Dyskusja wikipedysty:Czyz1


Dyskusja wikipedysty:Czyz1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Marek Piwowski - edycjaedytuj kod

Dzień dobry, proszę o pomoc i informacje czemu anulowana jest edycja wprowadzona pod hasłem? Zawiera więcej informacji niż poprzednia wersja i są to informacje autoryzowane. Jeśli trzeba ją rozbudować poproszę o sugestie. Pozdrawiam. Ohi4fi (dyskusja) 15:33, 31 mar 2021 (CEST)Ohi4fi

- odnośnie infoboks'a - po wciśnięciu "Edytuj" sam znika, jak tego uniknąć? // już mam, przepraszam i poprawiam

Inaczej rozumiemy czym jest wandalizm ;) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 20:30, 11 kwi 2021 (CEST)

Ad:Jarosław Dąbrowski (film)edytuj kod

Ad:Jarosław Dąbrowski (film)

Cześć. Odnośnie W sprawie tej edycji (por. z poprzednią, wykonaną przez mojego bota), proszę o zapoznanie się z zasadą unikania podwójnych wyróżnień. Dziękuję. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 17:56, 5 kwi 2021 (CEST)

Często popełniamy te same błędy przez długi czas (jak np. ja w powyższej wypowiedzi, co doszło do mnie dopiero teraz – "odnośnie edycji"). Cieszę się, że mój wpis był niepotrzebny i przepraszam za kłopot. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 19:32, 5 kwi 2021 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Stolicach Europejskichedytuj kod

Wątek założony przed: 23:46, 8 kwi 2021 (CET) Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Prośba o przejrzenieedytuj kod

Witaj, Zauważyłem, że czasem pojawiasz się m.in. na stronach parafii radomskich. 1 kwietnia pojawił się na kilku z nich wandal z IP 62.122.115.157. M.in. zmienił proboszczów w artykule o Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Radomiu, Bazylika św. Kazimierza w Radomiu i Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu. To był głupi żart primaaprilisowy tego kogoś. Niestety przez takie głupie żarty psuje on pracę wielu Wikipedystów. Jeśli możesz przejrzyj proszę moje poprawki lub anuluj zmiany wprowadzone przez tego wandala. Pozdrawiam i dziękuje. Stanley PP (dyskusja) 23:46, 8 kwi 2021 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Paragwajskiego IIedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 1 maj 2021 (CET) Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Czyz1" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy