Dyskusja wikipedysty:DingirXul


Dyskusja wikipedysty:DingirXul w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 19.03.2006-07.11.2006 | Archiwum 07.11.2006-30.12.2008 | Archiwum 01.01.2009-31.12.2010 | Archiwum 01.01.2011-31.12.2012

Witam :-)))))

Szukam pomocy aby opublikować w Wikipedii moje bio: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Jan_Yahu_Pawul/brudnopis

Nie wiem jak to zrobić. Ktoś mi pomagał ale chyba już nie ma czasu i kontakt wygasł ...

yahu pawul

proszę pisać na: 52disco70@gmail.com

Mam też materiał po angielsku na bio angielskie + oczywiście fajne fotografie i skany (moja właność i prawa) do ilustracji

Spis treści

Zapytanieedytuj kod

Witam jeszcze raz!

Dlaczego upiera się Pan/Pani aby usilnie przypisać mi rodzaj muzyki, której nie uprawiam? Zajmuję się progresywną muzyką rockową i muzyką teatralną. To samo dotyczy mojej aktywności po śmierci Ciechowskiego. NIE MIAŁEM PRZERWY W ŻYCIU ZAWODOWYM. Jeśli trzymamy się zasad Wikipedii, to proszę podać źródło informacji i moim braku aktywności zawodowej w 2002 roku bo to co jest napisane w artykule jest ewidentną konfabulacją. Od 2002 roku pracowałem nad płytą Depresjoniści, tworzyłem oprawy muzyczne do programów TV (np. dla TVP Bydgoszcz - program "Środek Świata") oraz opracowałem i nagrałem muzykę do cyklu dla dzieci "Kubuś Puchatek i Tajemnice Przyrody" (wydawca DeAgostini) - 8 płyt, oraz miałem wiele innych zajęć. Proszę o nie usuwanie moich edycji (to zresztą trochę śmieszne abym musiał prosić o prawdę o samym sobie). Aby utwierdzić Pana/Panią, że nazywam się Zbigniew Krzywański, mogę skontaktować się prywatnie.

Witam!

Nazywam się Zbigniew Krzywański. Chyba nie sądzi Pan/Pani, że nie mam wiedzy na temat swojej osoby. Proszę nie ingerować w treści zamieszczone przez osobę, której wiedza jest, obiektywnie, najlepsza bo dotyczy mnie samego. Źródłem wg. zasad Wikipedii jest moja była i bierząca działalność. To dziesiątki wywiadów, a przede wszystkim efekty mojej pracy. Polecam strony typu eteatr, recenzje płyt Republiki i Depresjonistów (dawniej Bończyk-Krzywański). Polecam książkę "Republika wrażeń". Jest to naukowa praca zbiorowa pod redakcją prof. Jezińskiego z UMK, a szczególnie artykuł "Od nowej fali do progresji. Ewolucja stylu gitarowego Zbigniewa Krzywańskiego".

Witam

Chciałabym zapytać, dlaczego próbując edytować/zamienić fatalne (a wciąż obecne na polskiej Wikipedii) zdjęcie Zeeny Schreck na zdjęcie, uważam, korzystniejsze - no, i przede wszystkim, ukazujące dokładnie Zeenę nie zaś dwie dodatkowe osoby (które Czytelnika nie muszą obchodzić) - usuwasz moje zmiany/edycje?

Pozdrawiam

D.


Zdjęcie które wycinasz jest umieszczone na WikiComm, a ja oświadczam, iż dysponuję (bezpośrednio!) ZGODĄ pani ZEENY SCHRECK na umieszczenie jej zdjęcia na polskiej Wikipedii.

Czapki z głów. Przepraszam. I say pass... Będąc w kontakcie z osobą (Zeeną Schreck) na temat której użytkownicy (i redaktorzy) Wikipedia się wypowiada (-ją); otrzymując od Tej osoby (via e-maile) linki do Wikicomm by stamtąd skopiować (za jej zgodą!!! Przy jej WIEDZY!)Jej AKTUALNE zdjęcie i umieścić je "na" polskiej Wiki, jestem oskarżany o złodziejstwo... Nie, Ja jestem złodziejem! Sorry, ale wymiękam! Ja mam już, po prostu dosyć. Tak, pokazaliście Mi gdzie jest moje miejsce. Ave, samoreprodukujący się WIELKI SYSTEMIE WIKIPEDII.

Pragnę wyrazić ubolewanie nad Tym, iż jako niedoświadczony Wikipedysta próbowałem - bez odpowiedniego przygotowania - nanieść zmiany w artykule dot. p. Zeeny Schreck (rozchodzi się o Moją próbę zamiany widniejącego od bardzo dawna zdjęcia p. Zeeny na zdjęcie ukazujące p. Zeeną z roku 2011)... Ja, naprawdę!!! będąc w kontakcie e-mailowym z Panią Zeeną Schreck otrzymałem (poza Jej zgodą na moje edycje)także kilka linków, które - odsyłając Mnie do Wikicomm - oferowały Jej (p. Zeeny) inne (bez towarzystwa osób trzecich) zdjęcia... Nie było (co pragnę powtórzyć!!!!) NIE BYŁO (I NIE JEST!!!) MOIM celem przywłaszczanie sobie czegokolwiek (złodziesjstwo etc)!!!! Poproszony o usługę, odesłany na WikiComm, Ja po prostu kliknąłem ikonkęfunkcję "Use on Wiki",skopiowałem link i wkleiłem "na" polskiej wiki... Aktualnie jestem wręcz panicznie przerażony (!!!!) nadanym mi (sugerowanym) statusem: złodzieja. Zwłaszcza że nigdy w życiu niczego nikomu nie ukradłem/nie przywłaszczyłem sobie etc.


Ja już niczego nie chcę edytować. Mam dosyć.

nie tędy drogaedytuj kod

brak formalnej zgody oznacza tylko tyle że zdjęcie ukradłeś, tym samym nie znajdzie się ono w artykule DX[odp] Dyskusja 21:45, 19 gru 2012 (CET) – wklejanie nowym użytkownikom nie znającym ani technikaliów ani tym bardziej zasad wikipedii dotyczących udostępniania plików na commoms takich uwag jak w tym przypadku jest niedopuszczalne. nieznajomość przez kogoś zasad nie upoważnia Ciebie do wyciągania wniosków na temat jego pobudek i skutków działania. dobrze się zastanów nad jakimkolwiek wpisem do czyjejś dyskusji tym bardziej był to pierwszy wpis w dyskusji użytkownika, który wykonał wpis w zaledwie jednym artykule. - John Belushi -- komentarz 14:22, 20 gru 2012 (CET)

Luxtorpedaedytuj kod

Nie rozumiem Twoich edycji. Co to znaczy "był"? "Był" to czas przeszły, więc chcesz powiedzieć, że Robert Friedrich już nie jest autorem tych utworów? Mickiewicz był czy nadal jest autorem "Pana Tadeusza"? Da Vinci był czy też nadal jest autorem Mony Lizy? Autorstwo nie jest czymś ulotnym. Pozdrawiam, MaPet92 (dyskusja) 02:37, 22 gru 2012 (CET)

Nie potrafisz odpisywać kulturalniej, tylko musisz od razu atakować, prawda? MaPet92 (dyskusja) 15:02, 22 gru 2012 (CET) Czekam na zgłoszenie MaPet92 (dyskusja) 15:08, 22 gru 2012 (CET) Zgłosiłeś już sprawę administratorowi? Z chęcią sobie z jakimś porozmawiam~. MaPet92 (dyskusja) 15:15, 22 gru 2012 (CET)

Singleedytuj kod

Wracasz stale do tego samego tematu, usuwając ten singel musisz usunąć jeszcze wszystkie pozostałe, bo mają identyczne źródła. Z resztą przypominam, że doszliśmy do konsensusu po tym jak wstawiłeś nad działem "single" szablon "usunąć/zweryfikować prawdopodobną twórczość własną." - póki co nikt się do niego nie zastosował i nie zweryfikował ich, a wiele innych singli w tej tabelce też nie ma odwołań do iTunes. Doszliśmy do konsensusu poprzez wstawienie szablonu, więc nie wiem po co zaczynasz znowu ten sam temat, skoro zarówno Ty jak i ja nie mamy nowych argumentów w tej kwestii. Zsuetam (dyskusja) 15:27, 22 gru 2012 (CET)

  • Wydaje mi się, że jedyna możliwość, by nie prowadzić ciągłych analiz w omawianym przypadku, to usunięcie działu "single" i zastosowanie działu "notowane utwory" usuwając jednocześnie wszystkie nienotowane z całej kariery bądź wprowadzić dział "piosenki promujące płyty" i w tym umieszczać te utwory, o których informacyjne strony internetowe mówią. Bo innej opcji by rozwiązać problem w tym przypadku nie ma. Zsuetam (dyskusja) 15:40, 22 gru 2012 (CET)
  • Dobra, coś z tym zaraz zrobię. Ale wiesz dobrze, że cały czas była i jest sprzeczność oficjalnej strony artysty z iTunes, na iTunes "To co dobre to co lepsze" jest ewidentnym singlem, na stronie nie jest bo nadal nie jest zaktualizowany na niej dział "dyskografia" - dlatego powołując się na nią będziemy mieli zestawienie sporo nieaktualne. Zostawmy notowane utwory, wtedy nie będzie problemu. A powiedz mi, czy ten twór który poprawiasz od czasu do czasu: Ewelina Lisowska jest ency? Bo jak dla mnie EP-ka 5 utworów, wydanie własne i jeden singel to nieency. Zsuetam (dyskusja) 15:55, 22 gru 2012 (CET)

re:przeniesienie refów na koniecedytuj kod

Zawsze jest uzasadniona – refy na końcu są znacznie czytelniejsze, bo nie mieszają się z tekstem. Masz na ten temat inne zdanie? PG (dyskusja) 09:34, 25 gru 2012 (CET)

Nie jest to sposób rozwiązywania konfliktów na Wikipedii i dobrze o tym wiesz. Mamy do wyboru: albo przedyskutować to jak ludzie dorośli i dojść do porozumienia, albo zacząć nawzajem wycofywać swoje edycje, aż włączy się do tego ktoś inny. Zapewne liczysz na tę trzecią możliwość, czyli że ustąpię, ale chyba za dobrze mnie znasz, żeby się tego spodziewać. PG (dyskusja) 16:48, 25 gru 2012 (CET)

Ad:Somebody_That_I_Used_to_Knowedytuj kod

Ad:Somebody_That_I_Used_to_Know

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie polonocentryczny, to proszę uprzejmie wskaż konkretny cytat z zasady, który to uzasadnia. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:50, 26 gru 2012 (CET)

Piszesz "odnotowanie międzynarodowego przeboju w kontekście tylko i wyłącznie Polski jest polonocentryzmem" (wyróżnienie moje), tymczasem w artykule stoi jak byk "Somebody That I Used to Know – piosenka belgijsko-australijskiego muzyka Gotye oraz nowozelandzkiej piosenkarki Kimbry. Piosenka zajmowała przez 8 tygodni pierwsze miejsce Australijskiej Listy Przebojów" (również wyróżnienie moje). Zdecydowanie artykuł nie pokazuje tej piosenki "tylko i wyłącznie" w kontekście Polski. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:56, 26 gru 2012 (CET) Nie należy usuwać uźródłowionych fragmentów, nawet jeżeli nie uważasz że są niezbędnie potrzebne w artykule. Zaznaczam, że zasada NPOV mówi wyraźnie: "W niektórych przypadkach można wyodrębnić, np. przez użycie sekcji, fragment artykułu dotyczący Polski.". A. Bronikowski zostaw wiadomość 21:58, 26 gru 2012 (CET) Jeżeli podstawowa zasada dopuszcza zamieszczanie takich informacji (specyficznych dotyczących Polski) oraz wydzielenie ich w formie sekcji, a informacje podane są w formie uźródłowionej, to nie należy ich usuwać bez podania odpowiedniego uzasadnienia, o które zresztą prosiłem kilka wpisów wyżej. Powołujesz się na polonocentryzm, tymczasem zasada definiująca polonocentryzm taką zawartość dopuszcza. Artykuł Fuck It zawierał informacje o listach "Radia przy kominku" i "BolecRankingi", znacznie mniej popularnych niż LP3, lista Zetki, Eski czy RMF, o czym pisałem na DNU (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Fuck_It&oldid=33939712). Nie widzę uzasadnienia dla usuwania informacji o pozycji przeboju na listach największych w kraju rozgłośni, co właśnie zrobiłeś. A. Bronikowski zostaw wiadomość 22:18, 26 gru 2012 (CET)

Urlopedytuj kod

Odwiedziłem niektóre z Twoich ostatnich koncertów, koncentrując się na tych, które zostały odegrane na stronach dyskusji innych wikipedystów. I co widzę?

Nie chce mi się wierzyć, aby tak znakomity wikipedysta celowo i świadomie łamał zasady zapisane w WP:Wikietykieta. Być może jesteś przepracowany, a człowiek przepracowany - wiem o tym z własnego doświadczenia - ma mniejszą zdolność oceny sytuacji. To nie jest blokada, nie, nie jest, to jest zasłużony urlop. Przecież już od dawna na ten urlop czekałeś. Potrzebujesz go i my też. Podczas urlopu proszę przeczytać WP:Wikietykieta. Znakomita lektura do poduszki. Po urlopie będziesz wypoczęty i z nową energię i lepszym nastawieniem do innych uczestników projektu będziesz jeszcze więcej robił dobrych rzeczy we wspólnym projekcie. Janczuk d'un jour pour attendre 09:44, 1 sty 2013 (CET)

nagrodyedytuj kod

witaj, mam pytanie, czy kategorie nagród powinno pisać normalnie, czy kursywą ? bo różnie jest na wikipedii 81.129.102.50 (dyskusja) 17:42, 6 sty 2013 (CET)

Pytanieedytuj kod

Hej. Ej mamy na Wikipedii szablon odpowiadający temu szablonowi? Tashi dyskusja 09:40, 30 sty 2013 (CET)

Riversideedytuj kod

Witaj! Przejrzysz w wolnej chwili? Jest kilka zdań, które wydają się być POV czy OR, do tego nie mają źródeł "Pomimo znacznej popularności, w tym głównie na europejskiej scenie muzyki rockowej i heavymetalowej grupa nigdy nie zyskała atencji mediów głównego nurtu w Polsce." itp. itd. Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 13:33, 8 lut 2013 (CET)

Doda-siostraedytuj kod

to nie są jak napisałeś Pudle-twoje ukochane określenie, bo nie piszę spraw typu: siostra nie ma dachu nad głową, ma aspiracje aby zostać taką wokalistką jak jej starsza siostra, chcę uczyć się gry na gitarze jednak jej mamy nie stać aby zapewnić jej naukę w szkole muzycznej. napisałem że ma siostrę jednak nie utrzymuje z nią kontaktów. co w tym jest z pudli skoro sama piosenkarka to potwierdziła?? nikt nie szuka sensacji ale tego że ta dziewczyna jest i jest przyrodnią siostrą Dody, bo jest córką jej ojca, tego się nie zmieni więc ja nie rozumiem w czym jest problem? 86.186.80.181 (dyskusja) 16:06, 18 lut 2013 (CET)

Sweet Noiseedytuj kod

Witaj! Czy miałbyś czas, żeby poprawić martwe linki w powyższym haśle? Jeszcze nie stało na SG jako DA. Chętnie przygotuję zajawkę na SG, ale hasło nie może mieć martwych linków. --Hortensja (dyskusja) 21:07, 22 lut 2013 (CET)

Bardzo Ci dziękuję. Zajawkę już mam w notatniku i wstawię do kolejki na początku przyszłego tygodnia, jak tylko zrobi się wolne miejsce po dokonaniu rotacji na nowy tydzień, bo tak się umówiliśmy w projekcie. --Hortensja (dyskusja) 10:42, 23 lut 2013 (CET)

Stanisław Cejrowskiedytuj kod

Za edycję, w której anulowałeś poprawną merytorycznie edycję (vide http://jazzforum.com.pl/index.php/main/artykul/stanisaw-cejrowski), otrzymujesz tydzień blokady. Przypisu przy miejscu śmierci nie było zarówno w tej, jak i w tej wersji, wobec tego uważam anulowanie zmiany za nieuzasadnione. Dodatkowo opis takiej edycji powinien brzmieć "anulowanie wersji nr .... autora ...." + uzasadnienie. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:13, 26 lut 2013 (CET)

Analogiczny przykład błędnego wycofania edycji [1] - przywróciłeś link do en.wiki, ale pokazujący okładkę innej płyty. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:25, 26 lut 2013 (CET)

Drużyna Mistrzów 2: Sport, Muzyka, Pasjaedytuj kod

Nie bądź niepotrzebnie gorliwy po powrocie do wiki. Poradnik językowy nie ma w tym przypadku nic do nazwy płyty, która została ustalona z dużej litery. Tak również podaje oficjalna strona. Zwróć uwagę na to, że to jest też nazwa fundacji DM i również jest pisana z dużej litery. Cofam to nieuprawnione przeniesienie. Lowdown (dyskusja) 21:27, 29 cze 2013 (CEST)

Powtarzam ci: wiem o pisowni z małej litery w przypadku polskich wydawnictw, lecz w tym przypadku jest przypadek wyjątkowy, co jest ukazane w zrodlach i w odniesieniu do fundacji DM. Proszę nie rób z tego niepotrzebnego problemu. Lowdown (dyskusja) 21:30, 29 cze 2013 (CEST)

Ten Typ Mes i lepsze żbikiedytuj kod

Czy można prosić o uzasadnienie pisowni tej grupy muzycznej (co prawda powołanej doraźnie) małymi literami? Bo chyba się rozpędziłeś? Beno @ 22:49, 1 lip 2013 (CEST)

Może najpierw sam podałbyś źródło tej nietypowości nazwy? Co mają do tego tematu lepsze (z jakiego powodu) ssaki z kotowatych? Beno @ 17:19, 2 lip 2013 (CEST)

Znikąd się nie urwałem. Źródła masz dosłownie wszędzie. To na Tobie spoczywa obowiązek udowodnienia odmienności, anomalii czy jak to chcesz nazwać. Nie zamierzam walczyć ani udowadniać oczywistości. Artysta tak nazwał swoich kolegów i wszyscy oprócz Ciebie to akceptują. Idź teraz i przeprowadź śledztwo językoznawcze, że wszyscy się mylą. Beno @ 07:48, 3 lip 2013 (CEST)

OK, może się uniosłem, bo irytuje mnie spowalnianie pracy nieuzasadnionymi (według mnie) żądaniami. Więc powiem inaczej: jeżeli większość uważa inaczej, a mniejszość (w tym wypadku jedna osoba) - inaczej, to niemoralne jest żądanie tej jednej osoby do udowadniania swojej racji, a za żądanie należy traktować Twoje ostrzeżenie, że będziesz kasował moje edycje. Jeżeli pojedyncza osoba uważa inaczej niż reszta, to nie ma ona moralnego prawa do stawiania takich żądań. Nazwałbym to wręcz terroryzowaniem większości przez jednostkę. Niestety, skoro reprezentujesz głos odrębny i mniejszości, to Ty musisz go obronić. Taka jest logika i zwykła przyzwoitość postępowania. Beno @ 10:02, 3 lip 2013 (CEST)

Złota płytaedytuj kod

Witaj! Zwróć uwagę na formę tej sekcji, a także na to, że nie zawiera ani jednego źródła.--Basshuntersw (dyskusja) 20:57, 4 lip 2013 (CEST)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Kozieradzkiedytuj kod

DX, ten wpis o Mitloffie kompromituje wikipedię, skasowałem ten żenujący fragment, żeby zadbać o jakość. To nie jest wandalizm, tylko ratowanie hasła. Nie ma znaczenia, że jest oparte na źródle, możesz też znaleźć w jakimś wywiadzie, że muzyk poszedł w sobotę do dentysty, ale nikt tego nie pisze na wikipedii. Na pewno jest więcej ciekawych informacji o perkuśiście Riverside niż to, że pożyczył swój werbel typowi z Vadera. To absurd. --Vegetable78 (dyskusja) 22:10, 5 lip 2013 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Ciągle powstaje taki artykuł [Tomasz Szymuś Orkiestra], był usuwany, ale wrócił. Muzyka to totalnie nie moja działka, więc podrzucam Ci linka, bo może Ty stwierdzisz czy to jest byt ency czy nie. A jeśli ency to moze znasz jakieś źródła. Ja usunąłem z tego hasła hagiografię, ale to wszystko co mogę. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 01:15, 18 lip 2013 (CEST)

Hunteredytuj kod

Mam zamiar zgłosić zespół do DA, a widziałem że był już w Pandzie. Ale czy był on zgłaszany już wcześniej do DA, a nie przeszedł? Przejrzę artykuł od siebie, może dodam coś, nie wiem..., bo na oko wygląda już na taki gdzie chyba niewiele można dodać czy poprawić. Ale każdy patrzy inaczej na hasło :) Mógłbyś również obserować jego losy w Pandzie i DA, jeśli ja nie dam rady czegoś poprawić, będziesz pewnie wiedział lepiej, jako główny autor wcześniejszych poprawek. Stanko (dyskusja) 20:42, 29 lip 2013 (CEST)

Dzięki za te uwagi. W kwestii dalszego rozwinięcia artykułu to nie znam tak dobrze samego zespołu, aby dopisać coś więcej. Można stworzyć osobną sekcję o obecności w mediach, ale myślę, że to co już jest wplecione w treść wystarczy. Nie upieram się jednak, po prostu nie dam rady wyciągnąć tego do osobnej sekcji czy napisać na nowo. Co do singli to dodam tabelkę ale widzę, że ciężko będzie znaleźć notowania poszczególnych na listach, może jako zwykła lista? Teraz widzę też, że niektóre przypisy sa martwe, ale jak dam radę to poprawię. Ogólnie spróbuję co dam radę poprawić czy napisać, ale w niektórych miejscach mogę nie być w stanie :) Stanko (dyskusja) 11:20, 4 sie 2013 (CEST)

William Alwynedytuj kod

Witaj, zerkniesz? Moje pierwsze hasło z zakresu muzyki. Hoa binh (dyskusja) 11:42, 5 sie 2013 (CEST)

cytatyedytuj kod

Mam pytanie, czy przy dodawaniu cytatów zawierających błąd powinienem go poprawić czy zostawic tak jak jest? 188.29.164.100 (dyskusja) 01:21, 31 sie 2013 (CEST)

OSTRedytuj kod

Może Ty coś podziałasz, bo ja już wyczerpałem swoją konwersacje, trzeba dyskutować tylko nie wiem za bardzo nad czym? Lazar5 (dyskusja) 12:22, 23 lis 2013 (CET)

Gorzkiedytuj kod

217.96.115.78 (dyskusja) 18:46, 19 gru 2013 (CET)

An Act of Darkness / I.F.Y.edytuj kod

Nedops (dyskusja) 01:29, 25 kwi 2014 (CEST)

Informacja o blokadzieedytuj kod

Porównując wkład z IP z wkładem zablokowanego konta, stwierdzić można, że ignorujesz blokadę i obchodzisz ją nadal spod IP. Taka sytuacja miała już miejsce w ubiegłym roku, kiedy to Twoje główne konto zostało zablokowane na trzy miesiące. Jak widać, nie zdążyłeś sobie wówczas przyswoić treści strony Wikipedia:Pacynka, a zwłaszcza tego akapitu, jednak tym razem będziesz miał na to pół roku, bo właśnie taką długość blokady ustawię na Twoje konto główne oraz na numer IP. Ponieważ upilnowanie Twoich edycji nastręcza sporych trudności, a ponadto masz tendencje do pacynkowania, także nielegalnego, Twoje konta alternatywne (potwierdzone przez CU) zostaną zablokowane na zawsze. ptjackyll (zostaw wiadomość) 22:45, 15 cze 2014 (CEST)

3 grudnia zablokowałem jedną Twoją pacynkę, dziś kolejną. Wobec tego przedłużam Twoją blokadę o kolejne pół roku co w sumie z resetem kolejnej daje rok na przeczytanie zasad, które Ptjackyll podlinkował powyżej. Einsbor (dyskusja) 16:36, 6 gru 2014 (CET)
  • Zdjąłem blokadę z Twojego konta. Myślę że nie ma sensu by dalej ona trwała zważywszy, że Twoje edycje sa (jak prawie zawsze ) dobre. Było by dobrze dla wszystkich by tak pozostało, by Twoja aktywność była większa w main a znacznie ograniczona w dyskusjach (do DNU zapraszam - Twoje uwagi w sprawach artykułów muzycznych są wielce pożądane). --Adamt rzeknij słowo 23:31, 27 cze 2016 (CEST)

Wikiprojekt Rock Progresywny - zaproszenie ponowneedytuj kodZaproszenie Kategoria:Szablony zaproszeń Batusaurus (dyskusja) 15:44, 26 lis 2014 (CET)

Larry Wallisedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 21:03, 27 lis 2015 (CET)

Twoje urodzinyedytuj kod

Serdecznie życzę tobie wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin, również w twoim życiu osobistym wszystkiego najlepszego. Zdrowia przede wszystkim oczywiście dobrych artykułów na naszej Wikipedii i chyba współpracy tutaj. Pozdrawiam serdecznie z Berlina. --J.Dygas (dyskusja) 22:04, 10 lis 2016 (CET)

Sarah Stantonedytuj kod

--Miesiąc (dyskusja) 14:09, 15 lis 2016 (CET)

Featuringedytuj kod

--Miesiąc (dyskusja) 13:17, 18 lis 2016 (CET)

Adam Malinowskiedytuj kod

Nedops (dyskusja) 13:04, 30 gru 2016 (CET)

The Video Collectionedytuj kod

Pit rock (dyskusja) 06:55, 26 paź 2018 (CEST)

Non Possumusedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:51, 27 sie 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:DingirXul" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy