Dyskusja wikipedysty:Anetneta


Dyskusja wikipedysty:Anetneta w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ad:Pozycjonowanieedytuj kod

Wikipedia to nie katalog stron! Zapoznaj się z pełnymi zasadami wstawiania linków.

Hołek ҉ 18:41, 14 mar 2007 (CET)
P.S. Podpisuj się na stronach dyskusji: ~~~~

spotler odpedytuj kod

Przyznaję się do błędu, link przywróciłem. Maikking dyskusja 15:34, 6 kwi 2007 (CEST)

voicemailingedytuj kod

Linkowanie do nieobiektywnych rzeczy , szczególnie w hasłach z dziedziny marketingu nie powinno być stosowane. A w tym wypadku artykuł był o jednym konkretnym wypadku i jednej konkretnej firmie. To coś innego, niż link do art. naukowego opisującego zjawisko ogólnie. Ponadto, w dyskusji na IRC, pojawiły sie zastrzeżenia co do hasła jako tako. Termin ten nie wydaje się zbyt rozpowszechniony. Na en-wiki go nie ma. W dobie zalewania nas nowymi, słowotwórczymi potworkami, przyadałoby się go wyposażyć (hasło) w odpowiednie źródła wg WP:WER. Ja zajrzalem w google i termin ten jest wyjątkowo mało powszechny jak na marketing [1], a przy wielu linkach pojawia się odnośnik lub nawiązanie do rzeczonego artykułu. A może po prostu termin "voicemailing" ma już swój polski lub inny (angielski odpowiednik), a ta nazwa jest nazwą wtórną? Masur juhu? 11:15, 21 cze 2007 (CEST)

  • szczególnie, że voicemail, czyli termin podstawowy którego -ing jest pochodną, to zupełnie coś innego. Masur juhu? 11:20, 21 cze 2007 (CEST)


  • Taki charakter tej branzy. I w Internecie i w reklamie ciagle powstaja nowe okreslenia, a projekty takie jak Wiki sa miedzy innymi po to, aby je indeksowac, definiowac i pomagac ludziom zrozumiec (nawet jesli to jest rodzaj slangu marketingowego). / anetneta
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Anetneta" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy