Dyskusja wikipedysty:Babidi


Dyskusja wikipedysty:Babidi w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Beau (dyskusja) 16:27, 8 wrz 2007 (CEST)

Spis treści

Podpisedytuj kod

Dzięki za zainteresowanie polską Wikipedią i wkład w jej tworzenie. Proszę, nie podpisuj edytowanych przez Ciebie artykułów. Twój wkład i tak pozostanie w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy). Podpisujemy się wyłącznie w dyskusjach i głosowaniach. Pozdrawiam, Beau (dyskusja) 16:27, 8 wrz 2007 (CEST)

Proszę, nie baw się Wikipedią. Jeśli chcesz zobaczyć rezultat modyfikacji, zamiast zapisywać użyj przycisku Podgląd. Chcę także przypomnieć, że nie podałeś wszystkich potrzebnych informacji przy obrazku (commons:Image:Rzeka Troja.jpg), dlatego zostanie on usunięty w najbliższym czasie. pozdrawiam Beau (dyskusja) 17:08, 8 wrz 2007 (CEST)

Grafika:Powodz grozi 2105298.jpgedytuj kod

Ładujesz do Wikipedii grafiki, których licencji nie podałeś/aś, lub których licencja jest niezgodna z naszą polityką. Takie grafiki są usuwane.

Wszystkie załadowane do Wikipedii grafiki muszą mieć określonego autora oraz licencję. Jeśli jesteś autorem (twórcą) grafiki, napisz to wyraźnie.

W Wikipedii używamy wyłącznie grafik na wolnych licencjach.

Prosimy o uzupełnienie opisu załadowanych przez Ciebie grafik. Jeśli masz pytania, zwróć się do jednego z administratorów Wikipedii.

Licencję podaje się przez wstawienie jednego z szablonów podanych na stronie opisy licencji grafiki. W tym celu wklejasz szablon wybranej przez siebie licencji do opisu przesłanego pliku (klikając zakładkę edytuj na stronie danego pliku). Nie zapomnij też podać autora i źródła takiego pliku, zgodnie z zasadami przesyłania plików. Zwróć także uwagę, że pliki przesyłamy do Wikimedia Commons (załóż konto/wyślij plik).

Jeśli licencja nie zostanie uzupełniona, ten plik zostanie skasowany.Ten komunikat został wysłany automatycznie przez użytkownika Beau.bot (dyskusja) 00:30, 20 maj 2008 (CEST)

Trojaedytuj kod

Witaj! Może warto by było zrobić galerię na commons? Obecnie mamy bardzo dużo grafik w tym artykule i przy dosyć małej ilości tekstu jakoś kiepsko to wygląda ;/ Pozdrawiam, Olos88 (dyskusja) 23:17, 24 sie 2011 (CEST)

Potok Jędrychowickiedytuj kod

Czy nazywa się potok z wsi Dzbańce Kałuża (niemiecki Kaluscha)? Patrz Benedykt Pospiszyl: Branice, Úvalno: turystyczna wizytówka. Gmina Branice & Obecní úřad Úvalno, Branice & Úvalno, 2010, 39 s.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Babidi" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy