [3], [4]. Tak czy siak, jeśli o mnie chodzi nie ma problemu, ale w wakacje będę aktywna z przerwami, więc czywieś znów spadnie na Roo, a nie wiadomo jak to u niego jest z rozróżnianiem biografii ;) Trudniej będzie, jeśli zdecydujecie, że idziemy dalej niż tylko realizacja Przykutowej prywaty ;-) Wtedy przydałaby się może druga osoba, która zajmowałaby się samą archiwizacją. Można by to robić w dzień, niekoniecznie zaraz po zmianie szablonu, byleby był ktoś, kto będzie o tym pamiętał i sprawę kontrolował. Póki co jednak nie wybiegajmy w przyszłość. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 23:19, 28 cze 2007 (CEST)

Re:edytuj kod

Witaj. Dziękuję za gwiazdkę :) Miałbym jednak prośbę: czy mógłbyś wrzucić ją na moją stronę wikipedysty? Wolałbym tam je zbierać :) Będę Ci bardzo wdzięczny. Jednocześnie przepraszam, że niejednokrotnie wyprzedzałem Cię z Twoimi ekami ;) Nie robię tego specjalnie. Po prostu rzadko kiedy spoglądam na to, kto dokonał przenosin danego artykułu, tylko od razu poprawiam ;) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 10:27, 29 cze 2007 (CEST)

Może po prostu pod gwiazdką za hasła geograficzne :) Szoltys [DIGA] 10:34, 29 cze 2007 (CEST)

Lauryedytuj kod

Staram się :P. Yarl read.me 17:29, 29 cze 2007 (CEST)

megaczywieszedytuj kod

Nie mogę zasnąć bo robię pięć rzeczy na raz i jest dopiero 1.30 rano :) Nie ma sprawy, do piosenkowego megaczywiesza możemy wrócić, a ja swoją drogą piszę u siebie na kompie interesującego australijskiego 4-megaczywieszowca który się przyda do następnej ekstrawagancji na stronie głównej.Roo72 Dyskusja 18:08, 29 cze 2007 (CEST)

BTW, wśród moich australijskich kumpli "Koledzy" robią małą furorę, a "Ring of Fire" i "Koledzy" byli już grani w lokalnych (adelajdzkich) rozgłośniach radiowych (takich prawdziwych, nie w tym 4EBI w które ja się bawię) i przy odrobinie szczęścia będą też grani w jjj, a mi się wreszcie uda sprowadzić VV do Krainy Kangurów za rok (odpukać, bo jeszcze nie pewne).Roo72 Dyskusja 18:14, 29 cze 2007 (CEST)

Verbaedytuj kod

Co do wrzuty, to jest moje konto z wrzuconą zawartością płyty. Właśnie przeglądnąłem zalecenia dot. albumów i singli, dlatego teraz poprawiam te wszystkie nieścisłości (typu Tracklista) i reorganizuję artykuły w kategoriach i szablonach. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie znajdują się linki w tytułach sekcji? Wiem o tym, bo kiedyś coś takiego zastosowałem, ale wydaje mi sie, że to już usunąłem. Co do reszty uwag dostosuję się do tego. Pozdrawiam;) --Pawelooss Wyślij esa! 19:02, 29 cze 2007 (CEST)

PS. Przepraszam, jeśli teraz robię wiele zapisów strony w krótkim czasie, ale mój komputer obecnie co chwilę może się zawiesić i dlatego zapisuję każdy gotowy projekt.

skoro tak... ;)edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:ABX/2007-czerwiec" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy