Dyskusja wikipedysty:Drzewianin


Dyskusja wikipedysty:Drzewianin w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Izraelskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Czy wiesz – Ognjan Brankowedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Anagram16 (dyskusja) 18:48, 26 maj 2018 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Medycyny IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Czy wiesz – Wasił Adżałarskiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 20:54, 27 maj 2018 (CEST)

CEEedytuj kod

Gratuluję wygranej i pozdrawiam ;) Grzegorz Browarski [🍺] 23:40, 27 maj 2018 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Cypryjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Islandzkie Kaszubyedytuj kod

Czy kaszubska nazwa islandzkiego fiordu znalazła się tam specjalnie? ;) Aʀvєδuι + 19:49, 2 lip 2018 (CEST)

Tajest! https://pl.wikipedia.org/w/index.php?diff=53850766&oldid=53827848&title=%C3%96xarfj%C3%B6r%C3%B0ur&type=revision Aʀvєδuι + 10:07, 6 lip 2018 (CEST) Tak się spodziewałem, choć w pierwszej chwili zacząłem się zastanawiać, czy to jednak nie jest dobrze ;) Aʀvєδuι + 20:20, 6 lip 2018 (CEST)

Mierkiedytuj kod

Witam czemu wycofałeś moją edycje jestem w trakcie dodania przypisów, robię edycję ?--Warm 22:46, 20 lip 2018 (CEST)

Odp:Szablonedytuj kod

Wstaw szablon {{wEdycji}}--Adamt rzeknij słowo 20:02, 22 lip 2018 (CEST)

Ad:Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycjeedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje

Hej. Sekcję dla TT tworzymy dopiero wtedy, gdy uzbiera się min. 5 artykułów. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 15:40, 23 lip 2018 (CEST)

+ nie zmieniamy numerków w nazwie sekcji (wówczas link z szablonu się sypie). Szoltys [Re: ] 15:42, 23 lip 2018 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Północnokoreańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp:Ból totalnyedytuj kod

Odp:Ból totalny

Dzięki za miłe słowo. Jak zauważyłeś on jest trochę mały. Może jakiś medyk by to przejrzał? Pzdr. MOs810 (dyskusja) 16:12, 26 lip 2018 (CEST)

Żleb Domczyna i inneedytuj kod

Twoja edycja niczego w artykule nie zmieniła, ani w żaden sposób go nie poprawiła - link i przed tym i teraz prowadzi do tego samego artykułu. To tak techniczna zupełnie zbędna zabawa. Na wikipedii są dziesiątki tysięcy artów z tego typu linkami. Może warto robić coś bardziej użytecznego ? Selso (dyskusja) 09:20, 29 lip 2018 (CEST)

sprzątanie kodu oczywiście używam przy edycji, ale u mnie tego bajeru nie obsługuje. Selso (dyskusja) 12:43, 29 lip 2018 (CEST)

Drużnaja Gorkaedytuj kod

Akurat takie miałem pod ręką źródło. Zmienię kiedyś indziej, na razie robię inne rzeczy. Pozdrawiam. Warszawiak22 (napisz do mnie) 10:29, 1 sie 2018 (CEST)

Chotowoedytuj kod

Tak się nie da - a przynajmniej ja tego nie potrafię. Może sa lepsi ode mnie w tym względzie. Selso (dyskusja) 21:38, 1 sie 2018 (CEST)

Alfa Romeo 430edytuj kod

Pozwoliłem sobie zerknąć na ten artykuł i jego uźródłowienie. Na stronie, do której prowadzi link przypisu nr 1 nie ma ani słowa o uzbrojeniu ciężarówki w karabin maszynowy (raczej działko) kal. 20 mm. Strona do której prowadzi link przypisu nr 2 nie zawiera WCALE informacji o ciężarówce. Apeluję o rzetelność przy tworzeniu artykułów. Zala (dyskusja) 14:43, 10 sie 2018 (CEST)

Zlikwidowałeś ten drugi przypis, ale sprawa źródeł nadal leży. Na podanej w przypisie stronie brak jest danych technicznych z artykułu: wymiarów, masy, prędkości... No i te nieszczęsne uzbrojenie. Tłumaczenie tłumaczeniem, ale każda informacja w artykule powinna być uźródłowiona. Zala (dyskusja) 15:24, 10 sie 2018 (CEST)

Myślę, że ta stronka [1] będzie Ci pomocna. Pozdrawiam Zala (dyskusja) 16:00, 10 sie 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Belgijskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Belgijskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 15:30, 10 sie 2018 (CEST)

Ad:Brzoza smoleńskaedytuj kod

Zatwierdziłeś zmianę a sprawdziłeś źródło? --Adamt rzeknij słowo 07:45, 13 sie 2018 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Motoryzacyjnymedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp: Poprawy redakcyjne w Twoich nowych artykułachedytuj kod

"Przede wszystkim w internetowej pisowni stosuje się półpauzy a nie myślniki" - a kto i kiedy tak zdecydował i dlaczego? I gdzie na klawiaturze są półpauzy? Bo gdzie na klawiaturze są zwykłe, krótkie myślniki, to wiem i dlatego je stosuję. Ja w internecie zawsze stosuję wyłącznie te krótkie myślniki i przez dłuższy czas inni też je stosowali i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Poza tym, czytelnikom to nie robi różnicy. "Cudzysłowy polskie a nie angielskie" - a co to są cudzysłowy polskie i cudzysłowy angielskie? Na klawiaturze komputera są tylko cudzysłowy górne, nie ma dolnych cudzysłowów. Skąd pomysł, że cudzysłowy górne są "angielskie", a cudzysłowy dolne są "polskie"? Kto tak postanowił? Pisząc na komputerze, używam górnych cudzysłowów, bo wtedy nie muszę specjalnie wyszukiwać w wikipedii haseł zawierających dolne cudzysłowy, żeby je skopiować i wkleić do nowych haseł. Przez długi czas inni wikipedyści też używali cudzysłowów górnych, i również nikomu to nie przeszkadzało. Dlaczego nagle jakiś wikipedysta wpadł na pomysł, by utrudnić życie sobie i innym wikipedystom i kazać im używać znaków nieistniejących na klawiaturze komputera?

Gdy zaczynałem swoją aktywność na wikipedii, czyli w roku 2011, były w polskiej wikipedii kategorie takie jak: Odznaczeni Złotym Krzyżem Zasługi (1944-1989), Odznaczeni Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski (1944-1989), Odznaczeni Orderem "Znak Honoru" itd. Czyli były to kategorie z myślnikami i z górnymi cudzysłowami. I wszystko było OK. Nikomu to nie przeszkadzało. Dodawanie tych kategorii było łatwe, bo nie wymagało używania opcji kopiuj/wklej, tylko normalnego pisania na klawiaturze. Nie było żadnych dziwacznych półpauz ani dolnych cudzysłowów. I w pewnym momencie, nagle, bez uprzedzenia, gdy pisząc jakieś hasło próbowałem dodać do swojego nowego hasła kategorię "Odznaczeni Złotym Krzyżem Zasługi (1944-1989)", to po napisaniu hasła okazało się, że ta kategoria jest oznaczona na czerwono, czyli że nie istnieje. Choć jeszcze poprzedniego dnia była oznaczona na niebiesko, czyli istniała. Byłem zaskoczony, nie wiedziałem, dlaczego ktoś miałby usuwać tę kategorię. Gdy sprawdziłem, to okazało się, że ta kategoria nadal istnieje, tylko że mimo to, z jakiegoś powodu oznaczyło mi ją na czerwono. Więc zaznaczyłem tę kategorię, użyłem opcji kopiuj/wklej, i wtedy udało mi się dodać istniejącą kategorię. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że ktoś zmienił normalny krótki myślnik istniejący w klawiaturze na długi myślnik nieistniejący w klawiaturze (na tzw. półpauzę). W każdym razie gdy później dodawałem takie kategorie ze zmienionymi znakami myślników stosując za każdym razem opcję kopiuj/wklej. Męczyłem się z tym, bo nagle jakiś złośliwiec/fanatyk z wikipedii sobie wymyślił, że nagle teraz używamy nie zwykłych myślników klawiaturowych, tylko jakichś dziwnych "półpauz", bo wikipedyści od teraz mają się męczyć i mają mieć trudniej podczas wstawiania haseł. Bo takie jest czyjeś widzimisię.

Tak samo w wielu przypadkach, pisząc nowe hasła, dodawałem kategorię: Odznaczeni Orderem "Znak Honoru". I w pewnym momencie ktoś też bez uprzedzenia zmienił tę kategorię na zawierającą inny, dolny cudzysłów. Również nie mam pojęcia, skąd taki pomysł - chyba tylko po to, żeby utrudnić życie ludziom piszącym hasła i kazać im się męczyć i wyszukiwać hasła zawierające te inne cudzysłowy i używać opcji kopiuj/wklej, zamiast normalnie pisać na klawiaturze. Tak samo jak z tymi dziwnymi długimi myślnikami, które nie wiadomo dlaczego ktoś dziwnie nazwał "półpauzy" (jak sama nazwa wskazuje, półpauza to pół pauzy, czyli pół przerwy lub pół spacji, czyli nie ma to nic wspólnego z kreską ani myślnikiem). Już wystarczającą ilość razy wkurzyłem się na półpauzy i dolne cudzysłowy, gdy dodawałem kategorie do swoich haseł. A teraz Ty mi mówisz, że mam się dalej męczyć z wstawianiem tych dziwnych znaków.

Tak więc: dlaczego chcesz, żebym się męczył podczas pisania haseł? Skąd taki pomysł? Już wystarczająco się męczyłem, dodając kategorie, które inni wikipedyści w międzyczasie zmienili. Kto wymyślił, żeby utrudniać życie wikipedystom za pomocą nieistniejących na klawiaturze znaków? Czy nie można w wikipedii wrócić do zasad obowiązujących w 2011 roku, gdy jeszcze nie było tych wszystkich dziwnych półpauz i dolnych cudzysłowów? Bo właśnie do tych zasad się przyzwyczaiłem. A przede wszystkim: tak jest łatwiej. Po co ludziom utrudniać życie zamiast go ułatwiać?

Odnośnie podawania źródeł, to OK, mogę pisać to tak, jak to zmieniłeś w haśle Richard Upjohn. Skoro data dostępu jest dla niektórych istotna, to w porządku. Infoboksy dodaję głównie w przypadku osób, które mają infoboksy w hasłach w innych edycjach językowych i które mają w tych infoboksach grafiki zawarte w wikipedia commons - np. w przypadku astronautów. Chociaż jeśli ludziom na tym zależy, to mogę dodawać infoboksy również do innych haseł biograficznych. Freedon Nadd (dyskusja) 12:38, 17 sie 2018 (CEST)

Odp:Podsumowanie z tygodnia motoryzacyjnegoedytuj kod

Hej;) Wygrał IP, więc jak mu dać gwiazdkę i gdzie ją umieścić? Ale skoro napisał najwięcej, to pozostali zaczynają według mnie od miejsca drugiego. Niech mnie ktoś bardziej obeznany z TT poprawi, jeśli to nie tak... Zala (dyskusja) 21:47, 22 sie 2018 (CEST)

Poruszyłem sprawę w dyskusji TT i poczekajmy na wypowiedzi innych userów... Zala (dyskusja) 22:05, 22 sie 2018 (CEST)

Gwiazdki w TTedytuj kod

Cześć, dzięki za odpowiedź o gwiazdkach na mojej stronie dyskusji. Rzeczywiście, takie ograniczenie może być przydatne, ale tak na marginesie, patrząc na obecny tydzień i niektóre nowe artykuły, chyba po prostu nieskuteczne:D ale artykuł to artykuł. Wiroid (dyskusja) 08:14, 23 sie 2018 (CEST)


Tydzień duńskiedytuj kod

Cześć widzę że opisujesz miejscowości duńskie opisałbyś te miejscowosci: Vinding, Ordrup, Tved (Svendborg), Ubberud, Helleruplund są to miejscowości urodzenia lub śmierci poszczeólnych olimpijczyków. Lukasz2 (dyskusja) 07:45, 24 sie 2018 (CEST)

Odp:Tydzień duńskiedytuj kod

Mógłbyś do mnie wysłać maila na podany na mojej stronie użytkownika adres? Chciałbym się poradzić odnośnie ostatnich TT. Zala (dyskusja) 13:57, 29 sie 2018 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Palestyńskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Helen Czerskiedytuj kod

Właśnie przetłumaczyłem z angielskiego - nada się do Czywiesza? Dużo przypisów, polskie pochodzenie... BasileusAutokratorPL (dyskusja) 14:06, 1 wrz 2018 (CEST)


Czy wiesz...

  • ...która (brytyjska) prezenterka telewizyjna obroniła pracę doktorską o zapłonie heksogenu?
  • ...kto oprócz badań nad materiałami wybuchowymi i bąbelkami w oceanie nagrywa programy dla BBC?
  • ...że czołowa brytyjska popularyzatorka nauki nosi polskie nazwisko?

Kursywa oznacza: "dajemy to słowo bądź pomijamy - zależy jak lepiej brzmi"

Przy czym tak sobie myślę, że przed ekspozycją warto by może rozbudować nieco kwestię związków z Polską. Zdaje się, że cośniecoś można znaleźć w jej książce "Burza...". Niestety nie mam i nie miałem w ręku tej publikacji, czytałem tylko recenzję (jako przykład jednego z "kilku polskich akcentów" autor podaje opis ubijania śmietanki podczas pobytu w Krakowie). Dać tę recenzję jako źródło? BasileusAutokratorPL (dyskusja) 17:36, 1 wrz 2018 (CEST)

Napisałem co się dało (ze źródełkiem). Takie "świeżynki" niekoniecznie mają w bibliotekach, zwłaszcza prowincjonalnych (Skojarzyło mi się z taką sytuacją: wszedłem raz do sklepu spożywczo-monopolowego i poprosiłem o daktyle. Otóż nie mieli ;) ). Zgłoś proszę. Zawsze lepiej wygląda, jak artykuł zgłasza ktoś inny niż autor (tak mi się przynajmniej wydaje). I najlepiej zrobić to teraz (termin to chyba 10 dni od powstania, zegar tyka) i potem ewentualnie kolektywnie poprawić. BasileusAutokratorPL (dyskusja) 22:04, 1 wrz 2018 (CEST)

Odp:Palestyńskie miejscowościedytuj kod

Odp:Palestyńskie miejscowości

Moim zdaniem jest to po prostu zbędne, kluczową informacją jest liczba ludności, a nie to, skąd te wyliczenia pochodzą. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 14:40, 5 wrz 2018 (CEST)

  • Takich zapisów po prostu się nie praktykuje. A jeśli ktoś chce wiedzieć skąd pochodzą dane, to jest odpowiedni przypis prowadzący do źródła. Khan Tengri (dyskusja) 00:38, 7 wrz 2018 (CEST)

odp. Szablon:Betlejem (muhafaza)edytuj kod

Cześć, zajrzyj do dyskusji - Wikipedia:Kawiarenka/Nazewnictwo#Jak_nazywają_się_jednostki_administracyjne_Palestyny?. Doszliśmy do wniosku, że są to muhafazy, a było z tym różnie - prowincje, okręgi, gubernatorstwa,... Teraz tworze artykuły o muhafazach i wszystko ujednolicam (zajmnie to trochę czasu). --Maattik (dyskusja) 16:27, 7 wrz 2018 (CEST)

Tak, dzięki. Mógłbyś jeszcze cofnąć zmianę nazwy szablonu muhafazy Betlejem. --Maattik (dyskusja) 16:32, 7 wrz 2018 (CEST) Nazwy kategorii też trzeba pozmieniać, powinny być zgodne z nazwami szablonów (zmieniam je na bieżąco). --Maattik (dyskusja) 16:39, 7 wrz 2018 (CEST)

Ramallah i Al-Biraedytuj kod

Khan ma rację, Ramallah i Al-Bira to prawidłowa nazwa, poprzednia pochodziła z starszego wykazu KSNG. --Maattik (dyskusja) 18:07, 7 wrz 2018 (CEST)

Odp:Linki wewnętrzneedytuj kod

Odp:Linki wewnętrzne

Wybacz, ale dla mnie ten link jest tam po prosu zbędny, niewiele wnosi i niepotrzebnie zwiększa zaniebieszczenie króciutkiego przecie hasła. --Khan Tengri (dyskusja) 21:27, 7 wrz 2018 (CEST)

Wioski w Palestynieedytuj kod

Sam myślałem czy tego nie zrobić jutro się za to zabiorę. --Michał2003 (dyskusja) 00:11, 8 wrz 2018 (CEST)

Re: Wyścigi całodoboweedytuj kod

Cześć, chodzi Ci tylko o długość kreski, czy zauważyłeś jeszcze inne błędy? Od pewnego czasu staram się używać dłuższych kresek, ale zazwyczaj zapominam :) A wstęp do tych artykułów powstał trochę wcześniej. Wiroid (dyskusja) 12:18, 10 wrz 2018 (CEST)

Czerwena łokwaedytuj kod

Nie przypominam sobie, aby w polskim jakaś nazwa miejscowości zaczynała się od małej litery (oczywiście mowa o drugim wyrazie). Jak możesz, zobacz co Bułgarzy (jak) piszą lub sprawdź w Kawiarence, czy takie coś może/powinno być. Ciacho5 (dyskusja) 21:56, 15 wrz 2018 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Biologicznym Vedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z muzyką IVedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Malina (piosenkarka)edytuj kod

Witaj. Dlaczego w tabeli dotyczącej singli zamiast rubryki "tytuł" jest "teledysk"? Eurohunter (dyskusja) 20:58, 6 paź 2018 (CEST)

Odp:Arabskiedytuj kod

Odp:Arabski

Spoko. Nie mam już tyle czasu, siły ani entuzjazmu do tworzenia co kiedyś, a nie chcę też wrzucać jedno- czy dwuzdaniowych stubów, które można by łatwo i szybko przebotować. Toteż na razie ograniczę się do sprawdzania nowych haseł i ewentualnie poprawiania starych. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 19:06, 3 gru 2018 (CET)

Ad:Clarence (Chile)edytuj kod

Ad:Clarence (Chile)

Wargacz to albo niedźwiedź, albo ryba, czy na pewno w artykule o nie chodzi? Pikador (dyskusja) 10:21, 6 gru 2018 (CET)

Tydzień Motoryzacyjnyedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Motoryzacyjny. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 10:09, 15 gru 2018 (CET)

== Tydzień Artykułu Duńskiego ==

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Duńskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 10:39, 15 gru 2018 (CET)

== Tydzień Artykułu Palestyńskiego ==

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Palestyńskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 11:04, 15 gru 2018 (CET)

Dzięki za czujność, już poprawiłem... Zala (dyskusja) 12:05, 16 gru 2018 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Peruwiańskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Język bułgarskiedytuj kod

Niestety nie znam. Przejrzałem kategorie User bg-3 i User bg-N. Aktywnym Wikipedystą z tych dwóch kategorii, jednocześnie znającym też język polski, jest chyba tylko Avtandil. --Botev (dyskusja) 20:33, 26 gru 2018 (CET)

Dosłownie to faktycznie znaczy "rejestracja cywilna", ale na polski się to tłumaczy (co potwierdza m.in. EUR-Lex) przede wszystkim jako "ewidencja ludności". Natomiast system może być zarówno "ujednolicony" jak i "jednolity", a nawet "zintegrowany". I tu już głowy nie dam, która z wersji byłaby optymalna. Avtandil (dyskusja) 20:48, 26 gru 2018 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Wielkopolskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Argentyńskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Ad:Elena (gmina)edytuj kod

Ad:Elena (gmina)

Cześć. Dobra robota z tymi gminami, ale czy nie lepiej było zgłosić to wszystko tu? :D Khan Tengri (dyskusja) 00:53, 13 sty 2019 (CET)

wsie Bułgariiedytuj kod

Przeniosłem. Problem był taki, że te trzy artykuły wisiały w nieistniejącej Wsie gminy Ruse. Nie wiedziałem o reszcie drzewa kategorii. Teraz jedyne co mi nie pasuje to nazwy Ruse (gmina) i Szablon:Gmina Ruse oraz Kategoria:Wsie w obwodzie Ruse. Dlaczego w nazwach artykułów i szablonów są gminy a w kategoriach obwody? ~malarz pl PISZ 21:08, 28 sty 2019 (CET)

A ja doczytałem Obwody Bułgarii i już wiem, że powyższe pytanie nie ma sensu :-(. Wydawało mi się, że mamy do czynienia z dwiem różnymi nazwami w polskim tłumaczeniu tej samej jednostki. Rozumiem, że opisanych wsi bułgarskich na pl.wiki jest na tyle mało, że nie ma sensu dzielić ich w kategoriach na gminy. ~malarz pl PISZ 21:38, 28 sty 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z literą Oedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

re: Rzeźbiarze niewidomiedytuj kod

Witaj Adam

przepraszam, że znów zawracam tobie głowę. Jesteś moim wprowadzającym mistrzem. “Rzeźbiarze niewidomi” to od tego zaczęła się moja przygoda z Wikipedią i pożyteczne hobby. Po wielu latach i męczarniach wstawiłem nową poprawioną wersję tego artykułu/hasła. Zajrzałem ponownie do archiwum naszej korespondencji i listu od Loraine z 2013 roku. Podziwiam jej uprzejmość, napisała pozytywnie, że hasło jest encyklopedyczne. Dodała kilka pozytywnych słów i ważne wskazówki. Wydaje mi się, że zastosowałem się do waszych bezcennych wskazówek. Sam też nabrałem sporo doświadczenia. Po wielu latach i poprawkach odważyłem się wstawić ponownie ten artykuł. Niestety zablokował mi to Ciacho5. Zrobiłem minimalne poprawki. Proszę zerknij uprzejmie na mój brudnopis i jego argumenty. Uważam, że jest to naprawdę dobry temat i bardzo ważny dla artystów dotkniętych tym nieszczęściem. Sam jestem rzeźbiarzem po gdańskiej PWSSP/ASP. Oni (rzeźbiarze niewidomi) potrzebują informacji, że świat się nie skończył i dalej możliwe jest tworzenie. Przesłałem obszerny list email do Loraine z moimi wyjaśnieniami i argumentami. Nie wiem, czy do niej dotarł. Nic mi nie odpisała. Nie chcę tego zamieszczać tutaj w dyskusji w Wikipedii. Nie chcę publicznie odkrywać wszystkich kart i atutów. Mogę to tobie też przesłać emailem, gdybyś mi podał swój. Nie mam zamiaru łatwo zrezygnować. Odwołam się do komisji arbitrażowej, ale naprawdę nie chcę tego robić. Poza tym wysoko cenię wasz czas (administratorów), który lepiej można spędzić na pożytecznej pracy. Co do dyskusji z Ciacho5 uważam, że nie mam żadnych szans w pingongu na stronach dyskusji, a on ma wielki dorobek i doświadczenie w ściganiu. Uważam go za mistrza. On naprawdę jest dobry w tym co robi. Uważam jednak, że pochopnie mnie ocenił. I w pośpiechu pozwolił sobie na odrobinę arogancji. Widzę to po jego dyskusji w stosunku do wielu osób. Uważam jednak, że w sprawach sztuki ostatnie słowo powinien mieć administrator (administratorzy) artysta. Zarzucił mi nadmiar opisów. Surfując choćby dzisiaj po Wikipedii znalazłem Colin Kaepernick. To aż kipi i kapie od opisów. To samo z Nergalem, Dodą, Nieznalską, Kim Kardashian, Mansonem i Polańskim i setką innych. Moje hasło jest wprost ascetyczne w porównaniu z tymi hasłami. Mój email fly4teal@gmail.com. Serdecznie pozdrawiam. Leo Uroboros (dyskusja) 04:48, 4 lut 2019 (CET)

no i uprzejmie proszę o poradę co mam dalej robić z tym problemem?

Odp:Ad:Bóg wojny (film 2017)edytuj kod

Odp:Ad:Bóg wojny (film 2017)

Bo w angielskim wszystkie tytuły są z wielkich liter. W Polsce tylko pierwsza litera i nazwy własne. Zresztą nawet IMDb podaje zgodnie z ort. Andrzei111 (dyskusja) 13:37, 6 lut 2019 (CET)

O jeden głos za daleko ;)edytuj kod

Cześć. Oddałeś cztery głosy za? Można niestety tylko trzy... Pzdr. MOs810 (dyskusja) 11:07, 7 lut 2019 (CET)

Bistrica (obwód Błagoewgrad)edytuj kod

Bistrica (obwód Błagoewgrad) - Tu jest chyba błąd w nazwie, powinno być Bistrica (obwód Błagojewgrad)? --Maattik (dyskusja) 00:01, 8 lut 2019 (CET)

e-mailedytuj kod

Czyżbyś nie zauważył, że Leo Uroboros ma w menu po lewej wyślij e-mail do tego użytkownika? Możesz do niego napisać (przez mechanizm Wiki), możesz w tym prywatnym liście podać swój adres bez upubliczniania itd. Ciacho5 (dyskusja) 12:24, 8 lut 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Szwedzkiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Brytyjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Urugwajskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Hiszpańskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Zabytków IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

CEE Spring 2019edytuj kod

Hej :) Tygodnie Tematyczne wyraźnie mocno łakną Twojej uwagi (patrząc po zaproszeniach), ale może i moje zaproszenie nie umknie - pamiętam Cię z zeszłorocznego CEE Spring, w tym jeszcze nie widziałam, więc pozwolę sobie Cię zachęcić do udziału. Zwłaszcza, że Polska znajduje się na czwartym miejscu wśród uczestniczących krajów i bym chciała, żeby z tego miejsca nie spadła ;) A poza tym Twój wkład zawsze wnosi dużo dobrego (rozliczam czasem Tygodnie, to wiem ;) ), więc i tu dobrze byłoby go zobaczyć. Pozdrawiam Cię serdecznie! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 18:43, 12 kwi 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Obszarów Wodnych IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Sztukiedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Holenderskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Słoweniaedytuj kod

Nie ma za co dziękować, trza działać. :D Mathieu Mars (dyskusja) 20:48, 18 cze 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Estońskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Głosowanie TTedytuj kod

Cześć. W głosowaniu TT na listopad oddałeś trzy głosy za, a do dyspozycji tym razem masz dwa. pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 12:25, 20 cze 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Litewskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Witajedytuj kod

Pauzę, czy półpauzę? Mógłbyś mi ją wysłać, abym mógł sobie kopiować? Dziękuję. --Qba0202 (dyskusja) 16:01, 2 lip 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Chemicznego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Iworyjskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Katalońskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Austriackiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Kulinarnegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Drzewianin" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy