Dyskusja wikipedysty:Barcival/Archiwum


Dyskusja wikipedysty:Barcival/Archiwum w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Barcival Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Pozdrawiam. Ented (dyskusja) 20:53, 28 sie 2011 (CEST)

Spis treści

Zaproszenieedytuj kod

Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 21:57, 13 lut 2012 (CET)

Re: Ronan Lamy-Chappuisedytuj kod

Witaj. Być może masz rację, powołałem się na owe źródło, gdyż je jako pierwsze znalazłem. Faktycznie na skijumping.pl i skokinarciarskie.pl jest informacja o kuzynie, ale np. tutaj lub tu widnieje informacja o bracie. Informacja bardzo nie pewna, po wpisaniu po francusku "brat" [1] także występują trafne linki. Ja bym zostawił na głównej brata, a zajął się tym dopiero jutro ... Teflon94 (dyskusja) 15:13, 5 maj 2012 (CEST)

Przeglądanie Twoich edycjiedytuj kod

Witaj! Od teraz Twoje edycje od razu pojawiają się na Wikipedii - nie trzeba czekać na przejrzenie. Pozdrawiam i powodzenia w edytowaniu!  « Saper // dyskusja »  23:45, 9 maj 2012 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 00:00, 10 maj 2012 (CEST)

Statystykaedytuj kod

Cześć, mam prośbę, szukam tego naprawdę od ponad godziny i nie umiem znaleźć, wiesz gdzie są statystyki według ilości artykułów danego wikipedysty ? Drzewianin dyskusja 17:11, 29 maj 2012 (CEST)

Zaproszenie do WikiProjektu:Sporty zimowe | edytuj kod

Fis Cup w skokachedytuj kod

Hej, świetnie rozbudowałeś Letni Puchar Kontynentalny 2012 w skokach narciarskich, m.in. statystyki indywidualne, czy masz możliwość uczynić podobnie z tym hasłem FIS Cup w skokach narciarskich 2012/2013, aby nie straszyło tylko samym kalendarzem? Jaroz86 (dyskusja) 23:26, 15 lis 2012 (CET)

Bardzo dziękuję, super niespodzianka:) Jaroz86 (dyskusja) 22:46, 5 gru 2012 (CET)

Oznaczanieedytuj kod

Gdy wchodziłem w ten artykuł było mnóstwo nieoznaczonych wersji i sekundę po tej złej oznaczyłem dobrą, bodajże Malaxa, więc myślę, że tamtej nikt nie zauważył. Zakumk (dyskusja) 21:17, 9 gru 2012 (CET)

Mika Kulmalaedytuj kod

Hej, ten skoczek chyba nie jest encyklopedyczny? W każdym razie nic mi się nie udało znaleźć. → Alfons6669 (dyskusja) 21:17, 21 gru 2012 (CET)

Przeniosłem w takim razie do Twojego brudnopisu. → Alfons6669 (dyskusja) 21:54, 21 gru 2012 (CET) PS. Sory, nie zauważyłem, że już to zrobiłeś ;) → Alfons6669 (dyskusja) 21:59, 21 gru 2012 (CET) Kulmala zdobył co najmniej 3 medale mistrzostw Finlandii (drużynowo) - w 2011 (klik) i 2010 (klik) złote, a w 2012 srebrny (klik), więc jak dodasz to do artykułu, który masz w brudnopisie będziesz mógł przywrócić całość do przestrzeni głównej :P. 99kerob (dyskusja) 15:59, 13 sty 2013 (CET) Tutaj masz artykuł o tych mistrzostwach :). 99kerob (dyskusja) 09:26, 14 sty 2013 (CET)

MŚJedytuj kod

Kryteria mówią tylko o mistrzach, ale nieoficjalnie przyjęliśmy po wielu dyskusjach, że medaliści indywidualnych i drużynowych konkursów MŚJ są ency. Wprawdzie nie jestem w stanie przywołać chociaż jednej konkretnej dyskusji w tym temacie, ale zapewniam, że tak jest :) Pozdrowienia i wesołych świąt :) → Alfons6669 (dyskusja) 14:57, 24 gru 2012 (CET)

Ad:Dyskusja_wikipedysty:99kerobedytuj kod

Ad:Dyskusja_wikipedysty:99kerob

Gdyby sytuacja obu krajów była, jak piszesz, "dokładnie identyczna", to nie dokonałbym tej zmiany. Ale tak nie jest. Przede wszystkim dlatego, że coś takiego jak reprezentacja Chorwacji istnieje (o czym informuje chorwacki związek - klik), a czegoś takiego, jak "reprezentacja Grecji" po prostu... nie ma (chyba, że zdarzyło się coś o czym nie wiem i specjalnie dla Polichronidisa utworzono kadrę tak jak to zrobiono w przypadku Zamernika - w takim wypadku proszę o odpowiednie źródło ;)). Analogii powinieneś raczej szukać w przypadku Kirgistanu, gdzie też był jeden skoczek reprezentujący wcześniej inny kraj (też startował na najważniejszych imprezach ;)) i nie było żadnej informacji o powstaniu, czy istnieniu reprezentacji tego kraju. Kiedyś mieliśmy nawet dyskusję na temat tego typu haseł i doszliśmy wówczas do konsensusu, że hasła pod nazwami "Reprezentacja X w skokach narciarskich" tworzymy dla krajów, które startowały w jakichkolwiek międzynarodowych konkursach drużynowych w skokach narciarskich lub istnieją wiarygodne źródła potwierdzające, że coś takiego jak reprezentacja danego kraju istnieje (lub istniało), zaś w przypadku krajów, gdzie skoki uprawiano amatorsko/półamatorsko, czy też nie mamy potwierdzonych informacji o istnieniu tam czegoś takiego jak reprezentacja (np. Kirgistan, czy Islandia, gdzie skoki uprawiano przez n-dziesiąt lat, a reprezentacja kraju nigdy nie powstała) tworzymy hasła "Skoki narciarskie w Y". 99kerob (dyskusja) 15:01, 2 sty 2013 (CET)

U mnie teraz kiepsko z czasem, ale śmiało możesz wrzucić tę kwestię do dyskusji wikiprojektu ;). 99kerob (dyskusja) 16:05, 3 sty 2013 (CET) Co do Polichronidisa, to ja się na transkrypcji, transliteracji i innych tym podobnych sprawach kompletnie nie znam :P. Ja jednak w innej sprawie - przeniosłeś Haralambie, jednak uważam, że hasło o niej powinno się znaleźć pod jeszcze inną nazwą. Dana to zdrobnienie od jej imienia (Daniela), coś jak u nas Klimek zamiast Klemensa Murańki, używany głównie z racji bardzo młodego wieku. W dodatku rumuńskie media używają częściej formy Daniela Haralambie, a nie Dana Haralambie (drugie imię pomijam, bo wg mnie nie powinno się go używać (bo skoro tu używamy, to czemu i polskich skoczków nie poprzenosić? ;), Rumuni zresztą też nie używają jej drugiego imienia.). "Test Google'a" też daje 2 razy więcej wyników dla Danieli Haralambie niż dla Dany. W takiej sytuacji uważam, że prawidłowa nazwa hasła to Daniela Haralambie (powinniśmy oczywiście zachować przekierowania spod dwóch dotychczasowych tytułów). 99kerob (dyskusja) 14:57, 28 sty 2013 (CET)

Miran Zupančičedytuj kod

Konflikt edycji.... ;) → Alfons6669 (dyskusja) 14:28, 13 sty 2013 (CET)

Mam nadzieję, że nie wziąłeś się za tworzenie hasła Hiroaki Watanabe, bo drugiego konfliktu nie przeżyję ;)) → Alfons6669 (dyskusja) 14:34, 13 sty 2013 (CET)

Polandballedytuj kod

Hi Barcival, I see that you are en-2, and I am pl-0, do you mind if we discuss edits to the Polandball article in English? I can write to you here, or on the article talk page. Would that be cool? Cheers Russavia 13:37, 19 sty 2013 (CET)

Hi Barcival, if it's easier for you, we can keep discussion on your talk page, I have it watchlisted. The connection with the Smolensk crash was made in Orlinski's article, which is now unfortunately behind a paywall. I believe the same is with the drawball connection--that too was made in Orlisnki's article. Here is an archived version of the article, which I have now added to the article. You will also notice that in the actual article, I have placed this in the references. This wasn't done as an actual reference, but was showing it as the example that Orlinski mentions in his article. Could you review the archived version of Orlinski's article, and read again the information you removed, and I will leave it up to your discretion as to whether to re-include it. I agree with the part in relation to "ending discussion on which country is superior" -- even though Orlinski makes mention of it in his article, perhaps there is a better way to describe the gist of what Orlinski is saying in our article. What do you think? Cheers, Russavia 14:11, 19 sty 2013 (CET) Sorry, the connection with the meme gaining in popularity after the Smolensk crash was made in this article where it says: "Polandball stał się bardzo popularny zaraz po katastrofie smoleńskiej. W sieci pojawiło się sporo obrazków, w którychych śmiano się z tego wydarzenia. Mogliśmy zobaczyć chociażby sławne smoleńskie drzewo odznaczone Orderem Uśmiechu, a także prezydenta o nazwisku „Crashyński” zamiast Kaczyński." Russavia 14:16, 19 sty 2013 (CET) I've seen both the referenced comics in my travels, but I will have to hunt them down, but they do exist. There is also this basic comic which the "tree" was the topic. This is obviously a good archive of comics, but they don't archive all of them -- I believe I saw the "order of smiles" comic on a japanese website (in English), and the Crashynski on another site (not sure what language) it was in. I'll have to try and find them I think? Russavia 15:00, 19 sty 2013 (CET) Hi again mate; it is possible that they are sitting on KYM archive, but as you can see there are literally thousands of comics there, and the ordering of the archive changes everytime you visit, so it is a right pain in the butt to try and locate a particular comic since you saw it last. I would "argue" for the re-inclusion of the information as per above (with the exception of the "superior" part, unless it was reworded), but I will won't reinclude it myself. If you think it makes the article more palatable to the average Polish Wikipedia reader to exclude the information, then I'll leave that up to editors such as yourself to decide. Could I make one request of you, if possible. The lead image in the article simply has the caption "Polandball"; could you possibly change that caption to read "A user-generated representation of Polandball" as this fits in with what it actually is, and also demonstrates the "user-generation" content that the article explicitly talks about. I'd appreciate that if you could do it. Cheers, Russavia 22:29, 19 sty 2013 (CET) Thanks for adding the caption to the image, much appreciated. Cheers, Russavia 16:33, 20 sty 2013 (CET)

Colspanyedytuj kod

Hej, wtrącę się odnośnie wiadomości do JanPalony40. Tabelki rozjeżdżają się wtedy, gdy wszystkie komórki zawierające Punkty i liczbę punktów mają jakiś colspan. Wystarczy, aby w wierszu z największą liczbą komórek (czyli sezonu z największą liczbą konkursów) usunąć te dwa colspany. I dlatego we wszystkich hasłach jest ok. Tutaj wystarczy usunąć colspany z tych dwóch miejsc z sezonu 2012/2013 i wstawić do sezonu 2008/2009, spróbuj :) → Alfons6669 (dyskusja) 21:29, 1 lut 2013 (CET)

Ok, zauważyłem to że się rozjechały tabelki, trochę próbowałem to poprawiać, ale z marnym skutkiem. Też nie do końca potrafie zrozumieć jak to zawsze działa, ale w wiekszości przypadków jest ok :) JanPalony40 (dyskusja) 21:47, 1 lut 2013 (CET)

Statystyki indywidualne PŚ 12/13edytuj kod

Przepraszam za błąd, ale zmyliło mnie to, że nie było Grecji i Polichronidisa, który był dodany do tabelki po kwalifikacjach w Willingen. I zapomniałem o odwołaniu Willingen :) JanPalony40 (dyskusja) 19:02, 14 lut 2013 (CET)

Re: Kwoty startoweedytuj kod

Ok. W sumie to fakt, że nie sprawdziłem czy PK jeszcze jest. malax5 (dyskusja) 10:40, 17 lut 2013 (CET)

Tydzień ze sportami zimowymiedytuj kod

Srebrna gwiazdka akcji: Tydzień ze sportami zimowymi za bardzo aktywny udział. Mateuszek045 napisz

Dzięki za udział :) Mateuszek045 napisz 13:30, 28 lut 2013 (CET)

Skoki narciarskie na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2013edytuj kod

Witaj.

To prawda. Ani Watase, ani Nadymowa nie wystąpiły w żadnym z konkursów, co zostało zresztą napisane na początku sekcji. Zostały jednak powołane do składu (o czym mówią źródła), więc formalnie były uczestniczkami mistrzostw i powinny pozostać w tabeli ze składami. Analogicznie powinniśmy usunąć Koflera, Hájka, Hulę, Miętusa itd. Również w wyróżnionych hasłach o poprzednich edycjach MŚ pozostawialiśmy zgłoszonych skoczków, gdyż zazwyczaj pełnili rolę zawodników rezerwowych. Dlatego proszę o anulowanie swoich zmian. ;)

Edit: Przepraszam, nie sprawdziłem drugiej edycji i zasugerowałem się pierwszą. Mimo to, Nadymowa powinna zostać, gdyż została powołana do składu, o czym mówi rosyjskie źródło.

Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 21:46, 2 mar 2013 (CET)

Czywieszedytuj kod

Witaj :) Mam takie małe pytanie, ponieważ wypowiadałeś się odnośnie propozycji zajawek w Czywieszu, jednak nie oddałeś głosu ani za, ani przeciw. Czy sprawdziłeś może te artykuły? Jeżeli tak i nie ma żadnych zastrzeżeń to możesz zaznaczyć sprawdzenie, sorry za bezpośredniość, ale nie wiem czy wiesz jak działa projekt Czy Wiesz :) Teflon94 (dyskusja) 16:42, 3 mar 2013 (CET)

Takie "machlojki" już się zdarzały, skoro pasuje do dwóch propozycji to czemu nie ? Nie są to te same zajawki to może być (ale oczywiście nie tego samego dnia). Megaczywiesz, mogą być pytania z różnej dziedziny niekoniecznie tej samej, w jednym megaczywieszu moga być skoczkinie, jak i nobliści, a nawet żaby (spójrz tu). Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało :) Teflon94 (dyskusja) 22:21, 4 mar 2013 (CET)

Odp:Pius Paschkeedytuj kod

No tu już nie jest tak jak mówisz Przywróciłem artykuł z pełną historią edycji hasła. Edycje z dziś z juta nie mają znaczenia nawet jeżeli zmieniasz w pełni treść hasła. Zachowując wszystkie edycje zachowujemy prawa autorskie od autora hasła po ostatniego edytującego. --Adamt rzeknij słowo 22:52, 3 mar 2013 (CET)

Odp:Puchar Kontynentalny w biegach narciarskichedytuj kod

Odp:Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich

Hej. Tak właśnie myślałem, że "Puchar Federacji" to nazwa nieprawidłowa :) Dobra, trzeba będzie usunąć Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich 2012/2013, bo całkiem zła treść się tam znajduje i przenieść Puchar Federacji w biegach narciarskich 2012/2013 pod nazwę "Puchar Kontynentalny". Dzięki wielkie za pomoc :) Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 17:08, 6 mar 2013 (CET)

Skokowy MegaCzyWieszedytuj kod

Cześć :) Piszę odnośnie nietypowej akcji a mianowicie MegaCzyWiesza. Zainicjowałem ową akcje z tego względu, że kilka razy zaproponowałem artykuły które nadały by się na ekspozycję do MegaCzyWiesza, jednak nie miało to żadnego odzewu. Dlatego postanowiłem sam działać i coś takiego zorganizować, chciałem poinformować całą społeczność jednak stwierdziłem że MY jesteśmy w stanie zrobić skokowego MegaCzyWiesza. Dwie zajawki są gotowe, wstępny termin też jest - 12 marca, jednak jest on bardzo luźny jak nie damy rady do 12 można go przesunąć maks do 24 marca bo wtedy kończy się "termin ważności" jednej z zajawek. Liczę na twoją pomoc i wierzę że damy radę coś takiego zrobić, gdyż jesteśmy jednym z najprężniej działających projektów na PL Wiki :) Napewno byłaby to bardzo dobra promocja naszego projektu. Może masz jakieś propozycje zajawek, jeżeli tak to podrzuć albo mi, albo bezpośrednio na stronę propozycji CzyWiesza. Liczę na pozytywny odzew z twojej strony oraz w razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało. Pozdrawiam Teflon94 (dyskusja) 22:02, 7 mar 2013 (CET)

Widziałem że pomagałeś sprawdzać arty na Skokowego MegaCzyWiesza. Pomógłbyś sprawdzić jeszcze kilka artów wrzuconych do propozycji ? Teflon94 (dyskusja) 11:36, 17 mar 2013 (CET) Nie ma problemu, bałem się że zabraknie sprawdzających ale udało się uzbierać :) Dzięki za rozbudowę, ten arty jest w ekspozycji na MegaCzyWiesza, szkoda że nie dodałeś pełnych wyników ale i tak jest dobrze :) Teflon94 (dyskusja) 23:17, 18 mar 2013 (CET)

Czy wieszedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, --Joanna Kośmider (dyskusja) 07:33, 8 mar 2013 (CET)

Stanisław Oszczepkowedytuj kod

Cześć Barcivalu. Rozumiem, że w innych hasłach o skoczkach takie tabele są standardowo dodawane. W tych hasłach mają one swoje funkcje, a zamienianie na listy byłoby faktycznie bezcelowe, ponieważ czytelniejsze w przypadku wielu danych są tabele. W tym przypadku są jednak tylko 3 dane, w tym 2 nieprecyzyjne. Jedynie o 43 miejscu jest mowa wcześniej, więc wiadomo kiedy i w jakim miejscu zostało ono zdobyte. Starałem się przeformułować dwa następujące po sobie zdania o występie w Pucharze Świata, aby było wiadomo, że dotyczą tego samego wydarzenia. W podanym w bibliografii źródle są wymienione miejscowości, gdzie odbywał się Puchar Świata, do którego się zakwalifikował. Można byłoby uzupełnić. Nazwa sekcji nad tabelą jest myląca - nie zdobył więcej niż raz miejsca w Pucharze Świata. Tworzenie jednej podsekcji dla sekcji też chyba nie jest konieczne, podobnie jak ujmowanie w legendzie informacji o dyskwalifikacji, czego nie ma w tabeli. Jeżeli chodzi o symbol "q" w legendzie, odnosi się on do kwalifikacji. Może zręczniej byłoby dać wyjaśnienie: "udział w kwalifikacjach" (w źródle jest "Qualification") albo zmienić na "nq", a ten z czerwonym tłem na "d" (dyskwalifikacja). Informacje o udziale w mistrzostwach świata juniorów i o udziale w Pucharze Świata można zamieścić w tych samych sekcjach, co tabele. Informacje o składzie zespołu w mistrzostwach świata juniorów też można dać razem z tabelą, wtedy wszystkie informacje o udziale w tych mistrzostwach będę skumulowane w jednym miejscu, a nie w trzech. W pierwszej tabeli występują dublujące się linki. Pozdrawiam. Sławek Borewicz (dyskusja) 11:28, 13 mar 2013 (CET)

Spójrz raz jeszcze na artykuł. Przeniosłem informacje o mistrzostwach juniorów w jedno miejsce nad tabelą. Może być? Nie byłem tylko pewien, czy zamiast terminu "zawody drużynowe/indywidualne" można byłoby tam dać określenie "konkurs". Przeglądając parę artykułów zauważyłem, że używa się pojęć zawody, konkurs, impreza, mistrzostwa. Nie do końca byłem pewien, czy zawody = mistrzostwa, czy też zawody = konkursy w tym przypadku. Pozdrawiam. Sławek Borewicz (dyskusja) 19:52, 19 mar 2013 (CET) Rozumiem. Póki tych setek haseł o skoczkach nie przejrzę i nie zrozumiem na czym polega ich specyfika, nie będę ich edytował. Sławek Borewicz (dyskusja) 15:48, 20 mar 2013 (CET) Przejrzałem kilkanaście artykułów i przygotowałem propozycję standardu hasła o skoczku narciarskim: Wikipedia:Standardy artykułów/skoczek narciarski. W przypadku tabel były małe rozbieżności co do zawartych treści. Wybierałem wtedy tabele zawierające mniej kolumn. Sławek Borewicz (dyskusja) 17:59, 21 mar 2013 (CET)

Czy wieszedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, --Joanna Kośmider (dyskusja) 07:25, 19 mar 2013 (CET)

Skoki w Planicyedytuj kod

Widzę że na skokach (tych współczesnych) słabo się znasz skoro nie wierzysz w taki szwindel. Żadna frustracja, przecież nawet nie chodziło tu o kogoś z naszych skoczków, poprawka do artykułu miała informować o czymś, co wszyscy wiedzą od dawna a nie każdy o tym mówi. Pozdro Blaise

Andrew Pohledytuj kod

Witaj! Jakby co, to mogę odtworzyć do brudnopisu. W ogóle to bym to przywrócił do maina, bo kompletnie nie było konsensusu co do skasowania, ale brałem udział w dyskusji, więc nie powiniennem... Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 12:42, 27 mar 2013 (CET)

Wykonałeś trochę pracy przy tym arcie i szkoda, żeby to poszło do kosza. Po upływie "ustawowych" 30 dni odtworzę biogram, coś tam dodamy, choćby ten winter triathlon na igrzyskach nowozelandzkich (swoją drogą ciekawostka – zobacz kto wygrał rywalizację wśród kobiet: [2], strona 7), zgłoszę do DNU i pewnie zostanie :P Jakbym zapomniał to daj znać pod koniec kwietnia ;) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 01:40, 29 mar 2013 (CET) Zgodnie z zapowiedzią – Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2013:04:27:Andrew Pohl. Nedops (dyskusja) 15:15, 27 kwi 2013 (CEST)

Zaproszenie do akcjiedytuj kod

Olos88 (dyskusja) 19:40, 19 kwi 2013 (CEST)

MF 2013edytuj kod

Dzięki za wskazanie, jutro postaram się dodać :) Teflon94 (dyskusja) 21:54, 23 kwi 2013 (CEST)

Mam do Ciebie takie dwie małe sprawy/uwagi. Pierwsza to taka abyś starał się wykonywać edycje, za jednym zamachem, czyli wszystko na raz, a nie kilka edycji jedna pod drugą, wiadomo czasem to nie wychodzi i trzeba drugi raz zrobić edycję bo cos jest źle, ale staraj się tego unikać :) A druga sprawa to merytoryczność, jeżeli już edytujesz to staraj się ustrzegać edycji takich jak ta Teflon94 (dyskusja) 22:22, 24 kwi 2013 (CEST) Niekoniecznie to hasło, ostatnio zauważyłem że wykonujesz po 2,3 edycje pod rząd w jednym haśle. Gdy coś napiszesz przejrzyj to, zanim klikniesz Zapisz. Faktycznie może i źle ale ty również pamiętaj przy edycji o merytorycznści :) Teflon94 (dyskusja) 22:58, 25 kwi 2013 (CEST)

Gwiazda SNedytuj kod

Brązowa Gwiazda Wikiprojektu Skoki Narciarskie za największy wkład w rozwój haseł o skokach narciarskich w kwietniu 2013. Szoltys [DIGA] 12:12, 6 maj 2013 (CEST)

Witaj. Przyjmij proszę gwiazdkę za największy wkład w zeszłym miesiącu. Bardzo mi się spodobały Twoje edycje w kwietniu. Mam nadzieję, że w maju będzie równie dobrze. :) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 12:12, 6 maj 2013 (CEST)

Nie widziałem, dzięki za informację. Szoltys [DIGA] 22:29, 28 maj 2013 (CEST) Dodałem tę informację zgodnie z sugestią 99keroba. Pewnie ma rację i jest co opisać (może zawody krajowe?), tylko FIS jak zwykle zawodzi. ;) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 19:15, 2 cze 2013 (CEST)

Zgłoszenie dla robotaedytuj kod

Cześć. Twoje zgłoszenie dla robota jest właśnie realizowane:). Pozdrawiam, Patrol.

Mistrzostwa Kanady w Skokach Narciarskich 2013edytuj kod

Witaj, Czy mógłbyś mi wskazać miejsce w którym jest napisane, iż Szwajcar otrzymał medal? Zawodnicy spoza Kanady ich nie otrzymali, zresztą widać to nawet na zdjęciach umieszczonych w pierwszym źródle. Całe szczęście, że zauważyłem tą zmianę, bo po raz kolejny twoja edycja jedna po drugiej ukryła poprzednią... Teflon94 (dyskusja) 23:34, 14 maj 2013 (CEST)

Jak sama nazwa wskazuje są to mistrzostwa Kanady, wszyscy zawodnicy startujący spoza Kanady mogli wygrać konkurs, jednak Mistrzami Kanady nie mogli zostać, w takim razie ich start był poza konkurencją. Ja się absolutnie nie obrażam, jednak jeżeli każdy każdego będzie sprawdzał to hasła będą na pewno lepsze jakościowo i merytorycznie. Teflon94 (dyskusja) 14:31, 15 maj 2013 (CEST) Zmiany mogły by doprowadzić do wojen edycyjnych, a tego na pewno byśmy nie chcieli. W razie jakichś wątpliwości na pewno będę pisał :) Teflon94 (dyskusja) 22:26, 16 maj 2013 (CEST)

Czy wiesz - Mistrzostwa Kanady w Skokach Narciarskich 2012edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, i moim, --Joanna Kośmider (dyskusja) 06:30, 3 cze 2013 (CEST)

Dušan Oršulaedytuj kod

Świetnie, że udało Ci się to znaleźć. Dzięki :) → Alfons6669 (dyskusja) 16:27, 8 cze 2013 (CEST)

Chinyedytuj kod

Nie wiem którego z Chińczyków planujesz jeszcze poprawiać, ale jakbyś mógł, to zostaw mi proszę tego ;). 99kerob (dyskusja) 17:34, 21 cze 2013 (CEST)

Widzę, że poprawiasz, więc tutaj masz pełne wyniki skoków na uniwersjadzie 2001. Z wcześniejszych lat składów drużyn jeszcze nie znalazłem. 99kerob (dyskusja) 15:01, 10 lip 2013 (CEST)

Dwa Tygodnie Outsiderówedytuj kod

Za największy wkład podczas Dwóch Tygodni Outsiderów. Szoltys [Re: ] 09:42, 30 cze 2013 (CEST)

Gratuluję najlepszego wyniku i zachęcam do uczestnictwa w następnych akcjach! Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 09:42, 30 cze 2013 (CEST)

Lipiec 2013edytuj kod

Brązowa Gwiazda Wikiprojektu Skoki Narciarskie za największy wkład w rozwój haseł o skokach narciarskich w lipcu 2013. Szoltys [Re: ] 10:32, 1 sie 2013 (CEST)

Hej. Jestem pod wrażeniem Twojego lipcowego wkładu, zwłaszcza edycji. Dlatego przyjmij proszę gwiazdkę. :) PS Może zgłosić Kaneko do CzyWiesza? Jak dla mnie to wzorowa poprawa hasła z substuba. Szoltys [Re: ] 10:32, 1 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Yūsuke Kanekoedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 14:23, 1 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Kachaber Cakadzeedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 21:40, 12 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Yūsuke Kanekoedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:46, 13 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Oskar Veldemanedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 08:09, 20 sie 2013 (CEST)

Étienne Gaillyedytuj kod

Witaj! Nie ma sprzeczności, w 1947 był mistrzem kraju, ale dystans wynosił 32 km :) Pzdr, Nedops (dyskusja) 15:03, 22 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Kachaber Cakadzeedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 08:46, 30 sie 2013 (CEST)

Mistrzostwa Polskiedytuj kod

Hej, znajdziesz odrobinę czasu na to Letnie Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich 2013? Dobrze jest uzupełniać na bieżąco zawody tak żeby do ZIO wszystko było opisane:) Robisz świetną robotę w FIS Cup i Letnim COC:) Jaroz86 (dyskusja) 22:26, 2 wrz 2013 (CEST)

Brudnopisedytuj kod

Witaj, zauważyłem, że masz stworzone trzy brudnopisy. Mógłbyś mi wyjaśnić jak stworzyć kilka brudnopisów? Mam zrobiony jedem, a przydałoby mi się więcej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję ;) Dyskusja wikipedysty:Dziordzio29; dnia 9 października 2013

Usuwanieedytuj kod

Witaj ponownie! Dziękuję za wcześniejszą pomoc. :) Tym razem chciałbym spytać, jak usunąć taki brudnopis? Pytam przykładowo, gdyż w przyszłości może mi się to przydać ;) --Dziordzio29 (dyskusja) 13:32, 12 paź 2013 (CEST)

Uniwersjadaedytuj kod

Cześć. Dzisiaj rozpoczęła się 26. Zimowa Uniwersjada. Czy mógłbym liczyć na Twoją pomoc przy np. uzupełnianiu wyników, czy opisywaniu poszczególnych reprezentacji uczestniczących w Uniwersjadzie? Absolutnie nic nie narzucam, ale proszę o nawet niewielką pomoc. Mam nadzieję, że po raz pierwszy uda się wszystko opisać i hasła tego typu nie będą "straszyć" na pl Wiki. Pozdrawiam serdecznie Jaroz86 (dyskusja) 22:36, 11 gru 2013 (CET)

Szwab itp.edytuj kod

A widzisz, ja spodziewałem się, że hasło zostanie (Polacy są zazwyczaj traktowani bardziej liberalnie niż obcokrajowcy). Oczywiście uważam, że osiągnięcia Szwab ma niewielkie, ale czy nasza wiki stała się lepsza poprzez skasowanie tego biogramu? Moim zdaniem wręcz przeciwnie. To może być trochę dobijające, że ileś tam czasu poświęciłeś na doprowadzenie biogramu do przyzwoitego stanu, a i tak hasło ląduje w koszu :/ Byłem ostatnio świadkiem sytuacji, gdy pewien znany, lubiany 77-latek napisał hasło (jego jedyna grudniowa edycja) – wstawiono do biogramu "EK", ja anulowałem EKa pisząc, że nie spełnia kryteriów ekspresowego kasowania i napisałem do usera, że lepiej zgłosić do DNU. Próbował on to zrobić, ale nie udało mu się to z przyczyn technicznych. Chwilę później Adamt hasło usunął. Autor oczywiście nie został powiadomiony, że usuwają mu hasło, o przeniesieniu do brudnopisu nawet nie wspominam. Nie chodzi tu konkretnie o to, że Adamt (którego lubię i generalnie robi w DNU naprawdę dobrą robotę) coś źle zrobił – takie mamy niestety smutne standardy. I potem się dziwimy, że mało osób edytuje. Niezbyt dużo wysiłku kosztuje takie potraktowanie autora kasowane przez nas hasła, by nie poczuł się tu niepotrzebny. Co do biogramu Szwab – niestety (tradycyjnie?) spora część głosów w DNU była kompletnie niemerytoryczna – poza Twoim komentarzem (no a przede wszystkim rozbudową) było zaledwie kilka komentarzy, które miały sens. Jakkolwiek zdecydowanie wolałbym, żeby hasło zostało to admin zamykający dyskusję ma prawo po swojemu zważyć argumenty i podjąć taką a nie inną decyzję. Bywały bardziej bezsensowne werdykty. Co do kryteriów dotyczących sportów zimowych – ta "30" w pś jest ok, nie uważam, ze należy to zmieniać (choć w jakiejś dyskusji przywoływałem zawody pś z udziałem mniej niż 30 osób). Ale trzeba stwierdzić obiektywnie, że jest to kryterium inkluzjonistyczne :) Wystarczy porównać z innymi dyscyplinami sportu, których to przedstawiciele bywają kasowani mimo przyzwoitych osiągnięć :( Uważam, że medaliści mistrzostw kraju, mśj itp. są ency – ja wiem, że czasem nie trzeba do tego świetnego poziomu sportowego, i rzadko idzie za tym popularność, ale zapisują się oni na trwałe w historii tej dyscypliny. Tak naprawdę mam wrażenie, że co do kryteriów w sportach zimowych zgadzamy się w 99%, podobne poglądy mają także inne zainteresowane osoby, więc warto powoli zmierzać w kierunku przedstawienia ostatecznej propozycji i jej przegłosowania. Inna sprawa, że zawsze będą takie przypadki jak Szwab, które będą budziły emocje w Społeczności (Nikiel wyleci po przegłosowaniu kryteriów ;p). Nie uważam, żeby hasła sportowe były przedmiotem jakiegoś szerszego ataku – po prostu różni userzy różnie pojmują encyklopedyczność :) Ja osobiście często stoję w rozkroku: pomiędzy moimi prywatnymi poglądami, tym jak bardzo nie lubię niemerytorycznych komentarzy i tym, że jako admin powinienem stać na straży kryteriów encyklopedyczności: zarówno tych zatwierdzonych, jak i tych niepisanych (chyba było to widać po dyskusji w sprawie Szwab). Wybacz tę przydługą i chaotyczną wypowiedź :) Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 14:27, 22 gru 2013 (CET)

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2013:12:12:Mielolotedytuj kod

Cześć! Wycofałem Twoje edycje ze zgłoszonych artykułów, bo tak było najszybciej :) Na przyszłość odradzam dokonywanie zbiorowych zgłoszeń do Poczekalni - dyskusje na temat integracji (lub nawet usunięcia) całej grupy artykułów najlepiej przeprowadzić w Kawiarence, a później zintegrować lub powstawiać szablony {{ek}} powołując się na wynik dyskusji. Pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 00:51, 31 gru 2013 (CET)

Mistrz Marokaedytuj kod

Będzie ency i bez występów międzynarodowych. Tyle, że nie będzie takich mistrzostw :P Nedops (dyskusja) 13:33, 10 sty 2014 (CET)

Usunięto raczej za formę i braki, a nie za brak ency :) Nedops (dyskusja) 15:20, 11 sty 2014 (CET)

Wyścig po życieedytuj kod

Witaj! Czy to na pewno odpowiednia edycja? Pojęcie dolara, odnosi się do wielu walut.--Basshuntersw (dyskusja) 16:12, 16 sty 2014 (CET)

Niby tak, ale często widzi się przeliczenia, np. dolary amerykańskie są przeliczane na euro. Albo widzisz w artykule "dolarów w Hongkongu", czy to jest jednoznaczne?--Basshuntersw (dyskusja) 20:27, 16 sty 2014 (CET) Dzięki za głos w dyskusji, będę pamiętał.--Basshuntersw (dyskusja) 20:34, 16 sty 2014 (CET)

Kryteriaedytuj kod

U mnie też niestety kiepsko z czasem (ale z motywacją do działania tutaj też). Twoja ostatnia wypowiedź w wątku jest bardzo dobra i konkretna, mnie by przekonała ;) ale pytanie czy marudzących też ;) Jeśli chodzi o formę głosowania, to mam już mętlik, nie wiem, co byłoby lepsze. Dla mnie najważniejsze jest 7 pierwszych punktów, mistrzostwo kraju i medal MŚJ. Reszta imho bez większego znaczenia. → Snoflaxe (dyskusja) 07:45, 18 sty 2014 (CET)

Mattiedytuj kod

Zapraszam Dominik Fiuk (dyskusja) 21:26, 23 sty 2014 (CET)

Re:Mistrzostwa Krajów Bałkańskich w Skokach Narciarskich 2012edytuj kod

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam, Żyrafał (dyskusja) 17:56, 4 lut 2014 (CET)

A to dziwne, zwracam uwagę na takie rzeczy, a nie raziło mnie to po oczach :) Niemniej dobrze, że poprawiłeś. Żyrafał (dyskusja) 18:31, 4 lut 2014 (CET)

Odp:Transkrypcja skoczkówedytuj kod

Odp:Transkrypcja skoczków

Rozumiem, że mam wrzucić poprawne formy do kolumny "Poprawnie"? Khan Tengri (dyskusja) 15:38, 15 lut 2014 (CET)

Medaliściedytuj kod

Hej! Widzę, że stworzyłeś tą podstronę. Super, że ktoś się za to zabrał. Mam w związku z tym pytanie: jaki zakres czasowy ma ta podstrona obejmować? 99kerob (dyskusja) 12:41, 26 lut 2014 (CET)

W Stanach odbyło się swego czasu jeszcze takie coś, ale nie wiem czy i ew. jak to dodać do tabelek ;). 99kerob (dyskusja) 23:08, 14 mar 2014 (CET)

Odp:Szwabedytuj kod

Odp:Szwab

Jasne, nie ma problemu ;) MATEUSZ.NS dyskusja 22:02, 1 mar 2014 (CET)

Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2014-03/Nominacjeedytuj kod

Już dawno po ptokach:) Farary (dyskusja) 15:32, 2 mar 2014 (CET)

KAedytuj kod

Powiadomiłem wszystkich, za wyjątkiem Loraine, drogą mailową. Niektórych powiadomiłem o tym jeszcze przed rozpoczęciem nominacją (Wiklol, Albertus). LJanczuk d'un jour pour attendre 15:36, 2 mar 2014 (CET)

Odp:Letnie Mistrzostwa Estonii w Skokach Narciarskich 2013edytuj kod

Odp:Letnie Mistrzostwa Estonii w Skokach Narciarskich 2013

Pewnie było to jakieś niedopatrzenie ;o Dzięki za wiadomość, w najbliższym czasie postaram się uzupełnić :) MATEUSZ.NS dyskusja 20:43, 5 mar 2014 (CET)

PŚ w skokach 2013/2014 - edycja The Foeedytuj kod

Co myślisz o tej edycji klasyfikacji generalnej? Myślisz, że powinna zostać mimo, że jest w niej to samo co wyżej przy statystykach indywidualnych czy lepiej zamienić je miejscami, względnie zamiast miejsc wpisać zdobyte punkty. malax5 (dyskusja) 13:47, 18 mar 2014 (CET)

edytuj kod

No tak, ale dlaczego małe litery? ;) Nedops (dyskusja) 20:34, 24 mar 2014 (CET)

Ok ;) Nedops (dyskusja) 21:33, 24 mar 2014 (CET)

Odp:Rumuniedytuj kod

Odp:Rumuni

Wybacz, ale rumuńskie imiona i nazwiska przekraczają moje możliwości. Kiedyś chciałem to jakoś ujednolicić, ale jak zobaczyłem ilość używanych w źródłach wariantów (nawet w rumuńskich serwisach), to sobie odpuściłem. Trzeba byłoby znaleźć kogoś kto jest jakimś wielkim fanem tego kraju, kto orientuje się w tamtejszych realiach... 99kerob (dyskusja) 15:28, 25 mar 2014 (CET)

A co do mistrzostw krajowych u Francuzów, to tutaj masz wyniki konkursów w skokach na stronie ichniej federacji - musisz sobie pozmieniać kryteria, jak nie chce Ci się przedzierać przez wszystkie zawody ;). 99kerob (dyskusja) 16:16, 28 mar 2014 (CET) Rozumiem, że nadal nie ustaliliśmy jak należy zapisywać np. Toroka? Wypadałoby go w końcu opisać, a ciężko to zrobić jak nie wiem pod jaką wersją nazwiska go opisywać :P. Ja bym optował za wersję bez tych "kropeczek" nad o, czyli klasycznym Eduard Torok - zdecydowana większość źródeł (także rumuńskojęzycznych) zapisuje go właśnie tak, a wersja z "kropeczkami" jeśli gdziekolwiek się pojawia to sporadycznie. 99kerob (dyskusja) 14:17, 19 gru 2014 (CET)

Puchar Świata w skokach narciarskich 2013/2014edytuj kod

Witam. Odnośnie Pańskiej edycji - https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Puchar_%C5%9Awiata_w_skokach_narciarskich_2013%2F2014&diff=39110551&oldid=39108578. Dwie klasyfikacje są zbędne, a każdy może sobie za pomocą strzałki obok napisu "Reprezentacja" uporządkować zawodników według zasady, jaka panowała w poprzedniej tabeli.
Pozdrawiam,
Wojtek442 (dyskusja) 13:26, 26 mar 2014 (CET)
Witam. Zgadzam się z Panem, jednak trzeba się na coś zdecydować, a jeśli Pan jest za tabelą reprezentacyjną, a Malax5 za wersją kwalifikacyjną, to trzeba się dogadać. Dla mnie obie tabele są czytelne, fajne itd., ale jednak zawierają sporo kodu, a jedna i druga zawiera te same informacje.
Pozdrawiam.
Wojtek442 (dyskusja) 17:06, 27 mar 2014 (CET)

Odp:Odp.Bityedytuj kod

Odp:Odp.Bity

Dzięki. A wiesz może jak sprawdzić wagę z ilustracją i bez ilustracji?--Majonez truskawkowy (dyskusja) 23:31, 28 mar 2014 (CET)

Odpowiedźedytuj kod

Rzeczywiście przypomniało mi się, że wcześniej były rozgrywane jakieś zawody, jednak ja mówię o tych z marca i po prostu nie mam takich informacji czy to była ta sama impreza (te styczniowe mogły być zaliczane do MN 2013). Dlatego z powodu niedostatecznych danych jeszcze nie będę nic uzupełniał.

Michnar (dyskusja) 15:31, 8 kwi 2014 (CEST)

Stephan Leyheedytuj kod

Cześć, w przypadku nazwiska tego skoczka właściwie tylko FIS (i to na pewno od niedawna) stosuje pisownię "Leihe". Inne źródła i niemiecka wiki podają "Leyhe". Spróbuję się skontaktować z kimś z FISu, skąd wzięła się zmiana i czy są na 100% pewni. Gdybyś mógł również do kogoś napisać, byłbym wdzięczny. Zawsze większa szansa, że komuś odpiszą :) → Snoflaxe (dyskusja) 15:26, 6 lip 2014 (CEST)

Mistrzostwa Krajoweedytuj kod

Cześć. Mógłbyś podać link do wyników z krajowych mistrzostw z tego sezonu. Kiedyś mi podawałeś na zeszły rok, ale nie mogę tego znaleźć;/ Jaroz86 (dyskusja) 14:23, 21 sie 2014 (CEST)

Hej! Bułgarzy wypuścili ostatnio takie coś na stronie swojego związku i są tam wyniki mistrzostw Bułgarii w skokach z ostatnich 2 sezonów - w plikach nazwy poszcz. kategorii wiekowych są różne, ale co do zasady medalistów najstarszej kategorii wiekowej traktują tam jak medalistów seniorskich, niezależnie od tego jak kategoria ta jest opisana w pdf'ie (nie wiem czemu się tak bawią, zamiast nazwać to po ludzku, ale mniejsza z tym). 99kerob (dyskusja) 16:10, 3 paź 2014 (CEST) To teraz czas na Rumunię - u nich mistrzostwa w Rasnovie na tym nowym kompleksie rozgrywane są latem od 2011 roku co roku (tegoroczna edycja właśnie trwa, dzisiaj na skijumping.pl powinien się pojawić mój news dot. konkursu drużynowego mężczyzn i mikstu, indywidualny kobiet+juniorzy są jutro, a mężczyzn w niedzielę), zimą była edycja w 2012 roku, a w 2013 roku ([3]) i 2014 (tu będzie źródło w dzisiejszym newsie) były odwołane z powodu pogody (brak śniegu i te sprawy). Przed wybudowaniem tego kompleksu mistrzostwa też były (i letnie i zimowe, ale nie wiem od kiedy letnie), ale dla starszych lat mistrzowie są szczątkowi (wrzucałem to na skisprungschanzen.com swego czasu, ale wszystko, albo przynajmniej większość już chyba wrzucałeś), a nowsze, z racji na brak obiektów, odbywały się w różnych dziwnych miejscach - np. któraś z edycji była w Zakopanem (źródła do tej wrzucałem na skisprungschanzen, nie wiem czy jeszcze działają), a inna gdzieś w Austrii (bodaj Villach), ale ciężko w ogóle coś konkretnego tu wygrzebać. I z innej beczki - gdzie w tym artykule dot. letnich mistrzostw Ukrainy znalazłeś informację, że konkurs na K-75 był juniorski, bo jakoś mi to musiało umknąć jak pisałem (całkiem możliwe, czasem człowiek pomija oczywistości - wyjaśniałoby to obsadę medalistów)? Jeżeli faktycznie tak było to zimą w tym roku musiało być dokładnie tak samo, trzeba by było poprawić. 99kerob (dyskusja) 17:09, 24 paź 2014 (CEST) Faktycznie, umknęło mi - dobrze, że ktoś to czyta i weryfikuje ;). A Rumuni już , ale to pewnie już widziałeś. 99kerob (dyskusja) 21:11, 24 paź 2014 (CEST) Dzisiaj były zaległe mistrzostwa Estonii - [4], ale nie chce mi się grzebać w tabelkach, więc podrzucam :P. 99kerob (dyskusja) 21:57, 27 gru 2014 (CET)

Matka Maria Teresaedytuj kod

Cześć! Widziałam to i zareagowałam w dyskusji RadLesa (autora pierwszej wersji hasła). To jest forsowanie czegoś, co ja sprawdzałam w wielu dobrych źródłach -> popatrz na przypisy (są moje). Najgorzej, że spod IP i to podstępnie ;) Przejrzałam wiele poważnych źródeł, bez porownania lepszych jakościowo od tych, które są podane w prośbach do adminów i które były pierwotnie w bibliografii. Forma "Wisińska" zdarza się w źródłach amerykańskich, ale jest o wiele rzadsza (wręcz wyjątkowa) niż "Wysińska/Wysinski" (norma w słownikach, leksykonach, źródłach zakonnych i ważnych dla beatyfikacji). W ogóle pierwotnie w artylule zgłoszonym do Czywiesza nie było mowy o Wysińskiej, zanim nie zaczęłam rozbudowywać hasła! Dopiero jak wprowadziłam dane o niej za innymi pracami, zaczęło się zmienianie, które trwa. Będę obserwować próby zmian na gorsze w tym haśle ;) Na razie. Święci czy sługi boże to nie jest mój konik, ale jak udało mi się wyprostować hasło do poziomu, który mnie w miarę satysfakcjonuje i w którym widać, czemu ktoś niewysokiej rangi (bo to nie jest święta), jest encyklopedyczny, to trudno to teraz puścić na żywioł.

PS: Czy to Ty? ;) [5] Masz fantastyczny głos! Zgłoś się do Wikiradia :D Czekałam na Twoje hasła przy TT dotyczących Paragwaju i Australii, ale się nie doczekałam. Marencja (dyskusja) 20:49, 18 wrz 2014 (CEST) Oj, pomyliłeś mi się z Bonvolem. Bez urazy! Przeciez inne nicki macie. Ale może Twój głos też jest brylantowy. Marencja (dyskusja) 20:57, 18 wrz 2014 (CEST) Biedny Bonvol ;) OK, będę patrzeć na zmiany w haśle, szczególnie te małe i zaciemniające hasło. Nie ma sensu wypisywać 5-6 form imion czy nazwisk innych osób poza bohaterem hasła, spotykanych w różnych źródłach, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Tym bardziej, że mamy dwa imiona zakonne, świeckie imię i nazwisko oraz daty życia. Podaje się najczęściej spotykane w poważnych źródłach, nie prasie religijnej czy jakichś publikacjach zbiorowych. Powiedz sam, jak by to wyglądało w haśle (Maria) Anna (Róża, Rose, Rozalia) Wysińska/Wysinski/Wisińska/Wisinska (1850-1917)? Przesadyzm Marencja (dyskusja) 21:10, 18 wrz 2014 (CEST)

EKedytuj kod

Dlaczego skierowałeś do EKa Wikipedysta:Wikamarcinkowska/brudnopis? NIe widać naruszenia praw, nie widać szkalowania itp. W brudnopisie można głupoty pisać, widać, że ktoś się uczy. Jeżeli zobaczyłeś powód, podawaj w opisie EKa. {{ek|narusza dobre obyczaje/szkaluje osoby/ujawnia dane}}. Ciacho5 (dyskusja) 21:34, 16 lis 2014 (CET)

PŚ 2014/15edytuj kod

Witam, jaka będzie tabelka do klasyfikacji generalnej-ta nowa z 2013/14 czy z podobnych, jakie były w artykułach o LGP? --Andrzej94 (dyskusja) 12:47, 21 lis 2014 (CET)

Jan Maturaedytuj kod

Gotowe. Mam tylko nadzieję, że nie naraziłem się historykom ;) Pozdrawiam → Snoflaxe (dyskusja) 22:05, 29 lis 2014 (CET)

Ad:Michaił_Porieczenkowedytuj kod

Ad:Michaił_Porieczenkow

Masz rację, dzięki. Komentarz napisze bezpośrednio do autora zamiast umieszczać w dyskusji do artykułu. Pozdrawiam Jórczak (dyskusja) 15:01, 8 gru 2014 (CET)

Odp:Tomasz Terleckiedytuj kod

Odp:Tomasz Terlecki

Hej. Ja też mam opory, ale jednak wstawiłem szablon na stronę dyskusji. Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 12:49, 10 gru 2014 (CET)

Bartłomiej Majzeledytuj kod

Co rozumiesz przez „nieodpowiednie źródło”? Nieoficjalne archiwum audycji jest dostępne w internecie. � (dyskusja) 21:23, 10 gru 2014 (CET)

Odp:Wikipedystka:Marycha80/MetabrudnopisA/Infoboksyedytuj kod

Odp:Wikipedystka:Marycha80/MetabrudnopisA/Infoboksy

Te szablony nie znajdują się w kategorii Infoboksy - wyścigi. A w tabeli zostały dodane do wyścigów ze względu na dążenie na ograniczenie liczby kolorów. Jeżeli uważasz, że jest to błędne, to nie krępuj się - wydziel osobny dział w tabeli. Marycha80 (quaere) 12:54, 17 gru 2014 (CET)

Ok, to przenieś, jak uważasz, że byłoby ok. Marycha80 (quaere) 13:05, 17 gru 2014 (CET)

Botedytuj kod

Cześć, nie wiem czy obserwujesz swoje zgłoszenie. Tutaj masz listę haseł. Pozdrawiam, Einsbor (dyskusja) 18:02, 22 gru 2014 (CET)

Inselbergschanzeedytuj kod

Cześć, dzięki za zgłoszenie. Na szybko poprawiłem :) → Snoflaxe (dyskusja) 23:06, 23 gru 2014 (CET)

Łączenie historii zawsze robi sieczkę w rejestrze. Kiedyś chyba trzeba było ją łączyć tak czy siak, a nie jestem już chyba zbyt na bieżąco z techniczno-administracyjnymi sprawami :P Dzięki za info, niedługo poprawię. Przywrócę historię tego hasła na swoje miejsce, a historia Inselbergschanzen pozostanie w obecnym haśle, co myślisz? → Snoflaxe (dyskusja) 22:46, 25 gru 2014 (CET) Obczaj czy jest ok. Wydaje mi się, że powinno być :) → Snoflaxe (dyskusja) 23:28, 26 gru 2014 (CET)

63. TCSedytuj kod

Witaj! Dzisiaj wprowadziłem uzupełnienie informacji o tegorocznym turnieju. Jak mam dalej postępować, tzn. wstawianie wyników, pary KO, klasyfikacje? Zrobić to jak wyglądają poprzednie, czy podzielić na konkursy? --Andrzej94 (dyskusja) 15:41, 25 gru 2014 (CET)

Podziękowanie za walkę z wandalizmemedytuj kod

Witaj. Przyjmij proszę ten medal Justyniana w podzięce za spostrzegawczość i za walkę z wandalizmem. Są dni, kiedy tracę prawie godzinę, na poprawianie błędnych wpisów do artykułów. Pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego, zdrowia i zaparcia w edytowaniu artykułów w Wikipedii w 2015 roku :)Bogdan Starościak Pogadajmy 18:18, 31 gru 2014 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Barcival/Archiwum" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy