Dyskusja wikipedysty:Birczanin


Dyskusja wikipedysty:Birczanin w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 1, Archiwum 2, Archiwum 3, Archiwum 4, Archiwum 5, Archiwum 6, Archiwum 7

Spis treści

Podział administracyjny Ukrainy.edytuj kod

Te zmian w podziale nie jest taka, jak opisałeś. Po pierwsze, chyba jeszcze nie weszła w życie (wchodzi dzień po opublikowaniu, a publikacji nie znalazłem). Pop drugie, ta liczba rejonów jest docelowa. W uchwale stwierdzono: 7. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування, крім пунктів 1, 3 щодо ліквідації та утворення районів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, які набирають чинності після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України (відновлення територіальної цілісності України та відновлення повноважень органів державної влади України на відповідній території). Co oznacza, że nie zostały, tymczasowo, zlikwidowane rejony na Krymie i na obszarach Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej. Poza tym, nie za bardzo wiem, co zrobili z miastami wydzielonymi na prawach rejonu. Czy je wszystkie zlikwidowano, czy też na razie się nimi nie zajęto? Zatem, aby stwierdzić ile tych rejonów właściwie będzie należałoby policzyć ile zostało ich niezmienionych. Myślę, że z tymi zmianami można się jeszcze wstrzymać, skoro nawet sama ukWiki za to się nie zabrała. Aotearoa dyskusja 19:58, 19 lip 2020 (CEST)

Sejm Krajowy Dalmacjiedytuj kod

Kłaniam się! Czy możesz podać źródło informacji, umieszczonej w powyższym haśle? Najlepiej wstawić je w formie przypisu do artykułu. Proszę o odpowiedź na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam, Frangern (dyskusja) 21:53, 3 sie 2020 (CEST)

Odp:Rejony Ukrainyedytuj kod

Odp:Rejony Ukrainy

Do sprawy trzeba będzie podejść z głową. Główny problem, jaki widzę, to aktualizacja haseł (w tym ich nazw, jeśli mają nazwy rejonów w nawiasach dookreślających), ujednoznacznień i kategorii, a ilość tego to są liczby idące w tysiące. Kolejna kwestia to czy dla rejonów, których nazwa się nie zmienia, tworzymy nowe hasła? Czy może po prostu opisać w takim haśle, że do 2020 rejon był mniejszy i obejmował taki a taki obszar? Na uk.wiki chyba tego nie rozdzielają. Jeszcze jedno pytanie, jak rozumiem, OTH będą teraz jak gdyby odpowiednikami rad wiejskich? Przy okazji wypadałoby ustalić jakie tłumaczenie stosujemy dla OTH i się konsekwentnie tego trzymać. Khan Tengri (dyskusja) 12:45, 20 wrz 2020 (CEST)

Rejon tarnopolskiedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, PG (dyskusja) 08:44, 4 paź 2020 (CEST)

Greckokatoliccy biskupi przemyscy i Lista prawosławnych biskupów przemysko-samborskichedytuj kod

Cześć. Piszę do Ciebie, bo kiedyś się zajmowałeś ww. hasłami. W razie czego podrzuć to innym zainteresowanym. Znalazłem źródło z listą tych biskupów (str. 2–4). Pozdrawiam —Mciura (dyskusja) 12:51, 20 paź 2020 (CEST)

Ukraińskie rozgłośnie radioweedytuj kod

PG (dyskusja) 08:48, 14 sty 2021 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Birczanin" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy