Dyskusja wikipedysty:Belissarius


Dyskusja wikipedysty:Belissarius w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wpisy kondolencyjne i wspomnieniowe można umieszczać na dedykowanej stronie (Ostatnie) podziękowania. Ency (replika?) 19:49, 6 lis 2015 (CET)

Wiek żagli

jednostki szkole - jak to miało być, "szkoleniowe", czy "szkolne"? Pozdrawiam. --Mozarteus (dyskusja) 06:59, 22 wrz 2015 (CEST)

"most expansive" to raczej nie jest najkosztowniejsza, słowo "największa" chyba tu lepiej pasuje. Pikador (dyskusja) 08:15, 22 wrz 2015 (CEST)

Podziękowanie - Wiek żagli

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:39, 4 paź 2015 (CEST)

Odp:Kuchnia rosyjska

Odp:Kuchnia rosyjska

Dzień dobry! W dalszym ciągu jestem na etapie poszukiwań, aby poprawić periodyzację, bo Twoja uwaga jest jak najbardziej słuszna. To trzeba gdzieś podlinkować, lepiej wyjaśnić. Niestety to trochę potrwa. Nie wiedziałam, że we wstępie do hasła nie trzeba podawać (już) przypisów. Teraz wstęp jest krótkim i łatwym w odbiorze streszczeniem hasła. Hasło wyraźnie na tym zyskało. Dziękuję za Twoje uwagi krytyczne i głos. Hortensja (dyskusja) 12:51, 5 paź 2015 (CEST)

Odp:Niezrobione, ja dalej widzę dywiz

Odp:Niezrobione, ja dalej widzę dywiz

Tak, chodzi mi o tytuł. Czy masz to zmienić? Ja tutaj nie dowodzę, rób jak uważasz naturalnie. Fakt, że w artykułach medalowych częściej jest dywiz niż półpauza, wydaje mi się jednak, że należy równać do wersji bliższej polskim zasadom interpunkcyjnym, niż tej dalszej. Zresztą zawsze zostaje przekierowanie, choć wątpię by ktokolwiek kiedykolwiek wpisał cały taki długi tytuł z przedziałem datowym w okienko wyszukiwania (chyba że dla eksperymentu). PuchaczTrado (dyskusja) 19:52, 19 paź 2015 (CEST)

Dzięki. Odniesiesz się jeszcze do uwagi 2 z merytorycznych w dyskusji propozycji? PuchaczTrado (dyskusja) 06:46, 20 paź 2015 (CEST)

Winter count

Masz może jakieś informacje na temat tego indiańskiego kalendarza? Próbowałem coś poszukać i napisać, ale słabo. Hoa binh (dyskusja) 07:00, 30 paź 2015 (CET)

podziękowania

Dotychczasowe rozproszone wpisy zostały przeniesione na dedykowaną stronę (Ostatnie) podziękowania. Dalsze wpisy proszę umieszczać tam.

Condolence, in memoriams, thanks etc. are to be added at (Ostatnie) podziękowania.

Ency (replika?) 19:49, 6 lis 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Belissarius" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy