Dyskusja wikipedysty:Aligatorek


Dyskusja wikipedysty:Aligatorek w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Związki partnerskieedytuj kod

To nie moja wina! Autorem tego hasła jest IP-ek: 83.22.226.85, ja mam stale łącze na numerze 62.233.224.246 . Fakt, dopisywałem się do tego hasła. Nie mam żadnych sprzeciwów, aby tekst odpowiednio doprowadzić do porządku. W moim odczuciu hasło Związki partnerskie określa samą ideę, a hasło Rejestrowany związek partnerski jest rozbudowanym hasłem o stronie prawnej realizcji tej idei. Zaglądając do Związki partnerskie nie jest się zmuszanym do czytania całej pawniczej nadbudówki... Wierzę, że skoro administratorzy tego do tej pory nie "wycięli", a musisz wiedzieć, ze na Wikipedii jest aktywnych wielu sprzymierzeńców Giertycha, więc - szczerze lub nie - nie stanowi dla nich to problemu. Więc i mi to też nie sprawia problemu. To jest jak z Alicja oraz Alicja w Krainie Czarów: i tu jest Alicja i tam jest Alicja - a porusza nieco inny zakres tematu... Pozdrawiam Zboralski 17:02, 27 cze 2006 (CEST)

Biennale w Wenecjiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę,

Roo72 Dyskusja 02:05, 23 wrz 2006 (CEST)

Zalecenia edycyjneedytuj kod

Z chęci ulepszenia Portalu Prawo na Wikipedii powstał projekt zaleceń edycyjnych dla jego autorów. Każdy głos w tej sprawie jest pożądany. Ciebie również zapraszam do zapoznania się z nimi tutaj. Jeżeli chcesz w tej sprawie wyrazić krytykę, poparcie lub masz własne pomysły dotyczące tej kwestii, to możesz wypowiedzieć się na stronie dyskusji.

OldEnt § 22:40, 1 paź 2006 (CEST)

Aligatorze czy rzeczywiście uważasz, że u van gogha nie ma żadnych reminiscencji secesji i jej zbyt szerokie datowanie jest błędne?80.51.180.157

Podziekowania w imieniu Mary Belledytuj kod

Hej!

Spadłeś mi jak z nieba. Tworząc to hasło, opierałem się przede wszystkim na Crimelibrary, a en wiki była tylko pobieżnym szkieletem. Ale poziom mojego angielskiego jest o niebo niższy. Zatem niektóre fragmenty Crimelibrary musiałem pominąć. Proszę, jeśli chcesz, byś w wolnym czasie, spróbował coś dodać.

Pozdrawiam!

--Starscream 19:29, 31 paź 2006 (CET)

Spikamy po polskiemuedytuj kod

Nie mogę się powstrzymać przed skomentowaniem "spikania po polskiemu". Otóż w rzeczy samej stosowanie polskich odpowiedników lub naturalnych tłumaczeń można uznać za słuszne, jednakże trudno mi się zgodzić ze spolszczaniem (opatentowanych?) nazw technologii (Ethernet) bądź nazw asteroid. Zrezygnowano z analogicznego postępowania z nazwiskami (Gete, Szyler, Szopen), toteż wypada zachować konsekwencję :) Pozdrawiam. Hachi (dyskusja) 17:53, 13 maj 2009 (CEST)

DNUedytuj kod

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Aligatorek" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy