Dyskusja wikipedysty:Barcival


Dyskusja wikipedysty:Barcival w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Skocznie narciarskie w Szklarskiej Porębieedytuj kod

Witaj. Czy mógłbyś zobaczyć na ten artykuł? W każdym z 3 infoboxów dla skoczni tam umieszczonych jest jedno i to samo zdjęcie. Powinno raczej być tylko przy Owczych Skałach, bo tą skocznię przecież przedstawia. Pozdrawiam. --Qzior (dyskusja) 19:17, 19 sty 2020 (CET)

Dzięki, sam nie wiedziałem jak to trzeba poprawić;) Jest ok. --Qzior (dyskusja) 20:19, 19 sty 2020 (CET)

Lista skoczków narciarskich z podium w Pucharze Świataedytuj kod

Czołem. Nie chciałbyś rzucić okiem na dyskusję? Pozdrawiam --tadam (dyskusja) 10:37, 22 sty 2020 (CET)

Przejrzenie hasełedytuj kod

Dzień dobry, czy można prosić o przejrzenie paru edycji w poniższych hasłach?

  • języki austronezyjskie
  • języki papuaskie
  • języki północnohalmaherskie
  • ludy północnohalmaherskie

Z góry dziękuję.

Edycje przejrzałem. Zachęcam do założenia konta; przy dobrych edycjach dość szybko uzyskać można status redaktora, dzięki czemu edycje będą automatycznie oznaczane jako przejrzane. Barcival (dyskusja) 14:33, 8 lut 2020 (CET)

Puchar Świata w skokach narciarskich 2019/2020edytuj kod

Ad M_gol#Puchar_%C5%9Awiata_w_skokach_narciarskich_2019%2F2020

Wybacz; zbyt szybko zaakceptowałem edycję. Większość wandalizmów, jakie widziałem, była bardziej oczywista. m_gol (dyskusja) 18:22, 12 mar 2020 (CET)

FC kobietedytuj kod

Hej! Jak będziesz miał chwilę to zerknij na ten mój wpis (nie będę pisał Tobie drugi raz tego samego, pierwotny adresat nie podjął żadnych działań) i zdecyduj jak to "ugryźć" ;). 99kerob (dyskusja) 19:49, 12 mar 2020 (CET)

Odp:Linki do bazy FIS-uedytuj kod

Odp:Linki do bazy FIS-u

Hej. Dzięki za wiadomość i zwrócenie uwagi, nie dostrzegłem tego, że linki szczegółowe nie kierują we właściwe miejsce. Pomyślę jak to ugryźć (jakiś schemat już widzę, ale jeśli tak, to trzeba się temu dogłębnie przyjrzeć) i poprawię całą przestrzeń. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 17:35, 14 mar 2020 (CET)

Nie wyglądały identycznie, różniły się protokołem (http vs. https). :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 23:07, 16 mar 2020 (CET)

Fundacja "Tętniące życiem"edytuj kod

Chciałabym zapytać dlaczego moje hasło Fundacja "Tętniące życiem" została cofnięta do poczekalni? Jeden z wikipedystów wyjaśnił mi co powinnam poprawić i zastosowałam się do tych uwag. Dodałam wiele załączników i źródeł z innych stron niż oficjalna strona fundacji i KRS. Podałam źródła potwierdzające, że te fundacja została zauważona również przez inne podmioty i media. Proszę o wyjaśnienie, będę bardzo wdzięczna Juliaszaniawska (dyskusja) 15:44, 25 mar 2020 (CET)

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie, nie wiedziałam o tym, postaram się poszukać linków i źródeł z mediów innych niż te lokalne, ale może to być dość trudne, ponieważ fundacja działa na terenie danego powiatu i jej działania są zauważalne głównie przez instytucje lokalne. Jeśli dobrze rozumiem, hasło nie ma prawa się utrzymać, jeśli nie ma odnośników/ linków/ źródeł innych niż te lokalne? Nawet jeśli jest bardzo zasłużona w tym co robi przez media lokalne i jest jedyną tego typu fundacją w danym terenie (przez wzgląd na to powinna zostać opisana na Wikipedii) i postaram się zrobić wszystko aby się tu znalazła. Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź i pomoc. Juliaszaniawska (dyskusja) 16:14, 25 mar 2020 (CET) Zastosowałam się do zaleceń i dodałam źródła z innych mediów niż te w powiecie garwolińskim, udało się nawet załączyć link z polskatimes.pl, oraz wiele innych, mam nadzieję, że teraz jest więcej źródeł, które potwierdzają działalność i zasłużenie fundacji na większą skalę niż tylko powiat. Proszę o uważne rozpatrzenie źródeł i wczytanie się, pozdrawiam Juliaszaniawska (dyskusja) 17:10, 25 mar 2020 (CET) Jak długo moje hasło może być w poczekalni zanim ktoś je sprawdzi? Juliaszaniawska (dyskusja) 10:38, 26 mar 2020 (CET) Zastosowałam się do wszystkich twoich uwag, zmieniłam to za co moje hasło zostało przekierowane do poczekalni i do usunięcia, bardzo proszę o cofnięcie go z poczekalni jeśli jest to możliwe. Pozdrawiam Juliaszaniawska (dyskusja) 13:26, 27 mar 2020 (CET)

Odp:Mistrzostwa krajoweedytuj kod

Odp:Mistrzostwa krajowe

Korea miała swoje śmieszne mistrzostwa, wrzucałem parę tygodni temu na TT film z nagranymi całymi zawodami, musiałbyś poszukać. Szwedzi rozdali medale przy okazji "mistrzostw krajów nordyckich juniorów" (srebro zdobył robiący tam za przedskoczka 53-latek :P) - [1]. Słowacy, przy braku seniorów, mieli swoje juniorskie kategorie w ramach naszych Lotosów (u nich w Selcach nie było wystarczająco dużo śniegu) - patrz [2]. Francuzi mieli mieć na koniec sezonu, więc nie doszły do skutku, Estończycy drużynówkę planowali już w grudniu, ale nie mieli śniegu, a marzec z oczywistych powodów też odpadł. U Turków w zeszłym roku była chyba jakaś jednorazowa akcja "promocyjna", w tym nic się do mediów nie przebiło. Kanada chyba w ogóle nie miała zawodów zaplanowanych (Calgary im odpadło, a w Whistler na stałe nikt nie skacze na skoczniach olimpijskich i tylko na ewentualne zawody je przygotowują). Norwedzy mieli tylko juniorskie mistrzostwa, seniorzy mieli skakać pod koniec marca. Przy okazji u Kazachów brakuje nam zawodów z maja, bo mamy opisane w oddzielnych hasłach te z lutego i października. 99kerob (dyskusja) 19:26, 11 kwi 2020 (CEST)

Hej! W naszym zestawieniu dla Rosji i 2010 mamy tylko jeden zespół z brązowym medalem w konkursie drużynowym, tymczasem w podanych przez Ciebie wynikach są tam ex aequo aż trzy (!) drużyny, co zdaje się być zgodne z rzeczywistością, bo infosport wymienia np. Mulukowowi ten brąz w jego profilu. 99kerob (dyskusja) 16:05, 22 kwi 2020 (CEST)

diffedytuj kod

Dziękuję za szybkie wyłapanie tego "usprawnienia" z porównywaniem zmian. Gdybyś jeszcze kiedyś coś wyłapał, możesz dorzucić do mojego zestawu: Wikipedysta:Sławek Borewicz/Wyłączanie wodotrysków. Sławek Borewicz, → odbiór 17:09, 12 maj 2020 (CEST)

Re: Tłumaczenieedytuj kod

Hej. Zupełnie o tym zapomniałem. Dzięki za przypomnienie i postaram się pamiętać na przyszłość ;) Tashi (dyskusja) 21:27, 18 maj 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Barcival" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy