Dyskusja wikipedysty:Beax


Dyskusja wikipedysty:Beax w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania dodaj nową wiadomość Za wytrwałość, pamięć i niezłomność w ożywianiu idei ilustrowania Wikipedii Przykuta (dyskusja) 19:34, 10 maj 2010 (CEST)

Mikołaj Kopernikedytuj kod

W ramach informacji, co powodow mojej edycji - skasowalemem wlasnie niedawno tych kilka w tym przypadku pustych lub raczej nieistotych atrybutow (m.in. wlasnie państwo, imię i nazwisko oryginalne), a jak mozesz w dyskusji i historii edycji zauwazyc, w tym przypadku skrajnie konfliktogennych i jesli pozostaja w szablonie nawet puste, prowokujacych jeszcze bardziej do niekonczacych sie wojen edycyjnych i wandalizmu.

Takze, jesli istniala by w tym uzasadnionym przypadku ewentualnie jakas mozliwosc wyjecia w ramach wyjatku tych ww. atrybutow z szablonu, oszczedziloby to z pewnoscia w przyszlosci wielu wandalizmow i niekonczacych sie przepychanek edycyjnych. Tyle w ramach informacji, odpowiedzi nie oczekuje. Pozdrawiam -- Alan ffm (dyskusja) 19:18, 19 lip 2010 (CEST)

prośbaedytuj kod

witam, przepraszam że zawracam głowę ale chciałem poprosić Panią o małą pomoc. dokładnie chodzi o użytkownika arrrrras który umieścił niepoprawne dane odnośnie miejscowości Narzym. chodzi o przypis iż w Narzymiu istnieje już "Kompleks Boisk Orlik 2012". Jest to wprowadzenie w błąd ponieważ Orlik 2012 jest dopiero w stanie realizacji i kończenia projektu (prace ziemne trwają ale jest jeszcze sporo do zrobienia). nie mam możliwości zmienienia tego artykułu więc proszę o możliwą zmianę. ewentualny kontakt: major85@o2.pl Pozdrawiam

klimatyzatoredytuj kod

Chętnie posłucham dlaczego moje zmiany w haśle Klimatyzator zostały usunięte. Hasło zawiera błędy które poprawiłem. Oczekuje technicznego ustosunkowania się do zmian. --Maju603 (dyskusja) 19:53, 13 wrz 2010 (CEST)

>>Proszę nie poprawiać haseł pod kątem jednego tylko producenta.

Nic takiego nie uczyniłem

To co poprawiłem jest oczywiste dla każdego kto zna temat teoretycznie i praktycznie.

Po kolei: - R134a nie jest i nie był stosowany w klimatyzatorach opisywanych w haśle. Ta informacja wprowadza w błąd.

- Klimatyzatory KAŻDEGO producenta występują w wersji przypodłogowo-sufitowej. Jest to jeden typ który można montować w jednej lub drugiej pozycji. Obecnie hasło sugeruje, ze to dwa różne urządzenia. Kolejne wprowadzanie w błąd.

- Klimatyzatory chłodzące lub również grzejące to nie jest podział "ze względu na sposób regulacji temperatury". To jest tryb pracy. Sposób regulacji temperatury jest zawsze taki sam dla obu wymienionych. Kolejna fatalna pomyłka w tekście.

- inverter lub nie to nie jest podział "w zależności od budowy sprężarki". Inverter to zupełnie inny typ sterowania, a jeśli mówimy o różnicach fizycznych to praktycznie wszystko jest inne a nie tylko sprężarka. Kolejne nieprawdziwe stwierdzenie.

- klimatyzator okienny jest takim samem typem jak każdy inny i też zasługuje na wymienienie. Jest wciąż produkowany i sprzedawany. Hasło nie zawiera obecnie tego sposobu montażu - błąd.

- a już chyba największą pomyłką jest stwierdzenie: klimatyzatory grzewczo-chłodzące (wyposażone dodatkowo w pompę ciepła... One nie są wyposażone dodatkowo w żadną w pompę ciepła, całe urządzenie nią jest. Ten tekst świadczy o całkowitym braku wiedzy branżowej przez osobę która to pisała.

Wnoszę więc o poprawienie tak poważnych błędów lub przynajmniej o nie przeszkadzanie w poprawianiu. Nadal nie ma technicznego ustosunkowania się do sprawy. Z niecierpliwością czekam na wskazanie co z moich poprawnej jest niezgodne z prawdą. Czekam na informację czy przywrócisz usuniętą edycję czy mam ponownie edytować ręcznie. --Maju603 (dyskusja) 20:54, 14 wrz 2010 (CEST)

Św. Praksedaedytuj kod

Hej. Te panny brzmią dość prawdopodobnie ;-), można je ew. zostawić. Ale blogu bym jako źródła jednak nie podawała. U Frosa i Sowy też nic nie ma? Klondek chyba ma dostęp. Patrzyłam na cerkiew.pl (ona na 100% jest i świętą prawosławną, skoro kult jest tak dawny), ale nic nie ma. Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 23:16, 28 lis 2010 (CET)

Ad:Marek Grabieedytuj kod

Ad:Marek Grabie

Widzisz różnicę między wstawieniem szablonu z prośbą o źródła, a skasowaniem niepotwierdzonej informacji? Pozdrawiam Klondek dyskurs 11:58, 11 gru 2010 (CET)

Mogę wyjaśnić bez użycia znaku zapytania :). Wstawiona informacja nie była wandalizmem i nie naruszała dóbr osoby publicznej. Masz rację, że mogłem wstawić inny szablon, ale specjalnie użyłem tego gdyż uznałem, że tak podstawowa informacja powinna mieć źródło. Nie widzę powodu do rewidowania swoich edycji czy zatwierdzeń, natomiast budzi mój sprzeciw rewertowanie z podanych przez Ciebie powodów. Pozostając w niemym osłupieniu temperaturą Twojej wypowiedzi pozdrawiam Klondek dyskurs 18:56, 11 gru 2010 (CET)

Odp:Lista najbogatszych Polakówedytuj kod

Odp:Lista najbogatszych Polaków

Cześć! Moje prywatne zdanie. Ot, ciekawostka. Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 22:48, 17 kwi 2011 (CEST)

Takie tamedytuj kod

Cześć. Zerknęłabyś na DNU? Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2011:06:01:Magda Mleczak. A i zobaczyłabyś, czy Małgorzata Szapował ency? Pozdrawiam :) Elfhelm (dyskusja) 23:01, 1 cze 2011 (CEST)

Kieszonkoweedytuj kod

mulat(napisz) 11:14, 25 paź 2011 (CEST)

Proszę o przejrzenie dokonanych zmian na stronach:archidiecezja Warmińska;archidiecezja Łódzka;diecezja Ełcka oraz Diecezja Włocławska. Uważam dokonane zmiany za dobre i potrzebne.

Ad:Wikipedysta:Abronikowski/inżynieredytuj kod

Ad:Wikipedysta:Abronikowski/inżynier

Hej!

Ściągnąłem sobie pomysł na infoboks od Ciebie :). A. Bronikowski zostaw wiadomość 13:39, 10 lut 2012 (CET)

Gwiazdkiedytuj kod

Witam, poszukuję osoby potrafiącej tworzyć grafikę i chętnej do pomocy. Mam nadzieję, że będziesz umiał pomóc. Konkretnie chodzi o zrobienie kilku (myślałem o 8-miu) gwiazdek na potrzeby Wikiprojekt:Filmy/Odznaczenia. Jeżeli Byłbyś skłonny pomóc napisz do mnie. Pozdrawiam--Damian Sapis (dyskusja) 15:12, 18 lut 2012 (CET)

Re: Warunki użytkowaniaedytuj kod

Dzięki za zwrócenie uwagi, teraz już poprawione! :) LeinaD dyskusja 11:21, 26 kwi 2012 (CEST)

Wikariuszeedytuj kod

Wikariusze są nieency tak jak inni "pracownicy" innych firm: spółek, urzędów gmin, posterunków policji, szpitali, urzędów, szkół itd. Nie dodajemy do artykułów wszystkich pracowników. Parafia pod tym względem nie jest wyjątkiem. Jeżeli jakiś ksiądz jest ency to może być dodany do Wikipedii bez potrzeby umieszczania go w spisie pracowników parafii. Nie ma więc znaczenia fakt iż artykuł dotyczy parafii. The boss (dyskusja) 15:22, 29 lip 2012 (CEST)

Commons Yarledytuj kod

Oczywiście, że za. Dziękuję za zauważenie braku ikonki :) Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 20:39, 6 lis 2012 (CET)

Warszawskie Towarzystwo Cyklistówedytuj kod

O ile pamiętam to pisałem na podstawie książek wymienionych w bibliografii. Mogę popatrzeć czy jest tam coś na temat Fertnera jak tylko je odkopię :) masti <dyskusja> 19:06, 13 lis 2012 (CET)

Odp:Zakrzewo (powiat płocki)edytuj kod

Odp:Zakrzewo (powiat płocki)

Zgłupiałem zupełnie - może rzeczywiście chodzi o Zakrzewo Kościelne. Niedaleko Zakrzewa będę za ok. miesiąc, więc mogę ewentualnie sprawdzić, czy jest tam parafia. Natomiast w Zakrzewie Kościelnym to nie będę, za daleko na południe. Niewiele pomogłem... Pozdrawiam, pjahr @ 22:18, 8 lut 2013 (CET)

Wyjaśniłem, jednak chodzi o Zakrzewo Kościelne. Zadzwoniłem do Domu Pomocy Społecznej z Zakrzewie (Kościelnym) i bardzo miła pani potwierdziła, że to w tym Zakrzewie mieści się parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła (z niewielkim drewnianym kościele). Dzieki za czujność, pozdrawiam :) pjahr @ 15:36, 9 lut 2013 (CET)

Odp:Badania prof. Fangeraedytuj kod

Odp:Badania prof. Fangera

Witaj! Argumentum ad ignorantiam. Siergiej89 (dyskusja) 11:52, 12 cze 2013 (CEST)

Prośba o zgodę na wykorzystanie zdjęćedytuj kod

Dzień dobry,

jestem pracownikiem Urzędu Gminy w Iłowie-Osadzie. W najbliższym czasie chcemy stworzyć i rozpropagować kalendarze na 2014r. Chcemy zamieścić w nich zdjęcia/pocztówki przedstawiające Iłowo w latach 1905-1920. Zdjęcia zamieszczone są pod tym linkiem: https://picasaweb.google.com/Beax.wiki/IOwoOsadaPocztowkiPrzedwojenne#, czy możemy je wykorzystać w naszych publikacjach i na jakich warunkach.

Pozdrawiam, MG

Nie. Pocztówki chronione są prawem autorskim. Tylko autor tych pocztówek może Panu/Pani udzielić zgody na ich wykorzystanie. Nadmieniam, że picasaweb nie jest częścią Wikipedii. - Beax

Jaki spamer?edytuj kod

Zrobiłem cały artykuł "filtr powietrza" uzupełniłem go o treści, które miałem rozwinąć, podlinkowałem do materiałów źródłowych, czego nie zrobiłem wcześniej z powodu nieaktualnych linków, a tu - spamer???? Proponuję chociaż przeczytać content linkowanych stron linkowane zdjęcia itd,itp. Wszystkie cytowane informacje pochodzą z linkowanych stron. Źródła opisu są nieaktualne na obecny moment, bo zmieniły się linki. Proponuję rewizję stanowiska w sprawie odrzucenia zmian.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Beax" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy