Dyskusja wikipedysty:BartekPtaszyński


Dyskusja wikipedysty:Ptaq w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:BartekPtaszyński) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Odp.edytuj kod

Witaj. Puchar Świata w biathlonie 2009/2010 - klasyfikacje#Sprint – w ten sposób. W tym konkretnym haśle występuje pewien techniczny problem, gdyż mamy dwie sekcje o tym samy tytule Sprint i link siłą rzeczy prowadzi do tej pierwszej (klasyfikacji mężczyzn). Czy da się zalinkować bezpośrednio do sprintu kobiet – nie wiem, na to jestem za słaby ;) Najłatwiej chyba rozróżnić nazwy sekcji. Co do ewentualnego medalu – dobre hasło powinno poza tabelami mieć wstęp i jakiś opis a nie same tabelki, tutaj nawet nazwa ogranicza do tabel, więc jest to trudne. Dla mnie sam ewentualny brak czerwonych linków jest wartością samą w sobie, ale nie wszyscy mają taki pogląd. A generalnie to uważam, że obecny stan hasła najlepszy, i de facto rozbudowa pod kątem medalu może utrudnić korzystanie z tabelek, ot taki paradoks. Bodajże Yusek rzucił kiedyś pomysł, żeby wprowadzić jakąś inną metodę oznaczania list (takich haseł, gdzie sama lista jest właśnie wartością samą w sobie), i to by do tego pasowało. No ale nie wiem czy ta koncepcja będzie miała jakieś rozwinięcie w przyszłości (ja byłbym na tak, z resztą znam kilka haseł, które są warte oznaczenia a nie pasują do żadnego z dotychczas nadawanych oznaczeń). Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 16:16, 25 kwi 2010 (CEST)

A jednak człowiek uczy się całe życie. W tym przypadku zalinkować do klasyfikacji sprintu kobiet można tak: Puchar Świata w biathlonie 2009/2010 - klasyfikacje#Sprint 2. Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 17:39, 11 maj 2010 (CEST)

Senatorowieedytuj kod

Cześć. Z senatorami sprawa jest trochę łatwiejsza, bo na kadencję to 100 nazwisk plus parę uzupełniających, można więc zrobić w indywidualnych polach (en wiki i chyba de wiki mają europosłów tak samo [1], mnie się jednak wydaje, że przy tak dużej liczbie nazwisk staje się to nieczytelne). Co do parametrów - imię i nazwisko, komitet wyborczy (2007), aktualny klub parlamentarny, okręg wyborczy, liczba głosów (ze sztywnymi spacjami), ewentualnie procent głosów. Dla tabeli źródło jedno wystarczy - oficjalny protokół z wyborów (publikator) + strona PKW, dodatkowe refy dla senatorów wybranych w wyb. uzupełniających (publikator z wynikiem wyborczym plus data ślubowania). Plus tabelka dla zmian mandatów. Powodzenia (w razie czego przejrzę, bo listy po 1989 mam chyba wszystkie w obserwowanych). :) Elfhelm (dyskusja) 18:46, 28 kwi 2010 (CEST)

PUAedytuj kod

[2] Ja co prawda już dawno pokończyłem wszelakie szkoły ;) ale PS. jako 14-latek (ur. styczeń 96) chyba idzie do liceum za dwa lata ;) Pzdr, Nedops (dyskusja) 18:38, 8 maj 2010 (CEST)

artykuły sportowe a medaledytuj kod

Witaj. Doprowadzić do medalu z pewnością można, ale jest to trudne. Przede wszystkim dlatego, że należałoby opisać mozliwie szeroko otoczkę danego biegu, przewidywania, faworytów bukmacherów, komentarze zawodników/trenerów przed i po starcie itp itd O znalezienie do tego wszystkiego źródeł jest teraz z pewnością znacznie trudniej niż w dniach gdy dane zawody są rozgrywane. Tabelka z wynikami już jest, można ewentualnie (można w formie tabelki, można w formie tekstu) opisać przebieg zawodów, kto prowadził po którym strzelaniu itp Warto chyba również opisać kto w takim biegu startuje i dlaczego, przy okazji wyjaśniając przydział numerów startowych. Tyle, że jest już kilka miesięcy po biegu i doskonale zdaję sobie sprawę, że o źródła może nie być łatwo. Sam przerabiałem to niedawno z tym hasłem, w końcu jakoś się udało, więc trzeba przysiąść do googla i coś pewnie da się znaleźć. Co do hasła o klasyfikacjach, to to chyba jeszcze trudniejsze zadanie. Hasło o pś ma medal, w artykule z klasyfikacjami mamy właściwie same tabelki, co z resztą nie dziwi ;) Fajne hasło, ale z odznaczeniem może być problem, bo dopisywać na siłę jakiś wstęp to chyba nie jest dobry pomysł. Co do kategorii – jeżeli w takiej kategorii miałyby się znaleźć tylko hasła opisujące sezon 2009/10, to lepszym rozwiązaniem jest sezon 2009/2010 w biathlonie. Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 20:03, 8 maj 2010 (CEST)

edycjeedytuj kod

Witaj Zrobiłeś revert w artykule Majowie i bardzo dobrze ( takie osoby powinny byc blokowane ale że to był dynamiczne IP to ok) ale sprawdzaj dokładnie w takich przypadkach wszystkie edycje żartownisia. Pozostawiłeś jego poprzednią edycje [3] co równiez było wygłupem/wandalizmem. Twoje edycje sa automatycznie zatwierdzane jako przejrzane więc po Tobie może nikt nie sprawdzać cofniętych przez Ciebie edycji i ...pozostaje wandalizm w treści.:) Pozdrawiam Adamt rzeknij słowo 19:50, 11 maj 2010 (CEST)

nickiedytuj kod

konto do wandalizmów, pousuwane. w zasadzie prosić o zmianę nazwy sie powinno, ale wkład wskazywał ewidentnie na konto do wandalizmów. maikking dyskusja 19:09, 14 maj 2010 (CEST)

Biathlon na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 - bieg masowy mężczyznedytuj kod

Fakt, rywalizację możnaby jakoś opisać tekstem, pewnie da się wyszukać w necie trochę statsytyk, najszybsze czasy kolejnych kółek, kto najmniej czasu stracił na strzelnicy (pewnie Eder :P) itp W to wwszystko jeszcze wplątać jeszcze jakieś zdanie nt Sikory (tu będzie pewnie dość łatwo o źródła), może z jego wypowiedzią przed albo po zawodach. Warto może przy okazji wspomnięc, że np. Hurajt nigdy nie zajął wyższego niż 3. miejsca w pś i jakieś tego ciekawostki (Bjørndalen skończył kiedyś masówkę na gorszym miejscu niż w Vancouver?). Nedops (dyskusja) 15:37, 15 maj 2010 (CEST)

Dyskusja:Magdalena Grzywaedytuj kod

Witam

Dyskusja:Magdalena Grzywa - nie nie jest. Jest tabelka w HTMLu, a nie infoboks stosowany na wikipedii. Zauważ różnicę. PMG (dyskusja) 15:47, 17 maj 2010 (CEST)

ponieważ nie sposób znaleźć wszystkie artykuły z tymi tabelkami. A tam nie sposób. Poczekaj. PMG (dyskusja) 21:34, 17 maj 2010 (CEST) Kategoria:Zawodnik zima infobox do wstawienia - tutaj masz wszystkie hasła z kategorii Biathloniści i Biathlonistki które nie miały infoboksu "zawodnik zima" lub "medalista". Jak byś chciał skoczków narciarskich na przykład to też powiedz to znajdę. PMG (dyskusja) 22:23, 17 maj 2010 (CEST)

Lista hrabstw w stanie Rhode Islandedytuj kod

Hej

Pogadałem z autorem tej animacji która jest użyta w tym haśle. On mówi że spokojnie może zrobić tłumaczenie, jeżeli dostanie teksty. Jeżeli byś przygotował tłumaczenie tego to można mu podesłać. PMG (dyskusja) 22:46, 19 maj 2010 (CEST)

Tak to sobie wyobrazam. On nie zna polskiego, ale zna angielski. Więc będzie po prostu zamieniał ciąg znaków angielskich na ciąg znaków po polsku, przy tym samym obrazku. PMG (dyskusja) 18:57, 26 maj 2010 (CEST)

Glagow i Pylewaedytuj kod

Witaj, wycofałem Twoje EK-i z przekierowań Martina Glagow i Olga Pylewa. Zawodniczki te przez wiele lat startowały pod tymi nazwiskami i chociaż obecnie nic nie linkuje do tych przekierowań, to należy je jednak zostawić, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że ktoś będzie ich szukał pod nazwiskami panieńskimi. Mało osób (oprócz kibiców biathlonu) zapewne wie, że dawna Glagow i obecna Beck to ta sama osoba. Spojrzy na jakieś stare listy wyników, będzie chciał coś o zawodniczce przeczytać i będzie miał trudności ze znalezieniem. A tak wyszukiwarka od razu skieruje go do odpowiednich artykułów. Pozdrawiam Bukaj (dyskusja) 14:22, 1 cze 2010 (CEST)

Lenaedytuj kod

Dlatego :-) Z porównania ostatniej przejrzanej wersji z wówczas ostatnią wynikło, że zmieniło się niewiele. Jak widać, czasami nie jest to najlepsza metoda... Cancre (dyskusja) 16:49, 2 cze 2010 (CEST)

Dyskusja wikipedysty:Aerischanti o niebieskim bursztynieedytuj kod

Chyba jednak trzeba zaznaczać, że art jest tłumaczeniem z innej Wiki, coś mi się kojarzy, że licencja nas do tego zmusza. Ciacho5 (dyskusja) 23:54, 2 cze 2010 (CEST)

 • A to, że nie w przypisie to masz rację. Szablonu nie pamiętam, wydaje mi się najwygodniejsze wspomnienie w pierwszym opisie zmian. Ciacho5 (dyskusja) 00:01, 3 cze 2010 (CEST)

Stany Zjednoczone na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010edytuj kod

Sorry, ale przypisy w artykule są, nie rozumiem dlaczego napisałeś, że ich nie ma. Pisak BJ (dyskusja) 14:44, 4 cze 2010 (CEST)

Admin?edytuj kod

Jako, że mamy ostatnio "modę na adminów sportowych ;): zastanawiałeś się czy nie warto w (niedalekiej) przyszłości wystartować na PUA? Pzdr, Nedops (dyskusja) 14:16, 6 cze 2010 (CEST)

W porządku ;) Pamiętaj, że żaden admin nie jest wszechwiedzący :P Jak będziesz w przyszłości chciał to wrócimy do tematu :) Pzdr, Nedops (dyskusja) 20:31, 6 cze 2010 (CEST)

Włodzimierzedytuj kod

A da się odznaczyć ? :) Nigdy się z tym nie spotkałem, jedyny przykład odznaczenia widziałem, gdy jeden z adminów eksperymentował z usuwaniem wersji w historii edycji strony. Nie ma problemu z edycją, takie oznaczenia mi się też zdarzały przy szybkim rewertowaniu. Jest rewert, czysta sytuacja. Jednak jeśli ktoś mnie poprawi z kwestii technicznych, to mea culpa. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 09:30, 12 cze 2010 (CEST)

Ano właśnie, odznaczenie jest niemożliwe. Zgadza się, możliwe jest ukrycie wersji, musi to być jednak sytuacja wyjątkowa (np. naruszenie czyichś dóbr osobistych itp.). Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 19:56, 12 cze 2010 (CEST) Odznaczenie jest możliwe ;) Na samym dole artykułu mamy menu "Oznacz tę wersję", jeżeli chcemy odznaczyć, to klikamy w tzw. ptaszka między słowami Status i przejrzana i odznaczamy daną wersję. Nedops (dyskusja) 20:39, 14 cze 2010 (CEST)

PUAedytuj kod

Dzięki. Mam wielką nadzieję, że usprawni nam to pracę w dziedzinach naszych zainteresowań. Pozdrawiam :) Alfons6669 (dyskusja) 18:32, 12 cze 2010 (CEST)

Re: kryteria encyklopedycznościedytuj kod

Witaj! To nie byłem ja ;) Aczkolwiek w dyskusji się wypowiadałem :) Właściwie to dyskusja skończyła się chyba bez wiążących wniosków, może poza tym (wg mnie oczywistym), że generalnie należy analogicznie korzystać z kryteriów dotyczących skoczków. Oczywiście można popracować nad kryteriami, choć wydaje mi się, że jakiś ogromnych problemów z tym, w poczekalni był kiepsko uźródłowiony Abdel Frasheri oraz zgłoszona przeze mnie Shelley Glover, więcej wątpliwych przypadków nie pamiętam, aczkolwiek rzecz jasna kryteria nie zaszkodzą. Ja troszkę straciłem zapał co do pracy nad kryteriami, kryteria dotyczące lekkoatletów ugrzęzły w martwym punkcie, a każda z propozycji dotycząca ogólnie sportowców spotykała się ze zdecydowanie negatywną reakcją społeczności (łącznie z moim pomysłem). Jest ten problem, że kryteria dotyczące sportowców w zimowych dyscyplinach są dość liberalne, a nasza wiki skręciła w nieco bardziej delecjonistyczną stronę, i może być problem z przegłosowaniem kryteriów. Jeżeli jednak masz ochotę możemy nad takimi kryteriami popracować, aczkolwiek zwykle to trochę trwa :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 20:36, 14 cze 2010 (CEST)

nazwa uzytkownikaedytuj kod

nie da się usunać konta na Wikipedii. Co do innych wiki to zaloguj się tam na nowe konto bo to twoja przegladarka pamięta, że ma użyć starego konta. masti <dyskusja> 20:54, 15 cze 2010 (CEST)

Odp:puchayr kontynentalne itpedytuj kod

Odp:puchayr kontynentalne itp

Witaj. Zasadniczo infoboksy powinny zawierać najważniejsze osiągnięcia i najistotniejsze informacje dotyczące danych osób. Myślę, że wstawianie informacji dotyczących osiągnięć w ramach PK zależy od całokształtu osiągnięć danego zawodnika. Przykładowo dla Marcina Bachledy zwycięstwa tych zawodów, podium czy zwycięstwo w klasyfikacji generalnej są najważniejszymi osiągnięciami w karierze, więc mimo niezbyt wysokiej rangi tych konkursów, informacja w infoboksie Polaka moim zdaniem powinna się znaleźć. Natomiast w przypadku Janne Ahonena takich informacji do infoboksu bym nie wstawiał (o ile by takie osiągnięcia miał), ponieważ byłyby one niczym w porównaniu do jego pozostałych zdobyczy. Pozdrawiam Alfons6669 (dyskusja) 10:50, 16 cze 2010 (CEST)

Bukatyedytuj kod

Sprawa zupełnie inna od Kostrowickiego. Szczerze nie wiem. Z pewnością współczesne tytuły naukowe mają się nijak do XIX wieku. Jeśli chcesz to zgłoś na DNU, ale pozwól że ja nie zabiorę głosu w tej dyskusji Lancelot (dyskusja) 23:31, 18 cze 2010 (CEST)

PUAedytuj kod

Dziękuję pięknie, mam nadzieję korzystać rozsądnie :) . Pozdrawiam! TR (dyskusja) 23:39, 21 cze 2010 (CEST)

Podziękowanieedytuj kod

Dzięki, że przeniosłeś stronę Godło Reunionu. Już teraz wiem, jak sama to mogę zrobić, tak, że w przyszłości nie będęzawracać głowy Pozdrawiam Mzmona (dyskusja) 00:26, 22 cze 2010 (CEST)

Odp:Mane, tekel, faresedytuj kod

Odp:Mane, tekel, fares

Jest OK, a swoje uwagi przedstawiłem autorowi. Znasz to: Uczta Baltazara - Uczta się sami :-) Albertus teolog (dyskusja) 15:46, 23 cze 2010 (CEST)

Reprezentacja wyspy Saaremaa w piłce nożnejedytuj kod

Przeniosłem do poczekalni. Więcej takich jest. Ankry (dyskusja) 23:25, 23 cze 2010 (CEST)

re:Lista zamieszkałych wysp Chorwacjiedytuj kod

Nie do końca przekonuje mnie ta lista, ale przeciw nie będę głosował. Aotearoa dyskusja 19:48, 24 cze 2010 (CEST)

DAedytuj kod

Jest bjuty :) O to właśnie chodziło. Pierwszy zagłosuję za. kićor wrzuć jakiś txt! 12:38, 26 cze 2010 (CEST)

Wikipedia:Kawiarenka/Nazewnictwo#Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskichedytuj kod

Witaj. Poddałem pod dyskusję w kawiarence sprawę nazewnictwa zawodów letniego Pucharu Kontynentalnego. Czy mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat? Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam → Alfons6669 (dyskusja) 15:57, 26 cze 2010 (CEST)

re: redaktoredytuj kod

Dzięki za info, ale chyba jeszcze nie spełniam warunków. Nie wiem nawet ile mam tych edycji w artykułach :P Ania294 (dyskusja) 21:40, 26 cze 2010 (CEST)

takie tamedytuj kod

Dzięki :) Pozdrawiam--Thorongilion (dyskusja) 21:54, 26 cze 2010 (CEST)

szablonedytuj kod

Przeniosłem pod nazwę {{Puchar w biathlonie infobox}}. Przy okazji został zestandaryzowany. Do ustalenia zostały właściwie tylko kolory. ~malarz pl PISZ 23:58, 26 cze 2010 (CEST)

Trzeba było też przenieść dokumentację. ~malarz pl PISZ 20:29, 27 cze 2010 (CEST)

Aldivariaedytuj kod

Usunąłem Twój artykuł z uwagi na jego nieencyklopedyczny i reklamowy charakter. Pozdrawiam Astromp (dyskusja) 20:07, 27 cze 2010 (CEST)

Stany Zjednoczone na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010edytuj kod

Co(ś) jeszcze należałoby dodać i/lub poprawić we wstępie, aby nadawało się do LnM? TAMM ---> Konwersacja(patrz) 17:22, 29 cze 2010 (CEST) Drobna poprawka. TAMM ---> Konwersacja(patrz) 17:24, 29 cze 2010 (CEST)

Tytuł z błędemedytuj kod

Zwracam się do Ciebie jako do autora artykułu Lista zamieszkałych wysp Chorwacji. Tytuł zawiera błąd - wyspy nie mogą być "zamieszkałe" - mogą być wyłącznie "zamieszkane". Zamieszkały to może być gdzieś człowiek (Jan Kowalski, zamieszkały w Warszawie, przy ul. Nowy Świat 23). Trzeba przenieść artykuł pod poprawny tytuł Lista zamieszkanych wysp Chorwacji, a następnie poprawić błąd na wszystkich linkujących do niego stronach. Pozdrawiam, Tilia (dyskusja) 09:52, 1 lip 2010 (CEST)

Wikiprojekt:Igrzyska olimpijskieedytuj kod

Witaj! Zapraszam Cię do udziału w Wikiprojekcie:Igrzyska olimpijskie. Dzięki wspólnym działaniom możemy znacząco rozwinąć artykuły z terminologii igrzysk. Gdy podejmiesz decyzję pozytywną, wklej proszę ten szablon: User projekt igrzyska olimpijskie. Pozdrawiam! Kubar (dyskusja) 20:27, 1 lip 2010 (CEST)

Odp:Wikipedia:Propozycje do List na medal/Stany Zjednoczone na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010edytuj kod

Odp:Wikipedia:Propozycje do List na medal/Stany Zjednoczone na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010

Jak skończy się głosowanie nad przyznaniem medalu temu hasłu (albo wcześniej), to mam zamiar zająć się Polską. Wszelka pomoc, zwłaszcza w części tekstowej (wstęp itp.), bardzo mile widziana. TAMM ---> Konwersacja(patrz) 21:29, 1 lip 2010 (CEST)

Przeniesienie z dyskusji strony głównejedytuj kod

To jest czystej wody hoax... Właśnie pisałem ostrzeżenie przed blokadą. Viatoro (dyskusja) 19:44, 4 lip 2010 (CEST)

Re: reprezentacje w skokachedytuj kod

Hej. :) Jestem autorem większości haseł na temat reprezentacji, ale nie jestem pomysłodawcą samego schematu. Pierwszym hasłem z tej kategorii było oczywiście hasło o reprezentacji Polski, a napisał je Walther. Osobiście myślę, że lepiej pozostawić tak jak jest. W końcu w hasłach biograficznych niejednokrotnie jest bardzo podobnie. ;) Zresztą mam zamiar (po zakończeniu obecnych prac na Wikipedii) powoli dopracowywać hasła o reprezentacjach i wtedy na pewno w żadnym z haseł infobox nie będzie dłuższy od całego arta. :) Szoltys [DIGA] 19:30, 8 lip 2010 (CEST)

Piczedytuj kod

Nie ma go w bazie pzla, jak na moje wygłup, usunięty już po raz trzeci dziś, jeszcze raz się pojawi w takiej formie to zabezpieczę przed utworzeniem. Nedops (dyskusja) 19:38, 8 lip 2010 (CEST)

Jak zwykle ktoś mnie uprzedził :) Ale dzięki za czujność. Nedops (dyskusja) 21:40, 8 lip 2010 (CEST)

Odp:25 Wikipedia:Propozycje do List na medal/Stany Zjednoczone na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010edytuj kod

Odp:25 Wikipedia:Propozycje do List na medal/Stany Zjednoczone na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010

Pozwolę się wtrącić, bo ja od paru dni wziąłem się za Polskę na ZIO 2010 (tutaj). Gdybyś miał czas i ochotę pomóc w rozbudowie części tekstowej byłbym wdzięczny. Tabelki dokończę już sam, ale prawdę mówiąc nie mam zbytnio pomysłu co mogłoby się jeszcze znaleźć w części tekstowej. 99kerob (dyskusja) 11:23, 15 lip 2010 (CEST)

Odp:40 re:Polacy na ZIO w Vancouveredytuj kod

Odp:40 re:Polacy na ZIO w Vancouver

Miałem właśnie zamiar pododawać takie krótkie wstępy przed poszczególnymi dyscyplinami ;). Co do premii, to tutaj masz informacje o premiach, jakie dostali nasi medaliści i trenerzy. 99kerob (dyskusja) 10:55, 16 lip 2010 (CEST)

Już nawet dodałem te wstępy w sekcjach o biathlonie, biegach narciarskich i bobslejach. Jak będziesz miał czas to zerknij i oceń, czy tak może być. 99kerob (dyskusja) 16:48, 16 lip 2010 (CEST)

Re:dwa artykuły o tym samymedytuj kod

Witaj! Niestety większość wikipedystów nie ma takich skrupółów jak Ty i skopiowałaby bez zastanowienia :) Myślę, że jest to na tyle mały fragment, że wystarczy to opisać w opisie zmian. Nedops (dyskusja) 19:38, 20 lip 2010 (CEST)

Re:Eminemedytuj kod

Witaj. Eminem i Roddick mają przodków, którzy wyemigrowali do USA z Anglii. Sugerowałem się en Wiki.

Źródło z en Wiki odnośnie Eminema: [4] Pozdrawiam, El Matador uderz w stół 18:44, 23 lip 2010 (CEST)

PRLedytuj kod

Nie rozumiem powodów wycofania mojej edycji. Chyba nikomu nie zależy na tym, by wikipedia stała się "czerwona". Zresztą "marionetkowy" pasuje do opisu ustroju PRL.

Re: kategoryzacja LGPedytuj kod

Witaj. Dobre pytanie. ;) Myślę, że kategoria "2010 w sporcie" będzie lepsza - bardziej logiczna i mniej kontrowersyjna. Wielu użytkowników mogłoby się zdziwić widząc hasło o Letniej Grand Prix w kategorii dot. sportów zimowych mimo, że skoki niewątpliwie do takowych się zaliczają. No, ale lepiej byłoby spytać jeszcze innych osób (może w dyskusji wikiprojektu?:>), bo to poważna sprawa. :) Szoltys [DIGA] 19:46, 12 sie 2010 (CEST)

Wikipedysta:Ptaq/portaledytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:07, 14 sie 2010 (CEST)

Turniej Czterech Narodów w skokach narciarskich 2010edytuj kod

Cześć. Około trzy miesiące przed rozpoczęciem Letniego Grand Prix okazało się, że jednak nie odbędzie się konkurs w Pragelato i turniej składać się będzie z trzech konkursów, choć od października wszystko wskazywało na to, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Tutaj widzimy nazwę Turniej Narodów, ale tutaj w liście PDFów nadal widnieje Turniej Czterech Narodów - czyli sam FIS nie ma określonej wersji. Jeżeli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, to w następnych latach powinny odbywać się normalnie cztery konkursy, więc nazwa prawdopodobnie będzie dotyczyć tylko tegorocznej edycji (zobaczymy w przyszłym roku). Ponieważ obie nazwy mogą być używane, utworzyłem przekierowanie Turniej Narodów w skokach narciarskich i myślę, że to powinno wystarczyć. Przecież w sezonie 2007/2008 konkurs Turnieju Czterech Skoczni został przeniesiony z Innsbrucka do Bischofshofen (tam odbyły się 2 konkursy), a zmienianie nazwy na Turniej Trzech Skoczni czy Turniej Skoczni wydaje się absurdalne. Jeżeli jednak nie zgadzasz się ze mną, to może rozpocznij dyskusję w Kawiarence pod stolikiem z nazewnictwem i wtedy z pewnością więcej osób wyrazi swoje opinie. Pozdrawiam → Alfons6669 (dyskusja) 13:55, 21 sie 2010 (CEST)

Poprawione. → Alfons6669 (dyskusja) 15:46, 24 sie 2010 (CEST)

Wikiprojekt:Sportedytuj kod

Witaj! Oczywiście, że warto, pomysł był wielokrotnie przywoływany, ale nikt go jeszcze w życie nie wcielił. Dużo spraw załatwiają co prawda bardziej szczegółowe projekty, ale jednak czasami przydałaby się taka platforma komunikacji z innymi wikipedystami edytującymi hasła sportowe na wiki. Wyzwań jest dużo (nazewnictwo, braki), pracy nam nigdy nie zabraknie, a tak to można to jakoś skoordynować. Nedops (dyskusja) 20:23, 22 sie 2010 (CEST)

Pozwolę się wtrącić do rozmowy :p. Sam ostatnio zastanawiałem się nad utworzeniem takiego wikiprojektu. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i taki wikiprojekt zdecydowanie się nam przyda. W miarę możliwości postaram się pomóc w rozruszaniu tego świeżego projektu ;). 99kerob (dyskusja) 10:19, 23 sie 2010 (CEST) Ja też się wtrącę bo uważam pomysł za bardzo dobry - szczególnie przydatny byłoby przy większych imprezach w celu koordynacji działań (najbliższą okazją będą Igrzyska Wspólnoty Narodów w Indiach). Gorąco popieram i deklaruję pomoc :) Kleszczu (dyskusja) 11:59, 24 sie 2010 (CEST) Utworzyłem odpowiednią stronę, zapraszam do współpracy ;). 99kerob (dyskusja) 12:01, 24 sie 2010 (CEST) Dziękuję za zaproszenie. Z przyjemnością skorzystam. Przystanis (dyskusja) 19:24, 24 sie 2010 (CEST)

Wikipedysta:Ptaq/szablonedytuj kod

Postaram się w weekend coś napisać. ~malarz pl PISZ 21:07, 27 sie 2010 (CEST)

Myślałem, że to inny szablon. Tak na szybko (o wyglądzie):
 1. Rozumiem, że szablon ma się nazywać "Zawody biatlonowe infobox" lub jakoś podobnie.
 2. Moim zdaniem należy utrzymać Wikipedia:Standardy infoboksu, czyli m.in. szerokość 250px
 3. ja bym kobiece umieścił ponad męskimi a nie obok
 4. linki do innych zawodów w sezonie powinny być w navboksie na dole, a nie w infoboksie
Jeżeli chodzi zać o technikalia (ukrywanie zbędnych części infoboksu) to się wypowiem (pomogę) jak sam szablon będzie w miarę pasował do moich :-) wyobrażeń o nim (tych umieszczonych powyżej). ~malarz pl PISZ 22:01, 27 sie 2010 (CEST)

pisowniaedytuj kod

Hej. Pamiętaj proszę o poprawnej pisowni: Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010, Mistrzostwa Świata 2010, ale zimowe igrzyska olimpijskie, igrzyska olimpijskie, olimpiada, zimowe igrzyska olimpijskie w 2010 roku, mistrzostwa świata w 2010 roku itp. Pozwoliłem sobie dokonać tego typu poprawek w Twoich medalowych listach dot. biathlonu. Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 22:42, 27 sie 2010 (CEST)

RE: Laura Dekker przypisyedytuj kod

Czy te przypisy to duży błąd, czy mogę zostawić tak jak jest, tylko następnym razem używać szablonu ?

Jeszcze jedna sprawa... czy mógłbyś wytłumaczyć mi w cytowaniu strony jak wpisać język ? wpisywałem również z {{lang}} np. i cały czas pisze, że zły kod języka... z góry dzięki za pomoc ;)Zwirek2201 (dyskusja) 18:10, 28 sie 2010 (CEST)

Odp. Artykuł Rokuedytuj kod

 • Jeśli chodzi o Listy na medal, mogłyby być one również zaliczone, to jest do rozważenia. Podniosłoby to ich prestiż. Sebk. let’s talk 22:21, 1 wrz 2010 (CEST)

Sporty zimoweedytuj kod

Cześć. Nie ma sprawy, w miarę posiadanego czasu będę uzupełniał wyniki z zawodów w dyscyplinach zimowych. Ma do Ciebie również prośbę, czy mógłbyś ujednolicić opracowane artykuły z Pucharu IBU, na wzór tego z 2009/2010. Chodzi mi głównie o umieszczenie szczegółowych startów Polaków, jak to jest w powyższym artykule. Przydałyby się również infoboksy na wzór tego z art. 2009/2010. Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 17:34, 3 wrz 2010 (CEST)

odpedytuj kod

skoro nie ma nigdzie dostępnego szczegółowego opisu to nie wiele można zrobić, trzeba czekać na jakieś źródło, no chyba że w książeczce jest opis to może służyć jako źródło, co do teledysku zwyczajny wpis do utworu x z drugiej płyty został zrealizowany teledysk to wszystko imho, nie ma co kombinować DX Dyskusja 21:09, 3 wrz 2010 (CEST)

Re: Witold Tatarczykedytuj kod

Przejrzałem archiwum strony na którą prowadził link ale niestety nic nie znalazłem. Widzę, że jednak zrobiłeś to bardziej skutecznie, ale na innej stronie. Pozdrawiam Astromp (dyskusja) 21:45, 3 wrz 2010 (CEST)

Dynastia Songedytuj kod

Witaj, Poprawię się, to mój pierwszy raz :) Pozdrawiam Zetpe0202 (dyskusja) 22:49, 4 wrz 2010 (CEST)

podpisedytuj kod

Hej, dopiero się uczę i pomyliły mi się trochę linki. Pzdr luccasj (dyskusja) 12:57, 5 wrz 2010 (CEST)

PŚ w biathlonieedytuj kod

Hej. Przeglądałem medalowe hasła biathlonowe i wydaje mi się, że przydałoby się kilka rzeczy poprawić: po pierwsze usunąć POViaste miejsca Polaków, pogrubienia polskich sportowców itp., po drugie poprawić ortografię: zamiast Mistrzostwa Świata - mistrzostwa świata; zamiast Igrzyska Olimpijskie - igrzyska olimpijskie; zamiast Igrzyska - igrzyska itp. Sam bym to zrobił, ale hasła są takich rozmiarów, że moja przeglądarka wysiada. ;) Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 10:59, 22 wrz 2010 (CEST)

ZIO 2010edytuj kod

Mógłbyś tutaj napisać krótki opis zawodów biathlonowych na ZIO 2010, podobnie jak to jest w przypadku innych dyscyplin? Z góry dzięki za pomoc! 99kerob (dyskusja) 18:06, 27 wrz 2010 (CEST)

Dzięki wielkie za pomoc! Gdybym jeszcze mógł o źródła prosić, to byłoby ekstra :P. 99kerob (dyskusja) 17:55, 5 paź 2010 (CEST) Jeszcze raz wielkie dzięki! I powodzenia na studiach ;). 99kerob (dyskusja) 16:00, 10 paź 2010 (CEST)

Wikipedia:Propozycje do List na Medal/Dyskografia Wu-Tang Clan/2edytuj kod

Witaj. Dodałem źródła do sekcji "występy gościnne". Może tak być? Tashi dyskusja 17:07, 7 paź 2010 (CEST)

Dyskografia Yeah Yeah Yeahsedytuj kod

Witaj! Czy mógłbym Cię prosić o zgłoszenie ewentualnych uwag co do listy Dyskografia Yeah Yeah Yeahs, która obecnie znajduje się w Warsztacie Panda?

Re:składy biathlonoweedytuj kod

Witaj, oczywiście zajmę się tym w miarę możliwośći i czasu. I mam jedno pytanie czy w artykule Puchar Świata w biathlonie 2010/2011 - Östersund 2010 zamieścić informację o zawodach testowych w których biorą udział jednocześnie i kobiety i mężczyźni(tzn. startują w jednym biegu)? Owy bieg odbywać się będzie dzisiaj od 18:30. PozdrawiamKubar (dyskusja) 17:54, 30 lis 2010 (CET)

Biathlonedytuj kod

Witam. Czemu zmieniłeś nazwisko biathlonistki? Ona nie nazywa się już Anna Carin Olfsson-Zidek tylko Anna Carin Zidek, gdyż w tym roku przejęła nazwisko po mężu odrzucając własne. malax5 (dyskusja) 15:13, 2 gru 2010 (CET).

I jeszcze jedno. W tamtym roku miałem czas żeby robić wszystkie miejsca punktowane. W tym roku na pewno tak nie będzie, więc jeśli będziesz robić te wyniki przez cały sezon to ok, ale jak nie to zostaw pierwszą dziesiątkę. Pozdrawiam. malax5 (dyskusja) 15:17, 2 gru 2010 (CET)
Transkrypcja

Mam nadzieję, że uporam się do wieczora:) Farary (dyskusja) 14:52, 3 gru 2010 (CET)

Znalazłam błąd w pisowni nazwiska Pisariewa (na tej stronie nazwisko ma formę męską, ale na rosyjskich portalach ewidentnie jest żeńska - Pisariewa) i drugie nazwisko - Marija Iwanowna. Zastanawiam się, czy też tu nie ma błędu. Iwanowna to patronimik. Czy nie chodzi tu o Mariję Iwanownę Sadiłową, która brała udział w zawodach w zeszłym roku? Możliwe, że patronimik na tym wykazie potraktowali jako nazwisko. Farary (dyskusja) 17:40, 3 gru 2010 (CET)

Tutaj informacja o tym, że Nadieżda Pisariewa "uciekła" z Rosji na Białoruś i ma ją reprezentować. A tu jej profil. Chyba powinno ją się wpisać pod flagę Białorusi i pod imię i nazwisko "Nadzieja Pisarawa", zostawiając przekierowanie z nazwy rosyjskiej na białoruską. Farary (dyskusja) 18:25, 3 gru 2010 (CET) Nie przegapiłam Twojego wczorajszego wpisu:) Chciałam już skończyć ręcznie poprawki w kategorii rosyjskich sportsmenek, żeby nie robić zamieszania. Z dalszymi hasłami obowiązkowo zgłoszę się do Ciebie i napiszę, które linki trzeba popoprawiać i które błędne przekierowania usunąć. W tej kategorii zostało mi dosłownie kilka nazwisk. Farary (dyskusja) 10:54, 5 gru 2010 (CET)

Justyna Kowalczykedytuj kod

Witam! Na listę artykułów wikiprojektu do dopracowania wstawiłam Justynę Kowalczyk hasło t jest obecnie jedny z wazniejszych w tej dziediznie więc dobrze byloby aby zdobyło wyróznienie i stanowiło wzorzec. dal innych haseł w dziedziny. Jeśli dasz radę to dopracuj ten artykuł tak aby spełniał kryteria DA a docelowo AnM jak Adam Małysz.Jill Tarter (dyskusja) 11:48, 4 gru 2010 (CET)

Biathlonedytuj kod

Zrobiłem sprinty mężczyzn więc nie rób już tego. malax5 (dyskusja) 20:01, 6 gru 2010 (CET)

Wtrącę się ;) Dodawać info o zatruciu wody, zdecydowanie ;) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 20:46, 6 gru 2010 (CET) Moim zdaniem można wtrącić o tym jakąś wzmiankę. malax5 (dyskusja) 22:22, 6 gru 2010 (CET) Wiesz o tym, że w piątek już są następne biegi, a pieg pościgowy kobiet z Ostersund jest nie gotowy? malax5 (dyskusja) 20:49, 8 gru 2010 (CET) czemu już nie robisz biathlonu? ja dzisiaj zrobiłem bieg pościgowy kobiet, ale zostały jeszcze sztafety. malax5 (dyskusja) 14:51, 15 gru 2010 (CET) ja właśnie robie sztafete mężczyzn malax5 (dyskusja) 15:07, 15 gru 2010 (CET)

Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim 2010edytuj kod

Witaj! Hasło wymaga uzupełnień, nie wiem czy znajdziesz na to czas, ale jeśli nie to pewnie wiesz, kto mógłby znaleźć :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 23:12, 16 gru 2010 (CET)

Zaproszenie do WikiFaktoriiedytuj kod

Biathlon c.d.edytuj kod

widzę, że już nie robisz wyników? malax5 (dyskusja) 13:11, 30 gru 2010 (CET)

możesz zrobić dzisiejszy i jutrzejszy sprint ? malax5 (dyskusja) 18:18, 7 sty 2011 (CET)

Mirosław Dobeledytuj kod

Dałbym to raczej na DNU, Bacus15 • dyskusja 00:11, 9 sty 2011 (CET)

Biegi masoweedytuj kod

Zrobisz wyniki biegów masowych z tamtego tygodnia i biegi wczorajsze oraz dzisiejsze? malax5 (dyskusja) 19:33, 13 sty 2011 (CET)

Transkrypcjaedytuj kod

 • Aleksandr Czerwiakow (ros. Александр Иванович Червяков)
 • Irina Możewitina (ros. Ирина Можевитина) Farary (dyskusja) 19:29, 14 sty 2011 (CET)

Ruhpoldingedytuj kod

Cześć. Zrobisz wyniki biathlonowe z tamtego tygodnia czy ja mam zrobić? bo już się zaczęły w następnym mieście. :( malax5 (dyskusja) 18:42, 20 sty 2011 (CET)

Zimowa Uniwersjada 2011edytuj kod

Witaj. Za dwa dni w tureckim Erzurum startuje Zimowa Uniwersjada, czy w miarę możliwości mógłbyś pomóc przy uzupełnianiu wyników w tym artykule Zimowa Uniwersjada 2011 lub tym Polska na Zimowej Uniwersjadzie 2011? Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 09:43, 26 sty 2011 (CET)

Biathlon :)edytuj kod

Dokończyłem wyniki z Ruhpolding i zrobiłem wszystko z Anterselvy, ale nie zdołam zrobić (przynajmniej na razie) wyników z Presquel Isle. Dasz rade to zrobić? malax5 (dyskusja) 22:13, 6 lut 2011 (CET)

Już nieaktualne. Wyniki z Presquel Isle zrobione. malax5 (dyskusja) 12:33, 15 lut 2011 (CET)

Re: techniczneedytuj kod

To nie było zadanie dla bota, ale dla Wikipedia:Narzędzia/Wyszukiwanie i zamiana i regexp. ~malarz pl PISZ 00:00, 28 mar 2011 (CEST)

Odp:banedytuj kod

Odp:ban

Zostałem już ubiegnięty ;). Pozdrawiam, pitak dyskusja 23:50, 28 mar 2011 (CEST).

Wikipedysta:81.210.16.5edytuj kod

Czołem, chyba miało być na stronie dyskusji ;) Pozdro, Patryk dyskusja 00:54, 29 mar 2011 (CEST)

Konkurs Piosenki Eurowizji 2011edytuj kod

Proszę pana administrator Adamt, usunął wszystkie informacje itp. o Eurowizji 2011 roku i zablokował tą stronę do edytowania. Przez wiele lat tak właśnie była pisany artykuł a pan Adamt do po prostu zniszczył. Czy mógł by pan przywrócić starą wersje i żeby było tak jak jest bo pan Adamt zniszczył tą stronę. My wikipedyści włożyliśmy wiele starań na ten artykuł a on został po prostu zniszczony. Proszę o pomoc i proszę czy mógł by pa przywrócić starą wersję. ToJa55 dyskusja 22:28, 28 kwi 2011 (CEST)

odpedytuj kod

płyta jest tytułowana jako solówka Eldo, także raczej skłaniam się ku produkcjom, jak na mój gust dane osobowe The Returners warto uzupełnić, sam zresztą kiedyś szukałem żeby uzupełnić artykuł DX Dyskusja 17:55, 1 lip 2011 (CEST)

re:redaktoredytuj kod

Cześć. Nie wiem czy spełniam jeszcze wszystkie wymogi jeśli chodzi o liczbę dokonanych edycji, ale złożyłem wniosek. Dzięki za info ;) Pozdrawiam. Davioz (dyskusja) 16:20, 27 lip 2011 (CEST)

Odp:Puchar Świata w biathlonie 2010/2011edytuj kod

Odp:Puchar Świata w biathlonie 2010/2011
Hej. Dalej wiszą Polacy w głównej części artykułu. Sekcja na dole, nawet nieco bardziej rozbudowana, IMO starczy. Przykuta (dyskusja) 10:39, 31 lip 2011 (CEST) Uszanowanie! Niestety ;) znów muszę zgodzić się z przedmówcą - trzeba coś zrobić z Polkami ;) Jeśli chodzi o legendę to może spróbuj nad pierwszą sekcją, w której używasz oznaczeń użyć legendy podobnej do zastosowanej np. w haśle Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2011#Rezultaty. Kleszczu (dyskusja) 19:03, 24 sie 2011 (CEST)

Kategoria:Centra biathlonoweedytuj kod

JDavid dyskusja 22:25, 12 wrz 2011 (CEST)

Różnice w zawodach biathlonowychedytuj kod

Witaj w ostatnim czasie edytowałem trochę artykułów O BIATHLONIE i nie wiem czym się różnią zawody w biathlonie letnim od biathlonu na nartorolkach. To dla mnie dosyć ważne więc proszę o pilną odpowiedzieć. Jaroz86 (dyskusja) 14:50, 28 wrz 2011 (CEST)

Portal:Sporty zimoweedytuj kod

Witaj! Chciałbym reaktywować Portal:Sporty zimowe i Wikiprojekt:Sporty zimowe. Głosowanie nad przejęciem opieki nad Portalem:Sporty zimowe i Wikiprojektem:Sporty zimowe, [5]. Jeżeli możesz, przedstaw swoje zdanie i/lub głos. Pozdrawiam! Mateuszek045 (dyskusja) 21:51, 17 lis 2011 (CET)

Zaproszenieedytuj kod

Szoltys [DIGA] 13:30, 2 gru 2011 (CET)

Podziękowania za zaproszenieedytuj kod

Witam. Dziękuję za zaproszenie do projektu. Jestem nowym użytkownikiem, na początku chcę się zająć biathlonem. Skupię się głównie na aktualizacji wyników, dodawaniu osiągnięć poszczególnych zawodników. Przy okazji mam pytanie. Czy nie uważasz, że w wynikach wszelkich sztafet biathlonowych powinno się wstawiać link do reprezentacji polski w biathlonie, zamiast do kraju Polska jak dotychczas? Pozdrawiam Daemon (dyskusja) 15:31, 19 gru 2011 (CET)

Transkrypcjaedytuj kod

Cześć.

 • Anastasija Dubarezawa (białorus.), Anastasija Duboriezowa (ros.) – ponieważ na Białorusi dwa języki oficjalne
 • Siegiej Nikołajewicz Klaczin (ros.)
 • Marina Aleksandrowna Korowina (ros.)
 • Julija Wałentyniwna Dżyma (ukr.)

Farary (dyskusja) 23:39, 21 sty 2012 (CET)

Wikiprojekt:Biathlonedytuj kod

Witam! Ostatnio przeszukując Wikipedię zauważyłem, że nie ma wikiprojektu:biathlon. I bardzo szkoda. Myślę, że znalazło by się kilkunastu użytkowników do pracy w nim! A piszę do ciebie bo zauważyłem, że dużo działasz w biathlonie. Mam propozycję, może stworzylibyśmy taki projekt? Co o tym myślisz? Bardzo by się przydał :) Mateuszek045 napisz 19:54, 9 lut 2012 (CET)

Może jednak stworzę Wikiprojekt i zobaczymy ilu nas (mam nadzieję, że ty też) będzie. Może pomógł byś w wolnym czasie na razie tutaj: Wikipedysta:Mateuszek045/Wikiperojekt:Biathlon. Pozdro! Mateuszek045 napisz 09:03, 26 lut 2012 (CET) Potrzeba to doprowadzić do stanu publikacji. No i stworzyć zaproszenie. Mateuszek045 napisz 11:10, 26 lut 2012 (CET)

Szablonedytuj kod

Cześć, przeczytałem o Twoim problemie na IRCu.

Szablony nie mogą mieć nieskończonej liczby parametrów. Nie ma możliwości iterowania po kolejnych parametrach, rekursja też nie jest możliwa. Czyli: z góry musisz określić maksymalną liczbę parametrów w szablonie. Masz dwa wyjścia:

 1. Możesz określić maksymalną ilość wierszy i taką właśnie ich liczbę obsługiwać w swoim szablonie.
 2. Możesz, tak jak pisał putro, zrobić pojedynczy parametr na całą zawartość, a wiersze reprezentować przez jakiś inny podszablon, np:

<pre>{{Szablon | param1 = w1 | param2 = w2 | zawartość = {{Szablon/wiersz | paramA = XA | paramB = XB}} {{Szablon/wiersz | paramA = YA | paramB = YB}} {{Szablon/wiersz | paramA = ZA | paramB = ZB}} }}</pre>

To drugie rozwiązanie zwykle jest lepsze, ale czasami wywołanie szablonu niedorzecznie się wydłuża (np. w {{dopracować}} byłoby to bezsensu).

Widzę, że znasz już {{#if:}}. Tu masz więcej podobnych: [6].

Skalee 19:41, 17 lut 2012 (CET)

Szablon:Biathlonista infoboxedytuj kod

Co myślisz o tym infoboxie i o wprowadzeniu go do artykułów? Mateuszek045 napisz 16:54, 28 lut 2012 (CET)

Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012edytuj kod

Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012

Cześc! Chcę napisac artykuł Letni Puchar IBU, nie posiadasz przypadkiem linków do wyników tych zawodów? Sks6 (dyskusja) 11:02, 17 mar 2012 (CET)

Odp:Uczestnicy projektuedytuj kod

Odp:Uczestnicy projektu

Zrobiłem czesc pucharu ibu 2006/2007. jak chcesz to możesz to rozbudowac! Sks6 (dyskusja) 20:30, 17 mar 2012 (CET)

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012edytuj kod

Tekst pochyłą czcionką;Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012

ok nie ma problemu! Sks6 (dyskusja) 08:45, 18 mar 2012 (CET)

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012edytuj kod

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012

Ten artykuł od 2012-03 wymaga uzupełnienia źródeł podanych informacji. co to znaczy? przecież wszystko jest dobrze. Sks6 (dyskusja) 16:36, 19 mar 2012 (CET)

Informacje nieweryfikowalne mogą zostać zakwestionowane i usunięte. Aby uczynić artykuł weryfikowalnym, należy podać przypisy do materiałów opublikowanych w wiarygodnych źródłach. co to znaczy? przecież wzystko jest dobrze Sks6 (dyskusja) 16:35, 19 mar 2012 (CET) 

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012edytuj kod

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012

Mam te źródła są prawdziwe oto link: http://services.biathlonresults.com/Results.aspx?RaceId=BT0405SCEUCP01SMIN to są zawody Pucharu Europy wyniki z sezonu 2004/2005 z geilo. Sks6 (dyskusja) 19:40, 19 mar 2012 (CET)

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012edytuj kod

Odp:Odp:Ad:Puchar_IBU_w_biathlonie_2011/2012

Puchar Europy w biatlonie 2004/2005 brakuje tam tylko klasyfikacji to dodam dziś lub jutro. Ale przypisy i źródła się zgadzają. Sks6 (dyskusja) 16:48, 29 mar 2012 (CEST)

Wikiprojekt:Biathlonedytuj kod

Witaj! Jako, że jesteś w Wikiprojekcie: Biathlon to chciałbym cię poinformować, że ruszyła nowa strona: Wikiprojekt:Biathlon/Do dopracowania. I w związku z tym zachęcam Cię do uczestnictwa w dopracowywaniu artykułów. Oczywiście dodawanie nowych propozycji jest jak najbardziej wskazane :) Pozdrwawiam! Mateuszek045 napisz 12:12, 27 mar 2012 (CEST)

Odp:Uczestnicy projektuedytuj kod

Odp:Uczestnicy projektu

Dodałem twój podpis przy Benedikcie Dollu,ponieważ zapomniałeś go dodac. Sks6 (dyskusja) 16:48, 29 mar 2012 (CEST)

Marlos44edytuj kod

Witaj! Nadałem uprawnienia ;) Zerknij od czasu do czasu jeśli możesz jak sobie radzi :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 18:04, 30 mar 2012 (CEST)

Hej. Dzięki, że zainterweniowałeś w sprawie nadania mi uprawnień redaktora :) Marlos44 (dyskusja) 12:39, 1 kwi 2012 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Witaj! Czy na wikipedii są jakieś robione prace na serwerze. Bo u mnie nie da się edytowac. Jest u mnie jakaś inna wogóle wikipedia. Wszystko jest jakieś wielkie. Sks6 (dyskusja) 20:02, 30 mar 2012 (CEST)

Odp:Odp:Pytanieedytuj kod

Odp:Odp:Pytanie

Zmartwychwstał Jezus Chrystus, uczniom się ukazał, Wszystkim wiernym dobrą ścieżkę wskazał. A jako symbole, swojego odrodzenia, Jajka i kurczaczki przysyła nam z nieba. Oczywiście, jadła zabraknąć nie może, więc usiądziemy przy zapełnionym stole, Aby odegnać chłód dawnej zimy, Do Pana Boga się pomodlimy. Ślemy życzenia, tutaj, z Tanowa, więc wysłuchajcie, oto te słowa: Pełnego stołu, pysznej święconki, zdrowia, urody i wszelkiej radości!

 Życzy Sks6 (dyskusja) 16:50, 7 kwi 2012 (CEST) 

Narciarstwo polskie 1888-2008edytuj kod

Hej. Niestety nie mam tej książki. :( Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 06:53, 9 kwi 2012 (CEST)

Biathlonedytuj kod

Chciałbym, abyś się odniósł do tego: [7], a szczególnie do sekcji Medale umieszczane w infoboksie. Mateuszek045 napisz 15:12, 13 kwi 2012 (CEST)

Puchar IBUedytuj kod

Wiesz może jak znaleźć miejsce które zajmował zawodnik w poszczególnych sezonach Pucharu IBU? Marlos44 (dyskusja) 20:56, 14 kwi 2012 (CEST)

Re: Puchar IBUedytuj kod

Ok dzięki za informacje. Bo jak będę tworzył nowe artykuły o zawodnikach to chcę też teraz dodawać wyniki w Pucharze IBU Marlos44 (dyskusja) 11:25, 15 kwi 2012 (CEST)

Wikiprojekt:Sporty zimoweedytuj kod

Witaj! Postanowiłem trochę odświeżyć oraz przejąć opiekę nad Wikiprojektem:Sporty zimowe, którego jesteś uczestnikiem. Proszę o zdeklarowanie swojej aktywności w projekcie. W tym celu w sekcji "uczestnicy projektu" przy swoim nicku w parametrze status umieść swój poziom aktywności (aktywny, mało aktywny, nieaktywny). Ułatwi to komunikację oraz pomoże w lepszej działalności projektu. Wszelkie uwagi i sugestię kieruj do mnie lub napisz na stronie dyskusji projektu. Mam nadzieję, że pomożesz w pracach wikiprojektu ;) Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 16:40, 17 cze 2012 (CEST)

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim mężczyzn 2012/2013edytuj kod

Witaj chciałem bardziej nawiązać kolorami do zimy, ale myślę że zamienię ten kolor ciemniejszy na coś jaśniejszego i wtedy nie powinny się gryźć wyniki z tabelą.Pol574 (dyskusja) 09:03, 10 lip 2012 (CEST)

Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 - rzut młotem mężczyznedytuj kod

Odpowiem za Kleszcza ;) Zostali zdyskwalifikowani, z przyczyn formalnych dyskwalifikacja została cofnięta. Natomiast należy się spodziewać niedługo, że zostaną zdyskwalifikowani jeszcze raz, i to z kasacją wyników od 2004 roku ;] Nedops (dyskusja) 14:34, 13 sie 2012 (CEST)

I wtedy Szymon Ziółkowski zostanie mistrzem świata :) Kleszczu (dyskusja) 19:49, 13 sie 2012 (CEST)

Letni Puchar Ibu 2012edytuj kod

Witaj Ptaq! Czy przypadkiem nie masz linków do klasyfikacji tego pucharu? Szukaliśmy z Jarozem86 ale nie mogliśmy znaleźc. Hubercik6 (dyskusja) 19:49, 8 wrz 2012 (CEST)

T-Mobileedytuj kod

Przykro mi ale generalnie nie rozumiem twojej wypowiedzi. Chyba że masz na myśli fakt iż nie podoba ci się jak wartościowane są konkretne piosenki. Ponadto jeżeli czegoś mi zabraniasz to wskaż mi odpowiednie zalecenia. W tej chwili twoja wypowiedź nie jest dla mnie wiążąca w żaden sposób. Jerzy68 (dyskusja) 12:49, 16 wrz 2012 (CEST)

Pod zdaniem widnieje źródło, także każdy może zapoznać się z listą. Klucz którym kierował się autor to już nie mój problem, a tym bardziej Wikipedii. Utwory są ponumerowane, wprowadziłem dane zgodne ze źródłem. Interpretowanie źródła po to aby wyprostować wartość piosenek jest sprzeczne z WP:OR. Bardziej jestem skłonnym uzupełnić zdanie o "Uwagi" z wyjaśnieniem klucza listy. Jerzy68 (dyskusja) 13:35, 16 wrz 2012 (CEST)

Sezon zimowy 2012/2013edytuj kod

Myślę że powinniśmy zrobic tak jak w ubiegłym roku. W rosyjskiej wikipedii nic nie zrozumiałem. Nie uczę się w szkole rosyjskiego tylko niemieckiego. Moim zdaniem zrób tak jak w tamtym roku. Mogę pomóc przy uzupełnianiu wyników Pucharu. Hubercik6 (dyskusja) 09:02, 6 paź 2012 (CEST)

Cuba Libre (album)edytuj kod

DX Dyskusja 12:56, 13 paź 2012 (CEST)

Odp. PŚ w biathlonieedytuj kod

Cześć
Z flagami ok. Nie zobaczyłem jak było w tamtym roku. Myślę, że możemy dodawać do liderów żółte i czerwone koszulki. Tylko o tym również zapomniałem :)
Pozdrawiam Marlos44 (dyskusja) 17:09, 7 gru 2012 (CET)

World Team Challenge 2012edytuj kod

Witaj! Czy możesz poszukac i dodac wyniki do tego artykułu? Hubercik6 (dyskusja) 08:57, 30 gru 2012 (CET)

Chuck Hageledytuj kod

Zgadza się, formalnie Hagel jest dopiero nominatem, zauważyłem to po edycji i już tego nie poprawiłem.

Normalnie w takich sytuacjach sam dawałem lekko po uszach, ale w tej chwili te hasła są w takim zapóźnionym stanie, że nie mam serca strofować nawet siebie. :) Ale już się poprawiam.

Dzięki za zwrócenie uwagi, cieszę się że ktoś to czyta i do tego ze zrozumieniem i uwagą (której mi zabrakło).

Pozdrawiam, aegis maelstrom δ 23:30, 10 sty 2013 (CET)

Jasne, zrobiłem. Natomiast wciąż zachęcam do aktywności przy aktualizowaniu Wikipedii (aktualności, aktualizacja haseł, pisanie nowych bieżących). Jest masa roboty! :) aegis maelstrom δ 14:39, 11 sty 2013 (CET)

Brytyjczycyedytuj kod

Cześć. Masz całkowitą rację. Dlatego też kiedyś chyba ja prosiłem o rekategoryzację tu. Brytyjskiej w tym wypadku to przymiotnik, nie element nazwy partii. Elfhelm (dyskusja) 16:21, 23 sty 2013 (CET)

Brytyjski – brytyjskiedytuj kod

W związku ze zgłoszeniem [8] polecam Twej uwadze również linki

--CiaPan (dyskusja) 11:37, 24 sty 2013 (CET)

Ad Odp:Brytyjski – brytyjski: coś nie widzę zgłoszenia dla botów, więc dopisałem sam [9]. --CiaPan (dyskusja) 07:21, 25 sty 2013 (CET)

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2013edytuj kod

Hej! Nie jestem pewien jak przeformułować wstęp, ale Bø bardziej zasłużył na wzmiankę niż Szipulin :) Pzdr, Nedops (dyskusja) 21:49, 17 lut 2013 (CET)

Dzięki :) Nedops (dyskusja) 23:59, 17 lut 2013 (CET)

Pomocedytuj kod

Witam :) Jako osoba nowa tutaj na Wikipedii, a do tego całkowicie nie mogąca połapać się w tym wszystkim (jeszcze) mam jedno pytanie. Z racji tego, że niezbyt wiem do kogo się zwrócić, zwrócę się do Ciebie. Nawet nie wiem, czy mogę to tutaj zrobić, ale to już mniejsza o to. Przechodząc do rzeczy to zapytać chciałam, o to jak w profilach dodać takie... (nie wiem jak to nazwać), to co jest w Wieży Wikipedii - Wieża Babel i Wieża Specjalności i co tam jest jeszcze. Może to nawet i głupie lub banalne pytanie, a odpowiedź jest bardzo prosta jakby się nad tym skupić, ale połapać się nie mogę, a kto pyta nie błądzi. Pozdrawiam Ava789

Biathlonedytuj kod

Raz jeszcze poproszę o radę ;) Czy aby uczestniczyć w jakimś Wikiprojekcie, /konkretnie Biathlon mam na myśli/ to muszę sobie zasłużyć, czy odbywa się to na zasadzie kto chce ten może? --Ava789 (dyskusja) 22:06, 19 lut 2013 (CET)

Biathlonedytuj kod

Okej, dziękuję bardzo :) --Ava789 (dyskusja) 22:28, 19 lut 2013 (CET)

Witam :) Jasne, mogę spróbować czasem coś napisać o zawodnikach :) --Ava789 (dyskusja) 21:28, 20 lut 2013 (CET)

Bednarstwoedytuj kod

Ale inne też,wprawdzie nie wiem jak ty to widzisz,musi być dodane.Albo usunięte.Pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 11:07, 22 lut 2013 (CET)

Oczywiście,ty tylko cofnąłeś IP-ka ale tym samym przywróciłeś wpis innego IP-eka,który napisał półbzdurę.Poprawię i zaakceptuję.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 11:37, 22 lut 2013 (CET)

Odp:botedytuj kod

Odp:bot

Hej. Bot nie jest za bardzo rozwinięty, bo działam na AWB, ale powinno się udać :) Jednak dopiero jakoś w weekend miałbym czas wykonać zadanie. Mateuszek045 napisz 15:35, 25 lut 2013 (CET)

Re: botedytuj kod

Cześć! Zgłoszenia są stale przyjmowane i jestem o nich powiadamiany. Widziałem twoje zgłoszenie, jednak do tej pory nie miałem czasu, żeby się nim zająć. Dzisiaj mam odrobinę wolnego czasu w godzinach wieczornych, więc jutro rano powinno już być poprawione :). Najchętniej ustawiłbym robota, żeby automatycznie poprawiał przekierowania po otrzymaniu zgłoszenia, jednak nie mogę tego uczynić z prozaicznego powodu. Z formularza korzystają nie tylko wikipedyści, ale również wandale, dlatego zgłoszenia rozpatruję osobiście i to niestety zajmuje czas... Pozdrawiam i przepraszam za opóźnienie! Patrol

Cześć, robot już uruchomiony i poprawia przekierowania. Proszę za około godzinę zerknąć w linkujące i sprawdzić, czy nie zostały linki w szablonach - AlohaBOT ma zakaz edytowania szablonów - i trzeba poprawić je ręcznie;) Życzę miłego dnia, Patrol

Transkrypcjaedytuj kod

Swietłana Paramygina została przeniesiona pod transkrypcję z rosyjskiego, ponieważ miejscem jej urodzenia jest Rosja, białoruska transkrypcja poszła więc jako przekierowanie. Co do reszty:

 • Uljana Nikołajewna Kajszewa
 • Aleksandr Łoginow jest dobrze
 • Olga Władimirowna Podczufarowa
 • Irina Aleksandrowna Starych. Farary (dyskusja) 16:34, 9 mar 2013 (CET)

prezydenci Czechedytuj kod

Konsekwentnie są stosowane krótkie nazwy państw i przy takich należy pozostać. Identyczna sytuacja jest np. w Holandii. Istnienie krainy historycznej o takiej samej nazwie to nie powód aby stosować kalkę z angielskiego i pisać "Republika Czeska". Tym bardziej, że w przypadku artykułu "Prezydenci Czech" trudno pomylić pojęcia. Ponadto polskie egzonimy nazw państw ustala Komisja Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej i takie nazwy powinniśmy stosować a nie angielskie. Pozdrawiam Poznaniak odpowiedz 17:29, 9 mar 2013 (CET)

Re: szablonedytuj kod

Nie wiem czy o to chodziło, ale cośtam zrobiłem. ~malarz pl PISZ 18:25, 18 mar 2013 (CET)

Aktualnościedytuj kod

Hej! Fajnie, że dodajesz newsy ;) Myślę, że warto pisać na WP:PdA, żeby ktoś je dodawał na głównej – w aktualizacje szablonu z aktualnościami angażuje się bardzo mało osób, a warto, by newsy pojawiały się tam wcześniej niż później ;) Pzdr, Nedops (dyskusja) 22:21, 24 mar 2013 (CET)

T ZałatwioneNedops (dyskusja) 22:48, 24 mar 2013 (CET)

Zaproszenie do akcjiedytuj kod

Olos88 (dyskusja) 19:27, 19 kwi 2013 (CEST)

Premierzyedytuj kod

Cześć. Luksemburski urzęduje nadal, w przypadku Czech tam bodajże doszło do zmiany całego rządu (desygnowanie+zaprzysiężenie całej RM), więc jest nowy. Pozdr. Elfhelm (dyskusja) 15:29, 12 lip 2013 (CEST)

Ryszard Andrzejewskiedytuj kod

Witaj, niestety nie, sam już nie pamiętam. Przy kilku-kilkunastu edycjach dziennie, edycja z przed dwóch miesięcy to już zamierzchła przeszłość. Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 14:23, 29 sie 2013 (CEST)

Re: Edi Ramaedytuj kod

Hej! Gdyby chcieć to bardzo porządnie sprawdzić, to należałoby zajrzeć do konstytucji każdego państwa czy wręcz do literatury z zakresu prawa konstytucyjnego tego państwa. Ale generalizując, zazwyczaj urząd wybieralny w wyborach bezpośrednich obejmuje się w chwili złożenia przysięgi. Przy urzędach z mianowania (nawet, jeśli to mianowanie jest tylko formalne, bo de facto o obsadzie np. funkcji premiera decyduje układ sił w parlamencie), jest to zwykle moment odbioru nominacji lub złożenia przysięgi, zresztą w wielu krajach na czele z Polską prezydent wręcza premierowi i ministrom nominacje oraz odbiera od nich przysięgę podczas jednej uroczystości, więc obie te czynności mają miejsce prawie w tej samej chwili. Co do misji tworzenia rządu, to naprawdę zależy od kraju. W Polsce w zasadzie "desygnowanie premiera" nie jest tym samym co jego "powołanie" (art. 154 ust. 1 Konstytucji RP), ale np. już w UK czy Australii, którymi ja się zajmuję najmocniej w ramach moich zainteresowań naukowych, to są tożsame pojęcia. Co do Albanii, na szybko wydaje mi się, że można już uważać go za premiera, tak widzę w źródłach, ale głowy nie dam. Powerek38 (dyskusja) 23:51, 12 wrz 2013 (CEST)

Giorgi Margwelaszwili (polityk)edytuj kod

Chciałbym zwrócić uwagę, że pomimo wcześniejszego zaakceptowania edycji szybo zauważyłem błąd i ją anulowałem.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru - Shack3000

szablony sztafet biathlonowychedytuj kod

Witam, do tej pory nie wiedziałem, że są trzy osobne szablony w celu przedstawienia wyników zawodów szablonowych dlatego zmieniłem trochę Szablon:Skład sztafety by w zależności od ilości parametrów nasz szablon się dostosowywał. Może by dało zostawić tylko ten jeden a resztę szablonów czyli: Szablon:Wyniki sztafet sprinterskich oraz Szablon:Trzyosobowa sztafeta zlikwidować a wszelkie odwołania zamienić na ten jeden.

Transkrypcjaedytuj kod

Farary (dyskusja) 12:09, 15 gru 2013 (CET)

Odp:biathlonedytuj kod

Odp:biathlon

Hej! Możliwość automatycznego dodawania miejsc w PŚ pewnie by była, ale raczej nie moim botem ;/ Działając na AWB raczej nie da się czegoś takiego zrobić, do tego potrzebna jest baza danych itp. Nie wiem też, czy to zwykłych tabel bot doda wynik do dobrej kolumny, prościej pewnie by było, gdyby tabele zastąpić szablonami. Jeśli chodzi o infoboksy, to IMO lepiej jest je zintegrować i stworzyć jeden (niekoniecznie pod nazwą "medalista", bo sugeruje to, że ktoś zdobył jakieś medale) :) Najlepiej rozpocząć dyskusję na stronie projektu, ustalić jedną wersję i wtedy można się wziąć za botowanie :) Pzdr! MATEUSZ.NS dyskusja 14:01, 8 sty 2014 (CET)

 • Hej! Wydaje mi się, że dwa będą jednak lepsze :) Ułatwi to nawigację między hasłami, bo jeśli w każdym z nich będzie taki sam szablon, czytelnik szybciej zorientuje się jak i którędy przejść do hasła głównego/szczegółowego. Pzdr! MATEUSZ.NS dyskusja 20:44, 29 sty 2014 (CET)
Ale jeśli nie będziemy używać tego szablonu, to już w artykule Biathlon na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 – sprint mężczyzn nie będzie linkowania do wszystkich konkurencji :) Spójrz, a jeśli byłoby to w takiej formie jak teraz? Z linkowaniem do poprzednich + równym rozmiarem obydwu szablonów. Po prostu chcę, żeby w każdym z artykułów była płynność, czyli ten sam szablon, w tym samym miejscu, bo taki zabieg zdecydowanie ułatwia nawigację :) Pzdr! MATEUSZ.NS dyskusja 18:17, 1 lut 2014 (CET)

Protesty polityczne w Tajlandii (2013–2014)edytuj kod

Witaj! Sprawdź wprowadzone przeze mnie poprawki. Zastanawiam się także, czy aby artykuł nie powinien być przeniesiony do Protesty polityczne w Tajlandii (od 2013), data końcowa jest nieznana. Basshuntersw (dyskusja) 18:15, 26 sty 2014 (CET)

Tak, to częste, ale skąd wiadomo, że nie jest to fala błędów? Więcej nie zawsze oznacza lepsze.--Basshuntersw (dyskusja) 18:30, 26 sty 2014 (CET)

Odp:Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2014edytuj kod

Odp:Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2014

Zriobione. Khan Tengri (dyskusja) 17:02, 31 sty 2014 (CET)

Medale olimpijskieedytuj kod

Siema/cześć/dzieńdobry, czy mógłbyś sprawdzić mój wkład o biathlonistach (to twoja specjalność widzę :D), dopisałem medale olimpijskie i nadal będę to robił, ale wiem, że jak się nie przejrzy to zmiany nie będą widoczne, a przydałoby się, żeby medale były widoczne jak najszybciej. Jakbyś miał czas to mógłbyś jeszcze sprawdzić te utworzone przeze mnie, ale nie naciskam, bo wiem, że utworzone artykuły są widoczne nawet bez sprawdzenia. Z góry dzięki Michnar (dyskusja) 22:12, 28 lut 2014 (CET)


Wydaje mi się, że polska Wikipedia jest zbyt ambitna, jeżeli chodzi o biathlonistów, bo na przykład Daria Domraczewa to istna katastrofa (nie ma aż trzech Mistrzostw Świata i całego tego sezonu). Ja tego nie ogarnę, bo nie jestem taki dobry w wikiteście jak na takie tabelki... Proponuje przemyśleć skrócenie artykułów do takich jak są na obcojęzycznych Wikipediach. Michnar (dyskusja) 17:05, 2 mar 2014 (CET)

re: szablonyedytuj kod

Poprawiłem. Wniosłem kilka zmian. Istotne to:

 1. przeniesienie kropki po liczebniku porządkowym (pierwszy parametr z wywołania do szablonu)
 2. zmiana nazw szablonów
 3. wnętrze tabelki jest parametrem pierwszego szablonu
 4. parzyste numery w pierwszym parametrze powodują zaciemnianie tła

Odpowiednie poprawki w wywołaniu naniosłem do K.I.

Przebotowanie jest możliwe, ale ja nie dam rady. Nie mam ci kogo polecić w tej sprawie. Jeżeli jest to poniżej kilkudziesięciu artykułów to nawet nie warto przygotować bota. Jak jest ich więcej to może zgłoś w WP:ZdB. ~malarz pl PISZ 20:28, 7 mar 2014 (CET)

Szablon:Biathlon/podiaedytuj kod

Hej! Nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli trochę zmienię styl w szablonie? :) MATEUSZ.NS dyskusja 21:47, 13 mar 2014 (CET)

Myślałem nad zmianą koloru nagłówka na neutralny razem z usunięciem wszystkich innych stylów. MATEUSZ.NS dyskusja 17:34, 14 mar 2014 (CET) W tym pierwszym (Wikipedysta:Mateusz.ns/brudnopis5) :) MATEUSZ.NS dyskusja 10:40, 15 mar 2014 (CET) Miejmy nadzieję, że ktoś zgłosi się z botem :) Jeśli chodzi o MŚ/Io to myślę, że tabela może być podobna, tylko IMO należałoby usunąć kolumny: „lp.” i „dzień”. MATEUSZ.NS dyskusja 11:18, 15 mar 2014 (CET) Chyba masz rację z tymi szczegółowymi wynikami ;/ Mógłbyś ten swój szablon dodać do brudnopisu swojego? Bo coś się chyba popsuło na testwiki.ovv.pl... Po zarejestrowaniu nie mogę w nic wejść, ani nawet się wylogować ;/ MATEUSZ.NS dyskusja 21:40, 18 mar 2014 (CET) Trochę poprawiłem szablony, a z tym kolorem to musisz zapytać Malarza, bo za trudne to na moją głowę ;) MATEUSZ.NS dyskusja 20:45, 19 mar 2014 (CET) Nawet jakby się znalazł chętny, wątpię żeby te akurat udało się botem, więc wygląda na to, że chyba trzeba będzie zająć się obydwoma ręcznie... ;/ MATEUSZ.NS dyskusja 20:48, 1 kwi 2014 (CEST) Jakiś delikatny kolor IMO można dać, tylko żeby nie bił po oczach ;) Pomyślę nad tym szablonem do zwycięstw (może uda się przeformatować tamten), ale to dopiero, gdy znajdę trochę więcej czasu. Aa, w tym szablonie gdy wpisze się miejsca od 1-3 to wyświetla się kolor ([10]), więc pogrubienie lepiej załatwić z poziomu szablonu, żeby tło się wyświetlało ;) Muszę jeszcze pomyśleć, co zrobić, gdy jest link, tak żeby w takim przypadku tło też było. Pzdr! MATEUSZ.NS dyskusja 21:22, 3 kwi 2014 (CEST)

Wybory parlamentarne na Węgrzech w 2014 rokuedytuj kod

Łał. A już chciałem sobie ponarzekać czego to w naszej wersji językowej nie ma. I jaka przyjemna niespodzianka z twojej strony. --WTM (dyskusja) 16:12, 14 mar 2014 (CET)

P.S. A zaraz za naszą południową granicą sk:Voľba prezidenta Slovenskej republiky v roku 2014 / en:Slovak presidential election, 2014 WTM (dyskusja)

Biathlon IO podiaedytuj kod

Hej. Wiesz może jak to jest z tymi zawodnikami, którzy stali na podium w Sochi. Bo podobno IBU zaliczył im te zawody.Na ich stronie np. Bjoerndalen ma 94 zwycięstwa a nie 93. Więc nie wiem czy wpisywać jako podium w pucharze świata czy nie. Co o tym sądzisz? Pozdrawiam Marlos44 (dyskusja) 16:32, 15 mar 2014 (CET)

W klasyfikacji generalnej w tym sezonie nie są brane, ale dziwnie to zrobili w tym roku bo nawet T.Jaroński mówił, że jednak Bjoerndalenowi zaliczyli to zwycięstwo z Sochi. Ale dobra to nie będziemy wstawiać. Ok to jak coś to będę używał nowego szablonu, ale nie będą zmieniane te co są teraz? Marlos44 (dyskusja) 11:42, 16 mar 2014 (CET)

Kryształowa Kulaedytuj kod

Witam. Proszę byś nie robił z Wikipedii serwisu newsowego. Ponadto informacja o zwycięscy Pucharu Świata wprowadza w błąd Czytelnika, gdyż sugeruje, że Stoch już zdobył KK, a otrzyma ją dopiero jutro. Te semantyczne różnice odróżniają Wikipedię od Wirtualnej Polski czy Onetu. Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 11:14, 22 mar 2014 (CET)

Zwróć proszę uwagę, że fakt usunięcia innych informacji niezwłocznie naprawiłem. Było to po prostu przypadkowe usuniecie, wynikające z pośpiechu (chciałem popatrzeć na drużynówkę :)). Co do pierwszej sprawy – to są właśnie te semantyczne drobnostki, o których pisałem powyżej. To, że ktoś zapewnił sobie zdobycie KK, nie jest równoważne, z tym, że już ją otrzymał. Informacja, że Stoch zapewnił sobie Kulę, moim zdaniem, może się znaleźć w artykule (z podaniem źródła oczywiście). Ale nie powinno się pisać, że już ją otrzymał, ponieważ otrzyma ją dopiero jutro. Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 12:23, 22 mar 2014 (CET) Zgadza się – przed dekoracją, ale po zakończeniu zawodów. Analogicznie postępujemy np. w przypadku polityków. Jeśli zostanie zapowiedziane, że ktośtam będzie ministrem czegośtam, to wpisujemy to dopiero od oficjalnej nominacji przez prezydenta, a nie wtedy, gdy dziennikarze podchwycą ten temat (w końcu z czegoś muszą żyć). Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 13:07, 22 mar 2014 (CET) Faktycznie, ten przykład z politykami trochę nietrafiony. Chciałem jedynie unaocznić pewną prawidłowość – Wikipedia nie jest serwisem newsowym (od tego jest Wikinews – WP:CWNJ#FORUM p. 6). Nie ma konieczności zamieniać jej (Wikipedii) w onet czy wp – encyklopedyczność nie ucierpi jeśli tę informację zawrze się po zakończeniu sezonu (zwłaszcza, że mówimy tu o kwestii 1-2 dni). :) Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 17:37, 22 mar 2014 (CET)

Ad:Anaïs_Bescondedytuj kod

Ad:Anaïs_Bescond

Hej! Tabele ze zwycięstwami też możesz zmieniać (Szablon:Biathlon#Podia) ;) MATEUSZ.NS dyskusja 18:33, 25 kwi 2014 (CEST)

Aa, ok ;) MATEUSZ.NS dyskusja 18:41, 25 kwi 2014 (CEST)

Lista państw nieposiadających sił zbrojnychedytuj kod

Witaj! Lista wymaga poprawek. W artykule występuje nadmierna ilość linków, ostatnia sekcja nie ma przypisów. Na stronie dyskusje informacja o martwych linkach. Dobrze było by uzupełnić czerwone linki. Basshuntersw (dyskusja) 06:45, 13 maj 2014 (CEST)

Zaproszenie do odnowionego Wikiprojektu Politykaedytuj kod

.

Witaj!

Ogłaszam nowy nabór do udziału w Wikiprojekcie Polityka. Przed laty deklarowałeś zaangażowanie, wpisując się na listę uczestników Wikiprojektu. Jeśli nadal chcesz tworzyć i i ulepszać artykuły dotyczące szeroko rozumianej polityki i stosunków międzynarodowych, proszę wpisz się na nową listę Wikiprojektu i zachęcam do współpracy!

Pozdrawiam, Omega933 (dyskusja) 11:00, 3 cze 2014 (CEST)

Biathlonedytuj kod

Cześć. Bartku poszukuję klasyfikacji do tego artykułu Puchar Ameryki Północnej w biathlonie 2013/2014. Z poprzedniego sezonu tylko to hasło zostało do aktualizacji. Dasz radę pomóc? Jaroz86 (dyskusja) 23:00, 5 lip 2014 (CEST)

Bardzo Ci dziękuję za pomoc i linki. Jeśli odpiszą Ci na maila, to bardzo proszę prześlij mi klasyfikację. Pozdrawiam Cię serdecznie Jaroz86 (dyskusja) 22:12, 6 lip 2014 (CEST)

Cześć, Bartek mam do Ciebie prośbę o pomoc w znalezieniu wyników do edycji letnich w biathlonie. Tzn. chodzi mi o Letnie Mistrzostwa Świata, Europy, Ameryk itp. jak również Letni Puchar IBU. Pomożesz? Jaroz86 (dyskusja) 10:18, 16 lip 2014 (CEST)

Tak chodzi mi o obecny sezon:) Jeśli uda Ci się coś znaleźć to pisz proszę, a ja to napiszę! Jaroz86 (dyskusja) 21:34, 23 lip 2014 (CEST)

Cześć, czy udało Ci się coś znaleźć z edycji letnich. Dzięki za letnie mistrzostwa świata. Już dodałem. Jaroz86 (dyskusja) 19:35, 24 lip 2014 (CEST)

Bartku wielkie dzięki za uzupełnienia w Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim 2014. Czy jednak jesteś w stanie dodać choć pierwszą 10tkę u zawodników i pierwszą 6tkę w sztafecie mieszanej? Obecne wyniki wyglądają bardzo skromnie... Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 15:03, 24 sie 2014 (CEST)

Bartku prawie skończyłem seniorów w Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim 2014, czy dasz radę dodać choć pierwsze 6tki w juniorach, a ja uzupełnię resztę? Będzie mi łatwiej Jaroz86 (dyskusja) 19:26, 1 wrz 2014 (CEST)

Tove Loedytuj kod

Witaj! Ten artykuł wymaga wielu poprawek. Wiele rzeczy jest tutaj zrobionych źle, a nawet fatalnie. Proponuję zacząć od dyskografii, sprawdź dyskografię Basshuntera i wprowadź poprawki. Basshuntersw (dyskusja) 20:52, 15 lis 2014 (CET)

Odp:Botyedytuj kod

Odp:Boty

Ok, zgłosiłem zlecenie dla bota. Khan Tengri (dyskusja) 00:57, 13 gru 2014 (CET)

Biathlonedytuj kod

Cześć. Bartek czy znalazł byś chwilkę i poprawił transkrypcję w tym haśle Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 - Hochfilzen? Mam problem z nazwiskami zawodników zza wschodniej granicy. Dzięki z góry. Jaroz86 (dyskusja) 19:08, 21 gru 2014 (CET)

Witam, zauważyłem, że trochę działasz w biathlonie, ja akurat sporadycznie, ale zauważyłem sporo braków w dodawaniu podium zawodnikom, czy to w jakiś sposób kontrolujesz? Trochę pouzupełniałem, ale to tak wyrywkowo. Widzę, że część już zaakceptowałeś. Uaktualniłem jeszcze Slesingra i Peiffera. Mechtal (dyskusja) 22:00, 15 lut 2015 (CET)

Właśnie najbardziej negatywnie zaskoczyło mnie to, że były dodane podia nowsze, a nie było starszych. Przejrzałem zawodników, którzy byli na podium w dwóch ostatnich sezonach i ci powinni być teraz ok, ale u innych mogą być jakieś braki. Jakbyś mógł jeszcze przejrzeć Arnd Peiffer, któremu też dodałem zaległe podium. Co do drużynówek to wiem, że u niektórych są dodawane, ale nie wiem czy to dam radę przejrzeć, tak samo jeśli chodzi o Puchar IBU. Dziś skupiłem się na zawodnikach, ale jak znajdę chwilę czasu to postaram się sprawdzić też zawodniczki. Pozdrawiam. Mechtal (dyskusja) 22:49, 15 lut 2015 (CET)

Nie jestem za bardzo wprawionym wikipedystą więc nie wszystko zrozumiałem co napisałeś. :-) W każdym razie przejrzałem biathlonistki, które w tym lub w poprzednim sezonie były na podium PŚ i u nich ilości podium PŚ są w porządku. Jedynie brakowało podium z soboty u Marie Dorin Habert, które oczywiście uzupełniłem. Mechtal (dyskusja) 10:37, 16 lut 2015 (CET)

Re: biathlonedytuj kod

Witam, liczę na pomoc, nawet jakbyś zaktualizował artykuł Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 - Oberhof po sprincie panów to byłbym bardzo wdzięczny. Jutro muszę przede wszystkim zrobić skoki i biegi narciarskie, tenis, etc.. Pozdrawiam serdecznie. --Andrzej94 (dyskusja) 23:09, 9 sty 2015 (CET)

Odp:Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015edytuj kod

Odp:Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015

Zrobione. Khan Tengri (dyskusja) 02:45, 6 lut 2015 (CET)

Puchar Ameryki Północnejedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś poszukac wyników Pucharu Ameryki Północnej w biathlonie 2014/2015? Szukałem i nigdzie nie moge znaleśc. Może ty masz jakieś zródła. Pozdrawiam!!! Hubercik6 (dyskusja) 21:44, 27 maj 2015 (CEST)

Mistrzostwa Świata w biathlonieedytuj kod

Witaj, znalazłem trochę czasu więc u wielu zawodników pododawałem pozycje z zakończonych Mistrzostw Świata (przy okazji aktualizując braki z wcześniejszych MŚ). Dobrze by było ujednolicić tabele z pozycjami z różnych mistrzostw, sugerowałem szablon taki jaki jest np. u Marie Dorin Habert i właśnie taki starałem się używać. U części zawodników np. Mari Laukkanen nie zmieniałem jeśli był on trochę rozbudowany (np. o skład sztafet) lub dodatkowo w wersji szczegółowej, ale oczywiście można go zamienić. Mechtal (dyskusja) 14:02, 16 mar 2016 (CET)

Klasyfikacja medalowa Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006 - weryfikacja statusu LnMedytuj kod

Cześć. Informuję zgodnie z procedurą. ;) Zgłosiłem Twoje (czyt. przetłumaczone przez Ciebie i doprowadzone do medalu) hasło Klasyfikacja medalowa Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006 do weryfikacji wyróżnienia. Hasło napisałem od nowa i aktualna jego wersja ma się nijak do tej, która została wyróżniona. Stąd ta weryfikacja. Wszelkie uwagi mile widziane. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 21:50, 17 sie 2016 (CEST)

Puchar Świata w biathlonie 2016/2017 – prezentacja wynikówedytuj kod

Cześć! W porównaniu do hasła z zeszłego sezonu bardzo mnie zmartwiła zmiana prezentacji wyników, do poprzedniej będąc już przyzwyczajonym, tak więc nasuwa mi się pytanie, czy ten specjalny szablon do wpisywania miejsc na podium ma zostać w tym haśle i być stosowany w kolejnych edycjach czy też można wrócić do tego zapisu z ostatnich sezonów? Osobiście nic do tego nie mam, ale najbardziej mnie razi brak miejsc 4–10. Pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 20:38, 13 gru 2016 (CET)

Dlaczego trudniej znaleźć? Mi się ta wersja podoba, szybko można przejść pomiędzy zawodami z danego sezonu, także w wynikach można przeskoczyć do biogramów zawodników, więc wszystko jest w jednym miejscu, tylko szkoda, że tam nie ma kompletnych wyników z poprzedniego stulecia. Jeśli jednak jest problem z tą stroną to proszę o uszczegółowienie problemu. A jeśli chodzi o inne strony z wynikami to znam np. stronę amerykańskiego związku lub ukraińskiego (tam są i wyniki i profile zawodników, nawet przyzwoita strona), oczywiście sportsreference.com (same olimpiady), no ale nie myślę, żebyś ich nie znał. --Andrzej94 (dyskusja) 13:37, 14 gru 2016 (CET) W tym sezonie niech zostanie tak jak jest, bo w artykule o tegorocznych zawodach w Östersund zamieściłem wyniki tylko pierwszej dziesiątki i Polaków, tak więc byłoby to dublowanie danych, dla porównania w poprzednim sezonie w osobnych artykułach o zawodach zamieszczałem pełne wyniki każdej z konkurencji i w tym wypadku wyniki Top10 z Polakami w głównym artykule były jak najbardziej potrzebne. Tak więc powtarzam: zostawmy wyniki z pierwszą trójką, chyba że zrobię te pełne wyniki w przyszłości. No faktycznie jest gorzej bez podlinkowanych wyników, ale na stronie znajdują się pozycje (chyba wszystkie) na medalowych imprezach i podia (ale wyliczone wg miejsc w całej karierze). --Andrzej94 (dyskusja) 16:55, 14 gru 2016 (CET)

Puchar Świata w skokach narciarskich 2016/2017edytuj kod

Przepraszam najmocniej, ale ta zmiana to chyba jakaś nadgorliwość lub pomyłka. O co chodzi? ⇒ Lukasb1992 • dyskusja 11:28, 5 lut 2017 (CET)

Tak, faktycznie, ale nie tylko to było w tej zmianie – poprawiałem jeszcze literówkę i dodawałem brakujące źródło. Wycofywanie służy do szybkiego usuwania wandalizmów, a tę moją edycję trudno za wandalizm uznać. Nadal uważam to za nadgorliwość, trudno, stało się. ⇒ Lukasb1992 • dyskusja 00:31, 6 lut 2017 (CET)

Boomerang (album)edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 13:41, 27 paź 2017 (CEST)

Puchar Świata w biathlonie 2009/2010edytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś przejrzeć ten artykuł pod kątem usunięcia martwych linków. Chciałbym go wyeksponować na SG. Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 01:46, 26 sty 2018 (CET)

ZIOedytuj kod

Cześć, mam do Ciebie prośbę w haśle Polska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 dodałem dział "Kwalifikacje". Czy mógłbyś opisać kwalifikacje naszych reprezentantów w biathlonie? Może wyjdzie z tego fajne hasło. Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 22:54, 4 lut 2018 (CET)

Pomożesz? Jaroz86 (dyskusja) 10:16, 23 lut 2018 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:BartekPtaszyński" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy