Dyskusja wikipedysty:Drukarnia centrum


Dyskusja wikipedysty:Drucarro w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Drukarnia centrum) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Drukarnia CENTRUMedytuj kod

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wkład został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Wikipedia:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich, należy wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści; możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba, która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści, powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami. W przeciwnym razie administratorzy będą zmuszeni go usunąć. Dziękuję. Farary (dyskusja) 16:34, 26 sty 2011 (CET)

Tekst został oznaczony jako NPA, a jest mojego autorstwa. Drucarro 08:07, 11 lut 2011 (CET)

Nazwa użytkownikaedytuj kod

Twoja nazwa użytkownika jest niezgodna z zasadami Wikipedii. Proszę złożyć wniosek na tej stronie o jej zmianę. Farary (dyskusja) 16:34, 26 sty 2011 (CET)

Cieszę się, że chcesz do nas dołączyć, żaden kłopot. Poniżej wstawiam Ci szablon powitania, znajdziesz w nim linki do podstawowych zasad Wikipedii. Życzę udanych edycji:) Farary (dyskusja) 11:13, 8 lut 2011 (CET)

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


problem z artykułemedytuj kod

Cześć, jako że artykuł został usunięty to nie mogę Ci pomóc, ponieważ nie mam do niego dostępu. Najprawdopodobniej wpis został uznany za reklamę, dlatego został usunięty. Masz prawo zwrócić się do administratora z prośbą o wyjaśnienie powodów usunięcia oraz możesz go poprosić o to, by hasło ewentualnie zostało przedyskutowane w poczekalni. Nie znam dokładnej nazwy artykułu i nie wiem, który administrator go skasował, ale mogę Ci podać namiary do osób, które się takimi sprawami zajmują:

Andrzej19@. 15:26, 21 lut 2011 (CET)

  • Witaj Widziałem artykuł skasowany dwukrotnie już. Po pierwsze Wikipedia jest encyklopedią a nie Panoramą Firm. Powinny znajdować się w niej firmy które wyrózniają się w swojej branży, mają osiągnięcia na skale krajową lub światową, prestiżowe nagrody, publikacje w prasie branżowej itp. Twój artykuł nie zawiera takich informacji, styl artykułu jest reklamowy (reklama produktu) oraz nie posiada źródeł niezależnych co jest najważniejsze w Wikipedii. Wszystkie te składowe powodują iż artykuł o firmie nie spełnia kryteriów encyklopedyczności. --Adamt rzeknij słowo 21:26, 22 lut 2011 (CET)
  • prosze uzupełnij infobok ( data założenia, forma prawna kto jest włascicielem itp --Adamt rzeknij słowo 22:20, 24 lut 2011 (CET)

Druk offsetowy bezwodnyedytuj kod

Proszę nie usuwaj szablonu {{źródła}} z artykułów, nawet jeżeli dodajesz informację ze źródłem. Pozostałe informacje w tym artykule dalej nie mają żadnych źródeł... A. Bronikowski zostaw wiadomość 19:02, 24 lut 2011 (CET)

przepraszam - to z nowości mojej

Plikiedytuj kod

Dziękujemy za przesłane przez Ciebie pliki!

Twoje pliki trafiły do zasobów polskiej Wikipedii. Jednak kolejne pliki wyślij od razu do Wikimedia Commons (załóż konto).

Dzięki temu mogą one w łatwy sposób znaleźć się w niepolskojęzycznych wersjach Wikipedii i projektach siostrzanych. Dotychczas załadowane pliki możesz sam przenieść na Commons (instrukcja krok po kroku) lub poprosić o pomoc osobę, która przesłała ci tę notatkę. Cathy Richards (dyskusja) 15:33, 28 lut 2011 (CET)

Porownanie jakosci druku waterless z drukiem standardowym.jpgedytuj kod

Proszę cię, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach.
Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych na Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 15:52, 28 lut 2011 (CET)

Druk waterless versus druk standardowy.jpgedytuj kod

Zawierał literówki. Ponadto proszę zwróć uwagę na prawa autorskie i nie ładuj tego pliku, jak nie jest on w 100% twoją własną pracą. Poniżej wklejam szablon z pomocnymi linkami, jak ładować pliki na commons. Załaduj tam swoje pliki, gdzie następnie możesz ich użyć w haśle. Masur juhu? 15:54, 28 lut 2011 (CET)

Przygotowania do druku waterless.jpgedytuj kod

Proszę cię, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach.
Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych na Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 15:56, 28 lut 2011 (CET)

Plik:Maszyna drukujaca do druku waterless.jpgedytuj kod

Proszę cię, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach.
Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych na Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 15:56, 28 lut 2011 (CET)

co jest nie tak dokładnie - zdjęcia są mojego autorstwa

Ok już tłumaczę: zdjęcia na http://ezdunska.pl zostały przesłane przeze mnie do tego artykułu (wykonane zostały przeze mnie w drukarni Centrum), co do porównania druku wpisałem z rozpędu praca własna - jaką procedurę mam użyć (mam prawo się nimi posługiwać - dlatego są na stronie drukarni) by wstawić je do artykułu to wszystko z tego że jestem tu zielony :)

Pierwsze krokiedytuj kod

Witaj. Zauważyłam, że masz na dyskusji kilka komunikatów o naruszeniu praw autorskich (myślę, że to czynność niezamierzona). Jeżeli przesyłasz zdjęcie, które już wcześniej zostało opublikowane w Internecie, to należy także uzyskać zgodę na umieszczenie materiału w Wikipedii od posiadacza praw autorskich. Do tego służy narzędzie OTRS. Za pośrednictwem poczty elektronicznej należy wysłać operatorowi systemu OTRS wypełniony formularz ze zgodą na wykorzystanie materiałów. Po otrzymaniu tej zgody operator wstawi odpowiedni szablon na stronę dyskusji artykułu lub zdjęcia (taki, jak np. na tej stronie).

Druga sprawa: odpowiadaj na posty na stronie dyskusji swojego rozmówcy, bo inaczej on może nie zauważyć Twojej odpowiedzi. Swoje posty podpisuj, klikając na końcu cztery razy tyldę (Shift + guzik nad tabulatorem): ~~~~. Po zapisaniu odpowiedzi zmienią się one w Twój nick, datę i godzinę odpowiedzi. Jeżeli będziesz miał pytania, to śmiało pytaj mnie lub innych aktywnych redaktorów lub administratorów. Znajdziesz ich na stronie ostatnich zmian (link po lewej stronie ekranu). Zawsze możesz także "zamówić" sobie wiki-przewodnika. Farary (dyskusja) 17:19, 28 lut 2011 (CET)

Drukarnia_Centrumedytuj kod

Elfhelm (dyskusja) 17:53, 28 lut 2011 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Drukarnia centrum" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy