Dyskusja wikipedysty:Dominik04u


Dyskusja wikipedysty:Dominik04u w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam. Jeśli masz jakieś uwagi, prośby i inne to pisz śmiało. Odpowiem na 100%.


Spis treści

1edytuj kod

Dziękuję za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcę Cię jednak poprosić o niezapisywanie artykułów jeszcze w trakcie ich tworzenia. Widok artykułu, który jest wyraźnie niedokończony, może przestraszyć wielu czytelników naszej encyklopedii. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądałby właśnie tworzony przez Ciebie artykuł, użyj przycisku Pokaż podgląd, znajdującego się obok przycisku Zapisz, lub skorzystaj z brudnopisu.

Oczywiście warto tworzyć artykuły, które miałyby zostać poszerzone w przyszłości, jednak już w pierwszej wersji muszą one godnie reprezentować naszą encyklopedię w oczach jej czytelnika.

Pozdrawiam i liczę na dalsze zainteresowanie projektem. Cathy Richards (dyskusja) 16:44, 29 lip 2011 (CEST)

Witam. Dziękuję za pomoc w edycji artykułu. Apelowałbym jednak byś korzystał z podglądu edycji przed jej zapisaniem. Pozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy. --Rotgild (dyskusja) 18:21, 30 sie 2011 (CEST)


Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 1edytuj kod

Ty zrobiłeś grupy 2-9, zrób też 1.Wiem że umiesz.Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 17:06, 4 sie 2011 (CEST)

Coś nie było tak,ale teraz ok.--J.Dygas (dyskusja) 00:53, 6 sie 2011 (CEST)

Widzę że poprawiłeś,albo ktoś.W każdym razie ok. Jesteś na Wikiprojekt:Piłka nożna. ? Jeśli nie jesteś, to chodź--J.Dygas (dyskusja) 00:57, 6 sie 2011 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2011edytuj kod

Witaj! Świetnie, że uzupełniasz wyniki, każda para rąk do pracy jest mile widziana :) Drobna uwaga – prawidłowym separatorem dziesiętnym jest pzecinek, a nie kropka, czyli lepiej zapisywać 21,78 m niż 21.78 m. Pozdrawiam i życzę owocnych edycji! Nedops (dyskusja) 00:23, 3 wrz 2011 (CEST)

Euro 2012edytuj kod

Witaj poprawiłem tylko rozmieszczenie flag.Pol574 (dyskusja) 19:34, 2 gru 2011 (CET)

Pierwiastkiedytuj kod

Proszę, przestań zmieniać nazwy i linki! To są przecież tylko propozycje nazw! Michał Sobkowski dyskusja 13:41, 3 gru 2011 (CET)

Re: Herb Księstwa Warszawskiegoedytuj kod

Bo to jest Twórczość Własna czyt. WP:OR. Własna interpretacja, wyobrażenie, domysł, a nie praca, wzór oparty na akcie prawnym lub prawdzie historycznej popartej materiałem źródłowym. Każda edycja jest opatrzona odniesieniem do zasady projektu Wikipedia, więc proszę czytaj to co wskazuję. Wikipedia:Nie przedstawiamy twórczości własnej. JDavid dyskusja 19:52, 14 sty 2012 (CET)

Nie jest to obowiązkiem osoby kwestionującej dany materiał, a osoby która chce go wprowadzić do Wikipedii. czytaj WP:WER. JDavid dyskusja 19:59, 14 sty 2012 (CET) Nie, ponieważ jej autorem nie są przedstawiciele Księstwa Warszawskiego tylko Maciej Szczepańczyk. To jego własna interpretacja. Rysunek gdzie sam dobrał orła, koronę domkniętą z krzyżem dla orła, kształt tarczy herbowej, barwy. To wszystko jak zadeklarował to jest jego twórczość i wyłączna. Nie znam szczegółowo innych projektów Wikipedii, ale sądzę, że jeżeli wiedzieliby że to jest czysty OR to pewnie też by wycięli. Ponadto ja dopytywałem autora skąd go posiada itp. Commons za to nie usuwa takich grafik, ponieważ mogą się przydać komuś. Polska Wikipedia nie może prezentować herbu księstwa który sobie zaprojektował pan Szczepańczyk – polska Wikipedia ma za zadanie przedstawiać prawdziwy, sprawdzony i weryfikowalny herb Księstwa Warszawskiego którego używali tegoż przedstawiciele lub został zatwierdzony przez organ ustawodawczy. PS Proszę Ciebie także o to byś podpisywał byś się po swojej wypowiedzi czterema tyldami ~~~~, co da skutek podpisu: JDavid dyskusja 01:08, 15 sty 2012 (CET)

Prośba o źródłaedytuj kod

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Sierra_de_Albarracín Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane (jeśli sekcję ze źródłami nazwałeś "Linki zewnętrzne" - proszę zmień tą nazwę na "Źródła"). Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. Pamiętaj iż inne Wikipedie nie są wystarczającymi źródłami (jednak często wskazują na wartościowe źródła). W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, -- Bulwersator (dyskusja) 10:40, 6 lut 2012 (CET)

Zaproszenie do WikiProjektu:Biathlon | edytuj kod

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 16:30, 10 cze 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 - K-1 500 m kobietedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 - K-1 500 m kobiet. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 - K-2 500 m kobietedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 - K-2 500 m kobiet. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Teukros (dyskusja).)

Kolarstwo na LIO 2012edytuj kod

Witaj! W tych artykułach [1] [2] [3] naniosłem pewne poprawki, niektóre dość znaczące. Zapoznaj się z nimi i w razie jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwość pisz do mnie śmiało. Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 13:54, 22 sie 2012 (CEST) (+ jeden link Mateuszek045 napisz 14:09, 22 sie 2012 (CEST))

Ad:Kolarstwo_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2012_−_wyścig_drużynowy_kobietedytuj kod

Ad:Kolarstwo_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2012_−_wyścig_drużynowy_kobiet

Witaj! Czy mógłbyś poprawić ten artykuł zgodnie z jego odpowiednikiem w wersji męskiej ([4]), tzn. mógłbyś go doprowadzić do podobnego stanu? Chodzi o poprawki techniczne. Mateuszek045 napisz 17:59, 22 sie 2012 (CEST)

Szablon:Reprezentacje narodowe NF-Boardedytuj kod

Gdarin dyskusja 21:29, 17 paź 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Strzelectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912 - karabin wojskowy, drużynowo (mężczyźni)edytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Strzelectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912 - karabin wojskowy, drużynowo (mężczyźni). Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)

LIO 1912edytuj kod

Witam. Chciałbym Cię poinformować, że dzięki m.in. Twojej pracy wkrótce IO 1912 mają szanse być drugimi, po Atenach 1896, które mają wszystkie opisane konkurencje w naszej Wikipedii. Brakuje już zaledwie 10 haseł plus 1 do gruntownej przebudowy. Link Wikiprojekt:Igrzyska olimpijskie/Do zrobienia Pzdr. i udanej dalszej pracy Mmm5 (dyskusja) 18:09, 14 lip 2013 (CEST)

  • Witam. Widziałem, że ciężko pracowałeś... :) Teraz jeszcze pasowałoby, abyś przy każdym z artykułów, na stronie dyskusji umieścił takie szablony jak Dyskusja:Żeglarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900 - do 0,5 t (wyścig II) oraz wpisał utworozne przez sibie artykuły na stronie tygodnia sportu :)
    • Powinno być: Melduję Panie Prezesie zadanie wykonane... oj żartuje sobie... :) Super :) I tak tego nie robimy dla siebie, tylko dla innych... a nuż komuś się kiedyś przyda... taka sobie praca w wolontariacie... za którą może nikt nigdy nie podziękuję... Mmm5 (dyskusja) 13:01, 15 lip 2013 (CEST)

LIO 1912 artyedytuj kod

Fajnie, że ktoś prócz mnie zajął się tymi igrzyskami i dokończył uzupełnianie braków. Ale jeśli już coś robić to robić porządnie. Idźmy w jakość nie ilość. Błędy w źródłach, złe linkowanie, angielska wersja rosyjskich imion i nazwisk - to co jest na en wiki nie zawsze jest ok i nie zawsze nadaje się na pl wiki. Tego typu kalki nie mają sensu. Postaram się poprawić te braki, ale na następny raz radziłbym większe skupienie i uwagę. Tym nie mniej mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie owocna :) Pzdr :) Bloody Adam Pogadamy ? 13:28, 15 lip 2013 (CEST)

Szermierka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1900 - szabla amatorzyedytuj kod

Witaj! Uznajemy olimpijczyków za encyklopedycznych, więc lepiej ich linkować ;) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 12:22, 16 lip 2013 (CEST)

Gimnastyka na IO 1904edytuj kod

Witam. Ostatecznie okazało się, że jedna z konkurencji, która była w gimnastyce, czyli trójbój lekkoatletyczny jest już opracowany w lekkiejatletyce. Także łącznie tych konkurencji było tylko 11... Są błędy w tych hasłach, ale gdy je tworzyłem, byłem święcie przekonany o 12 konkurencjach. W bazach MKOL także ten trójbój jest zaliczany do lekkiej atletyki, także nie ma co dyskutować z faktami... Widzę, że dużo zrobiłeś roboty :) Mmm5 (dyskusja) 18:04, 20 lip 2013 (CEST)

Zapasy IO 1908edytuj kod

Witam. Przeniosłem stronę związaną z zapasami w wadze lekkiej; w poprzednim tytule brakowało daty. Link do nowej Zapasy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 – waga lekka (66,6 kg) w stylu klasycznym. Trzeba będzie jeszcze poprawić szablon, a to Tobie zostawiam :) Mmm5 (dyskusja) 14:49, 21 lip 2013 (CEST)

Skończony Tydzień Sportuedytuj kod

Witaj! Zauważyłem dziś patrolując Nowe strony, że podczas tworzenia artykułów o konkurencjach olimpijskich w opisie zmian podajesz, iż jest to nowy artykuł w Tygodniu sportu. Tymczasem Tydzień sportu (jak zapewne wiesz, bo nie wstawiasz szablonu na stronę dyskusji) zakończył się 19 lipca. Sugeruję używać innego opisu zmian :) Pozdrawiam! Misiek2 PISZ 12:09, 22 lip 2013 (CEST)

Gwiazdkiedytuj kod

Witam, trzeba będzie uważać przy Londynie, bo zmienia się liczba gwiazdek przy amerykańskiej fladze, w czasie trwania igrzysk... Link do szablonu: Szablon:Państwo dane Stany Zjednoczone Mmm5 (dyskusja) 12:36, 22 lip 2013 (CEST)

Odznaczenieedytuj kod

Czesc. Chce Ci wreczyc te gwiazdke: Za znaczący wkład w rozwój artykułów związanych ze sportem od Drzewianina. Miejsce i rozmiar dobierz jak Ci wygodnie:) Drzewianin (dyskusja) 17:58, 23 lip 2013 (CEST).

O Dziwo, że nie miałeś żadnego odznaczenia wcześniej:P Zasługujesz; twórz tak dalej, działasz niczym bot dodając te artykuły opisujące poszczególne dyscypliny sportowe na Igrzyskach Olimpijskich. Drzewianin (dyskusja) 19:25, 23 lip 2013 (CEST).

IO 1908edytuj kod

Witam ponownie. Poprawiłem linki poszczególnych konkurencji do zrobienia w 1908 r. Są na, dobrze nam znanej, stronie Wikiprojekt:Igrzyska olimpijskie/Do zrobienia. Prosiłbym Cię, jeśli będziesz dalej działał w tym temacie, abyś tytuły tworzył wedle tej listy, nie zaś na podstawie tych, które są w tabelach poszczególnych konkurencji. Chodzi bowiem o pewną standaryzację tytułów... pewne wskazówki co do poprawności tytułów dał mi BloodyAdam... Pozdrawiam Mmm5 (dyskusja) 22:45, 23 lip 2013 (CEST)

Gwiazdaedytuj kod

Gwiazda za ciężką pracę przy Igrzyskach Olimpijskich od Mmm5 (dyskusja) 16:00, 24 lip 2013 (CEST)


Sporty motorowodne na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 – Klasa C – 6,5-8 medytuj kod

Witam. Poprawiłem tę literówkę. Rzeczywiście powinien tam być przecinek, bo to długość motorówki (statku? żaglówki?...) wyrażona w metrach... i patrzyłem na ten czerwony link, ale, że tam jest kropka nie widziałem. Sporty motorowodny były tylko raz na igrzyskach. Mmm5 (dyskusja) 11:28, 25 lip 2013 (CEST)

Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 – sztafeta olimpijska mężczyznedytuj kod

Nie kopijemy z en wiki! [5] Pzdr, Nedops (dyskusja) 12:03, 26 lip 2013 (CEST)

Aha, [6] niestety raczej nie nadaje się na źródło :( Amatorska strona z masą błędów, nieuwzględniająca tego do czego "dokopali się" statystycy sportowi w ostatnich latach. Nedops (dyskusja) 12:12, 26 lip 2013 (CEST) Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 – bieg na 3 mile drużynowo mężczyzn – przecież znamy dokładne dane uczestników... Kopiowanie słabych, oszablonowanych haseł z en wiki nie dość, że jest NPA, to jeszcze jest po prostu bez sensu ;) Wybacz, że tak się czepiam, ale widzę, że aktywnie tworzysz nowe hasła (i świetnie!), więc warto pewnych błędów unikać. Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 12:32, 26 lip 2013 (CEST)

Igrzyska Olimpijskieedytuj kod

Witam Cieszę się, że prężnie działasz w dziedzinie igrzysk olimpijskich, ale moim zdaniem korzystniej dla rzetelności wikipedii jest dodawanie artykułów wg dziedziny, a nie rocznikowo. Najpierw artykuły z lekkoatletyki, potem łyżwiarstwa itd. Bo tak to skacze się pomiędzy konkurencjami, łatwo o jakiś błąd, a wg mojego sposobu zdobywa się sporą wiedzę z jednej dziedziny, dzięki czemu można więcej dodać do nowych artykułów i lepiej je weryfikować. Pozdrawiam Tajniak (dyskusja) 02:28, 7 sie 2013 (CEST)

IOedytuj kod

I takim to sposobem, głównie dzięki Tobie, mamy już opis wszystkich konkurencji olimpijskich z igrzysk sprzed I wojny światowej :) Teraz czas na kolejne. I czym bliżej naszych czasów, tym artykułów z tej dziedziny jest coraz mniej. Wszystko da się zrobić :) Tylko trzeba czasu i wytrwałości. Pozdrawiam Mmm5 (dyskusja) 22:31, 17 sie 2013 (CEST)

Tenis ziemny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920edytuj kod

Ad:Tenis ziemny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920

Hej. Niestety nie mogę przystać na tę propozycję z dwóch powodów.

  1. Styl ten jest stosowany we wszystkich hasłach tenisowych, więc przeniesienie haseł związanych z IO byłoby niezgodne ze standardami uzgodnionymi w wikiprojekcie.
  2. Nazwy z dywizem, myślnikiem, półpauzą są niezgodne z zasadami. Możesz przeczytać o tym tu.

Dlatego proponuję przenosić artykuły w drugą stronę, czyli np. Skoki do wody na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920 – skoki proste i złożone z wieży mężczyzn na Skoki do wody na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920 (skoki proste i złożone z wieży mężczyzn) bądź Skoki proste i złożone z wieży mężczyzn w skokach do wody na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920. Zachęcam do założenia dyskusji w kawiarence bądź w dyskusji wikiprojektu. Openbk (dyskusja) 18:55, 18 sie 2013 (CEST)

A czy szablon w czymś przeszkadza? Szablon nawigacyjny nawiguje po hasłach w nim podlinkowanych. Jednym z tych haseł jest właśnie Tenis ziemny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920. Przedstawia on w przystępniejszy sposób to, co jest parę sekcji niżej. Openbk (dyskusja) 21:07, 20 sie 2013 (CEST) Naprawdę nie można napisać artykułu wg standardu, tylko trzeba tłumaczyć z en.wiki? Openbk (dyskusja) 21:11, 20 sie 2013 (CEST)


Tutaj tak jak poprzednio - dziękuję Ci za poprawę hasła, ale jeśli już coś robić, to należy to robić według standardu. W innym wypadku powstaje potem jeszcze więcej pracy. Openbk (dyskusja) 17:14, 6 wrz 2013 (CEST)

Szablon IOedytuj kod

Witam. Czy mógłbyś stworzyć szablon w stylu taki jak ten: Szablon:Podnoszenie ciężarów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920 do artykułów dotyczących kajakarstwa na IO 1956: Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1956. Trochę poprawiłem tę serię artykułów (przecinki, linki itd.). Teraz przydałoby się jeszcze sporządzić i wstawić taki szblon :) Mmm5 (dyskusja) 15:26, 23 sie 2013 (CEST)

Szablon – pływanieedytuj kod

Witam. Domyślam się, że chodzi Ci o zmianę wyglądu tabeli medalistów... bo szablonu, który jest na dole artykułu nie ruszałem, oprócz zmian w nazwach poszczególnych konkurencji, bo tu zmieniałem nazwy konkurencji... Powiem Ci, że taki wygląd tabeli medalistów ustaliłem z Tajniakiem. Szczerze mówiąc, to dawniej podobał mi się ten styl, który był... jednakże z czasem przekonałem się do tego... są medale, kolory podobne do medali... dodatkowo opisy z szczegółami, też się do nich przekonałem... Była kiedyś podjęta dyskusja, chyba na stronie projektu, by ustalić jakieś zasady dotyczące wyglądu tabelek, lecz umarła bez większego echa... Mmm5 (dyskusja) 16:36, 29 sie 2013 (CEST)

Zapasy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1924 – waga kogucia mężczyzn w stylu wolnymedytuj kod

Co oznacza W i L przy zawodnikach w tabelkach? Fafik Napisz coś® 18:32, 4 wrz 2013 (CEST)

A tu: Kolarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920 – sprint mężczyzn w kwalifikacjach były biegi czy wyścigi? Fafik Napisz coś® 18:46, 4 wrz 2013 (CEST) Tak się domyślałem, że W to wygrana a L to przegrana ale chciałem zobaczyć co napiszesz. To jest polska Wiki więc W jako wygrana pasuje a L, które się wzięło od lost (ang. przegrać) nie jest już zbyt polskie. W takim razie proponuję zmienić na P ja po polsku przegrana. legendy specjalnie nie trzeba robić. Fafik Napisz coś® 20:25, 4 wrz 2013 (CEST)

Reprezentacja Republiki Zielonego Przylądka w piłce nożnejedytuj kod

Hmmm,oczywiście że grają dalej:=)Dziękuję za poprawkę.--J.Dygas (dyskusja) 23:03, 10 wrz 2013 (CEST)

Uważaj tak dalel.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 23:07, 10 wrz 2013 (CEST)

Szablon:Eliminacje do MŚ 2014 - tabela Europa grupa 9edytuj kod

Dziękuję.Pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 10:32, 11 wrz 2013 (CEST)

Eliminacje do MŚ 2014-Kolor do barażyedytuj kod

Super pomysł.Dziękuję.Pomożesz po dzisiejszych meczach wieczornych?Żebym nie pisał wszystkiego sam.Pozdrawiam bardzo serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 15:01, 15 paź 2013 (CEST)

Nawet jak byśmy jutro też dokończyli, będzie ok.Pamiętaj to są wszystkie kontynenty,nie tylko Europa.Bardzo dużo rozstrzygnięć dziś i Jutro.Pozdrawiam ze sportowym Hurra!!--J.Dygas (dyskusja) 19:13, 15 paź 2013 (CEST)

Wow,niespodzianka!!Ghana wysoko wygrywa z Egiptem!!Praktycznie na MŚ.Aha podpisuj sie jakoś porządnie.--J.Dygas (dyskusja) 19:37, 15 paź 2013 (CEST)

Jeszcze jedna sprawa,zauważyłem,że nie jesteś "Wikiprzyjacielem"Jak chcesz to spójrz na moją stronę.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 19:37, 15 paź 2013 (CEST)

Gwiazdka ode mnieedytuj kod

Dostajesz ode mnie gwiazdkę.), za wytrwałą pomoc w uaktualnieniach meczy na MŚ-2014 w Brazylii.Od --J.Dygas (dyskusja) 01:05, 16 paź 2013 (CEST) Jurka z Berlina.Wsadź gdzie i jak chcesz.

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)/Barażeedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)/Baraże. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)/Barażeedytuj kod

Super przyjacielu,tak dalej.--J.Dygas (dyskusja) 11:29, 21 paź 2013 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Aedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa A. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Bedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa B. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Cedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa C. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Dedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa D. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Eedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa E. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Fedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa F. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Gedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa G. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa Hedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014/Grupa H. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014edytuj kod

Hi,gratuluję twoich edycji,ja niestety nie miałem czasu na uaktualnienie,musiałem pracować.Super to zrobiłeś.Ciekawe grupy.Niestety,jak już wyżej wspomniałem,nie mogłem LIVE widzieć.Pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 23:20, 6 gru 2013 (CET)

Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1952edytuj kod

Witaj! Masz w planach opisy poszczególnych konkurencji? Bo jeśli nie, to ta edycja była raczej bez sensu :) Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 09:48, 9 gru 2013 (CET)

Świetnie :) Nedops (dyskusja) 12:59, 9 gru 2013 (CET)

Życzeniaedytuj kod

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,jako wikiprzyjaciel życzy ci Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 10:37, 24 gru 2013 (CET)

Życzenia Noworoczneedytuj kod

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014.Wikiprzyjacielskie życzenia Noworoczne na 2014 Rok.--J.Dygas (dyskusja) 20:48, 31 gru 2013 (CET)

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje)edytuj kod

Super pomagasz,dalej tak.--J.Dygas (dyskusja) 18:50, 25 lut 2014 (CET)

Szablon:Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1956edytuj kod

Witaj! Sprawdź proszę swój szablon! W takiej wersji linkuje podnoszenia ciężarów i zresztą ma taki tytuł. --PNapora (dyskusja) 04:54, 7 sie 2014 (CEST)

Dekanatyedytuj kod

Witaj – w haśle Dekanat Łódź-Retkinia-Ruda jest teraz: „dekanat należący do archidiecezji łódzkiej, obejmujący tereny zachodniej Łodzi; osiedla Retkinia, Smulsko, Karolew, Lublinek i Pienista” i jednocześnie w składzie dekanatu wymienione parafie nie związane z tymi osiedlami – sorry za czepianie się – pzdr. – Darekm135 (dyskusja) 14:34, 24 wrz 2015 (CEST)

Życzenia Bożonarodzenioweedytuj kod

Wikiprzyjacielu!!! Życzę tobie i twojej rodzinie szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.--J.Dygas (dyskusja) 13:06, 24 gru 2015 (CET)

/* Życzenia Bożonarodzeniowe */edytuj kod

Wikiprzyjacielu! :-) Życzę tobie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i przekazuję życzenia również dla twojej rodziny pozdrawiam serdecznie z Berlina. --J.Dygas (dyskusja) 17:37, 24 gru 2016 (CET)

Życzeniaedytuj kod

Wikiprzyjacielu! Życzę tobie szczęśliwego Nowego Roku 2017 i udanych artykułów na naszej Wikipedii! :-) --J.Dygas (dyskusja) 18:06, 1 sty 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:10, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:17, 10 cze 2017 (CEST) 

Kostaryka na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce 2017 i inneedytuj kod

Hej! Źródła nie działają, brakuje interwiki... Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 21:25, 9 sie 2017 (CEST)

Kirgistan na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce 2017edytuj kod

Witaj, sprawdzaj proszę, gdy tworzysz strony, czy nie istnieją już strony sportowców do których linkujesz. Szczególnie jeśli chodzi o sportowców oryginalnie zapisywanych cyrylicą - polska transliteracja znacznie różni się od tej angielskiej.BrakPomysłuNaNazwę (dyskusja) 21:37, 10 sie 2017 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2017 – bieg na 3000 m z przeszkodami kobietedytuj kod

Sekcja rekordy jest do poprawienia, pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 13:26, 12 sie 2017 (CEST)

Poprawkiedytuj kod

Proszę Cię nie kopiuj bezmyślnie wszystkiego z enwiki. Kody źródłowe się różnią i zajmują niepotrzebne miejsce. Na pewno zauważyłeś, że sprzątam po Tobie. Jesteś na tyle doświadczonym wikipedystą aby Twoje artykuły miały jak najwyższy jakościowy poziom. Weź proszę pod uagę zmiany jakie wprowadzam, są one powtarzalne we wszystkich moich edycjach. Warto również odpisywać na wiadomości zostawione na Twojej stronie dyskusji. Pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 18:48, 12 sie 2017 (CEST)

Państwa na mistrzostwach świataedytuj kod

Cześć. Bardzo się cieszę, że tworzysz artykuły o reprezentacjach na mistrzostwach w Londynie. Pragnę jednak zwrócić Twoją uwagę na ortografię – mistrzostwa świata piszemy małymi literami, chyba że sformułowanie to występuje jako część nazwy własnej (np. Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2017), w razie wątpliwości patrz tutaj. Zwróć proszę uwagę na te poprawki – w pogrubieniu we wstępie nie linkujemy do żadnych pojęć (z założenia ma to być tylko pogrubienie tytułu hasła). Zaraz po półpauzie powinna znaleźć się definicja, najlepiej w formie równoważnika zdania. Będę bardzo wdzięczny za poprawienie dotychczas utworzonych haseł i wzięcie pod uwagę tych informacji w przyszłości. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:20, 13 sie 2017 (CEST)

Ad:Prośba o sprawdzenie poprawności hasłaedytuj kod

Cześć, zapoznaj się ze zmianami jakich dokonałem i spróbuj je wprowadzać u siebie. Proszę Cię również abyś w artykułach dot. lekkoatletyki wstawiał szablon: {{Portal:Lekkoatletyka/Info}} a w hasłach związanych z IO taki szablon: {{Wikiprojekt:Igrzyska olimpijskie/Info}}, pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 16:44, 17 sie 2017 (CEST)

Życzenia świąteczneedytuj kod

Wikiprzyjacielu! Serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe składa tobie Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 11:11, 25 gru 2017 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Dominik04u" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy