Dyskusja wikipedysty:Charizard


Dyskusja wikipedysty:Charizard w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Pamiętaj też, ze po kropce stawia się spację. Czyli nie "...szybko poruszać.Gdy ktoś...", tylko "...szybko poruszać. Gdy ktoś...". Santer dyskusja► 23:27, 24 cze 2009 (CEST)

Powtórzę się: po kropce stawia się spację. Czyli nie, jak napisałeś: "Rzadko występuje na wolności.Gdy wpadnie we wściekłość zdolny jest zniszczyć całe miasta", tylko "Rzadko występuje na wolności. Gdy wpadnie we wściekłość zdolny jest zniszczyć całe miasta". Pozdrawiam, Santer dyskusja► 15:26, 25 cze 2009 (CEST)

Spis treści

Lista Pokémonów (281-300)edytuj kod

Witaj! Widzę, że dokonujesz wielu zmian w tym artykule, jednak każda wprowadzona przez Ciebie zmiana to jedynie mały fragment tekstu, a z tego co widzę do uzupełnienia jeszcze sporo pozostało... Może przygotuj ten artykuł (lub to, co zamierzasz w nim uzupełnić) w swoim brudnopisie, a dopiero później przenieść całość do głównej przestrzeni Wiki? Z pozdrowieniami. triskaidekafil Dyskusja? czy e-mail? 16:17, 15 lip 2009 (CEST)

odmianaedytuj kod

witaj, prawidłowo apostrof wstawiamy w odmianie Harry'ego, Dumbledore'owi, bez apostrofu w Harrym, Dumbledorem. Filip em 16:56, 21 sie 2009 (CEST)

Pies domowyedytuj kod

Naprawdę psu oczy się świecą po nocy? I oświetlają mu teren? Nie wpisuj, proszę, takich tekstów. Picus viridis Odpowiedz zoilowi 18:41, 11 lis 2009 (CET)

Czesioedytuj kod

Lista, co robi w którym odcinku nie jest encyklopedyczna, a na pewno, nie w początkowej sekcji. Ciacho5 (dyskusja) 18:03, 7 lut 2011 (CET)

Poczekalniaedytuj kod

Witaj, zainteresuj się proszę tym: Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2014:07:12:Listy Pokémonów Trafiły tam wszystkie artykuły z kategorii Listy Pokémonów, informuję Cię o tym jako że Twój nick powtarza się w historii edycji tych artów. Pozdrawiam Marcgalrespons 19:46, 18 lip 2014 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Charizard" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy