Dyskusja wikipedysty:Czedrog


Dyskusja wikipedysty:Czedrog w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Drobna prosba dot. edycjiedytuj kod

Witaj. Prosze zechciej sie powstrzymac ze wprowadzaniem edycji w artykulach heraldycznych, jesli nie opanowales dostatecznie jezyka heraldycznego. pozdrawiam Hoodinski (dyskusja) 17:33, 15 lis 2010 (CET)

Witaj ponownie. Sugeruje zapoznanie sie z jezykiem heraldycznym w herbarzach Niesieckiego czy Szymanskiego. Zmiana tonu takze nie zaszkodzi;). pozdrawiam Hoodinski (dyskusja) 17:39, 15 lis 2010 (CET) Witaj. Podstawowym kryterium podawania informacji na wiki jest weryfikowalność opierajaca sie na dobrych i uznanych zrodlach- wybacz, ale herbarz Szymanskiego jest najczesciej uzywanym i prawde mowiac, najwyzej cenionym zrodlem badan heraldycznych. Herbarz pana Znamierowskiego ma opinie dziela kontrowersyjnego (choc nie przecze, ze poprawnego). Z racji, ze wiekszosc artykulow oparta jest wlasnie na Szymanskim, sugeruje posilkowaniem sie nim wlasnie. pozdrawiam Hoodinski (dyskusja) 17:57, 15 lis 2010 (CET) Coz- wikipedia ma swoje zasady, ktorych nalezy sie trzymac, jesli mamy ochote w niej partycypowac. Jesli chcesz dodawac opisy herbow z Znamierowskiego to najlepiej dorzuc dodatkowy akapit/punkt/paragraf rozpoczynajacy sie od slow "Opis herbu wedlug herbarza Znamierowskiego..." i sprawa zalatwiona. Wikipedia nie jest "ostateczna wyrocznia" nie jest zatem problemem przedstawianie faktow z roznych perspektyw (o ile sa udokumentowane). Proponuje, abys zapoznal sie z zasadami, dzieki temu unikniesz problemow w przyszlych edycjach. pozdrawiam Hoodinski (dyskusja) 18:36, 15 lis 2010 (CET)

Reprymendaedytuj kod

Cześć! Jeśli jeszcze raz zobaczę, że wycofujesz bez powodu edycje wikipedysty NewYorker z haseł o herbach szlacheckich (przykład), to zostaniesz zablokowany za prowadzenie wojny edycyjnej. Identyczne ostrzeżenie otrzymała druga strona, więc jesteście traktowani na równi. Albo zaczniecie ze sobą dyskutować, albo pożegnacie się z projektem. Jesteśmy tutaj by budować Wikipedię, a nie prowadzić wojenki. Dziękuję za uwagę, Patrol110 (dyskusja) 18:45, 17 lis 2010 (CET)

Przyjąłem do wiadomości. Patrol110 (dyskusja) 19:13, 18 lis 2010 (CET)

Blokadaedytuj kod

W związku z twoim zachowaniem i brakiem dobrej woli wyrażonym na mojej stronie dyskusji, nakładam dwugodzinną, ostrzegawczą blokadę. Jeśli nadal będziesz cofać edycje innych wikipedystów forsując swój punkt widzenia, to blokada będzie wydłużana. Jesteśmy tutaj by razem tworzyć Wikipedię, a nie narzucać swój punkt widzenia. Proszę przemyśleć swoje zachowanie, Patrol110 (dyskusja) 19:46, 18 lis 2010 (CET)

Kasowanie edycji z własnej dyskusjiedytuj kod

W Wikipedii jest zasada, że nie usuwamy wpisów z własnej strony dyskusji. Nawet, jeżeli są dla nas nieprzyjemne. To jest taki trochę dzienniczek ucznia: uwagi i jedynki muszą zostać. Proszę, przestrzegaj tej zasady. mulat(napisz) 14:34, 22 lis 2010 (CET)

  • Dopiero teraz doczytałem w diffie, co dopisałeś usuwając dyskusję. Wygląda na to, że zawiodłeś się na Wikipedii. Szkoda. Jednak, jak ochłoniesz, spróbuj zrozumieć, że jest to projekt polegający na współpracy i zasada dochodzenia do rozwiązań przez dyskusję, a nie przez kłótnie ma wielki sens. Inaczej nie mielibyśmy 700 tysięcy haseł. Codziennie się tu ludzie spierają, i codziennie jakoś dochodzą do porozumienia. Nie skreślaj Wikiedii, bo warto się w nią bawić, mimo, że zdarzają się problemy. Pozdrawiam, mulat(napisz) 14:41, 22 lis 2010 (CET)

Kilka spraw porządkowychedytuj kod

  1. Odnoś się do innych z szacunkiem to i inni tak będą robić w stosunku do Ciebie. Chamski wpis przemilczę. Tym razem.
  2. Teorie spiskowe nieudowodnione jakimkolwiek źródłem są materiałem, ale nie dla Wikipedii. Taką "prawdę" to brukowce publikują a nie encyklopedia. Wojciech Pędzich Dyskusja 16:42, 24 lis 2012 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Czedrog" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy