Dyskusja wikipedysty:Coka7196


Dyskusja wikipedysty:Coka7196 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum:2010201120122013-2015

Spis treści

Wikiprojekt:Listy przebojówedytuj kod

Witaj. Zapraszam Cię do wikiprojektu Listy przebojów (szczególnie zajrzyj na stronę dyskusji). Eurohunter (dyskusja) 16:17, 12 sty 2016 (CET)

Sound of Silenceedytuj kod

Witaj. Już tłumaczę. Kategoria:Single numer jeden w Stanach Zjednoczonych zawiera single numer jeden jak np. Kategoria:Single numer jeden w Danii i inne. Listy singli numer jeden w poszczególnych latach grupuje Kategoria:Listy singli numer jeden w Stanach Zjednoczonych. Eurohunter (dyskusja) 23:09, 19 sty 2016 (CET)

Jakub Mazurekedytuj kod

Jakub Mazurek ostatnia edycja wygłup, mozna cofnąć na poprzednią-- lansinho (dyskusja) 20:20, 12 lut 2016 (CET)

Dureń (film) i Jurij Bykowedytuj kod

Witaj. Napiszę wprost, bo tu nie ma co owijać w bawełnę - nie pisz o rosyjskiej kulturze na podstawie anglojęzycznych źródeł, bo robisz to źle. Takie hasła nie są dobrym wkładem w Wikipedię - popatrz na uwagi w Wikipedia:Zgłoś błąd w artykule. Już pomijając kopiowanie angielskiej transkrypcji w nazwiskach i nazwach, co za pomysł, by rosyjskie tytuły podawać w tłumaczeniu na angielski? Jeśli istnieje polski tytuł, należy go napisać po polsku, jeśli nie - w transkrypcji (nie transliteracji) z rosyjskiego na polski (tutaj i tu są jej zasady). Dobrze byłoby więc, gdybyś - korzystając z przytoczonych linków - poprawił wszystkie swoje błędy. Częściowo zrobił to już Andrzej, ale wiele ich jeszcze zostało. Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 10:02, 17 lut 2016 (CET)

Podziękowanie - Action Bronsonedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 08:25, 19 lut 2016 (CET)

Odp:Bezczeledytuj kod

Odp:Bezczel

Do listy wydanych albumów dopisałeś nowy z datą 11 marca 2016, a mamy dopiero 21 lutego. Żadne źródło na świecie nie potwierdzi ci 21 lutego, że 11 marca został wydany album. Takich rzeczy po prostu nie robimy w Wikipedii. Możesz napisać, że na 11 marca zostało zaplanowane wydanie nowego albumu i podać źródło takiej zapowiedzi, ale nie możesz do listy wydanych albumów dodać pozycji, która jeszcze nie została wydana. PG (dyskusja) 18:20, 21 lut 2016 (CET)

Podziękowanie - Reincarnatededytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 07:58, 29 lut 2016 (CET)

Kalendarium filmowe - zaproszenie do dyskusji nad standardemedytuj kod

Cześć,

piszę do Ciebie ponieważ jesteś aktywnym uczestnikiem Wikiprojektu: Filmy. Chciałabym Cię zaprosić do dyskusji na tema wypracowania standardu artykułów kalendarium filmowego. Zachęcam do odwiedzenia strony Dyskusja wikiprojektu:Filmy/Standard.
Pozdrawiam Ania294 (dyskusja) 16:49, 5 mar 2016 (CET)

Tidaledytuj kod

Muri (dyskusja) 23:25, 27 kwi 2016 (CEST)

Podsumowanie Tygodnia z Muzyką IIIedytuj kod

III miejsce w TzM III w kat. pow. 5kB

Cześć! Gratuluję wyniku! Oto Twoja gwiazdka za III miejsce w kategorii artykułów powyżej 5kB. Pozdrawiam. RoodyAlien (dyskusja) 22:17, 31 maj 2016 (CEST)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Wikiprojet:Hip-Hopedytuj kod

Witaj! Otrzymałem Twoje zaproszenie do Wikiprojektu Hip-Hop. Czym mógłbym się zająć? Skontaktuj się ze mną na mojej dyskusja użytkownika Eminem434

Pozdrawiam, Eminem434 (dyskusja) 15:04, 13 cze 2016 (CEST) Eminem434 (dyskusja) 15:04, 13 cze 2016 (CEST)

Dopracowałem kilka artykułów. Później planuję coś napisać. Ostatnio zajmuje się głównie Wikiprojektem o dyskografiach, gdzie tworzę i dopracowuje nowe dyskografie przeważnie rockowe.

Pozdrawiam, Eminem434 (dyskusja) 15:03, 20 cze 2016 (CEST)

Co myślisz o reaktywowaniu Tego projektu? Do współpracy zaprosiłem już Jakbu i Tobiasza. Może zaproszę jeszcze kilka osób.

Pzdr Eminem434 (dyskusja) 20:56, 20 cze 2016 (CEST) Eminem434 (dyskusja) 20:56, 20 cze 2016 (CEST)

Odp:Aktywniedytuj kod

Odp:Aktywni

Hej, hej. Bardzo ważna kwestia. Jak pewnie wiesz, znaczna część artykułów o filmach (podobnie jak o aktorach i filmowcach) tworzona jest na podstawie różnych baz danych, do których linki zamieszcza się w sekcji Linki zewnętrzne. Niby to można było tolerować, ale... no właśnie - okazuje się, że w niektórych serwisach podchodzi się do tego żartobliwie, a nie weryfikując tego w innych źródłach, w artykułach mogą pojawiać się koszmarki. O problemie zaczęliśmy dyskutować w kawiarence. Wielka prośba - jeśli tworzysz nowe artykuły - linki do stron, z których korzystasz, daj w przypisach, a w linkach zewnętrznych ewentualnie inne bazy danych (na podstawie których artykuł nie był tworzony). Dziękuję za zrozumienie :) Hedger z Castleton (dyskusja) 12:28, 26 wrz 2016 (CEST)

Żywioł (album)edytuj kod

--Miesiąc (dyskusja) 10:09, 7 paź 2016 (CEST)

C.D.N.edytuj kod

--Miesiąc (dyskusja) 21:55, 11 paź 2016 (CEST)

Andrzej Kasprzykedytuj kod

Serdeczna prośba o przejrzenie w wolnej chwili zmian na Andrzej Kasprzyk (muzyka, KRYZYS) Dokonane drobne zmiany: uporządkowanie, drobne poprawki porządkujące, poprawa linków, dodane zdjęcie. Dzięki.

Bulletproof (ścieżka dźwiękowa)edytuj kod

Eurohunter (dyskusja) 16:26, 23 mar 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:08, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:15, 10 cze 2017 (CEST) 

Jiggoloedytuj kod

Piastu βy język giętki… 14:59, 28 kwi 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Coka7196" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy