Dyskusja wikipedysty:Darekm135


Dyskusja wikipedysty:Darekm135 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Spis treści

Odp: Strona dyskusjiedytuj kod

Odp:Strona dyskusji

Gotowe – Dyskusja wikipedysty:Darekm135/2014_01. Robi się to wg Pomoc:Zmiana nazwy strony, w pierwszym polu pierwszego wiersza wybierając Dyskusja wikipedysty, a w drugim nazwę archiwum (ja dałem Darekm135/2014_01). pozdrawiam Piastu βy język giętki... 08:54, 27 sty 2014 (CET)

Agata Materowiczedytuj kod

Witam,

dzieki za szybkie akceptowanie Agata Materowicz. Jestem ciekawa, czy Pan/Pani/Ty znasz Agate, bo masz cos wspolnego z Lodzia. Jej praca jest obecnie w w muzeum włókiennictwa na Piotrkowskiej do 23 marca

Ale mam pytanie: nie wiesz co wpisac, aby zmienic prawa copyright "This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license.", zeby ludzie nie mieli prawa powielac, i bron Boze sprzedawac jakichs zdjec z wiki?

dzieki Dana, jako Kiciatycia

Dzieki,

zobaczylam, ze mrozno… nie nawidze zimna…. rzeczywiscie z tym pytaniem zwroce sie do tej wskazanej osoby. A tak wracajac do wiki,na angielskiej stronie mam autoryzacje wpisow bez akceptacji juz, a po polsku jeszcze nie- wiec dzieki Pozdrowienia tym czasem…. Dana

Tramwaje w Łodziedytuj kod

W tej chwili powstaje tam muzeum komunikacji miejskiej. Jednak kto jest właścicielem tego obiektu - nie mam pojęcia. KMST, MPK? W sumie KMST jest chyba częścią MPK.

Jeszcze mniej wiadomo w kwiestii Helenówka. MPK ponoć chce tam przenieść Zakład Techniki z Tramwajowej (a Tramwajową sprzedać inwestorowi pod jakieś biurowce jak NCŁ się rozwinie). Ale o ile w kwestii Brusa są oficjalne informacje prasowe (a przynajmniej na blogach typu Komunikacja Zbiorowa w Mieście Łodzi, potwierdzone zdjęciami) - właściwie można więc coś napisać - to w kwestii Helenówka nie ma nic. Nie wiem czy jego właścicielem są jeszcze jakieś resztki MKT (fizycznie stoi tam jeszcze parę rozlatujących się starych wagonów po MKT) czy MPK albo miasto Łódź. Kpc21 DYSKUSJA 19:04, 9 lut 2014 (CET)

re: Łódź - znani łodzianieedytuj kod

Tak, masz rację. Rzecz prawie tak stara jak sama wiki. Wszelkie listy znanych, lubianych, związanych są problematyczne ze względu na kłopot z określeniem kryteriów – ale powstają... Mam ten nowy dział z tyłu głowy, w przegródce to do – żeby to jakoś z sensem rozwiązać. Czy to usuwając, czy proponując coś w zamian. Ale nie dziś. Jak masz chęć i pomysł, to działaj :) powodzenia Piastu βy język giętki... 14:23, 18 lut 2014 (CET)

-- Według mnie obaj z "Piastu" za bardzo dzielicie włos na czworo. Według mnie istnieje nie zdefiniowane, ale takie zdroworozsądkowe, pojęcie "znani".... Pewno, dla humanisty np. Kosyl jest mniej znany niż Rubinstein, ale przynajmniej w Łodzi, spełniają oni te zdroworozsądkowe kryteria "znanych". A jak by ktoś przesadził, to zawsze można cofnąć edycję..... Jedno jest pewne: "znani łodzianie", to Ci, którzy się tu urodzili !!!. Stąd nie mogłem to dopisać Maxa Factora (starszego), który ostatecznie okazał się urodzonym w Zduńskiej Woli..... Co do pogody, to rzeczywiście, na dwoje babka wróżyła. Ja zaczynam sezon skuterowy z 1. dniem wiosny ma wszelki wypadek Lodz (dyskusja) 14:32, 18 lut 2014 (CET)

RE: Grzegorz Wesołowskiedytuj kod

Kategorie wrzuciłem z powrotem. W większości haseł tak w sumie jest. Pozdrawiam. Wikipedysta:Książe Nibeusz (dyskusja) 17:37, 26 lut 2014 (CET)

Odp:Dwór Benedykta Górskiegoedytuj kod

Odp:Dwór Benedykta Górskiego

Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2014-03/J.Dygasedytuj kod

Bardzo serdecznie dziękuję za pozytywny głos. Nie spodziewałem się tego.Było mi bardzo miło, ja będę tak samo się udzielał na wikipedii, jak dotychczas.Nic się nie zmieni. Może to się zmieni, że przemyślę to całe głosowanie i postaram wyciągnąć z tego wnioski.No po prostu zobaczymy.--J.Dygas (dyskusja) 00:53, 13 mar 2014 (CET)

Odp. cerkiew w Łowiczuedytuj kod

Hej, dziękuję za czujność. Informację, jaką chciałam zawrzeć w urwanym zdaniu, ostatecznie umieściłam gdzie indziej, a pomylone województwo to błąd wynikający z późnej pory ;) Pozdrawiam serdecznie Loraine (dyskusja) 00:01, 22 mar 2014 (CET)

Czy wiesz – Gmach PZU w Łodziedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Emptywords (dyskusja) 18:53, 23 mar 2014 (CET)

Odp:Radogoszcz (obóz przejściowy)edytuj kod

Odp:Radogoszcz (obóz przejściowy)

Hej. Niestety wikipedysta Lodz bardzo niechlujnie dodaje bibliografię dublując przypisy i miesza wszystko, bo pisze tak jakby hasło miało nie być nigdy więcej edytowane, a po jakimś czasie gubią się jego op.cit. Jutro spróbuję przejrzeć dokładnie, no chyba, że Ty masz chwilkę czasu i rozwikłasz (po historii edycji) co i jak. Dzięki za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam. Ented (dyskusja) 00:25, 29 mar 2014 (CET)

Archiwumedytuj kod

Jeszcze raz ja ;) Dodaj na górze strony link do archiwum Twojej dyskusji, bo aż się zdziwiłem, że masz tak mało wpisów ;) Podpowiedzi tutaj :) Pzdr. Ented (dyskusja) 00:29, 29 mar 2014 (CET)

Rezerwat przyrody Molendaedytuj kod

Witam, dziękuję za podpowiedź, rzeczywiście wskazane ilustracje pasują do tego artykułu. Ja ich nie znalazłem wcześniej, nie przebrnąłem przez angielską nazwę tej polskiej kategorii. Pozdrawiam, życząc wielu udanych edycji w wikipedii. MZW 16:15 3 kwi 2014

Osiedle Petrykozyedytuj kod

Witaj

Najpewniejszym sposobem jest przeszukanie rozporządzenia o nazwach miejscowości i rozporządzeń zmieniających nazwy miejscowości. Rozporządzenia te są wymienione na Wikiprojekt:Polskie miejscowości w sekcji Źródła danych. Nazwy zawierające Petrykozy:

Gajówka Petrykozy osada leśna Pniewy grójecki Petrykozy wieś Białaczów opoczyński łódzkie -kóz petrykozowski Petrykozy wieś Pabianice pabianicki łódzkie -koz petrykozowski Petrykozy wieś Żabia Wola grodziski mazowieckie -kóz petrykoski Petrykozy wieś Zawidz sierpecki mazowieckie -kóz petrykoski Petrykozy wieś Działdowo działdowski warmińsko-mazurskie -kóz petrykoski Petrykozy wieś Rymań kołobrzeski zachodniopomorskie -kóz petrykoski Petrykozy-Cegielnia część wsi Skronina Białaczów opoczyński łódzkie -kóz-Cegielni Petrykozy-Osiedle część wsi Petrykozy Pabianice pabianicki łódzkie -koz-Osiedla Petrykozy-Tartak część wsi Skronina Białaczów opoczyński łódzkie -kóz-Tartaku 


Rada języka polskiego wydała opinię mówiącą, że miejscowości których nazwy składają się z dwóch rzeczowników powinny być pisane z myślnikiem. Nazwy dostosowano do tego wymogu, lokalnie mogą jeszcze funkcjonować stare nazwy. I tak jest tu. StoK (dyskusja) 18:33, 3 kwi 2014 (CEST)

Czy wiesz - Gmach PZU w Łodziedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Emptywords (dyskusja) 11:04, 4 kwi 2014 (CEST)

Wycofanie mojej edycjiedytuj kod

Witaj! czemu postąpiłeś w ten sposób? --Maattik (dyskusja) 17:41, 9 kwi 2014 (CEST)

Przepraszam, nie zauważyłem. --Maattik (dyskusja) 18:00, 9 kwi 2014 (CEST)

Lućmierz-Lasedytuj kod

Dzięki za tak ekspresowe przejrzenie :-) 85.193.198.233 (dyskusja) 20:07, 17 kwi 2014 (CEST)

Podziękowaniaedytuj kod

Dzięki za zmodyfikowanie mojej wersji. Teraz ten link rzeczywiście wygląda lepiej. Ala na tym chyba już definitywnie zakończę moją twórczość w Wikipedii. Żegnam 77.253.13.126 (dyskusja) 15:28, 2 maj 2014 (CEST)

Tytkaedytuj kod

W dyskusji do artykułu gwara łódzka dodałeś "tytka to oczywiście torebka ". Czy według Ciebie tytka oznaczało także rożek zwinięty z papieru - taki jak na zdjęciu w artykule?

re: Roman Śmigielskiedytuj kod

U mnie jest ok, pewnie jakiś lokalny problem. Ostatnia zmiana to tylko zmiana tytułu sekcji z źródła na bibliografia, nie narobiła spustoszeń. (przeładować, zrestartować, sprawdzić inną przeglądarką, albo w trybie prywatnym – jakoś tak bym lokalizował przyczynę). pzodrawiam Piastu βy język giętki... 12:26, 6 maj 2014 (CEST)

Odp:Wiosna - wnętrze pracowni artystyedytuj kod

Poprawiłem i dodałem źródła na daty. Jak zauważyłem podawane są dwie daty i to w dość nowych wydaniach ale dlaczego taka rozbiezności nie wiem. Sztuka Polska to nie mój konik. Cytat wymaga dokładnego źródła skąd pochodzi. Pozdrawiam--Adamt rzeknij słowo 20:40, 2 cze 2014 (CEST)

Polska; Sąsiedziedytuj kod

Witaj – ta sekcja jest niezrozumiała (...)

Też witaj, ale nie pisz "niezrozumiała", gdy tylko Ty czegoś w niej nie rozumiesz, dobrze? Są odnośniki do granic z innymi państwami, gdy Polska miała inną formę państwowości: gdy była tylko Koroną (1386-1569), tylko RON (1569-1795) czy tylko II RP (1918-1939). Taką sama sekcję ma strona III Rzesza, czyli sąsiadów tylko z lat 1933-45. Michu1945 (dyskusja) 00:08, 6 cze 2014 (CEST)

ja mam prawo tego nie rozumieć

A kto Ci to prawo odbiera, że tak to rozpaczliwie musiałeś podkreślić? Fakt jest tylko faktem, że to co napisałeś nie odzwierciedlało tego co chciałeś wyrazić. Michu1945 (dyskusja) 09:25, 6 cze 2014 (CEST) Dla Ciebie jest zbędne. Innym może się przydać. Michu1945 (dyskusja) 09:30, 6 cze 2014 (CEST)

spr.edytuj kod

Dziękuję za sprawdzenie --31.182.190.146 (dyskusja) 13:57, 27 lip 2014 (CEST)

zdjęciaedytuj kod

CZY te zdjęcia można wykorzystać? – Proszę o odpowiedź na przesłany wcześniej adres mailowy – PK 31.182.139.227 (dyskusja) 12:36, 8 sie 2014 (CEST)

Odp:Darekm135edytuj kod

Odp:Darekm135
 • Hej. Może czas sprawdzić się w roli arbitra? :) Pzdr. Ented (dyskusja) 22:04, 1 wrz 2014 (CEST)
Mówi się "trudno". Pozdr :) Ented (dyskusja) 16:54, 2 wrz 2014 (CEST)

szpital WAMedytuj kod

Fotka tego artykułu znajduje się jako ilustracja artykułu podanego na 2. pozycji bibliografii (Barczykowska Joanna, Jankowski Jakub, Historia z przeszłością [w:] „Kocham Łódź” (dod. do „Polska. Dziennik Łódzki”), 7 XII 2012, nr 211, ss. 6-7.). Fakt, z kroju czcionki domniamałem, że to "Kurier" (stąd nr i strona do uzupełnienia)... Mógł to być też "Głos Poranny". Sprawdź tam, a ja spróbuję zdobyć namiar na Autorów, choć mogą to być praktykanci....AusLodz (dyskusja)

To nie to zdjęcie. Zdjęcie o którym mówię, to foto artykułu. Jutro spróbuje podesłać skan tego artykułu i tego zdjęcia AusLodz (dyskusja)

Też zaczyna mnie to ciekawić gdzie to się ukazało... Byłem "świecie" przekonany, ze w "Kurierze"... AusLodz (dyskusja)

Mam już skan zdjęcia tego artykułu, ale nie wiem gdzie przesłać, bo do publikacji w Commons się nie nadaje... AusLodz (dyskusja) 16:04, 11 wrz 2014 (CEST)

Marek Siudym (aktor)edytuj kod

Linków zewnętrznych nie usuwamy, zwłaszcza gdy stanowią one źródło artykułu! Jeśli data strona nie jest już dostępna, można poszukać w archiwum, popatrz tutaj: [1]. PG (dyskusja) 20:29, 6 wrz 2014 (CEST)

Re: Nazwaedytuj kod

to zdecydowanie błąd. Wynika on z tego, że niedawno poprawiłem pisownię nicka (z Książe Nibeusz na Książę Nibeusz). Myślałem, że automatycznie 'przypiszę mnie' do poprzednich edycji, ale jak widać liczy mi się konto od nowa. Da się w ogóle coś w tej sprawie zrobić? Pozdrawiam. (dyskusja) 08:32, 30 wrz 2014 (CEST)

Widzę, że po dodaniu nowej edycji wróciłem do starego wkładu użytkowania. Dzięki za pomoc. Książę Nibeusz (dyskusja)

To jeszcze raz ja. Błąd wynikał chyba z tego, że logowałem się poprzez stary login - nie wiedziałem, że należy go zmienić przy nazwie zmiany użytkownika. Książę Nibeusz (dyskusja) 08:42, 3 paź 2014 (CEST)

Karol Eisertedytuj kod

OK, sprawdzę i poprawię... AusLodz (dyskusja) 15:18, 2 paź 2014 (CEST)

Muzeum Tradycji Niepodległościowychedytuj kod

Nazwisko jest już znane, ale czekam na oficjalne ogłoszenie... Oczywiście wtedy uzupełnię to w haśle.... pozdro :) ~~

odp. ogłoszenie BIP Urzędu miasta Łodzi o nowym dyrektorze MTN-Łódź - Piotrze Machlańskim pojawiło się już 16 października ok. 13.00-14.00, chyba natychmiast po stosownej konferencji prasowej.... W tym samym czasie pojawiły się notatki na stronach "Radia Łódź" oraz "Dziennika Łódzkiego", ta ostatnia zdecydowanie lepsza merytorycznie.... AusLodz (dyskusja)

Odp:Cmentarzedytuj kod

Odp:Cmentarz

Hej. Wybacz opóźnioną odpowiedź. Szukałem, googlałem, nic nie znalazłem — ani śladu po jakimkolwiek przycerkiewnym cmentarzu. Trzeba pytać kogoś mądrzejszego, albo do biblioteki się przejść, a może jakoś do wniosku o wpis dotrzeć. Niestety, nie pomogę :( pozdrawiam Piastu βy język giętki... 10:57, 13 gru 2014 (CET)

Prośba o przejrzenie: Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonkiedytuj kod

Witam Darekm135 będę wdzięczny za przejrzenie hasła Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki. Pozdrawiam Bysiu71 Bysiu71 (dyskusja) 01:36, 7 sty 2015 (CET)

Odp:Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodziedytuj kod

Odp:Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
 • Hej :) Przyznam, że nie wiem, zapytam Powerka38, bo On jest w sprawie map i współrzędnych alfą i omegą ;) Pozdrawiam. Ented (dyskusja) 22:33, 4 lut 2015 (CET)
  • Cześć! Eee tam, @Ented, zdecydowana przesada. Generalnie problem bierze się chyba stąd, że inne współrzędne są podane lokalnie w artykułach, a inne w Wikidanych. Trzeba to ujednolicić, ale ja nie wiem, które są dobre. Jeśli nie będziesz w stanie poprawić sam, daj mi znać, tylko wskazując poprawne współrzędne. Pozdrawiam! Powerek38 (dyskusja) 18:10, 6 lut 2015 (CET)
   • Muzeum poprawiłem, natomiast z parafią trochę się poddaję, coś tam jest mocno zepsute. Może zawołam kolegę. @Paweł Ziemian, pomożesz? Powerek38 (dyskusja) 18:19, 7 lut 2015 (CET)
    • @Powerek38, @Ented Główny problem się bierze stąd, że każdy geograficzny infobox zakłada, że jest jedynym bytem w artykule. W związku z tym, że może on wyświetlać mapę na którym zaznacza się opisywany obiekt, ów infobox dodatkowo wpycha zadeklarowane współrzędne na górę artykułu. Obecnie współrzędne są dostępne w Wikidanych i jeśli ich nie podamy to infobox i tak ich tam poszuka. Dzięki temu zabiegowi gro artykułów uzyskało niejako automatycznie potrzebne wpisy (patrz zagraniczne wioski w Nepalu, czy w Afryce). Ponadto kiedyś istniał jeden specjalny kod mapy żadna. Był on pomocny jeśli nie ma odpowiedniej mapy dla infoboxu, ale chcieliśmy podać współrzędne. Ostatnio doszły dwa nowe kody pusta i osobna. Pierwszy wyłącza całkowicie wyświetlanie współrzędnych i mapy. Drugi wyłącza mapę ale pokazuje współrzędne, jednak nie wpycha ich na górę strony. Co zapobiega konfliktom „na szczycie”, gdyż przy okazji specjalnym rozszerzeniem #coordinates te górne współrzędne są deklarowane jako główne dla artykułu, a tylko jedne takie wywołanie jest dozwolone. Obecnie nie widzę innego rozwiązania jak oddelegowanie mapki z kościołem do oddzielnego szablonu. Dzięki temu główny szablon bez mapy zawiera główne współrzędne z Wikidanych. Kościół jest opisany oddzielnym infoboxem, niestety bez współrzędnychnieaktualne, ale osobna mapka tuż pod nim nadrabia te zaległości. [2] Paweł Ziemian (dyskusja) 19:07, 7 lut 2015 (CET)
  • @Paweł Ziemian – dziękuję, rozumiem, wydzielenie mapy na dole to dobry pomysł / ale współrzędne w Wikidanych i na górze hasła wciąż wskazują inny rejon miasta – Darekm135 (dyskusja) 19:18, 7 lut 2015 (CET)
@Powerek38, @Ented, @Paweł Ziemian – Dziękuję, Darekm135 (dyskusja) 19:32, 7 lut 2015 (CET)
Ad:Współrzędne

Jest to problem techniczny, dotyczy on dokładności współrzędnych. Niedawno temu własnie odbyła się dyskusja na ten temat, tutaj. @PMG, @Paweł Ziemian, @malarz pl: czy coś się zmieniło od poprzedniej dyskusji? --The Polish (query) 13:48, 6 mar 2015 (CET)

Problem jest taki, że na WD była/jest źle określona precyzja. Link generowany na mapce był ok, ale ten w koordynatach zgodnie z zapisaną na WD dokładnością (mniej więcej 1 setna stopnia). DW: @The Polish. ~malarz pl PISZ 17:39, 6 mar 2015 (CET) @The Polish Dyskusja o problemie (źródle problemu) trwa na d:Property talk:P625#Special precision. ~malarz pl PISZ 19:54, 6 mar 2015 (CET)

Łódźedytuj kod

Witam.. Więc trzeba póki co imć Jakóba Uchańskiego wywalić z art. o Łodzi. W tym momencie nie mogę tego zweryfikować, a Oskar Flatt czasem się mija z prawdą. W czasach kiedy pisał swoją książkę nie wszystko było jeszcze poukładane i znane. Dzięki za czujność i pozdrawiam.– Pernambuko (dyskusja) 11:12, 17 lut 2015 (CET)

Instytut Medycyny Pracy w Łodziedytuj kod

Dzień dobry, gdybyś kiedyś zrobił zdjęcie Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, ul. Teresy 8, to bardzo proszę, daj mi znać. Dziękuję i pozdrawiam, Stanisom (dyskusja) 17:40, 6 mar 2015 (CET)

Odp. Jerzy Zarzyckiedytuj kod

Odnośnie daty - otóż sprawa jest trochę skomplikowana. Wydaje mi się, że często się myli datę produkcji pierwszego filmu przez tę wytwórnię (1937), z datą powołania do działania (1935). Jeśli klikniesz na stronę " Spółdzielnia Autorów Filmowych " , to tam jest podany w przypisach artykuł z "Przekroju" napisany przez filmoznawcę, który podaje date 1935 , jako datę powołania do działania tej instytucji. Zmieniłem więc datę na 1935. Może ten sam link należy też podać w przypisach na stronie "Jerzy Zarzycki"? Przy okazji - czy mógłbyś przejrzeć oba artykuły ? ("Jerzy Zarzycki" oraz "Spółdzielnia Autorów Filmowych") Jeśli się nie zgadzasz z datą - 1935-, to zmień na 1937. Z góry dziękuję za pomoc i przejrzenie.

Wielkie dzięki ! Pięknie już są zrobione oba hasła. Czyz1

Odp:Stefan Bryłaedytuj kod

Odp:Stefan Bryła

Bardzo słuszna uwaga, brawo za spostrzegawczość. Zawsze w takich sytuacjach śmiało revertuj. Zwiadowca21 19:54, 17 kwi 2015 (CEST)

Silbersteinedytuj kod

Dla mnie najbardziej wiarygodne są dane opracowania "Silbersteinowie" (Kazimierz Badziak i Jacek Strzałkowski, Łódź 19.?.). Tam dla Markusa S. są podane daty ur. 1833, zm. 04.03.1899.

Dzieci kolejno: Ajdla (Adela) - 27.07.1866-24.4.1934; Chana (Ewelina) - 28.02.1868-09.04.1939; Staś (Stanisław) - 02.11.1869-08.11.1942; Salomea (Sara) - 17.08.1872-16.09.1938; Jadwiga Janina Diana - 1875-1945; Mieczysław - 31.03.1876-13.09.1907.

To tyle co mogę pomóc, Pozdrawiam :) AusLodz (dyskusja) 14:17, 21 kwi 2015 (CEST)

Odp:Kamienica Antoniego Engelaedytuj kod

Odp:Kamienica Antoniego Engela
 • Hej. Oczywiście masz rację, że powinno być "3"! Literówka podczas wypełniania szablonu :/ Kondygnacje liczy się od "zera budynku", czyli parterowy ma liczbę kondygnacji = 1, piętrowy ma 2 kondygnacje, itd. Pozdrawiam :) Ented (dyskusja) 22:45, 26 kwi 2015 (CEST)

Alfred Biedermannedytuj kod

Dziękuję za zwrócenie uwagi na powtórzenia. Nie zauważyłem... Teraz, pod drobnych redakcyjnych, powinno być czytelniej... A co do tych Silbersteinów, to przede wszystkim Jacek Strzałkowski jest znany z perfekcjonizmu w ustalaniu danych biograficznych.... Stąd moje polecenie i wszystkich jego publikacji. Nie rzucające się w oczy, ale kopalnia rzetelnej wiedzy... AusLodz (dyskusja) 15:05, 27 kwi 2015 (CEST)

Zdjęcie 101. batalionu policyjnegoedytuj kod

Tak jak podejrzewałem i po konsultacji z wybitnym znawcą ikonografii łódzkiej, to NA PEWNO nie jest Łódź. Najprawdopodobniej POZNAŃ, albo może i nawet Hamburg. Proponuję podesłać linka do tej fotki do muzeum w Poznaniu lub nawet do jakiegoś muzeum w Hamburgu. Rzeczywiście, należałoby raz na zawsze wyjaśnić tę kwestię i skorygować na Commons albo nawet napisać do Bundesarchiv. To ewentualnie biorę na siebie... AusLodz (dyskusja) 14:27, 30 kwi 2015 (CEST) No Nawiązałem kontakt. Po polsku.. :) Zobaczymy co odpowie... :) No nie śądzę, żeby w Muzuem Łodzi popełnili aż taki błąd, ale sprawdzę i "ustawię ich do pionu" :) AusLodz (dyskusja) 21:53, 30 kwi 2015 (CEST)

Otrzymałem właśnie odp. z Muzeum Miasta Łodzi gdzie ponoć ma znajdować się zdjęcie 101 batalionu (Witam, moim (i M. J. też) zdaniem, to nie jest nasze zdjęcie, nawet nie widzieliśmy go wcześniej... Ktoś się pomylił ewidentnie...). Według mnie jest to fotka z Bundesarchiv [3], ale gdzieś zapodziała mi się sygnatura. Więc gdybyś mógł dokonać w tym zakresie zmiany, to by było OK. Teraz czekam na odp. z Poznania. bo to NA PEWNO nie jest Łódź...AusLodz (dyskusja) 14:44, 8 maj 2015 (CEST)

re Kolonia Czołczynekedytuj kod

Witaj

W zestawieniu codgik Zbiory danych państwowego rejestru nazw geograficznych przy miejscowości Czołczyn w kolumnie Uwagi napisano do 2001 r. - istniała kolonia: Czołczynek i część wsi Czołczyn-Parcele (miejscowości włączone do wsi, nazwy zniesione).

Co ciekawe współrzędne serii zdjęć 24 .. 26 wskazują na okolice Chrabice Dolne.

StoK (dyskusja) 06:54, 8 maj 2015 (CEST)

Prośba o przejrzenie artykułu Suchorze Asas (dyskusja) 21:24, 20 maj 2015 (CEST)Asasedytuj kod

Suchorze

Odp:Alfred Grohmanedytuj kod

Odp:Alfred Grohman
 • Hej. Książkę dopiero co pożyczyłem i poruszam się zgodnie z chronologią w niej zawartą. Niestety nie o każdym fabrykancie jest na tyle informacji aby wyciągnąć z ksiązki ency hasło, np. o Eugeniuszu Geyerze jest raptem jedno zdanie. Pozdrawiam :) Ented (dyskusja) 18:14, 5 cze 2015 (CEST)

Botsedytuj kod

I apologize for sending this message in English.

You are receiving this message because a technical change may affect a bot, gadget, or user script you have been using. The breaking change involves API calls. This change has been planned for two years. The WMF will start making this change on 30 June 2015. A partial list of affected bots can be seen here: https://lists.wikimedia.org/pipermail/wikitech-l/2015-June/081931.html This includes all bots that are using pywikibot compat. Some of these bots have already been fixed. However, if you write user scripts or operate a bot that uses the API, then you should check your code, to make sure that it will not break.

What, exactly, is breaking? The "default continuation mode" for action=query requests to api.php will be changing to be easier for new coders to use correctly. To find out whether your script or bot may be affected, then search the source code (including any frameworks or libraries) for the string "query-continue". If that is not present, then the script or bot is not affected. In a few cases, the code will be present but not used. In that case, the script or bot will continue working.

This change will be part of 1.26wmf12. It will be deployed to test wikis (including mediawiki.org) on 30 June, to non-Wikipedias (such as Wiktionary) on 1 July, and to all Wikipedias on 2 July 2015.

If your bot or script is receiving the warning about this upcoming change (as seen at https://www.mediawiki.org/w/api.php?action=query&list=allpages ), it's time to fix your code!

Either of the above solutions may be tested immediately, you'll know it works because you stop seeing the warning.

Do you need help with your own bot or script? Ask questions in e-mail on the mediawiki-api or wikitech-l mailing lists. Volunteers at m:Tech or w:en:WP:Village pump (technical) or w:en:Wikipedia:Bot owners' noticeboard may also be able to help you.

Are you using someone else's gadgets or user scripts? Most scripts are not affected. To find out if a script you use needs to be updated, then post a note at the discussion page for the gadget or the talk page of the user who originally made the script. Whatamidoing (WMF) (talk) 21:03, 17 cze 2015 (CEST)

Zmiana zdjęcia w artykule "Krzeszyce"edytuj kod

Witam, w artykule pod nazwą Krzeszyce zostało zmienione zdjęcie. Niedawno w tym miejscu był herb Krzeszyc a obecnie jest zdjęcie hali szkolnej. Nie mam pojęcia jak zostało to zmienione ale absolutnie nie pasuje te zdjęcie, nie powinno go tam być. Istnieje możliwość cofnięcia tego? Drugie pytanie. Czy istnieje możliwość usunięcia przesłanych przez siebie zdjęć? Próbowałem założyć artykuł gdzie miałem wykorzystać owe zdjęcia lecz artykuł nie był encyklopedyczny i w efekcie tego nie powstał. Zdjęcia są teraz niepotrzebne, a nawet jak wspomniałem wcześniej jedno jest w artukule "Krzeszyce" gdzie nie powinno być. ~~Malacz91

Przepraszamedytuj kod

To ja, Tbeyor. Mam już dość popełniania błędów. Nie znoszę popełniać jakichkolwiek pomyłek w edycjach. Dlaczego ja często się mylę to nie wiem. Przepraszam za wszelkie szkody. Nienawidzę popełniać błędów lub pomyłek.

Inwazja Mocyedytuj kod

Kolego, na stronie radia RMF FM jest nazwa "Inwazja Mocy" (pisane wielkimi literami). Dlaczego wycofałeś moją edycję???

Teatr Wybrzeżeedytuj kod

Cześć. Zmieniłam jednak tę datę, za e-teatrem (w filmiepolskim też jest 1979). Osoba, która spod IP wprowadziła poprzednią poprawkę, podobno już napisała do dyrekcji teatru, że mają błąd na stronie. Przy okazji dałeś świetny pokaz wiarygodności Wikipedii, pokazując, że owszem, każdy może coś tu zmienić, nawet bez żadnego logowania, ale takie edycje są sprawdzane i w razie jakichś niezgodności wycofywane. Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 11:08, 3 sie 2015 (CEST)

Szastarkaedytuj kod

Witaj. Jak już znalazłeś zdjęcia z miejscowości, to dobrze byłoby z jedno wstawić do infoboksu. Ciacho5 (dyskusja) 14:12, 4 wrz 2015 (CEST)

Katarzyna Michalewskaedytuj kod

Dziękuje za wkład do mojego hasła.☺

Odp:Synagogi w Łodziedytuj kod

Odp:Synagogi w Łodzi

Cześć :) Wątpliwość słuszna i w pierwszej kolejności należałoby dopytać autora edycji. Imo problem (poza tym, czy owa synagoga była duża, czy też mała - dom modlitwy - bo to może potwierdzać również źródło przedwojenne) jest w nieprecyzyjnym zapisie Niegdysiejsze duże synagogi w Łodzi (zburzone przez Niemców pomiędzy listopadem 1939 a połową 1940; według obecnych adresów miejsc po nich), bo nie wynika czy zachodzi koniunkcja, czyli i te największe i te zburzone, czy skoro w nawiasie jest jedynie doprecyzowanie, że były zburzone, to rozchodzi się wyłącznie o największe i to jest podstawowe kryterium wyboru. Należałoby to doprecyzować, a wówczas lista byłaby jednoznacznie oczywista. Pozdrawiam. Ented (dyskusja) 14:01, 12 wrz 2015 (CEST)

Brodniaedytuj kod

Hej. Czy ma kolega możliwość sfotografowania tablicy poświęconej Kazimierzowi Deczyńskiemu umieszczonej na budynku szkoły w Brodnie? Dobrze byłoby umieścić fotografie w arcie. Pozdrawiam--Witamina (dyskusja) 18:24, 28 wrz 2015 (CEST)

Odp:Rajmund Rembielińskiedytuj kod

Odp:Rajmund Rembieliński
 • Cześć. Słusznie, nie zwróciłem uwagi na datę, a AusLodz uzupełnił po średniku istniejący przypis kolejnym wpisem zamiast dodać ewentualnie kolejny przypis (co już samo w sobie mogło wprowadzać w błąd). Inna sprawa, że owe uzupełnienie źródłem z DŁ datowanym na 3 lipca było błędem. Zmieniłem przypisy do e-DŁ i e-GW. Pozdrawiam :) Ented (dyskusja) 17:36, 29 wrz 2015 (CEST)

Kalendarium historii Łodziedytuj kod

Witaj. Rok 1831 jako datę śmierci Karola Bogumiła Sängera podaje też Mirosław Jaskulski: Stare fabryki Łodzi. Wyd. I. Łódź: Widzewska Oficyna Wydawnicza „ZORA”, 1995 – na stronie 14. Dziękuję za czujność :-) Pozdrawiam, Arewicz dyskusja 14:23, 18 paź 2015 (CEST)

Odp: Kategoria:Szablon lang z ukrytym językiem polskimedytuj kod

Tak, to możliwe. Usunąłem. Paweł Ziemian (dyskusja) 22:13, 9 lis 2015 (CET)

linki do Commonsedytuj kod

Niezbyt rozumiem w czym problem, u mnie na pierwszy rzut oka działa tak jak powinno. Ale by widzieć w menu bocznym linki do projektów siostrzanych należy w preferencjach włączyć funkcję "Pasek siostrzanych projektów". --Alan ffm (dyskusja) 12:23, 22 lis 2015 (CET)

Nie działało, bo był bałagan -> [4] --Alan ffm (dyskusja) 12:43, 22 lis 2015 (CET)

Odp:Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii UNESCO w Łodziedytuj kod

Odp:Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii UNESCO w Łodzi

Zupełnie nie znam się na temacie ale skoro pytasz, to bym raczej zastanawiała się nad zmianą nazwy artykułu na Wikipedii – usunięciem z niej „UNESCO” albo nawet „UNESCO w Łodzi” bo to też nie należy do nazwy. SpiderMum (dyskusja) 00:13, 1 gru 2015 (CET)

Zatwierdzanieedytuj kod

IP pisze w uwadze (zresztą nieuźródłowionej) Szefowie WSzW: zastępcą Szefa WSzW w Łodzi jest ppłk Janusz Sawicki.

Po pierwsze to sekcja dotycząca szefa, a IP pisze o zastępcy, po drugie - kasuje poprzednika - ty to wszystko zatwierdzasz- dlaczego?--Kerim44 (dyskusja) 14:58, 6 gru 2015 (CET) ooo.. to Kerimowi coś sie pop..:))--Kerim44 (dyskusja) 17:08, 6 gru 2015 (CET)

Poprawisz? Generalnie chodzi o to by wypisywać szefów, a innych pracowników WSzW jedynie wtedy, gdy mają biogramy w wikipedii--Kerim44 (dyskusja) 17:12, 6 gru 2015 (CET)

Dzięki za Plik IMPedytuj kod

Letni skwerek

Wielkie dzięki za zdjęcia IMP. Już wykorzystałem. Serdecznie pozdrawiam i przesyłam letnią pamiątkę z pobliskiego skwerku. Stanisom (dyskusja) 02:53, 9 gru 2015 (CET)


Odp:Michalina Tatarkówna-Majkowskaedytuj kod

Odp:Michalina Tatarkówna-Majkowska

Cześć :) No i całe szczęście, że nie powielamy błędów z ulicą Stalina po 53 r. Co do istnienia ulicy Tatarkówny, to faktycznie istnieje i nawet potwierdza to mapa Łódzkiego Ośrodka Geodezji. Pozdrawiam :) Ented (dyskusja) 23:18, 27 lut 2016 (CET)

Przeredagowałem nagłówek o ulicy w haśle o Tatarkównie dodając obecną lokalizację i przypis. Pzdr. Ented (dyskusja) 00:22, 28 lut 2016 (CET)

Odp:Hotel Centrum w Łodziedytuj kod

Odp:Hotel Centrum w Łodzi

Hej. Poprawiłem treść i dodałem przypisy. Kwestia rozebrania hotelu to nie tylko rozbiórka głównego budynku ale także przynależnych do niego parterowych dobudówek, które tworzyły jeden obiekt. A dobudówki od strony Narutowicza stoją :( Zatem formalnie obiekt nie został rozebrany i Wyborcza pisząc o dokończeniu rozbiórki za dwa tygodnie ma rację. Wstawiłem przypis do rozpoczęcia rozbiórki w 2014 (formalnie to rozbiórka bodaj kasyna i przybudówek od Traugutta i Kilińskiego), bo wówczas ona się zaczęła pomimo, że główny budynek zaczęto rozbierać w 2015. Pozdrawiam :) Ented (dyskusja) 18:34, 12 maj 2016 (CEST)

Autorowi edycji zwróciłem uwagę. Raz jeszcze pzdr. Ented (dyskusja) 21:15, 12 maj 2016 (CEST)

Szlaki roweroweedytuj kod

Witam, nie chciałem zapoczątkowywać dyskusji w podróżach. Bardzo przepraszam, ale nie będę ingerował we wskazane 2 strony. Wydają mi się one istotnie nieco podejrzane a do tego nie za bardzo dobrze „siedzą” w podróżach. Alan ffm jedyny admin jest najlepszym adresatem tej prośby (tak coś mi się wydaje, że Alan ffm coś przed edycją w tym pierwszym szlaku robił, ale nie pamiętam, a wyszukać w zmianach nie potrafię, to było dawniej niż 30 dni temu), ewentualnie Tar Lócesilion. Do tego nie jestem delecjonistą. I tak się wystarczająco naraziłem różnym mocarzom wikiprojektów typu Azymut, Ślimaczek, Marek Mazurkiewicz, Mathiasrex, Kenraiz. Ja tam tylko tworzę nowe strony (niewiele tego, bo 310, ale to i tak 9,6% wszystkich). Pozdrawiam bardzo serdecznie życząc sukcesów i satysfakcji we wszystkich wikiprojektach. M Z W Najmocniej przepraszam za ogromną pomyłkę. Odpowiedziałem natychmiast, ale przez zupełnie niezrozumiałą pomyłkę odpowiedź błędnie zamieściłem w dyskusji wikipedysty Filip_em Przepraszam, pozdrawiam, życząc sukcesów i satysfakcji w wielu wikiprojektach MZW 18 maja 16 14:38

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Odp:Zbigniew Zamachowskiedytuj kod

Odp:Zbigniew Zamachowski

Link wstawiłem w dziale filmografia. AB (dyskusja) 00:11, 20 cze 2016 (CEST)

Strażacy z gminy Kocierzew Południowyedytuj kod

Istotnie, strażacy pochodzą z gminy Kocierzew Południowy, uwaga słuszna, poprawiłem i uzupełniłem 2 zdjęciami z dekoracji wspomnianych strażaków. Pozdrwaiam serdecznie, życząc satysfakcji z działań we wszystkich wikiprojektach MZW 23:06 6 lip 2016

re: Zuzanna Ginczankaedytuj kod

Hej, generalnie moje wątpliwości ujęłam na stronie dyskusji tego hasła. Są wątpliwości, a na dodatek na Ginczankę chyba donoszono dwa razy, i za pierwszym razem, to byłby ten okres 43/44. Tak coś mi się o głowę obija, ale musiałabym sprawdzić, gdzie to czytałam. Zmianę dokonałam na podstawie tego co jest w refie, ale to też może być błędne. Pozdrawiam Pleple2000 (dyskusja) 18:14, 12 lip 2016 (CEST)

Cześć, wracając do powyższego, czy mógłbyś krytycznym okiem spojrzeć na moje "ogarnięcie tematu". Co sądzisz? Pozdrawiam Pleple2000 (dyskusja) 08:52, 11 sie 2016 (CEST) a, tak faktycznie, zapomniałam o infoboksie, zaraz zrobię Pleple2000 (dyskusja) 10:57, 11 sie 2016 (CEST)

Pomoc, Commonsedytuj kod

Czy się znasz na przerzucaniu fotek z komórki na Commons. Pomożesz? Czy nie znasz się na tym.--J.Dygas (dyskusja) 14:01, 3 paź 2016 (CEST)

Boże Narodzenieedytuj kod

Wesołych Świąt!

Julian Tuwimedytuj kod

Dziękuję, słuszne pouczenie. Wyglądało to jak oczywisty wandalizm, więc odruchowo wycofałem. Na przyszłość będę ostrożniejszy. WP:Szybkie palce dały o sobie znać. Wesołych Świąt! Marcowy Człowiek (dyskusja) 19:53, 19 gru 2016 (CET)

Re: Grób rodziny Heiman-Jareckichedytuj kod

O pochowaniu Aleksandra Heimana-Jareckiego w grobie rodzinnym jest wspomniane w Spacerownik Cmentarz Stary przy ulicy Ogrodowej Ryszarda Bonisławskiego i Joanny Podolskiej na stronie 7 w opisie grobowca Antoniny Edmee Heimanowej z Rueffów. Jsc96 (dyskusja) 19:11, 27 gru 2016 (CET)

Re: Katarzyna Kobroedytuj kod

Wydaje i się, że w filmie jest mowa również o Katarzynie Kobro i jej córce. Poza tym dziwi mnie, dlaczego więcej informacji o życiu Katarzyny Kobro jest w artykule o Strzemińskim niż w jej własnym? Wojtek 1956 (dyskusja) 11:01, 15 sty 2017 (CET)

JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI i plakaty wyborcze 4 kandydatówedytuj kod

Dziękuję za przejrzenie i pozdrawiam.

Paul Fishman PL (dyskusja) 00:16, 26 sty 2017 (CET)

Re: Zbigniew Szymański (pisarz)edytuj kod

Dzień dobry. Skoro nie ma źródła, a są nieścisłości to na razie najlepiej będzie jak nie będzie żadnej daty dziennej. Pozdrawiam. Konrad Czub (dyskusja) 23:32, 4 lut 2017 (CET)

Re: Kategoria:Zabytkowe Kamienice w Łodziedytuj kod

Błąd na klawiaturze, już poprawione. Dziękuję za zwrócenie uwagi Mafo (dyskusja) 21:11, 4 mar 2017 (CET)

Izrael Poznańskiedytuj kod

We wrześniu 2016 kilkakrotnie edytowałem w wikipedii i commons zmiany Izrael Kalmanowicz Poznański na Izrael Poznański, uzasadniając, że to rusycyzm „otczestwo” a Polska już od ponad 100 lat nie jest częścią cesarstwa rosyjskiego i język rosyjski nie jest też od ponad 100 lat językiem urzędowym. A jednak jeszcze w commons pokutuje File:Izrael Kalmanowicz Poznański.jpg choć sam zmieniałem go na Izrael Poznański.jpg i ten plik istnieje. Ale niestety, również istnieje plik przytoczony wyżej „Kalmanowicz”. Pan jest biegły w procedurach commons, czy udałoby się Panu usunąć ten plik: Izrael Kalmanowicz Poznański.jpg zamieniając go w kilku artykułach obcojęzycznych wikipedii na poprawny plik Izrael Poznański.jpg ? Ja tego nie potrafię. Pozdrawiam, życząc sukcesów i satysfakcji z działań we wszystkich wikiprojektach MZW 22:08 2 kwi 2017

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:09, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:16, 10 cze 2017 (CEST) 

Zaproszenie do wikiprojektu Muzeum Miasta Łodziedytuj kod

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w wikiprojekcie Muzeum Miasta Łodzi, zajmującego się pisaniem, uzupełnianiem i ilustrowaniem artykułów związanych z Łodzią, MMŁ i archiwalnymi fotografiami przesłanymi na Commons przez to muzeum. Trochę więcej informacji o projekcie współpracy z MMŁ także na tej stronie. Już pisałam Ci o tym na Commons, ale teraz już oficjalnie ;-). Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 21:58, 18 lis 2017 (CET)

Odp:Ruda Pabianickaedytuj kod

Odp:Ruda Pabianicka

Cześć :) Również nie mam dostępu do źródła, zatem należałoby dopytać autora edycji czy czasem nie pokręcił czegoś (co mu się często zdarza) lub przeredagować fragment usuwając "...z okazji zbliżającego się święta 1-majowego", bo jak słusznie zauważyłeś nawet dzień 2 maja będzie formalnie przed zbliżającym się świętem 1 Maja (tylko roku następnego). Jeżeli chcesz, to dopytaj AusLodza, a jak nie to śmiało usuń rzeczony fragment. Pzdr :) Ented (dyskusja) 20:21, 11 lut 2018 (CET)

odp. do Litzmannstadt Ghettoedytuj kod

Dzięki za szybką i przytomną reakcję.... Masz całkowitą rację! Trochę "na biegu" to dopisywałem. Oczywiście wszystko to poprawię. Oczywiście chodziło o teren Bałut, jako enklawy żydowskiej. A poza tym oświeciło mnie, zę mam chyba przynajmniej jedno zdjęcie z kręcenia materiałów do "Wiecznego Żyda"... Pozdro :) P.S. Jak z brudnopisu opublikować hasło, bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego przycisku (hasło "Waldemar Norkwest")... Obejmij je szczególnym patronatem. Sprawa jest kontrowersyjna, ale niezwykle ciekawa i istotna dla przyszłych losów mauzoleum radogoskiego w Łodzi. AusLodz (dyskusja) 10:49, 15 lut 2018 (CET)

Marek Wójcicki (brydżysta)edytuj kod

Cześć, Proszono mnie o zrobienie drobnej poprawki. Możesz ją zatwierdzić.

Żabieniecedytuj kod

Witaj !!!

Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Faktycznie popełniłem błąd. Już go naprawiłem. Gobo1954 (Gobo1954 (dyskusja)) 04:15, 02 sie 2018 (CEST)

SG w Łodziedytuj kod

Dziękuję za zwrócenie mojej uwagi na moje lapsusy - poprawiłem. Kategoria też moze przecież zostać--Kerim44 (dyskusja) 16:33, 5 sie 2018 (CEST)

Re:Harnamedytuj kod

Dzięki, poprawiłem, chodziło o adres. Jsc96 (dyskusja) 12:43, 24 lut 2019 (CET)

Agnieszka Więdłochaedytuj kod

Witaj. Chciałbym zapytać dlaczego moja edycja tej strony została wycofana? Pozdrawiam Ralin7 (dyskusja) 19:20, 28 mar 2019 (CET)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Darekm135 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:38, 23 wrz 2019 (CEST)

JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKIedytuj kod

Witam,

Poproszę o przejrzenie najnowszych zmian na JAROSŁAW MACIEJ GOLISZEWSKI.

Pozdrawiam

Paul Fishman PL (dyskusja) 21:47, 6 gru 2019 (CET)

K-wirusedytuj kod

Cześć. Masz jakieś fotki dokumentujące wirusa w naszym mieście? Ja coś tam wrzuciłem... [5]. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Pozdrawiam --Zorro2212 (dyskusja) 20:51, 26 kwi 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Darekm135" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy