Dyskusja wikipedysty:ConGunns


Dyskusja wikipedysty:ConGunns w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Lahcimpytaj (?) 11:08, 1 kwi 2010 (CEST)

Spis treści

This Is It (album Michaela Jacksona)edytuj kod

Witaj :) Czy uważasz, iż blog jest odpowiednim źródłem informacji dla haseł w Wikipedii? Zachęcam do przeczytania: Wikipedia:Weryfikowalność :) W razie pytań i problemów służę pomocą. Pozdrawiam RoodyAlien (dyskusja) 12:31, 1 kwi 2010 (CEST)

Podobnie: Once Upon A Time (album Michaela Jacksona); Once Upon A Times (singel Michaela Jacksona); Thrill The World - te hasła są na obecną chwilę nieuźródłowione... RoodyAlien (dyskusja) 12:54, 1 kwi 2010 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Witaj. Przykro mi, ale byłem zmuszony ząłożyć blokadę na Twoje konto. Wprowadzane informacji nieprawdziwych (tzw. hoaxów) jest rażącym naruszeniem zasad Wikipedii i wprowadza bardo dużo zamieszania w pracy redaktorów. Masz teraz czas na zapoznanie się z zasadami. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 13:07, 1 kwi 2010 (CEST)

Album (wydawnictwo muzyczne)edytuj kod

Witam. Już 27 marca usunęłam [Plik:Michael jackson bad cd cover 1987 cdda], który nie istniał na commons a Ty ponownie go dałeś 3 kwietnia i ponownie plik nieistniejący został usunięty. Tym razem usunął go CommonsDelinker ponieważ użytkownik Tabercil skasował go z commons. --Tanja5 (dyskusja) 00:54, 4 kwi 2010 (CEST)

oprawca (film)edytuj kod

Wpisane przez Ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją, na której udostępniana jest treść Wikipedii (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie edytuj Wikipedii z naruszeniem praw autorskich („NPA”) osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub masz zgodę na jej publikację w Wikipedii, to powiadom mnie na mojej stronie dyskusji i zastosuj procedurę opisaną tutaj. W przeciwnym razie możesz wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego twórczości (możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj). Skopiowane teksty można zamieścić w Wikipedii dopiero po uzyskaniu takiej zgody.

Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie cudzej twórczości, przeredaguj tekst własnymi słowami. Zobacz przy tym jak unikać podejrzeń o NPA. Dziękuję.maikking dyskusja 14:32, 5 kwi 2010 (CEST)

WP:Dobre Artykułyedytuj kod

O przyznaniu tytułu "Dobrego artykułu" decydują wikipedyści. Lord Ag.Ent podyskutujmy 19:00, 16 kwi 2010 (CEST)

Dobry artykułedytuj kod

Tytuł ten nadaje się po głosowaniu społeczności. Przeczytaj informacje w ramce na początku tej strony. Ciacho5 (dyskusja) 19:06, 16 kwi 2010 (CEST)

Edycjeedytuj kod

Witam. Nie bądź wandalem na dzień dobry bo któryś z administratorów może zablokować ci konto. Zanim zaczniesz coś robić z artykułem poczytaj sobie okienko w prawym menu dla edytorów, a także przyjrzyj się jak wyglądają inne artykuły.

Proponuje wstawić sobie na stronę wikipedysty:

Kmiecik (dyskusja) 20:03, 16 kwi 2010 (CEST).

P.S. Jeżeli chcesz odpowiedzieć, zrób to na mojej stronie dyskusji, czyli tutaj: Dyskusja Wikipedysty:Kmiecik.

Michael Jackson: Historia Króla Popuedytuj kod

Witam. Utworzyłem przekierowanie pod artykułem, który stworzyłeś, ponieważ ten artykuł już istnieje na Wikipedii pod innym tytułem. Nie twórz czegoś od nowa (robiąc dubel), tylko rozbuduj istniejący artykuł. Rzuwig 19:04, 19 kwi 2010 (CEST)

Dobry artykułedytuj kod

Zwracano już Ci nie raz uwagę, że szablonu Dobrego Artykułu nie możesz wstawiać samodzielnie bez głosowania. Marnujesz czas, który musimy poświęcać na sprzątanie po Tobie. Grotesque (D) 16:06, 5 maj 2010 (CEST)

Ad:Wikipedia:Wersje przejrzane/Przyznawanie uprawnieńedytuj kod

Ad:Wikipedia:Wersje przejrzane/Przyznawanie uprawnień
Jeśli wyobrażasz sobie, że kasując decyzje odmowne coś zyskasz, to ogromnie się mylisz. To niedopuszczalne. Jeśli chcesz uzyskać uprawnienia, to zajmij się porządnym edytowaniem, aby osiągnąć wymagane minimum. Dalsze napieranie na przyznanie uprawnień teraz uznam za trolowanie i zablokuję Twoje konto. Michał Sobkowski dyskusja 18:25, 21 lut 2011 (CET) Sorasy; To nie było zamierzone. Z przyzwyczajenia kliknłem "edytuj" i zmieniłem... No ale jeśli ostatni raz poproszę to może się zgodzicie... No wejdź sobie na mój profil i zobacz moje doświadczenie.

Albert Nobbsedytuj kod

Stefaniak ---> śmiało pytaj 09:32, 22 lut 2011 (CET)

  • Znalazłem datę premiery na IMDB - 19 kwietnia 2011 roku. Sorasy, że wcześniej nie napisałem. Wiedziałem, że czegoś zapomniałem... ConGunns (dyskusja) 10:47, 22 lut 2011 (CET)
Tak będzie wyglądał pasek "Masz nowe wiadomości"
  • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pasek z napisem "Masz nowe wiadomości", tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona.

Blokadaedytuj kod

Witaj. Zablokowałem Twoje konto mając na względzie zarówno Twoje poprzednie blokady, jak i zachowanie z kilku ostatni dni. Kasowanie cudzych wpisów w dyskusji, napieranie na otrzymanie uprawnień, łamanie zasad, wreszcie hoaxy, czyli wprowadzanie fałszywych informacji. Proszę zapoznać się z zasadami przed powrotem na Wikipedię. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 13:31, 22 lut 2011 (CET)

Pokaż mi proszę, w którym miejscu jest napisane, że film zostanie wydany 23 kwietnia 2011 (data, którą podałeś w infoboksie). Polecam lekturę hoax. Liczba blokad nie ma znaczenia, recydywa jest recydywą, z poprzednich błędów należy wyciągać wnioski. To tyle co chciałem powiedzieć. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 14:18, 23 lut 2011 (CET) Była na en wiki, bo sam ją dodałeś - nazywać się na en tak samo jak na pl wiki to mało inteligentne.... Już na szczęście nie wprowadza userów w błąd. Dalsze próby grania ze mną w kotka i myszkę zakończą się dłuższym odpoczynkiem od wikipedii. Zapraszam do zapoznania się z WP:WER i WP:Źródła - zasadami wikipedii. Wygląda na to, że chciałeś zostać redaktorem... no cóż, z takim podejściem do zasad wiki nie wróżę sukcesu w najbliższych latach. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 18:49, 23 lut 2011 (CET)

Ad:Orlando_Bloomedytuj kod

Ad:Orlando_Bloom

To jest dla Ciebie ostatnie ostrzeżenie. Jeżeli jeszcze raz dokonasz aktu wandalizmu w Wikipedii, zostanie zablokowana Twoja możliwość edytowania stron. A. Bronikowski zostaw wiadomość 23:11, 12 sty 2012 (CET)

To jest recydywa, więc nie czas na ostrzeżenia - miesięczna blokada za wprowadzanie fałszywych informacji. Michał Sobkowski dyskusja 08:27, 13 sty 2012 (CET)

Orlando Bloomedytuj kod

Proszę, przestań.
Jeżeli nadal będziesz niszczyć strony, zostanie Ci zablokowany dostęp do ich edycji. Upomnienie dotyczy hasła Orlando Bloom, do którego 08.01.2012 roku dodałeś niepoparte źródłami, nieprawdziwe informacje. Openbk (dyskusja) 23:11, 12 sty 2012 (CET)

To jest recydywa, więc nie czas na ostrzeżenia - miesięczna blokada za wprowadzanie fałszywych informacji. Michał Sobkowski dyskusja 08:27, 13 sty 2012 (CET)

Ad:Orlando_Bloomedytuj kod

Ad:Orlando_Bloom

Z powodu Twoich szkodliwych edycji tymczasowo pozbawiono Cię możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich oraz ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady. Jeśli uważasz ze blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii. Michał Sobkowski dyskusja 08:24, 13 sty 2012 (CET)

Portal:Filmedytuj kod

Cześć,

Staram się reaktywować portal i wikiprojekt filmy. W związku z tym szukam osób chętnych do pomocy zarówno w prowadzeniu portalu jak i współpracy przy wikiprojekcie. Przeprowadziłem już kilka zmian na stronie Portalu, jeśli masz jakiś pomysł na rozbudowanie go lub uważasz, że jest brzydki to zapraszam na stronę mojej dyskusji z propozycjami jak to poprawić.

Kilka lat temu zaistniała próba ustalenia standardu dla haseł o aktorach i filmach. Ustalenia są dość mizerne w związku z czym proponuje aby zrobić to jeszcze raz. Wyraź swoją opinię na ten temat na stronie dyskusji Wikiprojekt:filmy/Standard.

Aby wynagrodzić trud włożony w pomoc przy wikiprojekcie proponuję opracować system nagród (Wikiprojekt:Filmy/Odznaczenia), jednak w związku z moimi znikomymi uzdolnieniami plastycznymi szukam osoby która podjęłaby się narysowania kilku "gwiazdek". Mam co do nich pewną wizję i chętnie się nią podzielę jeśli zadeklarujesz chęć podjęcia się tego zadania.

Serdecznie zachęcam do współpracy--Damian Sapis (dyskusja) 15:39, 2 lut 2012 (CET)

Bardzo mnie to cieszy. Widzę, że deklarujesz umiejętność tworzenia grafiki 3D. Może mógłbyś pomóc z Wikiprojekt:Filmy/Odznaczenia?--Damian Sapis (dyskusja) 21:10, 14 lut 2012 (CET)

Edward Cullen (postać filmowa)edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 18:05, 7 maj 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:ConGunns" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy