Dyskusja wikipedysty:Ausir


Dyskusja wikipedysty:Ausir w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 01 - 02 - 03 - 04

Spis treści

Nowe hasłoedytuj kod

Cześć. W ramach uzupełniania laureatów Śląkfy, napisałem hasło, które być może Cię zainteresuje:) Andrzei111 (dyskusja) 19:24, 26 wrz 2016 (CEST)odpowiedz

Katarzyna Babisedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 13:38, 9 paź 2016 (CEST)odpowiedz

Ad:Dyskusja:William W. Biddleedytuj kod

Ad:Dyskusja:William W. Biddle

Cześć. Dobrze, że przeniosłeś. Hasło hoaxem po przeniesieniu nie jest, bo m.in. [1], [2] oraz strona nr 8, zatem taka osoba istniała i o propagandzie pisała, a czy miała wpływ w Polsce... widać po wpisie na fb, że ogromny ;) (pod niewłaściwym nazwiskiem). Pzdr. Ented (dyskusja) 00:30, 20 mar 2017 (CET)odpowiedz

Edytowanie szablonów nawigacyjnychedytuj kod

Pamętaj, proszę, że kiedy się idzie po miód, to trzeba uważać, aby pszczoły nie wiedziały, po co się idzie; a kiedy się wstawia lub usuwa coś z listy navboksa (jak spis6 i opis6 tutaj: specjalna:diff/49185178) to wszystkie dalsze elementy trzeba odpowiednio przenumerować (specjalna:diff/49185743). W przeciwnym razie robi się coś takiego: specjalna:diff/49185183.

Pozdrawiam, CiaPan (dyskusja) 08:29, 28 kwi 2017 (CEST)odpowiedz

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:06, 10 maj 2017 (CEST)odpowiedz

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:12, 10 cze 2017 (CEST)odpowiedz 

Ogród ciemności i inne opowiadaniaedytuj kod

Cześć! Uprzejmie proszę o poprawę ww. hasła poprzez:

  1. podanie źródeł, jak to zrobić przeczytasz na stronie Wikipedia:Bibliografia,
  2. wykazanie encyklopedyczności (tj. wagi tematu kwalifikującej do opisania w encyklopedii). O ile utwory Lema można uznać za encyklopedyczne jedynie z uwagi na autorstwo, to wydania tychże utworów - już nie,
  3. okoliczności uzasadniających opisanie wydarzenia przyszłego. Zgodnie z przyjętymi na Wikipedii zasadami nie opisujemy wydarzeń przyszłych, chyba że wydarzenie jest zauważalne (encyklopedyczne) i gdy prawie na pewno będzie miało miejsce.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, chętnie odpowiem na Twoje pytania. Możesz także zwrócić się do kogoś z przewodników. Pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 16:47, 12 wrz 2017 (CEST)odpowiedz

Bardzo dziękuję. --Teukros (dyskusja) 19:49, 12 wrz 2017 (CEST)odpowiedz

Szymon Niemiec (działacz LGBT)edytuj kod

Invisible kid (dyskusja) 13:36, 24 sie 2018 (CEST)odpowiedz

Stefan Otcetenedytuj kod

RoodyAlien (dyskusja) 01:46, 1 gru 2018 (CET)odpowiedz

Arnold Buzdyganedytuj kod

kićor =^^= 18:47, 16 lip 2020 (CEST)odpowiedz

Ad:Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:08:25:Dukaizmyedytuj kod

Ad:Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:08:25:Dukaizmy

Niezależnie od strony merytorycznej, wszedłeś na nieakceptowalny poziom dyskusji. Margoz Dyskusja 14:53, 25 sie 2020 (CEST)odpowiedz

Ausirze, z takim poziomem swoich wypowiedzi wyłączasz się całkowicie z polskiej Wikipedii: "Jesteś po prostu chamskim bucem, z którym nie warto dłużej rozmawiać", "jak najbardziej chamsko zbyć drugą osobę, bucu", "jesteś po prostu głupim bucem" - i byś zrozumiał: nie chodzi tylko o niezwykle ubogie słownictwo i brak zdolności argumentacji. Przede wszystkim o totalny brak kultury. Dyskwalifikuje on wyłącznie ciebie. --Piotr967 podyskutujmy 19:12, 26 sie 2020 (CEST)odpowiedz Cóż, a ja uważam, że to nabijanie się z form używanych przez osoby niebinarne wyłącza tego buca z grona osób, z którymi warto normalnie rozmawiać. Na angielskiej Wikipedii to jego wypowiedzi uznane by były za nieakceptowalne. Jak widać różni nas to, co uważamy za totalny brak kultury. Ale co do wyłączenia się z polskiej wikipedii to owszem, uważam, że należy ją zaorać i posypać solą bo nic dobrego z niej już nie będzie. Wypowiedzi poniżej wszekiej krytyki wykreślił ptjackyll (zostaw wiadomość) 23:24, 26 sie 2020 (CEST) Ausir (dyskusja) 22:12, 26 sie 2020 (CEST)odpowiedz złożyłem wniosek w sprawie twojej mowy nienawiści na PdA [3]. --Piotr967 podyskutujmy 23:05, 26 sie 2020 (CEST)odpowiedz

Blokadaedytuj kod

Za te wypowiedzi (i to nie dość, że w warunkach recydywy, ale jeszcze w trakcie trwania blokady!), postanowiłem zrestartować blokadę obecnie trwającą i wydłużyć ją do 2 tygodni. Mam nadzieję, że ten czas umożliwi Ci zapoznanie się z netykietą. ptjackyll (zostaw wiadomość) 23:21, 26 sie 2020 (CEST)odpowiedz

Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2021edytuj kod

Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory rozpoczęły się 18 sierpnia 2021 i potrwają do końca miesiąca.

Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty takie, jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.

W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 19 kandydatów z całego świata. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem.

Do głosowania uprawnionych jest prawie 70 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 31 sierpnia 2021. Zagłosuj przez link na meta.

Jeśli oddałeś/-aś już głos, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.

Więcej informacji o wyborach

dostarczone zgodnie z informacją podaną na Tablicy ogłoszeń (Specjalna:Diff/64157534) przez mastibot <dyskusja> 01:27, 29 sie 2021 (CEST)odpowiedz

Wikipedia 20edytuj kod

Drogi Ausirze,

serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie lokalne z okazji 20. urodzin Wikipedii, które odbędzie się 26 września we Wrocławiu. Na spotkaniu będą czekać na Ciebie urodzinowe prezenty, pyszne jedzenie, kawałek wikipediowego tortu i inne wspaniałe atrakcje! Więcej szczegółów znajdziesz na tej stronie.

Zachęcamy do zapisywania się na listę uczestników!

Pozdrawiam, Jamnik z Tarnowa Napisz coś 19:09, 22 wrz 2021 (CEST)odpowiedz

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ausir" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy