Dyskusja wikipedysty:Arekowy


Dyskusja wikipedysty:Arekowy w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dyskusje archiwalne: Archiwum 1 (26.12.09–11.11.11)
ZOSTAW WIADOMOŚĆ...

Spis treści

Wikipedia:Liczba artykułów polskiej Wikipediiedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś podać liczbę artów z 2011 procentowo? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 21:38, 1 sty 2012 (CET)

Powitanie nowego użytkownika.edytuj kod

Przepraszam że się narzucam ale na wikipedii jest zwyczaj powitania tego który ma conajmniej jeden wpis,on go nie ma.Popraw się.Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 21:20, 10 sty 2012 (CET)

Zaproszenie do WikiProjektu:Biathlon | edytuj kod

Zabytki, zdjęcia, przygotowaniaedytuj kod

Cześć. W tym roku odder zajął się organizacją na poziomie europejskim, a lokalnie nikt nie podjął się organizacji, więc dwie sprawy. Bez zobowiązań oczywiście:

  1. Stowarzyszenie Wikimedia Polska podjęło decyzję, aby zatrudnić koordynatora na umowę zlecenie: wmpl:Oferty pracy/Koordynator konkursu Wiki Lubi Zabytki. Może ktoś z wikipedystów podejmie się tego zadania. Co prawda wisi na TO, ale puszczam też na priv uczestnikom konkursu - nie każdy musiał na to zwrócić uwagę, a dobrze, by była to jednak doświadczona w wiki osoba.
  2. Druga kwestia. Wikiprojekt:Wiki Lubi Zabytki/wykazy. Powoli zapełniamy te tabelki i w tym roku powinniśmy mieć znacznie lepsze rozeznanie, jakich zdjęć zabytków brakuje na Commons. Ale też myślę, nie wiem, czy dobry trop, wiec i z ta kwestią się zgłaszam. Może w tegorocznym konkursie warto byłoby zaakcentować kwestię fotografowania zabytków, których w Commons jeszcze nie mamy. Ale też i szkoda czekać z tym do września. Rok temu Paelius dość celnie zauważył, że wiosną da się zrobić zdjęcia bez przesłaniających obiekty drzew - znaczy się wczesną wiosną są jeszcze bezlistne. Może warto byłoby coś zorganizować w trakcie, albo przed długim weekendem majowym.

Pozdrawiam i jak coś, to zapraszam na stronę dyskusji projektu Dyskusja wikiprojektu:Wiki Lubi Zabytki. Przykuta (dyskusja) 23:50, 15 kwi 2012 (CEST)

Odp:Wikipedyści zaangażowani w to zadanieedytuj kod

Odp:Wikipedyści zaangażowani w to zadanie

Cześć. Proszę wpisz w tabelce 'Status=aktywny' jeżeli chcesz także pomóc w tegorocznych przygotowaniach do Wiki Lubi Zabytki, lub, jeśli nie dasz rady 'Status=nieaktywny'. Chcemy w najbliższym czasie określić ile zdołamy zrobić przed rozpoczęciem wrześniowego konkursu. Na razie mamy w miarę przejrzane 2 województwa, jeżeli chodzi o określenie ilu zdjęć zabytków brakuje. Koordynaty systematycznie są dodawane do tabelek. Liczę oczywiście na twoją pomoc. Pozdrawiam. Przykuta (dyskusja) 14:17, 8 cze 2012 (CEST)

Wiki Lubi Zabytki - gdzie jest dużo zabytków do sfotografowaniaedytuj kod

Hej, jeszcze raz ja. Nie wiem, czy masz stronę projektu WLZ w obserwowanych, więc wpisuję ci się na stronie dyskusji. Opublikowałem wczoraj mapę ze stanem prac nad dodawaniem załadowanych już zdjęć do Wikimedia Commons - wg tabel. Jest na stronie dyskusji projektu. Mam nadzieję, że znajdziesz nieco czasu na uzupełnianie tabelek, aby było wiadomo, w jakich częściach kraju jest nadal sporo zabytków do sfotografowania. Na stronie dałem krótkie info, co robić, aby wyszukać już załadowane do Commons zdjęcia, a jeszcze nie dodane do tabel. Przykuta (dyskusja) 15:35, 24 sie 2012 (CEST)

Prośba o pomocedytuj kod

Chciałabym stworzyć hasło dotyczące programu konsumenckiego.

Brudnopis

Poprzednie hasło zostało usunięte, nie chciałabym powtórzyć błędów, dlatego proszę o sugestie i pomoc.

hasło przejrzał Drzewianin i polecił mi m.in. Ciebie, ze względu na doświadczenie i wiedzę.

Shila16 (dyskusja) 18:48, 6 cze 2013 (CEST)

Rząd jedności narodowejedytuj kod

Witem :)

Chciałbym poprosić o pomoc w stworzeniu nowego hasła "Rząd jedności narodowej", które ma informować o jednym z podziałów rządu ze względu na okład sił w parlamencie.

Niestety problem polega na tym, że gdy wpisuję ową frazę następuje automatyczne przekierowanie do hasła "Rada Jedności Narodowej". Należałoby chyba stworzyć stronę ujednolicającą te dwa terminy z odnośnikami do nich. Nie potrafię jednak tego zrobić.

Zaproszenie do odnowionego Wikiprojektu Politykaedytuj kod

.

Witaj!

Ogłaszam nowy nabór do udziału w Wikiprojekcie Polityka. Przed laty deklarowałeś zaangażowanie, wpisując się na listę uczestników Wikiprojektu. Jeśli nadal chcesz tworzyć i i ulepszać artykuły dotyczące szeroko rozumianej polityki i stosunków międzynarodowych, proszę wpisz się na nową listę Wikiprojektu i zachęcam do współpracy!

Pozdrawiam, Omega933 (dyskusja) 11:03, 3 cze 2014 (CEST)

[1]edytuj kod

Polska jenzyk, trudna jenzyk, a zwłaszcza ortografia. 84.10.66.24 (dyskusja) 01:04, 20 paź 2014 (CEST)

Biografie - aktorzyedytuj kod

Witaj, W wikiprojekcie Biografie szukałam osób, które piszą lub poprawiają biografie aktorów. Wpisali się: Arekowy oraz Rezonansowy. Czy nadal się tym chociaż sporadycznie zajmujesz? Poszukuję osoby mającej dostęp do książki Słownik Biograficzny Teatru Polskiego 1765-1965 - PWN 1973 --|'''|''|'''|Rosewood (dyskusja) 13:48, 11 mar 2015 (CET)

Klasa okręgowa (grupa warszawska I)edytuj kod

Instruktorek (dyskusja) 08:53, 4 lip 2015 (CEST)

Aleksandra Kowalickaedytuj kod

Pbk (dyskusja) 14:15, 3 gru 2016 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:06, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:12, 10 cze 2017 (CEST) 

Making ofedytuj kod

Cześć, robię rewert Twojego rewerta w art. Krzysztof Gonciarz. Kilka źródeł, choćby http://wittamina.pl/making-of-czy-making-off/ , pokazuje że poprawne jest of. Pozdrawiam, Borowiecki.km (dyskusja) 18:04, 3 gru 2017 (CET)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Arekowy -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:02, 23 wrz 2019 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 20:15, 11 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Arekowy" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy