Dyskusja wikipedysty:Bukaj


Dyskusja wikipedysty:Bukaj w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4Archiwum 5Archiwum 6Archiwum 7Archiwum 8Archiwum 9Archiwum 10Archiwum 11Archiwum 12Archiwum 13Archiwum 14Archiwum 15Archiwum 16


Odp:Zgłoszenia botaedytuj kod

Odp:Zgłoszenia bota
znalazłem błąd w bocie i jestem właśnie w trakcie piasnia nowego kodu sprawdzającego czy link jest poprawnie zarchiwizowany w szablonie. Na razie powinno to zostać usunięte przez bota sprzątającego. Poparzę wieczorem na ten przypadek bo może jest jeszcze jakiś inny problem. powinno wyłapywać zarówno archive.org jak i archive.is. masti <dyskusja> 14:26, 29 sty 2018 (CET)

Kawiarenkaedytuj kod

Witaj. Też mu tłumaczyłem, że to obchodzenie blokady, ale jakoś udało mu się mnie namówić. Podobno w taki sposób pomógł mu kiedyś Pottero (Eurohunter twierdzi, że kiedyś zdjęto z niego blokadę po pomocy innego Wikipedysty) oraz wg Eurohuntera o tym całym pomyśle wiedział jeden z adminów - Stanko. Vebace [dyskusja] 23:18, 3 lut 2018 (CET)

Indeks Słownika Geograficznegoedytuj kod

Po Kolegi usunięciach przekierowań zaczerwieniły się kluczowe linki, takie jak Waltery i Waluki tutaj. Rembecki (dyskusja) 22:55, 27 lut 2018 (CET).

Przepraszam za felerny link w poprzednim wpisie. Czerwień jest pięknym kolorem, dającym czytelnikowi pojęcie o tym jak wiele jest jeszcze do zrobienia. Indeks Słownika stworzony został po to, żeby dawać łatwy dostęp do wartościowego źródła. Pozwalałem sobie niektóre z jego stron umieszczać nie w skarbnicy, ale w przestrzeni głównej, żeby dać do zrozumienia, że na niektóre tematy są jakiekolwiek źródła do pisania. Krótko mówiąc, przy przenoszeniu tych podstron do skarbnicy proszę też o kliknięcie w link, podobny do podanego niżej i poprawienie linków w stronie indeksu. Pozdrawiam serdecznie, Rembecki (dyskusja) 18:09, 3 mar 2018 (CET).

"tak nie linkujemy"edytuj kod

Witam!

Myślę, że formalne zastąpienie istniejących nie-polskich linków nieistniejącymi polskimi linkami nie jest dość konstruktywne. Powinniśmy używać formatu bez utraty informacji. — M. G. J. (dyskusja) 14:41, 16 maj 2018 (CEST)

Havana (singel)edytuj kod

Logo było umieszczone prawidłowo. Ewentualnie można zmienić parametr "Okładka" na "Grafika". Eurohunter (dyskusja) 14:24, 14 lip 2018 (CEST)

Rzeczywiście napis miał inny kolor względem okładki. Eurohunter (dyskusja) 17:31, 14 lip 2018 (CEST)

Odp:Indeks biografiiedytuj kod

Odp:Indeks biografii
to jest do zrobienia, choć raczej kodu nie wykorzystam, bo to językiu, których nie używam. Zastanawiam się jak to zautomatyzować inaczej. Zacznijmy o dpoczątku: jaki jest cel ćwiczenia? Bo może taką listę wygenerować po prostu z Wikidanych? masti <dyskusja> 11:09, 18 lip 2018 (CEST)

Odrzucanie moich edycjiedytuj kod

Po pierwsze, nie jestem chłopakiem. Po drugie, przykro mi że odrzuczasz moje edycje za każdym razem, każdy tekst z każdego edytowanego artykułu nie był tłumaczony w takich stronach jak Tłumacz Google, czy Bab.la, był on tłumaczony z pamięci, ponieważ ja się uczę angielskiego od siedmiu lat. Infoboxy muszą też być ładne, żeby pokazać, że polska Wikipedia ma tak samo ładne motywy co hiszpańska, czy może angielska. Chcę, żeby każda strona właśnie na wikipedii była ładna, bez czerwonych linków, małej ilości informacji, zdjęć, itd. Więc proszę, przywróć WSZYSTKIE moje edycje, i bardzo przepraszam.

Przyzywam Twą pomocedytuj kod

Jerzy Świnkaedytuj kod

Cześć. Zgłosiłeś to hasło do usunięcia, do czego oczywiście masz prawo i obiektywnie patrząc, nie dziwiłem się. Z uwagi na dostępność "pod ręką" różnych materiałów, którymi mogłem hasło uzupełnić, podjąłem próbę dodania faktów do życiorysu i bibliografii oraz uczynienia hasła akceptowalnym. Świadomie przytoczyłem w bibliografii cztery regionalne i branżowe słowniki biograficzne, mimo że informacje zawarte w nich w znacznym stopniu powtarzały się, chciałem bowiem wskazać na zauważalność postaci; z tych słowników przynajmniej jeden, Słownik biograficzny Pomorza Nadwiślańskiego pod auspicjami historyków z Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Towarzystwa Naukowego, opiera się jednocześnie na warsztacie naukowym i na doborze jakościowym postaci (słownikowi teologów czy słownikowi pracowników seminarium w Pelplinie nikt naukowości nie odmawia, ale są to opracowania dążące do kompletności osobowej). Osoba pierwszego dyskutanta, kojarzonego przez mnie z regularnego zabierania głosu na rzecz usuwania wszystkich haseł biograficznych niezależnie od tematyki, skutecznie zniechęciła mnie do zabierania głosu w poczekalni. Uznałem, że praca wykonana przy haśle jest wystarczająca do jego obrony. Jak widać pomyliłem się, dyskusja właściwie nie rozwinęła się, a głosu trzeciego wikipedysty kompletnie nie rozumiem (bo kto i co dodaje, to doświadczony wikipedysta przecież widzi, a wskazane treści były tak samo uźródłowione, jak i cała reszta dodanych przez mnie informacji). Nie wiem, czy usuwający administrator w ogóle zajrzał do hasła i właściwie już nawet nie chcę wiedzieć. Widzę, że po prawie 15 latach od pierwszych edycji nie nadążam za współczesnymi tendencjami, nie czuję klimatu i nie jestem szczególnie potrzebny w projekcie. Przyznam, że źle się z tym czuję. W związku z tym mam wielką prośbę - proszę o blokadę mojego konta do końca roku; mam nadzieję, że pozwoli mi to odzwyczaić się od Wikipedii, w którą w ostatnich miesiącach znowu niepotrzebnie się zaangażowałem. Pozdrawiam Berasategui (dyskusja) 08:16, 22 lis 2018 (CET) PS. Nie odbieraj mojej prośby jakoś personalnie, mam wrażenie, że raczej Twoja rola jest trochę przypadkowa (jak napisałem, co do zgłoszenia nie mam zastrzeżeń, w pierwotnej formie hasło mogło uchodzić za "nie do obrony"). Prośbę kieruję do Ciebie, bo z trzech administratorów w jakiś sposób związanych z tą sprawą, jesteś jedynym, którego kojarzę pozytywnie.

Kędzierzyn-Koźleedytuj kod

Witam. O ile chodzi o moją działalność na Wikipedii, to przy nie satysfakcjonującej Administratorów ocenie tej działalności, zawsze istnieje możliwość zgłoszenia propozycji odebrania mi uprawnień redaktora, a co do powyższego artykułu poddanie dyskusji - wpisując odpowiedni szablon - o jego usunięcie. Pozdrawiam. RadLes (dyskusja) 16:11, 15 kwi 2019 (CEST)

Kunówedytuj kod

Witaj, dlaczego usunąłeś hurtem wszystkich ludzi związanych z Kunowem? Zgadzam się, że osoby nie mające hasła na Wiki nie muszą tam być, ale osoby, których biogramy są powinny pozostać. Pozdrawiam, Czestomir (dyskusja) 15:35, 29 maj 2019 (CEST)

Ciechanowiecedytuj kod

Witaj. Miło że odwiedziłeś teren powiatu wysokomazowieckiego szkoda natomiast że, nic nie dałeś od siebie patrząc na twój dorobek to wszystko kasujesz, najlepiej to widać po twoich edycjach. Nie porównuj Ciechanowca do Warszawy, osoba która wchodzi na stronę Ciechanowca miała szanse w jednym miejscu zobaczyć te 10 osób związanych z tym miastem teraz tej możliwości nie ma. 2 osoby trzeba przetłumaczyć na język polski. Wikipedystów na moim terenie w ogóle nie ma a ci co są się zniechęcili - spytaj ich dlaczego ? Blokuj co chcesz i ciesz się dalej !!!--Adam-dalekie-pole (dyskusja) 16:12, 2 lip 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Bukaj -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 23:01, 23 wrz 2019 (CEST)

Brudnopisedytuj kod

Dzień dobry! Utworzyłem w brudnopisie artykuł. Jak mogę go w prosty sposób przenieść, by stał się artykułem? Z góry dziękuję za pomoc.

re: szablon o braku źródełedytuj kod

Witam, w komentarzu do wstawianych szablonów o braku źródeł, stwierdziłeś, że więcej pożytku przyniesie dodanie źródła, niż wstawianie takiego szablonu. Zgadzam się, że pewnie tyle samo czasu zajmie wstawienie szablonu co i znalezienie źródła. Tylko pytanie dla kogo to będzie większy pożytek? Dla redaktorów uzupełniających braki w artykułach, dla odbiorców tylko czytających artykuły czy też dla osób piszących i uzupełniających artkuły? Chyba tylko dla odbiorców czytających - bo osoby uzupełniające artykuły będą miały przekaz, że można dodawać informacje bez podawania źródeł bo redaktorzy i tak je uzupełnią.
Pozdrawiam
Razar-ww (dyskusja) 15:17, 15 lut 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Bukaj" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy