Dyskusja wikipedysty:Dzony336


Dyskusja wikipedysty:Dzony336 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Jeśli masz jakiś problem, czegoś nie rozumiesz, nie wiesz jak coś zrobić albo po prostu masz jakieś pytanie, śmiało napisz na mojej stronie dyskusji. Aby dodać nowy wątek wystarczy kliknąć na Dodaj temat, u góry po prawej stronie. --The Polish (query) 21:25, 9 wrz 2015 (CEST)

Spis treści

Witaj!edytuj kod

Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

  • Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
  • Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
Tak będzie wyglądał pasek „Masz nowe wiadomości”, który pojawi się z prawej strony Twojej nazwy użytkownika
  • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona.--Milagros Aal (dyskusja) 19:59, 27 wrz 2015 (CEST)

Strona Wikipedystyedytuj kod

Polecam "założyć" stronę Wikipedysty. Wygląda to lepiej w oczach redaktorów i administratorów. --Milagros Aal (dyskusja) 19:59, 27 wrz 2015 (CEST)

Naciskając „edytuj kod” przy wiadomości, będziesz wiedział, jak to zrobić. --Milagros aal (dyskusja) 14:19, 1 lis 2015 (CET)

No super, wygląda już profesjonalnie;-) --J.Dygas (dyskusja) 09:58, 26 gru 2015 (CET)

This Is Actingedytuj kod

Zsuetam (dyskusja) 15:43, 8 lis 2015 (CET)

This Is Actingedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Dzony336/This Is Acting, gdzie możesz nad nim popracować.

W razie problemów możesz poprosić o pomoc przewodnika, skorzystać z tego poradnika lub zadać pytanie na tej stronie.

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów.

Pozdrawiam, Pablo000 (dyskusja) 18:31, 10 lis 2015 (CET)

25 (album Adele)edytuj kod

Witaj. Linki przy notowaniach powinny prowadzić do list, a nie ich organizacji, choć teraz jest różnie. Dodam, że w historii wydania jest błąd, nie ma takiego czegoś jak "Świat", należy podać kraje/kontynenty, na których został wydany. Eurohunter (dyskusja) 14:32, 28 lis 2015 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 18:45, 19 gru 2015 (CET)

Redaktoredytuj kod

Wstawiłam się za Tobą. Od dziś jesteś redaktorem na Wikipedii. Wstaw proszę szablon

na Twoje stronie Wikipedysty w celu niesienia innym pomocy. A, nie edytuj własnej strony dyskusji, bo to grozi blokadą na zawsze. Powodzenia. --Milagros aal (dyskusja) 18:52, 19 gru 2015 (CET)

A i ja tobie gratuluję redaktora pl.wiki. Hmm. Tak się zastanawiam czy nie pasowałbyś na POPE bo brak nam kogoś kto się dobrze zna na muzyce, pomóż nam przeglądać. Zapraszamy. Pozdrawiam serdecznie z Berlina i życzę tobie i twojej rodzinie szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i dosiego roku 2016.--J.Dygas (dyskusja) 09:51, 26 gru 2015 (CET)

Wikiprojekt:Listy przebojówedytuj kod

Witaj. Zapraszam Cię do wikiprojektu Listy przebojów (szczególnie zajrzyj na stronę dyskusji). Eurohunter (dyskusja) 16:08, 12 sty 2016 (CET)

Witaj! Właśnie miałem Ci napisać, że poprawiłem nazwy, i żebyś używał ich w przyszłości. Mimo to nadal są tam nazwy organizacji, zamiast nazw list (trudno jest ustalić na tę chwilę). Eurohunter (dyskusja) 17:58, 9 mar 2016 (CET) Na angielskiej wersji jest niestety bałagan. Zestawianie brytyjskiej listy i innych obejmujących zarówno airplay jak i sprzedaż oraz inne formy do polskiej listy airplay wygląda co najmniej źle. Eurohunter (dyskusja) Jeżeli doczekamy się kiedyś list sprzedaży singli w Europie wschodniej (na Węgrzech się udało, jest też coś w Czechach i Słowacji), to będzie można używać tych list. Eurohunter (dyskusja) 14:52, 12 mar 2016 (CET)

Półpauzaedytuj kod

Witaj. W polskiej wersji językowej używamy wyłącznie półpauzy, nie zmieniaj zatem półpauz na pauzy. Eurohunter (dyskusja) 16:01, 18 sty 2016 (CET)

Dodam, że dodanie kursywy do części nazwy listy Billboard 200 było nie uzasadnione. Listy przebojów nie wymagają wyróżnienia, dodatkowo kursywa i pogrubienie to niechciane podwójne wyróżnienie. Eurohunter (dyskusja) 16:03, 18 sty 2016 (CET)
  • Kursywę dodałem, ponieważ wzorowałem się na angielskiej Wikipedii, a tam ona występuje. Dzony336 (dyskusja) 16:08, 18 sty 2016 (CET)
    • Jest to błędne, i nie należy tego powielać. Gdy chcesz komuś odpowiedzieć, rób to na jego stronie dyskusji. Eurohunter (dyskusja) 21:36, 4 lut 2016 (CET)

Podziękowanie - Cool Me Downedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 07:24, 13 mar 2016 (CET)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Make Me...edytuj kod

Witaj. Nazwa amerykańskiej listy to „Hot 100”. Eurohunter (dyskusja) 11:32, 16 paź 2016 (CEST)

Dyskografia Månsa Zelmerlöwaedytuj kod

Witaj. Nie usuwaj linków do encyklopedycznych singli (usunąłeś linki do singli, które pokryły się platyną). Eurohunter (dyskusja) 21:41, 29 gru 2016 (CET)

Tak, chodziło mi dokładnie o tę edycję. Single są niewątpliwie encyklopedyczne. Eurohunter (dyskusja) 11:03, 2 sty 2017 (CET)

Syndicat national de l’édition phonographiqueedytuj kod

Witaj. Istnieje artykuł dla listy singli we Francji i znajduje się pod linkiem Top Singles & Titres. Dodatko raz używasz błędnych nazw list, a raz nazw organizacji prowadzących je. Eurohunter (dyskusja) 21:07, 7 sty 2017 (CET)

Zachęcam również do dołączenia do wikiprojektu Listy przebojów. Eurohunter (dyskusja) 21:08, 7 sty 2017 (CET)

Move Your Bodyedytuj kod

W sekcji lista utworów dodawaj listy otworów z wydanych singli, a nie wszystkich wersji jakie istnieją (skąd taki absurdalny pomysł?). O remiksie Alana Walkera i albumowej wersji jeżeli jest inna należy napisać w sekcji o wydaniu. Eurohunter (dyskusja) 09:34, 12 sty 2017 (CET)

Próbuję posprzątać cały ten bałagan jaki tu panuje. Pomyśl, ile można by dodać stacji radiowych z Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii? Po to jest jeden polski airplay – lista zbiorcza dla stacji radiowych i innych, aby go dodawać zamiast dodawać setki stacji radiowych robiąc wyliczanki. Numer jeden w jakimś radiu nic nie znaczy w stosunku do numeru jeden na airplay. To jest oczywiste. WP:WAGA. Inna sprawa, że przy albumach używamy listy obejmujące z natury tylko sprzedaż, i tak amo powinno być w artykułach o singlach. Minimum to, aby listy airplay zostały wydzielone z list sprzedaży. Zapraszam do wikiprojektu Listy przebojów. Eurohunter (dyskusja) 11:03, 12 sty 2017 (CET) Wyjaśniłem Ci już, że dodawanie list poszczególnych stacji radiowych jest bezsensu. Eurohunter (dyskusja) 11:09, 16 sty 2017 (CET) Nie zostały usunięte bo nikt jeszcze nie usunął. W artykułach nie ma miejsca dla list stacji radiowych bo są one nieencyklopedyczne i można by ich dodać tysiące, zrozum to. Eurohunter (dyskusja) 11:38, 16 sty 2017 (CET)

Ekiedytuj kod

Wiesz, że część z tych singli (nie sprawdzałem wszystkich) są ency i nie nadają się na ękspresowe usuwanie? Stanko (dyskusja) 20:28, 12 lut 2017 (CET)

Zawsze możesz dodać kilka zdań więcej, co jest lepszym rozwiązaniem, czy nie? Stanko (dyskusja) 20:37, 12 lut 2017 (CET) Zajrzyj tutaj proszę WP:EK, jakie hasła można zgłaszać do eków. Stanko (dyskusja) 20:43, 12 lut 2017 (CET) Usunąłem te dosłownie kilkuwyrazowe. Co do reszty to zapraszam do poprawiania :) Stanko (dyskusja) 20:48, 12 lut 2017 (CET)

Na Medaledytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś w wolnej chwili ocenić pod kątem przyznania Medalu artykuły: Eva Ganster, If Day i FIS Sommer Ladies Tournee 2001? Z góry dzięki. Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 14:13, 16 lut 2017 (CET)

An deiner Seite (Ich bin da)edytuj kod

Witaj. Wiem, że nazewnictwo list w wielu przypadkach nie jest przejrzyste, ale nadal warto je dodawać, zamiast nazw organizacji prowadzących te listy (dodawałeś też inne niezrozumiałe nazwy). Eurohunter (dyskusja) 11:39, 15 mar 2017 (CET)

Is Anybody Out There?edytuj kod

Witaj. Listy przebojów programów radiowych nie są encyklopedyczne. Eurohunter (dyskusja) 22:04, 18 mar 2017 (CET)

Czy wyobrażasz sobie setki list programów radiowych choćby z samych Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii? Te listy zdecydowanie nie są encyklopedyczne. Listy airplay sumują te kilka list i wiele innych, więc nie mas żadnego sensu ich dodawać. Eurohunter (dyskusja) 22:12, 18 mar 2017 (CET) WP:Ency. W czym problem? Eurohunter (dyskusja) 22:13, 18 mar 2017 (CET) Tutaj nie ma ani moich, ani Twoich artykułów. Poprawiłem artykuł, a jeśli będziemy tolerować takie treści teraz, trudniej będzie je usunąć w przyszłości. Czego nie zrozumiałeś w moim powyższym komentarzu dotyczącym list radiowych i airplay? Zapoznaj się z pojęciem airplay. Jak na razie zgłoszeniu podlega dodawanie przez Ciebie nieencyklopedycznych treści. Eurohunter (dyskusja) 22:23, 18 mar 2017 (CET) Edycje dodające radiowe listy są nieencyklopedyczne, dotyczy to wszystkich użytkowników. Eurohunter (dyskusja) 22:30, 18 mar 2017 (CET) Dodam, że właśnie dodawanie tamtych list prowadzi do chaosu. Logiczne, że tamte listy są nieencyklopedyczne. Eurohunter (dyskusja) 22:32, 18 mar 2017 (CET) Może tylko Ty dodajesz te listy? Eurohunter (dyskusja) 22:40, 18 mar 2017 (CET) Nie rozumiem. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście tak jest, co złego jest w przypuszczeniu, że jesteś jedynym dodającym te listy? Dodam, że uprzednio napisałeś "(...) Twojego myślenia i dewastowania uźrodłowionych artykułów", co zdecydowanie nie było zbyt eleganckie. Eurohunter (dyskusja) 22:49, 18 mar 2017 (CET)

Podziękowanie - Dyskografia Seleny Gomezedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [Re: ] 02:52, 22 kwi 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.

Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.

Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.

Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!

‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:10, 10 maj 2017 (CEST)

Swishedytuj kod

Witaj. Nazwa amerykańskiej listy to Hot 100, nie Billboard Hot 100. Nie dodawaj też szkockiej listy w przypadku, gdy singel wystąpił na liście brytyjskiej, ponadto zamiast "Szkocji" powinna być Wielka Brytania, gdyż Szkocja to część Zjednoczonego Królestwa. Zwróć również uwagę na nazwy innych list. Raz dodajesz nazwę listy, a raz nazwę organizacji, która tę listę tworzy co prowadzi do chaosu. Eurohunter (dyskusja) 20:43, 30 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:17, 10 cze 2017 (CEST) 

Blokada na zawszeedytuj kod

Ty nie rozumiesz. Radiosoittolista, Latauslista i Striimatuimmat to nazwy list, które tyko podlinkowałem do organizacji. Po co dodawać 22 miejsce na podrzędnej liście Billboardu, skoro na najbardziej prestiżowej, najważniejszej liście singel ma 10 pozycję? Podobnie z innymi listami. To, że jest wiele informacji (w tym przypadku wiele list), nie znaczy, że trzeba wszystko dodawać do artykułu (WP:Waga). Wszystko zależy od sytuacji, są bardziej i mniej ważne listy, gdzie tych mniej ważnych nie dodajemy do artykułów, gdzie singel był notowany na głównej narodowej liście. Listy streamingowe, airplay można dodać, gdy singel jest ency, ale nie był notowany na głównych listach sprzedaży. Propozycja blokady (jakiejkolwiek) to absurd. @Zsuetam @Serecki Eurohunter (dyskusja) 22:41, 20 cze 2017 (CEST)

Ali Payamiedytuj kod

Witaj. Byłem pewien, że treść po dwukropku powinna być zapisana wielka literą. Możesz potwierdzić, że jest inaczej? Eurohunter (dyskusja) 01:31, 31 lip 2017 (CEST)

Dyskografia Seleny Gomezedytuj kod

Witam. Bardzo dziękuję za "współpracę" :D. Widzę, że znasz się na Selenie całkiem dobrze, orientujesz się w jej utworach itp. Nie wiem jak ty ale ja jestem jej fanem. Chyba szybko się dogadamy. (Nie wiem czy na wikipedii można pisać swoje własne przemyślenia, ale jest to ostatni raz. Nie powinno być problemu bo to "ludzkie" pisać takie rzeczy, w nieencyklopedycznym stylu) Pozdrawiam --Cookienr272 (dyskusja) 12:13, 8 sie 2017 (CEST)

Move Your Bodyedytuj kod

Witaj. Dlaczego zamieniłeś nazwy list z prawidłowych na błędne? Po co połączyłeś państwo z listą? Część zmian nadaje się do wycofania. Eurohunter (dyskusja) 13:51, 26 wrz 2017 (CEST)

A to ciekawe!edytuj kod

Dzień dobry, bardzo przepraszam, dlaczego z artykułu https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nerlewski zniknęła informacja o tym, że aktor zagrał w filmie krótkometrażowym "Dyptyk warszawski"?? Przecież zagrał! Proszę bardzo: http://www.filmweb.pl/person/Piotr+Nerlewski-1902753 https://www.youtube.com/watch?v=OYxc2jL4MBc Bardzo proszę, aby podana przeze mnie PRAWIDŁOWA informacja wróciła na swoje miejsce w filmografii. Pozdrawiam ze słonecznej Italii.

Uprzejmie dziękuję za kulturalną odpowiedź i poświęcony mi czas, Dzony336. --Megan Lauer (dyskusja) 16:48, 27 paź 2017 (CEST)

Havana (singel)edytuj kod

Witaj. Z doświadczenia wiem, że nie jest tak ani u nas, ani w innych wersjach. Być może chodziło Ci o wspólne single? Ten parametr jest przeznaczony dla singli solowych i wspólnych, poza gościnnymi, inaczej chronologia byłaby nieczytelna. Eurohunter (dyskusja) 19:08, 31 paź 2017 (CET)

Zatem to nie jedyny problem z artykułami na temat polskich artystów. Cieszę się, że się zgadzasz. Być może uda się to kiedyś poprawić. Eurohunter (dyskusja) 20:34, 31 paź 2017 (CET) Witaj. Pamiętaj aby dodać linki do encyklopedycznych pojęć. Dodałem kilka linków, ponieważ artykuły, które można by napisać są bez wątpienia encyklopedyczne. Eurohunter (dyskusja) 00:00, 4 lis 2017 (CET)

Ad:Hajredin Çelikuedytuj kod

Ad:Hajredin Çeliku

Nie wstawiaj linków do dat - nic one nie wnoszą, od lat już są systematycznie usuwane. Lukasz Lukomski (dyskusja) 16:30, 11 sty 2018 (CET)

Ad:Jaromír Nohavicaedytuj kod

Ad:Jaromír Nohavica

W przypisie widnieje data dostępu 2013-11-29. Popraw to, proszę. SpiderMum (dyskusja) 14:40, 16 lut 2018 (CET)

Paweł Stasiakedytuj kod

Could you help me by improving the article about Paweł Stasiak over at English Wikipedia. Would be very appreciated.--BabbaQ (dyskusja) 01:32, 4 mar 2018 (CET)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global surveyedytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości. Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.

Weź udział w ankiecie teraz!

Możesz dowiedzieć się więcej na temat tej ankiety na stronie projektu. Zobacz jak Twoje zdanie pomaga Wikimedia Foundation wspierać edytujących takich jak Ty. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności (po angielsku). Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-maili do użytkownika, do WMF Surveys, aby usunął Cię z listy.

Dziękujemy!

WMF Surveys, 20:21, 29 mar 2018 (CEST)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia surveyedytuj kod

Każda odpowiedź w tej ankiecie może pomóc Wikimedia Foundation ulepszyć Twoje doświadczenia w projektach Wikimedia. Jak dotąd wysłuchaliśmy 29% współautorów projektów Wikimedia. Ankieta jest dostępna w różnych językach i jej wypełnienie może zająć od 20 do 40 minut. Weź udział w ankiecie.

Jeżeli już wypełniłeś tę ankietę, z góry przepraszamy za to przypomnienie. Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Jeżeli chcesz wypisać się z listy adresatów przypomnień i informacji o kolejnych badaniach, wyślij e-mail do WMF Surveys. Możesz też wysyłać do niego zapytania odnośnie tego badania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności Wikimedia Foundation. Dziękujemy!

WMF Surveys, 03:19, 13 kwi 2018 (CEST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 23 kwietnia 2018 (07:00 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy! Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Aby wypisać się z przyszłych badań, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-mail do WMF Surveys. Na ten e-mail możesz wysłać również zapytania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu Wikimedia Foundation w sprawie prywatności.

WMF Surveys, 02:29, 20 kwi 2018 (CEST)

prośbaedytuj kod

moglbys przejrzec? https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozdolne https://pl.wikipedia.org/wiki/Foros https://pl.wikipedia.org/wiki/Krasnohwardij%C5%9Bke https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Orkiestra_%C5%9Awi%C4%85tecznej_Pomocy https://pl.wikipedia.org/wiki/Achille_Emana https://pl.wikipedia.org/wiki/Risto_Vaher https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspa_Bo%C5%BCego_Narodzenia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wakefield https://pl.wikipedia.org/wiki/Barnsley https://pl.wikipedia.org/wiki/Leeds https://pl.wikipedia.org/wiki/Risto_Vaher

Margaret - singleedytuj kod

Z tego co widzę to zajmujesz się singlami Margaret, nie mam tu konta, ale śledzę czasem Wikipedię i chciałbym zasugerować pewną zmianę, żeby z hasła Dyskografia Margaret wyodrębnić single "Monkey Bussiness" oraz "Nie Man" i "Błogość", tak jak na angielskiej Wikipedii. Pierwszy chyba nawet nie był oficjalnym singlem, a promocyjnym i nigdzie nie był emitowany, a w dwóch pozostałych to Margaret jest gościem, więc tak jak na en.wiki można przenieść to do sekcji z gościnnym udziałem.

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Dzony336 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 13:46, 27 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Dzony336" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy